Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Nieosiągalny poziom dla Kyle. Ten tyle rzutów oddaje w półtora miesiąca zapewne 😂

ale kto by się martwił przecież dzisiejsza koszykówka polega na obronie wyniku 83:79 wiec zawsze w cenie gracze bez rzutu. 

gówno prawda, ale jak musisz to siej te swoje teorie, ale potem nie miej pretensji, że SAS nie są docenieni

w cenie za to są klockowaci rim protectorzy ze słabym rzutem i w sumie tej obręczy nei chroniący :) 

Znalezione obrazy dla zapytania: lamarcus aldridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

u nas jest tyle wymian, że trzeba zachować zdrowy rozsądek i przystosować się do okoliczności, jaki sens ma negowanie świetnej formy takiego Setha tylko dlatego, że zmienił klub, zwłaszcza, ze przechodzi do obecnych mistrzów by przejąć rolę pierwszego pg

Seth zaczął grać świetnie w momencie gdy Luki często nie bylo, to wystarczający argument aby nie tworzyc dziwnych teorii 

Widzisz.. dla mnie to ma znaczenie. Oczywiście, gdyby to wyglądało tak, że Mistrzowie z Knicks uzupełniają skład Sethem Currym w walce o obronę tytułu, to tylko bym przyklasnął i uznał, że to idealne wzmocnienie, biorąc Currego w jego formie 1:1, ale mówimy o drużynie, która wymieniła prawie cały skład i bazuje tylko na Leonardzie i Tuckerze, którzy byli w playoffowej rotacji (oczywiście są jeszcze Dotson, a nawet Duncan Robinson i Chandlera) - ale tu mamy całkowicie nowy skład. 

Ostatnio @BMF się ze mnie tu nabijał, że ja tu liczę roto. Właśnie takie traktowanie licznych przejść graczy to jest roto. ja liczyłem roto tylko pod kątem potencjału ofensywnego mojej drużyny, ale jedynym efektem było nabijanie się z tego, zatem odpuściłem. 

Dla mnie Knicks stworzyli bardzo dobry team, ale ja nie gram tu w roto - taka drużyna powinna powstać na początku sezonu i wtedy można ją uzupełniać Sethem Currym, czy nawet Bojanem, ale tu za dużo rzeczy musi zaklikać w tym samym czasie. Podoba mi się to, co zrobił Fluber - rewolucję przed sezonem, a później ten team się zgrał i teraz walczy. Sam zmieniłem tylko jednego ważnego gracza rotacji, choć niestety kontuzje 2 ważnych graczy (w tym lidera) mnie dopadły. Podoba mi się uzupełnianie składów, jakie robią Bucks, czy Lakers. Podoba mi się trzymanie się konkretnej wizji 76ers, czy Twoje (Denver), bardzo fajnie przebudowali się Heat, czy Raptors, ale skakania po gracza rok w rok , bo akurat na chwilę pasują mi do koncepcji - to nie moja bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

fajnie, szkoda, ze tak nie piszesz o Socie, ktorej dałeś lepszy bilans ode mnie choć ja małem większość graczy już dawno temu

tak pisałeś w opisie przy bilansach

Wolves 19-6
Maja banalny grafik (jak do niego siadałem, to nie sądziłem, że aż tak łatwy) – grają większość meczy z tankerami i drużynami z środka tabeli. Porażki mogą być tu związane z rozprężeniem, do tego w wielu meczach nawet nie będą potrzebowali tu jakiejś wybitnej głębi składu i Franki Jacksony i Okafory będą mogły sobie nabijać statsy. Nawet Miye Oni może sobie pograć więcej przynajmniej w 12 meczach.

nic k**** o braku zgrania a ja do tej pory nie wiem jak trójka dame tatum booker z marszu miała by się nauczyć dzielić piłka a dodatkowo jeszcze jak drummond mialby zaakceptowac role peta w ataku

ale Seth w mega formie zly bo w Knicks, nie potrafie juz z Toba gadac, bo chyba nie analizujesz tego co piszesz, swiadomie czy nieswiadomie robiac z ludzi idiotow

moja cierpliwość się kończy

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

fajnie, szkoda, ze tak nie piszesz o Socie, ktorej dałeś lepszy bilans ode mnie choć ja małem większość graczy już dawno temu

tak pisałeś w opisie przy bilansach

Wolves 19-6
Maja banalny grafik (jak do niego siadałem, to nie sądziłem, że aż tak łatwy) – grają większość meczy z tankerami i drużynami z środka tabeli. Porażki mogą być tu związane z rozprężeniem, do tego w wielu meczach nawet nie będą potrzebowali tu jakiejś wybitnej głębi składu i Franki Jacksony i Okafory będą mogły sobie nabijać statsy. Nawet Miye Oni może sobie pograć więcej przynajmniej w 12 meczach.

