Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nikt. Ibaka miał mieć przekręcony licznik i zjeżdżać do bazy a na Greena działa mocno CY.

 

Myślę że znakomita większość GMów brała by DDR i Love zamiast Ibaka i Green w zeszłym roku.

No i tutaj trzeba uwzględnić realia w jakich były negocjacje.

 

Czasami decyzję oparte na dobrych arugmentach/przesklankach okazują się błędne a czasami jest na odwrót.

 

Demar też może się jeszcze odbić w lepsze stronę, zobaczymy co z nim będzie. Na pewno ja przynajmniej jestem daleki od wydawania jakiś jednoznacznych osadów.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne overreaction z rzuceniem Davisa i reszty na trading block.

Też bym na miejscu Marcusa się wstrzymał do przyszłego sezonu. Wciąż ma realną szansę na SWCF bo Davis nie ma season ending inj a Griffin gra bardzo dobrze, nie mniej bardziej podejżewam że jest to chęć bardziej wycenienia całości pod kątem ewentualnej szybkiej przebudowy niż realne plany zaorania tego co budował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne overreaction z rzuceniem Davisa i reszty na trading block. 

 

Nie da się inaczej sondować rynku, by mieć pełne rozeznanie w wartości gracza. A Pels zarówno Ci w RL NBA jak i moi powoli godzą się, że Davis nie zostanie. Tu już trzeba sprawdzać jak może wyglądać przyszłość klubu bez Antka.

 

Jeśli będzie dobra oferta to przebudowa w Pels zostanie przyspieszona. Jeśli nie to prawdopodobnie za rok będzie atak na mistrza, a potem strata Davisa za darmo.

 

Na pewno nie szukam rozdrabniania Davisa na dwóch gorszych graczy.

 

A teraz wychodzę na zakupy, więc mogę przez godzinkę czy dwie nie odpisywać na PW. Obecnie moja skrzynka jakoś dziwnym trafem przeżywa mocne oblężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem robienia takich ruchów w trakcie sezonu. Brakuje Wam cierpliwości. Wyobraź sobie, że w prawdziwej lidze Pelicans mają bilans w stylu 28-16, problemy z kontuzjami, a zawodnicy czytają rumorsy, że wszyscy kluczowi zawodnicy są do wzięcia, w tym Davis, na twitterach Adrianowskiego i Szarańczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem robienia takich ruchów w trakcie sezonu. Brakuje Wam cierpliwości. Wyobraź sobie, że w prawdziwej lidze Pelicans mają bilans w stylu 28-16, problemy z kontuzjami, a zawodnicy czytają rumorsy, że wszyscy kluczowi zawodnicy są do wzięcia, w tym Davis, na twitterach Adrianowskiego i Szarańczy. 

 

W RL NBA mamy agentów i przepływ informacji między GMami. U Nas nie da się inaczej powiedzieć, że Pels sondują rynek na Davisa.

 

Ja wiedziałem, że to będzie słabo medialnie wyglądało. Ale ja by móc planować swoją przyszłość muszę wiedzieć jakie mam możliwości rozwoju.

 

Teraz jest czas to sprawdzić. Latem to już trzeba podjąć decyzje w którą stronę idę.

i cisnął Qcina po Tatuma. 

 

Tatum i Fox do wielkich Pels!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś sondować rynek od maja czy czerwca za AD, i nic by się nie zmieniło. 

 

Ignazz kiedyś za wczasu nie klepnął Tatuma. Teraz chyba żałuje (?). 

 

Co nie oznacza, żebym się nie wstrzymał. Ale oferty w lato raczej będą gorsze. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładając szanse na dobry sezon ten akurat GM może dać lepsza ofertę niż za rok.

 

Tu kupuje się sukces ( szanse na - aby być precyzyjnym )

 

Za rok dla niektórych to bedxie już tylko rental roczny.

 

Ale nie dziwie się ze hold on mówią potęgi które mogą mieć trudniejszy sezon obecny przez to.

 

Kontuzja Walla była gwarantem bezpieczeństwa dla power houses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza, żebym się nie wstrzymał. Ale oferty w lato raczej będą gorsze. 

To Anthony Davis, pls. Typuję, że Pelicans w prawdziwej lidze nie rozważą nawet handlu AD do końca sezonu, a w jak gorszej są sytuacji od Pelicans w beGM, nie trzeba przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym trzymał do końca sezonu.

 

Choćby ze względu na finanse.

 

i cisnął Qcina po Tatuma.

 

Tatum jest nietykalny nawet za Curryego, proszę go nie łączyć z Pels.

 

Minnesota bardzo ceni Davisa i zrobi absolutnie wszystko co będzie trzeba by złożyć atrakcyjna ofertę dla szanowanego GM Marcusa Cambyego, niemniej Jayson Tatum jest nietykalny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Anthony Davis, pls. Typuję, że Pelicans w prawdziwej lidze nie rozważą nawet handlu AD do końca sezonu, a w jak gorszej są sytuacji od Pelicans w beGM, nie trzeba przekonywać.

 

Może tak może nie.

 

Na pewno dyskretnie sondowałbym rynek i jeśli pojawiłby się na stole Tatum czy Porzingis z Inglesem, to miałbym mocny zgrzyt, czy czekać i ryzykować. Ty nie?

 

Tym bardziej, że obstawiam, iż Davis nie przedłuży. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tatum byłby do wzięcia teraz, to będzie do wzięcia też w lipcu. Zresztą, ja nie krytykuję pomysłu oddania Davisa, tylko robienie tego, gdy Camby dalej może liczyć na wygrywanie serii w PO. Mówimy o grajku z największym trade value w całej lidze, nie Paulu George'u z Indiany.

 

Teraz prędzej próbowałbym ruszyć Griffinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tatum byłby do wzięcia teraz, to będzie do wzięcia też w lipcu.

 

To ja Ci podałem przykłąd z Tatumem i Leonardem, że tak nie jest.

Proste pytanie. Masz teraz na stole Tatuma bez złych umów (bez gwarancji, że będzie w lato). Klepiesz czy nie? I na twojej odpowiedzi możemy zakończyć :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.