Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, josephnba napisał:

@Borys sprawdź proszę jeśli to możliwe kto uzyl swoich ustawień żeby pod moim nickiem wstawić opis "zabójca prawaków" i w miarę możliwości wyciągnij wobec tej osoby konsekwencje

Trzy wyjścia. Albo sam sobie to zmieniłeś, dajmy na to po pijaku. Albo ktoś Ci się władował na konto, ale to raczej odpada bo by Ci więcej szkód narobił ( np. zmienił avatar na "prawicowy" ), albo któryś z supermoderatorów. Zwykli moderatoratorzy ( np. ja ) nie mają takich możliwości ani uprawnień. 

Trochę wątpię czy Borys będzie mógł to sprawdzić. Na szczęście sam to możesz sobie zmienić.

15 godzin temu, matek napisał:

Ale numer :D

Ktoś musiał wbić na konto, jeśli sam tego nie zrobiłeś. 

Co najlepsze. On to ma ustawione, a chyba od dobrych 3 miesięcy jak nie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

k**** niemożliwe żebym był aż tak pijany!

Możliwe.

Będąc kibicem Bulls to nawet bardzo możliwe. A jak jednocześnie oglądałeś jakiś blowout Bulls i komentowałeś politykę w Polsce w tym samym czasie, to jestem wręcz pewien jak to się stało.

https://www.rp.pl/Ochrona-zdrowia/301239984-Rowerzysta-mial-10-promili-we-krwi-Przezyl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, josephnba napisał:

Ale ja po pijaku nie używam polskich znaków 🤔

Wiesz. Jedni jak popiją to mówią "od jutra już więcej nie piję", a drudzy "od jutra zaczynam używać polskich znaków".

Mój kumpel po pijaku założył się, że schudnie 15 kg ( ważył 115 w wakacje ) do 100 do świąt o sushi dla 4 osób. Muszę przyznać, było pyszne, rachunek na trzy stówy też, creme brulee jaśminowy palce lizać. Za darmo to dlaczego miałem nie spróbować? :) 

Później założył się drugi raz, ale póki co ma farta bo knajpy pozamykane. 

Podsumowując - Ty ostatni możesz wiedzieć co po pijaku wyprawiasz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
12 minut temu, jaqjordan napisał:

Ponawiam pytanie o implementację forum do Tapatalk.

Szacunek za wytrwałość ! 😂
 

musisz kupić najpierw jakieś buty ze sklepu i wtedy może uda ci się skontaktować z administratorem forum! i wtedy jakoś ze dwa lata później @Borys Ci odpowie na twoje pytanie! 😂😂😂

 

Ale wielu już próbowało tego dokonać wiec raczej odpusc sobie tapatalka na forum 🙂

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Od jakiegoś czasu nie działają mi w telefonie emotikony na forum, (oprócz tych „wbudowanych” w kod na forum) tylko takie kwadraciki puste się pojawiają mi w tekście… Wcześniej emotikony z „klawiatur” w telefonie normalnie śmigały. mam iPhone. Problem forum czy telefonu? Miał/ ma ktoś tak może? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Tecu napisał:

Hej, osiągnąłem limit załączników. Czy ktoś wie jak to posuwać? Czy zostaje tylko ręczne cofanie się po postach i usuwanie?

Jak wejdziesz w swój profil to masz w zakładce taką opcje moje załączniki. Wtedy ci tylko pokaze załączniki i najlepiej je zaznaczyć i usunąc/ Noe musisz szukać historii swoich wpisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Jak wejdziesz w swój profil to masz w zakładce taką opcje moje załączniki. Wtedy ci tylko pokaze załączniki i najlepiej je zaznaczyć i usunąc/ Noe musisz szukać historii swoich wpisów

Jak masz wykorzystany limit, to nie usuniesz niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.