Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to tak jakbym zdissował Joka za to, że MŚ nie zdobył, szacun dla Marca, ale Tobie odszedł Durant, ławkę masz co najwyżej przeciętną, jeszcze zachód wyzywasz

to jest dopiero nieładne

Chyba od miesiąca nikogo nie nazwałem c***em, wypraszam to sobie :)

Wyzywać Zachód za wasze żenujące składy będę dopiero w Playoffach. Choć pamiętając Twoja uczciwość w ostatnim sezonie liczę na to samo w tym i w ewentualnej serii grzeczne położenie się na plecach i odsłonięcie gardła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wooden napisał:

Chyba od miesiąca nikogo nie nazwałem c***em, wypraszam to sobie :)

Wyzywać Zachód za wasze żenujące składy będę dopiero w Playoffach. Choć pamiętając Twoja uczciwość w ostatnim sezonie liczę na to samo w tym i w ewentualnej serii grzeczne położenie się na plecach i odsłonięcie gardła.

bardzo ładnie się odniosłeś, ale się nie martw, tym razem nie dostałeś samograja, takimi knicksami nawet Kubosław zrobiłby tu 3peata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, january napisał:

Nie ma co spekulować (kontuzje, forma) na ten moment, ale zakładając zdrowie wszystkich graczy matchupy w ewentualnej serii z GS to byłoby jakieś złoto dla mnie.

Jak LeBron nie zdziadzieje a zdrowie utrzymasz to zanosi się na rewanż w tym roku. Jeszcze niech jakiś młody odpali i będzie git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, january napisał:

Nie ma co spekulować (kontuzje, forma) na ten moment, ale zakładając zdrowie wszystkich graczy matchupy w ewentualnej serii z GS to byłoby jakieś złoto dla mnie.

Nie ma co spekulować ale w przypadku tej serii to działa w obie strony co jest dość zabawne w sumie.

Na koniec okaże się że w trakcie naszej serii ja mam jeszcze Pol składu w play-offs a Ty jednego gracza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już w zasadzie jasne to może trochę o offseason Phoenix Suns. Nie lubię sam oceniać swojej pracy, ale z tego lata jestem naprawdę zadowolony, choć wszelkie oceny to z pewnością kwestia tego jak kto ceni sobie Bookera.

Zacznę od draftu, bo ten można oceniać mocno różnie, a to wszystko przez jeden, lecz dość kosztowny błąd, bo mimo tej krótkiej perspektywy czasu tak należy ocenić wybór Bol Bola z numerem 15. W rzeczywistości trafił do Denver z 44 wyborem, więc spory zjazd, a jeszcze podpisał zaledwie two-way i bardzo możliwe, że w tym sezonie na parkiecie nawet go nie zobaczymy. Oczywiście to młody zawodnik, który posiada spory talent, ale oprócz problemów ze zdrowiem dochodzi jeszcze kwestia wątpliwej etyki pracy. Istnieje szansa, że za te 2-3 lata jakoś odpali i nie będzie wyborem całkowicie straconym, lecz na pewno można było wybrać tu lepiej.

Z pozostałych decyzji draftowych jestem jednak zadowolony, zwłaszcza z Thybulle'a z #20, bo to powinien być bardzo dobry roles i już w debiutanckim sezonie można liczyć na jego spory impakt w defensywie. Do tego w summer league trafiał trójki nawet po koźle i jeśli tylko Mike Brown w Philly go nie zabije to może liczyć na spore minuty od rookie season. Raczej nie ma ogromnego sufitu, ale tu wolałem pójść w pewniaka. Podobnie zresztą przy Ty Jerome z #29, który w rzeczywistości również wylądował w Arizonie, ale kolejka do minut spora. Liczę jednak na jego doświadczenie i solidność, jeśli nie przepadnie w rotacji to może być regularnym i wartościowym backupem na długo, raczej nic więcej, choć kto wie, może zaskoczy w stylu Brogdona.

Duże nadzieje pokładam w wyborze Sekou, ale to melodia przyszłości. Nie wiem czy dostanie w Detroit minuty, ale jest atletyczny, bardzo młody  i wydaje się zawodnikiem pasującym w przyszłości do gry obok JJJ. Pierwszy rok raczej na naukę i symboliczne minuty, przyszłość będzie należeć do niego.

W kwestii wymian tu najwięcej emocji wzbudziło oddanie Bookera, lecz ja z tego dealu jestem zadowolony, bo nie ukrywałem tego, że nie cenię Devina specjalnie wysoko. W zasadzie w jego cenie w salary mamy Tobiasa Harrisa i Bogdana Bogdanovicia i ten duet ma moim zdaniem znacznie większą wartość od samego Bookera. Do tego wybór w drafcie wydaje się potencjalnie bardzo interesujący, a Jordan Bell po gorszym sezonie dostał szansę na odbudowę w Minnesocie i mam nadzieję, że z niej korzysta.

Pozyskanie Harrisona Barnesa i jego praw birda w zasadzie za cap space i źle wyglądaje umowy powinno zostać docenione chyba przez każdego, a nie wiele oddałem także za bardzo solidnego strzelca jakim jest Moore. E'Twaun jest dodatkowo w roku kontraktowym i mimo bardzo głębokiej rotacji Pelicans na obwodzie nie powinien przepaść, zresztą zawsze może polecieć w trade deadline do contendera jako asset i przez to NOP nie powinni go całkowicie usadzić.