nic k**** o braku zgrania a ja do tej pory nie wiem jak trójka dame tatum booker z marszu miała by się nauczyć dzielić piłka a dodatkowo jeszcze jak drummond mialby zaakceptowac role peta w ataku

ale Seth w mega formie zly bo w Knicks, nie potrafie juz z Toba gadac, bo chyba nie analizujesz tego co piszesz, swiadomie czy nieswiadomie robiac z ludzi idiotow

moja cierpliwość się kończy

Spokojnie Andrzeju. To je Alonzo, tego nie zrozumiesz 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

fajnie, szkoda, ze tak nie piszesz o Socie, ktorej dałeś lepszy bilans ode mnie choć ja małem większość graczy już dawno temu

tak pisałeś w opisie przy bilansach

Wolves 19-6
Maja banalny grafik (jak do niego siadałem, to nie sądziłem, że aż tak łatwy) – grają większość meczy z tankerami i drużynami z środka tabeli. Porażki mogą być tu związane z rozprężeniem, do tego w wielu meczach nawet nie będą potrzebowali tu jakiejś wybitnej głębi składu i Franki Jacksony i Okafory będą mogły sobie nabijać statsy. Nawet Miye Oni może sobie pograć więcej przynajmniej w 12 meczach.

nic k**** o braku zgrania a ja do tej pory nie wiem jak trójka dame tatum booker z marszu miała by się nauczyć dzielić piłka a dodatkowo jeszcze ja srummond mialby zaakceptowac role peta w ataku

ale Seth w mega formie zly bo w Knicks, nie potrafie juz z Toba gadac, bo chyba nie analizujesz tego co piszesz, swiadomie czy nieswiadomie robiac z ludzi idiotow

moja cierpliwość się kończy

Zacznijmy od tego, że jesteś stroną w tym sporze, gdyż to Tobie zależy na gorszym wyniku Wolves, a lepszym Nuggets. ja gram w drugiej konferencji i mam to w .. głębokim poszanowaniu kto u Was będzie który, bo mnie to nie dotyczy. Ogólnie w 2T miałem Ciebie bardzo wysoko i gdybyście mieli porównywalne kalendarze, to Nuggets miałbym wyżej pewnie o 1-2W, choc Qcin miał Lillarda w mega formie. Drummonda tam kupuję jako 4-5 opcję. Przy braku ławki Lillard/Tatum/Booker mieliby sporo rzutów przez te 48min. co przykryłoby braki ławki wg mnie. Natomiast Ty masz 3 graczy rl Nuggets - Jokicia, Harrisa i Granta, a oczekujesz, że będę traktował Twój team tak samo, jak rl Nuggets + bonusy za lepszy team niż rl Nuggets. Miałeś 15 meczy na wyjeździe .. sorrki, ale to duuuużo. Robisz aferę o 1 mecz. Jeden jeb#ny mecz..  Nie będę odejmował Wolves na siłę tylko dlatego, żebyś się lepiej poczuł. Pisałem Tobie, że pewnie w 3T to się odwróci, bo gdzieś te łatwiejsze mecze musisz złapać. 

Zresztą wymagasz ode mnie docenienia Twojego zgrania - bo sam to podkreślam, gdyż uzasadniam swoje decyzje - podczas, gdy Ty mi dałeś 14-11 pomimo braku jakichkolwiek zmian w rotacji nie licząc kontuzjowanego KATa w 13 meczach. Nawet ten wyśmiewany Cody Zeller grał u mnie od półtora roku, a został potraktowany gorzej niż g.. Jak chcesz się o coś do mnie przypier%@#ć, to spójrz najpierw na swoja logikę. Bez urazy LBS ale ja doceniłem Twój team, a Ty mój zgnoiłeś i to pomimo urazów w innych teamach i licznych zmian ich rotacji. Chcesz, to tam możemy poszukać słynnej logiki, ale to na Priv, bo nie będę tu publicznie innych teamaów atakował. 

Natomiast co do Knicks -wyrażam tylko swoje zdanie, co wcale nie odbiera Knicks na nic szans, bo jak Bucks z jakichś powodów mieliby problemy, to wtedy Knicks mogą być głównym faworytem pomimo tych wszystkich zmian z Leonardem i Davisem jako liderami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

acznijmy od tego, że jesteś stroną w tym sporze, gdyż to Tobie zależy na gorszym wyniku Wolves

dlatego dałem i 20W i nie pisałem nic o wadach zarówno Lakers i Wolves, zależało mi na docenieniu kontynuowania gry na podobnym rosterze, tylko na tym

 

29 minut temu, Alonzo napisał:

Ty masz 3 graczy rl Nuggets - Jokicia, Harrisa i Granta

no i? lepiej jakbym miał Sapa i Bartona za 46 baniek?

