Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Cos tanio. I nie widze takiego info nigdzie

The Grizzlies are in talks to send Marc Gasol to the Hornets for Bismack Biyombo, Michael Kidd-Gilchrist, and a protected first-round pick, according to league sources. The holdup at this point is the protection on the pick, per a source; it might be enough of an issue to derail the trade entirely.

 

Dlatego napisałem "podobno", ale jestem prawie pewien, że ten trade przejdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pistons are finalizing a trade to send Stanley Johnson to Milwaukee for Thon Maker, league source tells ESPN.

 

 

Bullock, Stanley..

albo Pistons mają dogadany jakiś trade po skrzydłowego do s5, albo następny leci Blake i wchodzimy w tanking mode

 

 

Do Sixers za Fultza i Z. Smitha :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość Otto Portera mocno poleciała w tym sezonie. Koleś długo grał fatalnie, przegrywał miejsce w rotacji z Jeff Greenem. Sam nie wiem co myśleć o tym dealu. Wydaje się, że Byki jednoznacznie go wygrały, chociaż z drugiej strony Otto ma za sobą kiepski sezon. Można zacząć się zastanawiać czy jest wart tych 25mln na sezon.

 

Za Parkera i Portisa. Czyli koniec Wizz, zaraz ktoś wyciągnie Beala

 

Beal ma sporą wartość obecnie. Wizards się nie opłaca oddawać go pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość Otto Portera mocno poleciała w tym sezonie. Koleś długo grał fatalnie, przegrywał miejsce w rotacji z Jeff Greenem. Sam nie wiem co myśleć o tym dealu. Wydaje się, że Byki jednoznacznie go wygrały, chociaż z drugiej strony Otto ma za sobą kiepski sezon. Można zacząć się zastanawiać czy jest wart tych 25mln na sezon.

 

 

ale on nie byl wart tych pieniedzy w momencie podpisywania, to tymbardziej nie jest po slabym sezonie

 

po prostu Wiz byli w sytuacji bez wyjscia, bo Nets wyslali mu oferte, a on byl RFA i zostali z decyzja czy przeplacic go i miec nadzieje, ze zrobi jakis postep, albo nie wyrownywac oferty i stracic go rownoczesnie nie majac miejsca w salary zeby podpisac kogos o podobnej wartosci z rynku agentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszą reakcja na trade po Shumperta było 'ehh' ale po chwili przypomniałem sobie że alternatywą był  Green z Memphis wiec jednak nie jest tak źle

 

a Cavs z trejdu Korvera ostatecznie wyciągneli 1st roundera [w dodatku moze być top20] więc dobry ruch z ich strony 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile już Cavs zebrali picków w tym sezonie? Z 10?

 

Ładna przebudowa idzie.


ale on nie byl wart tych pieniedzy w momencie podpisywania, to tymbardziej nie jest po slabym sezonie

 

po prostu Wiz byli w sytuacji bez wyjscia, bo Nets wyslali mu oferte, a on byl RFA i zostali z decyzja czy przeplacic go i miec nadzieje, ze zrobi jakis postep, albo nie wyrownywac oferty i stracic go rownoczesnie nie majac miejsca w salary zeby podpisac kogos o podobnej wartosci z rynku agentow

 

Po poprzednim sezonie myślałem, że to legit trójka będzie. Chyba nawet w twoim rankingu znalazł się w pierwszej mojej "50".

 

Dziś nie wiem czy jest w pierwszej setce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja k**** nie wyrobię!!

 

Po c*** porter?

Oddali za niego spadający kontrakt, rookie kontrakt i dołożyli jeszcze 2nd roundera?

 

Przebudowa wpizduuuu

3 lata po 20+ baniek za spadającą umowę?

 

Co tam się odpoerdolilo?

Otto problemy z INJ duże ma w tym sezonie i regres mocny zaliczył. Rok temu był wart tych pieniędzy.

on nawet przez sekundę nie był wart 25 milionów

I nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na reddicie pisza, ze ludzie z trybun krzycza do Barnesa ze zostal wymieniony

z jednej strony smieszne, z drugiej smutne, a jeszcze z innej wc*** niezreczna sytuacja 

 

edit:

mam na mysli ludzi piszacych, ktorzy sa w Dallas w hali

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.