Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Nie piszę o syndromie gsw

Ale o dobrych wyrównanych pojedynkach

 

Warriors się skończą predzej czy później ale dysproporcja wschód zachód wciąż jest ogromna

 

Pomijając Golden State? No nie wiem, nie widzę tutaj dysproporcji. Dla mnie każda z czołowych czterech drużyn na wschodzie miałaby realną szansę na wygranie serii z kimkolwiek z zachodu, poza GSW oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając Golden State? No nie wiem, nie widzę tutaj dysproporcji. Dla mnie każda z czołowych czterech drużyn na wschodzie miałaby realną szansę na wygranie serii z kimkolwiek z zachodu, poza GSW oczywiście.

 

Josephowi chodziło zapewne o całą resztę. Masz top5 i długo, długo nic. Natomiast Davis w Knicks (przykładowo) zmienia tę dysproporcję. I ja się z tym zgadzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o syndromie gsw

Ale o dobrych wyrównanych pojedynkach

 

Warriors się skończą predzej czy później ale dysproporcja wschód zachód wciąż jest ogromna

No to jak nie liczyc Warriors to top miedzy konferencjami jest wyrownany.

 

Bucks, 76ers, Celtics i Raptora moga na luzie walczyc z kazdym teamem z zachodu (minus GSW ofc).

 

Do niedawna zdrowi Pacers tez byli takim teamem.

 

Problem jest taki, ze od 6tej druzyny w dol na wschodzie jest slabizna.

 

edit - teraz widze, ze Jendras to samo napisal juz.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, czy jakieś zdecydowane ruchy poczynią zespoły, które ocierają się o play-offy, mianowicie: Kings, Clippers, Pistons i Wizards.

 

Czy Kings spokojnie będą sobie dalej budować team (salary ładnie wyczyszczone) i nie będą atakować już teraz. O ile w przypadku Clippers i Kings perspektywy na przyszłość raczej są optymistyczne, to Pistons z Wizards powinni podjąć jakieś konkretne ruchy jak najszybciej.

 

Jaki pomysł mają Pistons na organizację? Jakieś działania, czy dalej siedzimy w dupie? Jak poradzą sobie Wizards z Wallem?

 

Nie ma łatwego wyjścia z sytuacji, gdy jesteś w bagnie, ale coś trzeba robić, może komuś uda się podrzucić kukułcze jajo w postaci niebotycznych  kontraktów Walla i Griffina? Szanse na to są minimalne, ale tak jak Kings powoli się wygrzebują z dupy, tak dobrze by było, by coś zaczęło się dobrze dziać, zwłaszcza w Detroit, bo tam bryndza od lat.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne reporty o tym, że Suns starają się włączyć do wymiany Lakers Pelicans i chcą przechwycic Balla.

 

Tak sie zastanawiam, co oni mogą oddać?Jacksona wartość jest chyba żadna, a na pewno mniejsza niż Lonzo.Booker Bridges Ayton wiadomo odpadają.

Zapewne to o co najbardziej chodzi Pelicans czyli pick. Demps podobno bardzo nisko ceni assety Lakers, a tym bardziej Balla, który i tak dał znak, że nie jest zainteresowany grą w Nowym Orleanie.

 

Więc z punktu widzenie Pelicans, o wiele lepszym assetem jest pick Suns niż Ball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko akurat pick 2019 jest cenny bo dziś i na czas trwania wymian to jest obietnica Ziona i nie wiem czy ktoś w suns to zaryzykuje.

 

Ball to na dziś lepszy gracz niż ktokolwiek z 4-5 wyborem a ZION to tylko 14 % trafienia.

 

Trudny wybór.

 

Za rok i następne lata to pick może być już zbyt słaby jak z Ballem i Zionem suns zagrali by dobry sezon.

 

Ciężko tu o ocenę ryzyka.

 

Rozwiązaniem byłoby robienie top1 protected i wtedy 2020 unprotected i bonus 2rd

Bonus z tego roku czyli przy #1 aż #31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko akurat pick 2019 jest cenny bo dziś i na czas trwania wymian to jest obietnica Ziona i nie wiem czy ktoś w suns to zaryzykuje.

 

Ball to na dziś lepszy gracz niż ktokolwiek z 4-5 wyborem a ZION to tylko 14 % trafienia.

 

Trudny wybór.

 

Za rok i następne lata to pick może być już zbyt słaby jak z Ballem i Zionem suns zagrali by dobry sezon.

 

Ciężko tu o ocenę ryzyka.

 

Rozwiązaniem byłoby robienie top1 protected i wtedy 2020 unprotected i bonus 2rd

 

Zapewne protekcja tego picku jest najbardziej negocjowana. Bo zapewne przyszłoroczny pick Suns dla Pelicans nie będzie już tak cenny jak tegoroczny i to top1 protected to raczej optymalna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że draft innemu draftowi nie równy.

Tak z ciekawości napisz tych 8 graczy których bralbys przed Lonzo?

Napisałem, że poszedłby z miejsc 7-9, więc tych sześciu przed nim: Mitchell, Tatum, Fox, John Collins, Allen, Morris. Przed Lonzo wziąłbym też jeszcze Z. Collinsa, a jest jeszcze Kuzma, Markannen, Anunoby, D. White i Smith, gdzie można podyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że poszedłby z miejsc 7-9, więc tych sześciu przed nim: Mitchell, Tatum, Fox, John Collins, Allen, Morris. Przed Lonzo wziąłbym też jeszcze Z. Collinsa, a jest jeszcze Kuzma, Markannen, Anunoby, D. White i Smith, gdzie można podyskutować.

Nie mozna dyskutować, bo nie widziales Lonzo w tym sezonie skoro piszesz takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz zatem, czemu widzisz go nad innymi i nad kim konkretnie, to się z chęcią ustosunkuję.

 

Tylko czy rozmawiamy o potencjale czy obecnym poziomie? 

Drugą sprawą jest to że to chyba ty powinieneś napisać czemu masz chociażby Allena przed Lonzo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.