Na FA udało się pozyskać Shabazza Napiera i Vincenta Poiriera i to na dwa najbliższe sezony. Bazza niezwykle cenię i on w Socie powinien otrzymać bardzo solidne minuty, a nie wiadomo też jak będzie wyglądał sezon Teague i jego zdrowie. Rok temu skorzystał na tym Derrick Rose, więc Bazz także może zagrać sezon życia obok KATa. Poirier jest trochę niewiadomą i w zasadzie przelicytowałem sam siebie w wyścigu o jego podpis, ale Francuz ma prostą drogę do minut w Bostonie i jeśli nie dostanie szansy tam to raczej oznacza, że nie powinno być dla niego miejsca w lidze. Małe ryzyko i potencjalnie spory zysk, bo Poirier to świetny podkoszowy energizer i dobry zbierający.

Cieszę się także z przedłużenia umowy z Bogdanem, co wzbudziło trochę kontrowersji. Sprowadziłem go do Arizony z myślą o dłuższej współpracy i taka została zapewniona. Są pewne obawy związane z jego słabszym poprzednim sezonem i tym jak zdrowotnie wytrzyma po MŚ, ale mam co do niego pozytywne przeczucia, no i nie wiadomo czy Hield powtórzy tak dobry sezon jak poprzedni, więc może pozycja startera obok Foxa zostanie odzyskana.

Cieszy też podjęcie opcji przez Horforda, któremu widocznie Arizona przypadła do gustu. Al to bezcenna wartość zarówno na parkiecie, jak i w szatni i przy takim znakomitym partnerze rozwój JJJ nadal powinien przebiegać doskonale.

Sporą zagadką jest sezon Malika Monka, który na razie rozczarowuje, ale po odejściu Kemby może otrzymać kolejną większą szansę w Charlotte i oby z tego skorzystał.

Moim zdaniem Suns są sporo mocniejsi niż w poprzednim sezonie, a Zachód to u nas znacznie łatwiejsza droga do Playoffs niż Wschód i jeśli nie będzie jakiejś katastrofy spowodowanej kontuzjami to spokojnie powinniśmy skończyć w czołowej ósemce konferencji, a kto wie, może w Playoffs uda się powalczyć o niespodziankę. Realnie powinniśmy skończyć sezon na 6/7 miejscu, chyba że wszystko wypali perfekcyjnie to może nawet 4-5, ale to wariant dla największych optymistów z Phoenix.

Deep chart:

PG: Spencer Dinwiddie / Shabazz Napier / Ty Jerome
SG: Bogdan Bogdanovic / Matisse Thybulle / Malik Monk
SF: Tobias Harris / Etwaun Moore (Kenrich Williams)
PF: Jaren Jackson Jr / Harrison Barnes /  Sekou Doumbouya
C : Al Horford / Vincent Poirier / Jordan Bell /  Bol Bol

Przy braku Bola w drafcie i lepszym wyborze/handlu oceniłbym lato na 4/4+ (zależnie od oceny potencjału Bookera), tak to raczej 3+, więc raczej powyżej przeciętnej ligowej, choć byli lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, polishllama69 napisał:

szybko zaczyna sie rozmowa jak to Mareczek jest przereklamowany, Looney też musi o sobie w PO przypomnieć, ale uwaga z ławką GSW jest akurat słuszna :) 

Ja się muszę słabo znać bo uważam że zestaw Hart-Connaughton-Tolliver-Looney jest kozacki. I pasuje bardzo dobrze do tego core.

Tak samo jak nie rozumiem (i nie chcę rozumieć uwag o braku dopasowania S5, bo znowu jest kozackie IMO).

Ale c*** nie znam się, więc podejrzewam że nawet do PO mogę nie wejść czy coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connaughton jest ok z ławki

Looney to więcej niż dobrze z ławki i pasuje do słowa kozacki w tym kontekście

Tolliver i Hart, a w zasadzie każdy obwodowy Pels oprócz Jrue i JJ to spore ryzyko, bo minuty ograniczone, a konkurencja ogromną. 

Także moim zdaniem z optymizmem mocno przesadzasz :P

To samo z dość podejrzanym Bledsoe (ale tu fanem nigdy nie bylem i w RS pewnie będzie lepszy niż w PO) oraz wiekowym i będącym po MŚ Gasolem

Jednak jeśli Curry będzie zdrowy to zagra fantastyczny RS i dzięki temu możesz mieć nawet #1 na koniec RS ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Connaughton jest ok z ławki

Looney to więcej niż dobrze z ławki i pasuje do słowa kozacki w tym kontekście

Tolliver i Hart, a w zasadzie każdy obwodowy Pels oprócz Jrue i JJ to spore ryzyko, bo minuty ograniczone, a konkurencja ogromną. 

Także moim zdaniem z optymizmem mocno przesadzasz :P

To samo z dość podejrzanym Bledsoe (ale tu fanem nigdy nie bylem i w RS pewnie będzie lepszy niż w PO) oraz wiekowym i będącym po MŚ Gasolem

Jednak jeśli Curry będzie zdrowy to zagra fantastyczny RS i dzięki temu możesz mieć nawet #1 na koniec RS ;)

 

Hart ma swoje plusy i ograniczony sufit.

Tolliver idealnie pasuje do tej rotacji. Nawet piąty podkoszowy - Leonard - super pasuje do tego systemu.

Ławka łącznie jest dużo lepsza niz kiedykolwiek mieli RL Warriors, a Pat jako starter był bardzo dobry w play-offs.

Nie ma co się szarpać teraz w sumie, jest pieprzony wrzesień i mam na razie totalnie dosyć tej ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

I generalnie moim zdaniem każdy z czwórki GSW, Denver, Sota (Dame jest kozakiem w RS i jeśli Qcin nie dostanie po dupie za częste transfery to jest to możliwe) i Lakers mogą skończyć na #1

Prędzej mi drugi c*** wyrośnie niż ktokolwiek zagłosuje za Minnesota nawet jak Lillard będzie w top5 MVP , a Booker poprowadzi Suns do PO :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.