Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szulim napisał(a):

 

Giddey też idealnie pokazał jak wygląda jego gra jako prowadzący zespół (tu statystyki pod nieobecność SGA):

19 pkt / 8 as / 9 reb / 1,5 stl+blk na 55% FG + 34% 3pt

 

ja bym kazał tym pseudoznaffcom co Ci cisnęli po giddeyu i nie potrafią myśleć szeroko, oddawać zwycięstwa za zeszłe trymestry.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważna analogia @Tecu BeGM Sixers - real Sixers. Jedyne, co jest tu zbieżne, to to, że tu i tu przez znakomitą większość trymestru nie grał Embiid, a 8 absencji miał Maxey.

@Tecu możesz mi napisać ile występów w real Sixers zaliczyli gracze beGM Sixers w tym trymestrze, że pozwoliłeś sobie na taką analogię?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Odważna analogia @Tecu BeGM Sixers - real Sixers. Jedyne, co jest tu zbieżne, to to, że tu i tu przez znakomitą większość trymestru nie grał Embiid, a 8 absencji miał Maxey.

Dokładnie tak jak napisałem. Analogia jest za cały rok, w realu są to dwaj najważniejsi gracze Phili a u mnie (wg mnie) reszta zespołu jest > niż w realu, więc teoretycznie powinienem mieć lepszy bilans.

Wszystko to napisałem także wystarczy przeczytać.

Oczywiście to Wy decydujecie, oczywiście Ty akurat możesz nie być obiektywny tak jak zresztą ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał(a):

Dokładnie tak jak napisałem. Analogia jest za cały rok, w realu są to dwaj najważniejsi gracze Phili a u mnie (wg mnie) reszta zespołu jest > niż w realu, więc teoretycznie powinienem mieć lepszy bilans.

Wszystko to napisałem także wystarczy przeczytać.

Oczywiście to Wy decydujecie, oczywiście Ty akurat możesz nie być obiektywny tak jak zresztą ja.

To ile meczów w T3 gracze beGM Sixers rozegrali w real Sixers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To ile meczów w T3 gracze beGM Sixers rozegrali w real Sixers?

Tyle samo a reszta składu jest (wg mnie) lepsza niż w realu. Wszystko masz napisane w przeciwieństwie do rozpisanych kontuzji Bulls w zeszłym trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał(a):

Tyle samo a reszta składu jest (wg mnie) lepsza niż w realu. Wszystko masz napisane w przeciwieństwie do rozpisanych kontuzji Bulls w zeszłym trymestrze.

W mojej opinii zarzucając mi manipulacje, sam teraz manipulujesz. Ale mogę być stronniczy :)

Jak dla mnie próbujesz zaczepić narrację o założenie podobieństwa rl Sixers z BeGM Sixers, które w T3 jest śladowe. A propozycję bilansu z 17W uważam za bezwstydną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał(a):

Kontuzje

Joel 22 mecze 56-75 a później odpoczynki 79,82 czy w ostatnim meczu gdyby ważyły się losy awansu by nie zagrał? Jeżeli by ważyły się losy na przykład ominięcia play in to zaryzykuję stwierdzenie, że by zagrał

A czy rl sixers nie grali o awans? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Panowie, ja zalegających z opisami uprzedzam, że jutro dość wcześnie będę musiał oddać głosy, standardowo:

bez uwzględnienia terminarzy, brak opisu około -3W, brak podanych stats około -1W.

Pojutrze się żenię, także naprawdę czasu nie będę miał na korekty w najbliższym czasie, nie wiem czy dam radę z głosowaniem w playin, pozdro:)

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał(a):

Panowie, ja zalegających z opisami uprzedzam, że jutro dość wcześnie będę musiał oddać głosy, standardowo:

bez uwzględnienia terminarzy, brak opisu około -3W, brak podanych stats około -1W.

Pojutrze się żenię, także naprawdę czasu nie będę miał na korekty w najbliższym czasie, nie wiem czy dam radę z głosowaniem w playin, pozdro:)

To ja nie wstawię gdy mi dasz minus 3 gdy planuje 2 zwycięstwa w T3 gdzie mnie kontuzje przerosły ;) 

Na serio: będzie po meczu Twardych Pierników. Pożegnanie Aarona Cela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał(a):

Pojutrze się żenię, także naprawdę czasu nie będę miał na korekty w najbliższym czasie, nie wiem czy dam radę z głosowaniem w playin, pozdro:)

Szczere życzenia powodzenia w dalszej drodze życia! 

Rozumiem, że opisy zrobione, podkreślone dobre strony, złe przemilczane, rolę opisane i zostało Wam głosowanie? 😉

Mam nadzieję, że Oboje wygracie!

6 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

A czy rl sixers nie grali o awans? 

Oczywiście masz rację, ale gra o awans może być różna.

W realu w ostatnim meczu 76ers grali z grającymi o nic i będących w słabej formie Nets i uznali, że do pokonania ich wystarczy Maxey i tak było, ale jednocześnie potrzebowali przegranych innych zespołów, więc nie wszystko od nich zależało a nawet dość niedużo.

Jeżeli przykładowo u nas wystarczyłoby by 76ers po prostu wygrali i to by zapewniało PO i odpoczynek to może by zagrał, choć z drugiej strony ostatni mecz z Nets, które u nas raczej już nie potrzebują wygranych, może nie być potrzebny Joel.

Przepraszam, nie spojrzałem na terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał(a):

Panowie, ja zalegających z opisami uprzedzam, że jutro dość wcześnie będę musiał oddać głosy, standardowo:

bez uwzględnienia terminarzy, brak opisu około -3W, brak podanych stats około -1W.

Pojutrze się żenię, także naprawdę czasu nie będę miał na korekty w najbliższym czasie, nie wiem czy dam radę z głosowaniem w playin, pozdro:)

Gratulacje Jasiu. 

Jednocześnie prosiłbym Cb i resztę o wyrozumiałość jeśli nie zdąże idealnie na deadline, wczoraj miałem 40 uro (cm może potwierdzić) i generalnie cały dzień zdychałem, ale już siadam, załączam PO w tle i pisze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tecu napisał(a):

Oczywiście masz rację, ale gra o awans może być różna.

W realu w ostatnim meczu 76ers grali z grającymi o nic i będących w słabej formie Nets i uznali, że do pokonania ich wystarczy Maxey i tak było, ale jednocześnie potrzebowali przegranych innych zespołów, więc nie wszystko od nich zależało a nawet dość niedużo.

Philadelphia head coach Nick Nurse said the team isn't considering shutting Embiid down for the season. Nurse said, "I don't think so" when asked if there is any thought to making Embiid sit due to the repeated injury scares. Nurse said Embiid wants to play and to play through any issues he has with his left knee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Philadelphia head coach Nick Nurse said the team isn't considering shutting Embiid down for the season. Nurse said, "I don't think so" when asked if there is any thought to making Embiid sit due to the repeated injury scares. Nurse said Embiid wants to play and to play through any issues he has with his left knee.

Gdzie on się jeszcze na Olimpiadę pcha z tym zdrowiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.