Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał:

Nah. O ile w Sixers nie był cały czas elite D (Philly nie radzili sobie z obroną PG scorerów ogólnie) tylko raczej solidnym obrońcą, włączającym wielokrotnie eliteD (taki Blake coś o tym wie) jak było trzeba, o tyle w Wolves w '18 to był jak najbardziej elitarny obrońca i negowanie tego jest dziwne (nawet nie chce mi się podawać statów specjalnie, ale on tam defensywę o 7,5/100 poprawiał).

Nie oszukasz mnie on offem - Wolves mieli słaby defensywnie team i kto tam za Jima wchodził bronić?

Daj Pan spokój. Pokłóciłbym się o to chętnie ale to kompletnie nieistotne dwa lata później.

On w Philly nie był nawet solidny. PG mieli być jego zadaniem odziedziczonym po Bobie który sobie radził. Jim tu w RS dawał ciała po całości bo zaangażowanie było minimalne. Mając takiego mało zaangażowanego w RS gracza obok Jamesa będziesz miał kawał wyzwania w defensywie.

16 minut temu, january napisał:

Domyślam się że mówisz o spacingu, nie planuję takiej piątki, ale przypomnę, że na C to jak coś mam na ten moment Dedmona i Olynyka, czyli dwie stretch5.

Chodzi mi o spacing na zasadzie low-volume graczy w rzutach za 3 i o to że każdy z trójki jest w RS przydatny głównie mając piłkę w rękach. Brown bez piłki był katastrofą ofensywną, Jim i LeBron bez niej stali w miejscu i się opalali... Co jak najbardziej pasuje do LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

 

Chyba mocno wymyślasz na temat c&s i pullup3 :) 

Open i contested etc.

No pamietam jak przekonywales ze skoro w c&s wide open corner 3s masz 37% skutecznosci tzn ze masz zajebisty spacing bo 37% za 3 to jest 1.11 PPP czyli poziom najlepszego ataku w lidze:)

Godzinę temu, Wooden napisał:

 

Chodzi mi o spacing na zasadzie low-volume graczy w rzutach za 3 

Gracz 1 1,1 trójki na 36% skuteczności

Gracz 2 1,3 trójki na 38% skuteczności

Gracz 3 1,4 trójki na 35% skuteczności

Pierwszy gracz to Rondo, drugi i trzeci to Twój spacing @january

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Fluber nie chce mi się. Porównujesz heavy minutes Rondo pewnie do moich grających mniej zamiast patrzeć per36, porównujesz rzuty totalnie zostawianego wide open Rondo do moich...

Konkretnie heavy 29 minutes Rondo, do 25 i 23 minut:)

Rajon Rondo 96% open i wide open 3s

Gracze 2 i 3 97% open i wide open 3s:)

Czyli generalnie częściej rzucają z czystych pozycji za 3 niż Rondo, choć myślałem, że to niemożliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Draymond to outlier, bo to nie jest legitna nawet 3 opcja w ofensywie, ale jest fenomenalnym budulcem pod team (świetnie się do niego dokłada inne klocki). Dlatego mam go bardzo wysoko.

Tylko zakładając tą formę zabawy, to biorąc Draymonda w TOP15, na franchise playera wypadnie Ci jakiś 45 pick. Czyli pewnie jakiś Zach Lavine, bo już nawet DeRozan nie powinien się ostać.

Po RS to nie było wątpliwości, że Griffin > Butler w tym sezonie. Masz moc w tej swojej propagandzie :)

Nie wiem jak można mieć Beala wyżej od przykładowo Irvinga, który grał kozackie RS i jest sprawdzony jako bardzo wartościowy franchise player i elitarny sidekick, gdzie Beal w każdym elemencie jest od niego gorszy nie licząc obrony, gdzie guard Wizards nie jest żadnym game changerem. Walker i Beal są stawiani wyżej od Kyrie, a na przestrzeni karier nie ma do tego pół przesłanki.

Te TOP10 wyglądało jeszcze fajnie, ale teraz to już wygląda kiepsko. Czekam na jakieś głosy rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak mam argumentować wyższość Blake Griffina na Bradley Bealem, Mitchellem czy Draymondem Greenem to już wolę pozmywać :)

Marcus,

Sezon regularny trwa 82 mecze, a później jeszcze są playoffs. Dlatego takie czynniki jak zdrowie i perspektywa liczenia na tego gracza w jak największej ilości meczy jest dla mnie bardzo istotna. Griffin i Irving dlatego spadają u mnie na miejsca 16-20, a DeRozana raczej będę miał poza top20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://bleacherreport.com/articles/2822874-metrics-101-exposing-the-nbas-worst-defender-at-every-position#slide5

B/R umieścił zestawienie najgorszych obrońców z podziałem na pozycje.