29 minut temu, Alonzo napisał:

a oczekujesz, że będę traktował Twój team tak samo, jak rl Nuggets + bonusy za lepszy team niż rl Nuggets

skoro rok temu zrobiłem 60W to chyba mam lepsxy zespół? skoro nie miałem tylu urazów to chyba też? 90% moje rosteru miało bdb trymestr, z dupy sobie 21W nie przyznałem

29 minut temu, Alonzo napisał:

Zresztą wymagasz ode mnie docenienia Twojego zgrania - bo sam to podkreślam, gdyż uzasadniam swoje decyzje

nic od Cb nie wymagam, jedynie żebyś przestał pi*****ić głupoty

29 minut temu, Alonzo napisał:

podczas, gdy Ty mi dałeś 14-11 pomimo braku jakichkolwiek zmian w rotacji nie licząc kontuzjowanego KATa w 13 meczach. Nawet ten wyśmiewany Cody Zeller grał u mnie od półtora roku, a został potraktowany gorzej niż g..

gorzej, jak cwel spod celi

dałeś mi najgorszy bilans z możliwych jako pierwszy jeszcze przed opisem, opis nic nie dał, więc zachowałem się podobnie jak Ty, bo skoro opis i xx postów nic nie zmienia to dlaczego ja mam docenić team, który wcześniej mocno krytykowałem?

29 minut temu, Alonzo napisał:

Bez urazy LBS ale ja doceniłem Twój team, a Ty mój zgnoiłeś

nic nie doceniłeś, dałeś 18W, dostałeś 14 bo moim zdaniem sam Lowry i przeciętny Mitchell to za mało, pisałem o tym długo wcześniej, ale Ty moje zdanie na każdej płaszczyźnie masz w dupie (karpik też pisał, że chciał dać 14, ciekawe czemu jemu nie jedziesz po rajtach), zachowujesz się jak 15letni gimb, który wszystko wie najlepiej dlatego z mojej strony to koniec, Ty masz ziomek dzień świstaka, codziennie budzisz się z tym samym setupem i nic do Ciebie nie dociera, to co napisałem powyzej, pisałem już kilkukrotnie, ale Ty wciaż powtarzasz te 14-11

dam Ci radę - zrób zapasy jakiś ciężkich prochów bo wylądowałes u mnie na półce LAFa, jak zobaczysz jaki Ci dam bilans za 3T to Ci dopiero dupsko pęknie

nie pozdrawiam

ps. proszę nie usywać tego wpisu, jedynie można go uczłowieczyć po czasie jak komuś tak przeszkadzają wulgaryzmy

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ale szanujmy się jakoś i niechęć do jakiegoś GM nie powinna wpływać na bilanse. To zabija te grę. 

przecież ja nie dałem Magic bilansu po złości, na początku lutego pisałem, że taki KAT nie jest w moich oczach żadnym topem, a do tego doszła jego kontuzja i problemy Mitchella

jak się nie potrafi zaakceptować czyjegoś zdania, to nie powinno się siadać do takiej gry, reszcie GMom, ktòrzy dali mi o 18W nie napisałem nic, nie chciałem tego robić i nie będę nigdy odnosił się personalnie

inna sprawa jak 5 dni z rzędu czytasz o 14-11 choć kilka godzin wcześniej niby sobie sprawę wyjaśniłeś

nie mam ochoty z takimi osobami wchodzić w relacje, a wszystkich urażonych najmocniej przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież ja nie dałem Magic bilansu po złości, na początku lutego pisałem, że taki KAT nie jest w moich oczach żadnym topem, a do tego doszła jego kontuzja i problemy Mitchella

Po prostu zacytowany przeze mnie fragment tak zabrzmiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69

Luka Samanic 

Luka Samanic made his NBA debut tonight in garbage time. He was a willing passer and has good court vision for a big. Watching him move, he’s light on his feet even compared to other NBA players, which is a good sign. Samanic’s three-point stroke looks fine and the speed he can release it is impressive. But, yeah, he did nothing tonight to suggest he’s ready for the bright lights of the NBA. He has a lot to learn on defense and his offense remains a set of hypothetical tools rather than a useful repertoire. 
Grade: Inc.

 

ale i tak dziś największy WTF?

Aaron Baynes 37/16 9/14 za trzy 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy MVP

Za 6G

Cytat

Droga do mistrzostwa już nie prowadzi przez LeBrona czy Warriors - trzeba będzie ominąć Kawhi'a, dosłownie. 

U nas jest podobnie, dlatego postawcie sobie pytanie, kto tak naprawdę jest faworytem.

