Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Ta o jedna butelka wina więcej się stała  :panda: Wiadomo już czy Walton kontrował prawym sierpowym czy pod podbródkowym ? Czy celtics insiderzy jednak nie majo takiego dobrego info z szatni Lakers jednak ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba coś się stało w nocy bo

 

LBJ napisał:

 

Man where Shams, Woj, Haynes, McMenamin at????....

 

Man where Shams, Woj, Haynes, McMenamin at????.... 1f937-1f3fe-200d-2642-fe0f.png

 

 

 

tam chyba chodzilo o to, ze wszyscy siedzieli na twitterach i czekali moze cos sie wydarzy, bo Super Bowl byl na tyle nudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline już za 3 dni a jakaś wielka cisza plotkowa nastąpiła, nie sądzicie ?

Bedzie to cisza przed burza czy znowu w tym roku nic ciekawego się nie wydarzy w deadline?

 

to zalezy,co nazywasz 'cisza' :P conley jest przymierzany do 2-och organizacji,rozmowy sa zaawansowane. cos sie jednak dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza - no w dupach się poprzewracało, za moich czasów to się czekało w napięciu na trade deadline, po czym szedł Jake Voskuhl za protected 2nd round pick i to było wszystko. A i z tego żeśmy się cieszyli.

W dobie Fantasy ludziom się wymagania zwiększyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza - no w dupach się poprzewracało, za moich czasów to się czekało w napięciu na trade deadline, po czym szedł Jake Voskuhl za protected 2nd round pick i to było wszystko. A i z tego żeśmy się cieszyli.

Szczęściarz

 

Za moich czasów to dwa dni później w gazecie czytałem :

 

Uwe Blab was acquired by the San Antonio Spurs from the Golden State Warriors in a trade.

 

Niestety do dziś się nie dowiedziałem za co.

Dopiero dziś ;)

 

http://nbatrades.tumblr.com/post/45147713285/the-spurs-and-warriors-swap-chris-welp-and-uwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz

 

Za moich czasów to dwa dni później w gazecie czytałem :

 

Uwe Blab was acquired by the San Antonio Spurs from the Golden State Warriors in a trade.

 

Niestety do dziś się nie dowiedziałem za co.

Dopiero dziś ;)

 

http://nbatrades.tumblr.com/post/45147713285/the-spurs-and-warriors-swap-chris-welp-and-uwe

 

Za Chrisa Welp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors general manager and coach Don Nelson on the trade (via Santa Cruz Sentinel):

“Uwe did a terrific job for us here. We were able to pick him up for nothing, and when Alton Lister got hurt, he (Blab) started for us. The thing is, he became expendable because [Jim] Petersen is back and we want to give more minutes to Tom Tolbert.

“Now, with [Chris] Welp here, this gives us an opportunity to look at different people with different skills. Welp is more of a high-post player than Uwe, and he ought to fit in terms of our future. He’s not going to come in and play a lot of games or give us a spark or anything like that, though. We just want to get to know him.”

Za Chrisa Welp.

Wiem ze nie pijesz to na złocie dostaniesz żurek pirata za googla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors general manager and coach Don Nelson on the trade (via Santa Cruz Sentinel):

“Uwe did a terrific job for us here. We were able to pick him up for nothing, and when Alton Lister got hurt, he (Blab) started for us. The thing is, he became expendable because [Jim] Petersen is back and we want to give more minutes to Tom Tolbert.

“Now, with [Chris] Welp here, this gives us an opportunity to look at different people with different skills. Welp is more of a high-post player than Uwe, and he ought to fit in terms of our future. He’s not going to come in and play a lot of games or give us a spark or anything like that, though. We just want to get to know him.”

 

Wiem ze nie pijesz to na złocie dostaniesz żurek pirata za googla

kim sa ci ludzie : ) czytam welp, myslalem ze ktos plakal wtf. przetasowanie godne mojej samochodowej przegrody na drobniaki, uzywane do platnosci w trybie offline za parkometr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.