Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Alonzo napisał(a):

Zgubiłeś przy swoim uśrednianiu 1/5 wszystkich minut i zarzucasz mi problemy z matematyką? 

Nie umiem rozmawiać jak ktoś takie głupoty pisze..

Stevens rozegrał w tym sezonie 38 meczy:

19 w Celtics na 2,8pkt. w 6min.

19 w tankujących Grizzlies na 11,5pkt. 

Highsmith jest rotacyjnym graczem rl Heat i zagrał w 66 meczach (z 10 stracił przez kontuzje, w paru DNP) na 6,1pkt. rozgrywając właśnie swój najlepszy sezon.

.. ale to Stevens jest lepszy bo ja i bbref się mylimy :) 

 niewiarygodne.. 

eot Reikai i obyś się mylił z tą oceną głosowania bo zwyczajnie masz fatalną rotację w Heat co wykazały podstawy matematyki i ubieranie tego w puste, niczym nie poparte frazy, że te kasztany które masz obok swoich 4 graczy grałyby zajebiście, a moi słabo to zwyczajne zakłamywanie rzeczywistości. 

To nie Ty pisales cos o tym, ze podawanie suchych statystyk rolesow jest bez sensu, bo wazna jest ich rola na boisku?

No, ale tak jak mowil @Qcin_69, tym razem nie pasuje do narracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zawiodłem, z grubsza pisanie o tym samym przez naście postów, ale przynajmniej obyło się bez jawnego prucia, za to zawsze plus.

A co do meritum, no bądźmy poważni, drużyna oparta na quickleyu i gaffordzie w kontekście walki o wygrane to jednak kiepski żart. Nie przez przypadek te gwiazdy istnieją i jednak tworzą te systemy, w których trybiki mogą funkcjonować. Za to biorą pieniądze, a Magic bez Mitchella i tej cipy Townsa są bez szans w konfrontacji z drużyną z Doncicem i Durantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym trymestrze Harden miał najwyższą skuteczność w historii swojej gry, życiowa forma Sabonisa i absolutna top forma właściwie wszystkich rolesów dała mi "tylko" 16 winów. Na drugi trymestr dołożyłem Monika i dostałem 15 winów. 

Alonzo, Ty chcesz dostać minimum 17 winów przy Quickleyu jako najlepszym graczu. 

Ja sobie wstępnie dałbym koło 13 winów przy słabej formie Hardena i sporo kontuzjach. Ale wciąż mam Sabonisa, który jest we wszystkich adv stats w TOP10 ligi. 

Magic to powinni wstępnie celować w jakieś 12 wygranych i to jako szczyt raczej ich możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

W pierwszym trymestrze Harden miał najwyższą skuteczność w historii swojej gry, życiowa forma Sabonisa i absolutna top forma właściwie wszystkich rolesów dała mi "tylko" 16 winów. Na drugi trymestr dołożyłem Monika i dostałem 15 winów. 

Alonzo, Ty chcesz dostać minimum 17 winów przy Quickleyu jako najlepszym graczu. 

Ja sobie wstępnie dałbym koło 13 winów przy słabej formie Hardena i sporo kontuzjach. Ale wciąż mam Sabonisa, który jest we wszystkich adv stats w TOP10 ligi. 

Magic to powinni wstępnie celować w jakieś 12 wygranych i to jako szczyt raczej ich możliwości. 

rozmowa z anonimowym GMem - on po lewej, ja po prawej xd 

IMG_2964.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

W pierwszym trymestrze Harden miał najwyższą skuteczność w historii swojej gry, życiowa forma Sabonisa i absolutna top forma właściwie wszystkich rolesów dała mi "tylko" 16 winów. Na drugi trymestr dołożyłem Monika i dostałem 15 winów. 

Alonzo, Ty chcesz dostać minimum 17 winów przy Quickleyu jako najlepszym graczu. 

Ja sobie wstępnie dałbym koło 13 winów przy słabej formie Hardena i sporo kontuzjach. Ale wciąż mam Sabonisa, który jest we wszystkich adv stats w TOP10 ligi. 

Magic to powinni wstępnie celować w jakieś 12 wygranych i to jako szczyt raczej ich możliwości. 

Dzięki Marcus,

Jednak co CambyGOAT to CambyGOAT.

Dzięki Tobie zrozumiałem właśnie o co w tej grze chodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje jak pojebane obciazenia znosza ci goscie I jak rosnie intensywnosc w waznych meczach, ze nagle tyle kontuzji.

Moj Ingram w meczu z Lakers pierwsze 5 min kozak, a potem wszystko nie w tempo I nie uzywal nog przy rzucie, a nie gral nie wiem, ze 2 tyg?

Warto przemyslec w kontekscie oceny impatcu w waznych meczach przy powrocie z kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

możesz zaprzestać tej krucjaty na Orlando i sugerować, że będzie wujowe w PO?

widać, że się uwziął i pewnie trolluje, imo zasługuje już Reikai na bloka, jak nie będzie solidnej argumentacji za minusowym bilansem dla Orlando to ja bym głosu Reikaia nie brał pod uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

możesz zaprzestać tej krucjaty na Orlando i sugerować, że będzie wujowe w PO?

Damn, nawet nie myslalem tego w kontekscie naszych Magic, ale KTO WIE JAK TO BEDZIE ODEBRANE!

Ty to powinienes byc mily akurat dla Alonzo, pierdolnal nawet rotacje Heat pod siebie ignorujac co pisalem xD

Jak bedziesz mily to Ci machine opis ma playiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Damn, nawet nie myslalem tego w kontekscie naszych Magic, ale KTO WIE JAK TO BEDZIE ODEBRANE!

Ty to powinienes byc mily akurat dla Alonzo, pierdolnal nawet rotacje Heat pod siebie ignorujac co pisalem xD

Jak bedziesz mily to Ci machine opis ma playiny.

opis na playiny będzie, bo kalendarzowo mi odpowiada.

ale za 3 trymestr niestety nie i w tym zakresie proszę o amnestie co do kary. 

8 minut temu, Reikai napisał(a):

 

Ty to powinienes byc mily akurat dla Alonzo, pierdolnal nawet rotacje Heat pod siebie ignorujac co pisalem xD

ja zawsze po stronie Orlando i Alonzo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.