Cytat

Kawhi Leonard podniósł wymagania. LeBron James już od dawna wie co to znaczy, Giannis Antetokounmpo dowiedział się o tym zeszłej wiosny (@polishllama69 🤣🤣🤣).

"The time is now" - 22 lutego powiedział Leonard i nic już nie jest w NBA takie samo.

 kryty przez Kawhi'a De'Aaron Fox nie trafił żadnej trójki, pięć razy stracił piłkę i trafił tylko 7 z 16 rzutów. 

[...] kryty przez Kawhi'a Ja Morant nie miał gdzie pójść z piłką i po raz pierwszy w tym sezonie zaliczył tylko jedną asystę przez cały mecz.


[...[ Devin Booker trafił tylko 5 z 19 rzutów i zdobył 14 punktów.

[...] lider obwodu Nuggets Jamal Murray schodził do szatni z 11 punktami.


[...] W czwartek w Houston James Harden trafił 4 z 17 rzutów i zdobył 16 punktów, w trzeciej kwarcie nie miał już ochoty grać dla swoich kibiców. Harden widział już ten film wcześniej: bezdech, długie ręce i długie palce osaczające, zabierające piłkę i podchodzące pod gardło.. Do krycia opcji nr 1 rywali Clippers oddelegowany został najlepszy obrońca sezonów 2014/2015 i 2015/16,

Od sześciu spotkań gracze, których bezpośrednio kryje Leonard trafiają ze skutecznością o 6.1 punktów procentowych niższą (41%) niż zazwyczaj (47%). Clippers wygrywają mecze zdecydowanie najlepszą w lidze różnicą aż 17 punktów i nie pokonują byle kogo.

 

@ignazz

a na marginesie duncan robinson znow najlepszy w miami, 8 trojek, 5 zbiorek, 4 asysty, beasley 29 pkt i to w dniu gdy troja nie siedziala.

jedziem po 2 miejsce  

Robinson went 8-for-14 from deep against the New Orleans Pelicans, increasing his total 3s made to 233. That's the most in Heat franchise history (Wayne Ellington, 227), the most by an undrafted player (Damon Jones, 225) and the most by any player in either of his first two NBA seasons (Kyle Korver, 226).

nie wiem co zrobił damyean dotson, ze wyleciał z rotaci, ale zach lowe zadaje sobie to samo pytanie :

Cytat

 and what exactly did Damyean Dotson do to deserve outcast status?

u mnie będzie grał.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 

a na marginesie duncan robinson znow najlepszy w miami, 8 trojek, 5 zbiorek, 4 asysty, beasley 29 pkt i to w dniu gdy troja nie siedziala.

jedziem po 2 miejsce  

Robinson went 8-for-14 from deep against the New Orleans Pelicans, increasing his total 3s made to 233. That's the most in Heat franchise history (Wayne Ellington, 227), the most by an undrafted player (Damon Jones, 225) and the most by any player in either of his first two NBA seasons (Kyle Korver, 226).

 

Heat maja wybudowane całe schematy zagrań wyjść po zasłonach jeszcze dla Raya Allena, które później wykorzystywali dla Waynea Ellingtona, a teraz dla Duncana Robinsona.

A najlepszym graczem Heat w meczu był Bam mimo wszystko ;) 

ale Duncan też był bardzo dobry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Prawdziwy MVP

Za 6G

U nas jest podobnie, dlatego postawcie sobie pytanie, kto tak naprawdę jest faworytem.

@ignazz

a na marginesie duncan robinson znow najlepszy w miami, 8 trojek, 5 zbiorek, 4 asysty, beasley 29 pkt i to w dniu gdy troja nie siedziala.

jedziem po 2 miejsce  

Robinson went 8-for-14 from deep against the New Orleans Pelicans, increasing his total 3s made to 233. That's the most in Heat franchise history (Wayne Ellington, 227), the most by an undrafted player (Damon Jones, 225) and the most by any player in either of his first two NBA seasons (Kyle Korver, 226).

nie wiem co zrobił damyean dotson, ze wyleciał z rotaci, ale zach lowe zadaje sobie to samo pytanie :

u mnie będzie grał.

Widziałem mecz. No ale co zrobię gdy w żaden sposób nie podjąłeś rozmów poza zebraniem oferty. Zero odzewu poza „ nie” sprawia ze będziesz wyalienowany w naszej grze szybko. Twoja sprawa. Jeżeli będę miał dwie równe opcje deala na stole wybiorę taka bez Ciebie. Od czasu rozmów o Lee jako odpadzie wymiany za Leonardo pogarszasz relacje. Masz swój styl nie zamierzam z nim walczyć ani zmieniać. Zamiast przeskakiwać kogos można go obejść.  Bez kontaktu wzrokowego jezeli ktoś tylko wkurza. Robinsona gratuluje. Fajny grajek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.