Artykuł z marca więc kilka meczy przed końcem RS i finalnie mogą być niewielkie różnice. Dopisałem kto gdzie u nas gra

Point Guard: Trae Young, Dallas Mavericks (Minus-7.107)
Others:

  • Collin Sexton (minus-6.635) - Clippers
    Jamal Crawford (minus-6.35) - FA
    Quinn Cook (minus-5.031) - 
    Frank Jackson (minus-4.998) - Timberwolves
    Derrick Rose (minus-4.877) - FA

Shooting Guard: Devin Booker, Phoenix Suns (Minus-6.898)
Others:

  • Dishonorable Mentions: Jordan Clarkson (minus-6.119) - Grizzlies
    Marco Belinelli (minus-5.605) - Bucks
    Antonio Blakeney (minus-5.592) - Bulls
    Malik Monk (minus-5.121) - Suns
    Lou Williams (minus-4.916) - Raptors

Small Forward: Kevin Knox, Detroit Pistons (Minus-5.074)
Others:

  • Cedi Osman (minus-4.803) - Cavaliers
    E'Twaun Moore (minus-4.662) - Thunder
    Kelly Oubre Jr. (minus-3.735) RFA - Magic
    Taurean Prince (minus-3.622) - Hornets
    Alfonzo McKinnie (minus-2.675) Blazers

Power Forward: John Collins, San Antonio Spurs (Minus-3.368)
Others:

  • Bobby Portis (minus-3.104) - RFA Bulls
    Patrick Patterson (minus-2.775) - FA
    Jeff Green (minus-2.588) - FA
    Markieff Morris (minus-2.295) - FA
    Julius Randle (minus-2.085) - Pacers

Center: Enes Kanter, FA (Minus-2.361)
Others:

  • Willy Hernangomez (minus-1.925) - FA
    Meyers Leonard (minus-1.078) - Celtics
    Kenneth Faried (minus-0.855) - FA
    Jahlil Okafor (minus-0.727) - Timberwolves
    Tristan Thompson (minus-0.635) - Mavericks
Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

"Co Nam hańba, gdy talary

mają lepszy kurs od wiary!

Wymienimy na walutę

Honor i pokutę!"

Przeprosiny kieruje w stronę @ignazz. Powiedzcie prezesowi spółdzielni @Qcin_69 że Ignazz zachował się jak trzeba! ;)

Buddy Hield w Cavs!

Dzanan-Musa.jpg?quality=90&strip=all&w=6

A ten Pan w Pelicans :)

Czyżby nam przybył nowy rywal do tankowania w 2020? Camby Ty chyba też ustawiasz się pod bronienie picku? Jeśli tak, to pytanie gdzie Griffin poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Czyżby nam przybył nowy rywal do tankowania w 2020? Camby Ty chyba też ustawiasz się pod bronienie picku? Jeśli tak, to pytanie gdzie Griffin poleci.

Nie ma tematu handlowania Blake. Kultura organizacji dumy Orleanu na to nie pozwala.

Blake wie, że to ciężki okres dla Pels, bo wchodzimy w okres 3-letniego rozliczenia finansowego, a Wall skomplikował sytuacje na każdym froncie, ale za rok ma dostać legit wsparcie, a zbierane assety zostaną zamienione na pełnoprawny mocny team na Zachodzie.

Czołem wielkim Pels!

@LONGER01 chyba po za Oubre nie ma niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LONGER01 napisał:

https://bleacherreport.com/articles/2822874-metrics-101-exposing-the-nbas-worst-defender-at-every-position#slide5

B/R umieścił zestawienie najgorszych obrońców z podziałem na pozycje.

Artykuł z marca więc kilka meczy przed końcem RS i finalnie mogą być niewielkie różnice. Dopisałem kto gdzie u nas gra

  • Kelly Oubre Jr. (minus-3.735) RFA - Magic
    Taurean Prince (minus-3.622) - Hornets
     

Troche zaskoczenie te dwa nazwiska. Prince idzie do magic wiec byly podsmiec***ki z obrony hornets a nie widze tu zadnego mojego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma tematu handlowania Blake. Kultura organizacji dumy Orleanu na to nie pozwala.

Blake wie, że to ciężki okres dla Pels, bo wchodzimy w okres 3-letniego rozliczenia finansowego, a Wall skomplikował sytuacje na każdym froncie, ale za rok ma dostać legit wsparcie, a zbierane assety zostaną zamienione na pełnoprawny mocny team na Zachodzie.

Czołem wielkim Pels!

@LONGER01 chyba po za Oubre nie ma niespodzianek.

A właśnie. Co z tym ubezpieczeniem kontraktów bo kwestie Walla i kontuzji na 1,5 roku minimum bym dał pod dyskusje. 

Każdego z GM może to spotkać a zaoranie na dwa lata złym losem to niestety złe rozwiązanie. 

Ja bym tu dopuścił jakieś korekty rozliczeniowe 

nawet 25- 35% odliczenia kosztów ze strat jest już dobre 

3 minuty temu, january napisał:

Prince mnie tu kompletnie nie dziwi, on naprawdę bardzo słabo w Hawks bronił. Oubre i Jeff Green bardziej jak coś dziwią, że aż tak źle.

Achtung! Głosować szybko jak coś, bo po 15 głosach tłok na miejscach 13-15 (Beal, Draymond, Kemba) jest niesamowity :) A za chwilę wrzucam wyniki.

 

Mnie Prince zaszokował bo miałem go za mocno średniego a nie minusowego obrońcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że Wall zostanie potraktowany jako podobny casus co Bosh czy Teletovic. Wszak to ubezpieczenie to nie jest mój własny wymysł, tylko rzeczywista kwestia z RL NBA.

Właściciel tych pieniędzy z własnych kieszeni nie zapłaci, więc niejako nie jest on 40mln na minusie. Zarobku by być nie mogło, ale brak straty powinien zostać poddany pod dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.