Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karl napisał(a):

Czy tylko ja mam tak, ze jak raz kliknę w ikonkę koła przy temacie (czyli pojawiły się nowe posty od mojego ostatnia wejścia) to nic się nie dzieje. Dopiero za drugim kliknięciem w te koło przekierowuje mnie do tego tematu?

wczesniej wystarczyło raz kliknąć 

Ja tak nie mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja mam starszy laptop i max u mnie to 1366 x 768 bodajże, teraz sprawdzam i wszystkie inne strony wyswietlaja mi się normalnie jak dawniej

Trochę rozszerzyłem ,to jest jakoś na % teraz. JAk dam żeby bylo na 100% to z kolej przy wiekszych rozdzielczosciach bedzie kipsko, bo bedzie na caly ekran i bedzie strasznie szerokie. Troche zwiekszylem, powinno byc lepiej u Ciebie.

3 minuty temu, Dziuseppe napisał(a):

Będzie opcja przełączenia forum na ciemny layout? Nie widzę tego dalej w ustawieniach.

a mieliśmy to wcześniej chyba nie. Wolałbym kolejnego motywu nie wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Borys napisał(a):

Trochę rozszerzyłem ,to jest jakoś na % teraz. JAk dam żeby bylo na 100% to z kolej przy wiekszych rozdzielczosciach bedzie kipsko, bo bedzie na caly ekran i bedzie strasznie szerokie. Troche zwiekszylem, powinno byc lepiej u Ciebie.

dałem na 90% i wprawdzie czcionka wydaje się trochę mała, ale już przynajmniej wszystko na stronie głównej układa się prawidłowo, chyba dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

@Borys @DawPi

Dla mnie wyboldowany temat (nowe posty) mocno się zlewa z przeczytanymi tematami.

Dałoby się szefie zmienić kolor tych tematów gdzie nie ma nowych postów na np.: szary.

Uszanowania.

Podbijam. 
 

Wracając do poprzedniego tematu- czyli tylko ja muszę dwa razy kliknąć w kółko przy nazwie tematu by przejść do pierwszego nieprzeczytanego posta?

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, karl napisał(a):

Podbijam. 
 

Wracając do poprzedniego tematu- czyli tylko ja muszę dwa razy kliknąć w kółko przy nazwie tematu by przejść do pierwszego nieprzeczytanego posta?

U mnie jeden klik i na "kółku" i na nazwie tematu - przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Borys napisał(a):

Trochę rozszerzyłem ,to jest jakoś na % teraz. JAk dam żeby bylo na 100% to z kolej przy wiekszych rozdzielczosciach bedzie kipsko, bo bedzie na caly ekran i bedzie strasznie szerokie. Troche zwiekszylem, powinno byc lepiej u Ciebie.

jestem na urlopie więc widze tylko na lapku, na którym ostatecznie i tak rzadko przeglądam forum, mam dość standardowo res 1920 x 1080 i faktycznie dziwnie wąsko to wygląda.

No big deal, mogę sobie  dwoma kliknięciami zrobić 125% i wtedy na całym ekranie jest, ale wcześniej nie było tego problemu.

aha, biorąc pod uwagę, że na codzień przeglądam forum na ekranach o znacznie wyższej rozdzielczości, tam też będę musiał ręcznie powiększać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.