Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

"Danny Ainge has encouraged the Pelicans to wait until the offseason to negotiate with the Celtics. Boston remains determined to try and partner Anthony Davis with Kyrie Irving for long-term, but plans to pursue AD regardless of Irving's free agency plans, per sources."

 

o ja Danny, Ty pierdoło

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Los Angeles Lakers have improved their offer to the New Orleans Pelicans for Anthony Davis to include taking back Solomon Hill along with Lonzo Ball, Kyle Kuzma, Brandon Ingram, Rajon Rondo, Lance Stephenson and two first round picks.".

 

Cavs 2.0 tyle, ze Davis nieporownywalnie lepszy od Love'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że do tego trade'u nie dojdzie. 4 pierwsze rundy, cała trójka najlepszych młodych i jeszcze Rondo w rozliczeniu to zdecydowanie zbyt wiele za Davisa i fatalny kontrakt Hilla.

 

Wolę się już zdać na offseason i liczyć, że jakas gwiazda dołączy do Lebrona.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że do tego trade'u nie dojdzie. 4 pierwsze rundy, cała trójka najlepszych młodych i jeszcze Rondo w rozliczeniu to zdecydowanie zbyt wiele za Davisa i fatalny kontrakt Hilla.

 

Wolę się już zdać na offseason i liczyć, że jakas gwiazda dołączy do Lebrona.

To chyba jakis zart. Mam nadzieje, ze Magic nie jest az tak glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalna paczka Tatum, Brown, pick Memphis (+ inne picki) wygląda bardzo atrakcyjnie, poza tym do tego dochodzi dodatkowa satysfakcja, że nie zatańczyło się tak jak Rich Paul zagrał.

 

Tylko do lata może się jeszcze wiele zmienić. Nie ma gwarancji, że gdy przyjdzie co do czego, to Ainge zaoferuje takie pakiet, a i Kyrie może sytuację dodatkowo skomplikować. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Pelsom się nie spieszy. Tak czy inaczej są pod kreską, tak czy inaczej czeka ich przebudowa

To lejkers mają ciśnienie koło dupy

Panika wziazana z zamykającym się oknem lebron daje im się już teraz we znaki, a zachód nie wybacza tak jak robiono to dla cavs

 

Oferta z trójką jest tylko potwierdzeniem że z tych gości będzie gówno nie bat. Wiedza to w LA i dlatego są w stanie zaoferować wszystko za Davisa.

Pytanie które powinien zadać sobie AD to czy warto iść do lal skoro nie będzie tam wówczas z kim grać

Sytuacja Lakers po takim tłustym tradzie będzie gorsza niż aktualna Pelicans

Jedyny powód to słońce Kalifornii

Choć ja zdecydowanie wolałbym piękne ulice i dźwięki N.Orleanu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Pelsom się nie spieszy. Tak czy inaczej są pod kreską, tak czy inaczej czeka ich przebudowa

 

tylko to, jak teraz potraktują AD, wpłynie na opinię o nich wśród zawodników. a więc wstrzymanie się z wymianą odbije się negatywnie na sprowadzeniu lepszych FA w przyszłości, czy nawet znowu będzie powtórka z trade requestem młodego zdolnego otrzymanego z celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz ze Demps robi z siebie debila?

bo cała liga wie, że typ w życiu żadnej wymiany nie wygrał, nawet ta paczka za DMC okazała się bardzo dobra ze strony Sacto

 

teraz zgrywa Rumcajsa, ale to minie gdy okaże się, że będzie musiał klepać coś znaczniego gorszego by nie zostać z niczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lakers to ciśnienie tworzy moim zdaniem głównie Paul, bo co oczywiste zależy mu bardzo by mieć w jednej ekipie kilku swoich graczy.

 

Dla Lakers jako organizacji ten trade w kontekście najbliższego półrocza niewiele zmienia, bo przecież szans na mistrza, zwłaszcza przy tak skonstuowanym dealu, o jakim się mówi, nadal nie będzie (pytanie, czy w ogóle będą PO - ja mam wątpliwości), a latem nie widzę powodów by Boston czy Knicks rzucali aż tyle assetów za Davisa, gdy pół roku później to Pelikany będą pod ścianą.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalna paczka Tatum, Brown, pick Memphis (+ inne picki) wygląda bardzo atrakcyjnie, poza tym do tego dochodzi dodatkowa satysfakcja, że nie zatańczyło się tak jak Rich Paul zagrał.

 

Tylko do lata może się jeszcze wiele zmienić. Nie ma gwarancji, że gdy przyjdzie co do czego, to Ainge zaoferuje takie pakiet, a i Kyrie może sytuację dodatkowo skomplikować. 

Ja wątpię że Boston w lato zaoferuję Tatuma. 

Kontrakt AD obowiązywałby tylko na rok, a ryzyko że by nie podpisał przedłużenia jest na tyle duże że oddanie Tatuma czyli potencjalnego top 10 gracza w lidze się nie opłaca. No i presja rośnie na NOP bo czas gra na ich niekorzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.