Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

dzyń dybry

Nikola Jokic playoff series:
23-12-9
27-14-8
26-8-5
24-13-7
22-7-5
33-11-5

For his playoff career he’s shooting 50-40-85.

He’s advanced out of the 1st Round all three times.

The only two players with a higher career playoff BPM are Michael Jordan and LeBron James.

e:

Monte Morris scored 1.3 PPP out of the pick and roll vs. Portland. Highest mark out of the 29 players who ran at least 20 pick and rolls this postseason.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Ja mysle, ze i tak moze byc ciekawie, to znaczy rok temu Alonzo sprzedwał McKinniego jako wielkiego defensora, a w tym roku Plumlee bedzie zatrzymywał KATa xDDD

wrzucasz porównanie Lebrona z Kawhim w g6 i piszesz coś o jakiś igrzyskach, marna prowokacja, chciałbym aby choć tutaj nie było tych spustów nad porażką LAL - strasznie wielka k**** sensacja się stała, niedoleczony Lebron i połamany Davis nie dali rady przepchnąć zdrowych Suns 

a Jaśkowi tak po ludzku współczuje, fatalny sezon z perspektywy kibica i GMa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale Plumlee to ty szanuj. 

Jeszcze taki komentarz od fana Nuggets? Wstyd! 

Szanuje, ale no nie jest stoperem na KAta na całą serię.

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

marna prowokacja

Na tym w większości polega BeGM?

Ja akurat w sumie w skali sezonu prędzej coś pozytywnego wrzucę o czyichś zawodnikach, wiec jak czasem się z czegoś ponabijam to nie widzę w tym nic strasznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a no tak, bo to ten KAT co u nas w PO robi 32/13/6 od kilku już lat

No myślę że u nas KAT ma trochę lepsze warunki do grania niż w Minnesocie + pograł w Playoffs więcej niż w rzeczywistości.

To top3 w ofensywie centrów w lidze, więc nie wiem czemu miałby sympatycznego Masona się bać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No myślę że u nas KAT ma trochę lepsze warunki do grania niż w Minnesocie + pograł w Playoffs więcej niż w rzeczywistości.

To top3 w ofensywie centrów w lidze

taa, ja 3 sezony sprzedawałem Holidaya jako idealny fit, udało się dopiero gdy Bucks podali mu pomocną dłoń, z drugiej strony Towns od 2 lat robi za topowego wysokiego w PO, pomimo, że w rzeczywistości ma jedną serię na 15ppg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

taa, ja 3 sezony sprzedawałem Holidaya jako idealny fit, udało się dopiero gdy Bucks podali mu pomocną dłoń, z drugiej strony Towns od 2 lat robi za topowego wysokiego w PO, pomimo, że w rzeczywistości ma jedną serię na 15ppg

No i przekładanie wszystkiego 1:1 nie ma sensu. Ja nie miałem nigdy problemu z docenieniem Jrue i jak dobrze pamiętam to w którejs serii Playoffs dałem Ci lepszy wynik niż sam postulowałes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No i przekładanie wszystkiego 1:1 nie ma sensu. Ja nie miałem nigdy problemu z docenieniem Jrue i jak dobrze pamiętam to w którejs serii Playoffs dałem Ci lepszy wynik niż sam postulowałes ;)

to nie jest 1:1 tylko tworzymy alternatywną rzeczywistość, w momencie gdy my drugi sezon piszemy o Townsie w PO, on w tym czasie drapie się po dupie

co będzie za rok? ile expa w beGM dostanie Towns gdy Sota znów będzie poza 8ką?

z drugiej strony Ayton jest drugim najlepszym graczem w serii z LAL, ale wciąż musi swoją wartość udowadniać, podczas gdy Towns nawet nie musi grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to nie jest 1:1 tylko tworzymy alternatywną rzeczywistość, w momencie gdy my drugi sezon piszemy o Townsie w PO, on w tym czasie drapie się po dupie

co będzie za rok? ile expa w beGM dostanie Towns gdy Sota znów będzie poza 8ką?

z drugiej strony Ayton jest drugim najlepszym graczem w serii z LAL, ale wciąż musi swoją wartość udowadniać, podczas gdy Towns nawet nie musi grać

No ale gracze się rozwijają. Spójrz na Aytona właśnie jak "rośnie", bo Suns wygrywają mecze i są zdrowa organizacja.

Magic u nas od paru sezonów są w czołówce i są w niej w dużym stopniu dzięki KATowi, więc czemu on mimo większego doświadczenia i lepszego supportu miałby w każdej serii grać jak z Rockets dwa lata temu? Zwłaszcza ze Sota tam nie była faworytem, nie miała lepszego rosteru etc.

Bez przyjmowania pewnych założeń to ta gra nie ma sensu, jeśli mielibyśmy czekać na inną ocenę KATa, az ta przeklęta organizacja z Minnesoty znów awansuje do Play-offs.

Inna sprawą jest kwestia zdrowia jak Klay rok temu etc, ale akurat zawodników nie grających z Playoffs trzeba sobie jakoś "wyobrazić" w innym otoczeniu po prostu. Inaczej nie ma sensu mieć ich w skladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.