Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Przyznaję się, też go oddałem po taniości 😐

Z tego co pamiętam to wybrałem w drugiej rundzie, ale nie było miejsca i oddałem dalej za 2gie rundy czy coś takiego 😐

Scouting był, ale umiejętności zarządzania zespołem już nie 😉

Nawet chyba był w Detroit na moment, ale poszedł za kiepa Hayesa do Miami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

czy ktos poza @Qcin_69 stracil top10 grajka za 1-rundowy pick?

imo najgorsza wymiana w historii begm xd

 

Jeżeli Jalen Williams wskoczy na półkę wyżej to moja wymiana „pożegnalna” z Sochanem może to przebić. Trzeba oglądać POs. Zobaczymy który z jakiej gliny ulepiony. 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

czy ktos poza @Qcin_69 za 1-rundowy pick?

imo najgorsza wymiana w historii begm xd

 

O ile Sochan się ogarnie i będziemy go traktować jako pierwszorundowy pick. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Jeżeli Jalen Williams wskoczy na półkę wyżej to moja wymiana „pożegnalna” z Sochanem może to przebić. Trzeba oglądać POs. Zobaczymy który z jakiej gliny ulepiony. 

to moze byc podobny kaliber do oddania przez @Principe millera

ps. ball bedzie zdrowy i nie powtorzy sie historia z simmonsem 🙏

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai to jest w Regulaminie:

 

8. Zakończenie RS

8.1: Odbywa się głosowanie - głosowanie na zakończenie RS będzie w formie tajnej. Po upublicznieniu bilansów będzie istniała możliwości zmiany swojego głosu po ogólnej dyskusji i argumentach - ale nie więcej niż +- 3 W/L

8.2: Wyciągana jest średnia wyników głosowań z całego sezonu, na której podstawie układana jest kolejność sezonu regularnego.

8.3: W przypadku remisu drużyn (w przybliżeniu do 2 miejsc po przecinku) sprawdzane jest trzecie miejsce. W przypadku, gdy dalej nie zostało to rozstrzygnięte o wskazanie lepszej drużyny proszony jest zaufany forumowicz spoza gry, wskazany przez radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no nie co Ty pierdolisz 

- wybierz sobie co chcesz z rosteru 

- Brunson + pick 

- picku nie dam, ale może być swap 

- co to ten swap?

i pół godziny tłumaczenia jak to działa 

Brunson to była jedyna fajna rzecz z tego rosteru poza gwiazdami

słaba masz pamięć xD w sensie troch tak było, generalnie jedyne co było pewne, że walka o pick Pelicans była zacięta między Sota a Knicks i oboje mieliśmy go jako pewniaka do top10 draftu, z potężną szansą na top5- no ale Sylwek zjebał sprawę z Hardenem i no i elo, pick z mega assetu stał się po prostu assetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no miały być tajne chyba i tak?

a co z odrzucaniem skrajnych bilansów, rozważaliście to?

Poruszylem temat, ja jestem za.

Ogolnie myslalem o jakims zalozeniu tematu z ankieta na temat kierunku w ktorym ma isc/propozycje zmian, ktore pojawiaja sie co jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

słaba masz pamięć xD w sensie troch tak było, generalnie jedyne co było pewne, że walka o pick Pelicans była zacięta między Sota a Knicks i oboje mieliśmy go jako pewniaka do top10 draftu, z potężną szansą na top5- no ale Sylwek zjebał sprawę z Hardenem i no i elo, pick z mega assetu stał się po prostu assetem

ja juz nie pamietam tego, ze walczylem

ale moglo tak byc xd

czyli razem z @MarcusCamby zaoralismy wielkich wolves

super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

słaba masz pamięć xD w sensie troch tak było, generalnie jedyne co było pewne, że walka o pick Pelicans była zacięta między Sota a Knicks i oboje mieliśmy go jako pewniaka do top10 draftu

nie no jak mieliśmy takie same zdanie skoro nawet zakład o flachę poszedł, że ten pick będzie over/under  top 10 loterii

wszystko pomieszałeś, ja wybrałem Brunsona w 5 sekund, najwięcej zajęło mi to wykmnienie działania swapa, bo myślałem, że mnie chcesz ojebać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ja juz nie pamietam tego, ze walczylem

ale moglo tak byc xd

czyli razem z @MarcusCamby zaoralismy wielkich wolves

super

Ty to jesteś w ogóle super frajer w tej historii, bo mogłeś mieć też Brunsona ale nie chciałeś do picku Lakers dołożyć jakieś drugiej rundy zdaje się xd Więc japa tam :D 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie no jak mieliśmy takie same zdanie skoro nawet zakład o flachę poszedł, że ten pick będzie over/under  top 10 loterii

wszystko pomieszałeś, ja wybrałem Brunsona w 5 sekund, najwięcej zajęło mi to wykmnienie działania swapa, bo myślałem, że mnie chcesz ojebać xd

z tego co pamiętam to Brunsona ja Ci zaproponowałem xd pamiętam że ten deal był prowadzony podczas zakupów w Biedronce haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Ty to jesteś w ogóle super frajer w tej historii, bo mogłeś mieć też Brunsona ale nie chciałeś do picku Lakers dołożyć jakieś drugiej rundy zdaje się xd Więc japa tam :D 

z tego co pamiętam to Brunsona ja Ci zaproponowałem xd pamiętam że ten deal był prowadzony podczas zakupów w Biedronce haha 

nie no, Ty byłeś tak napalony gadałeś o tym, że ten pick to ezy top5, ja w szoku i mówisz - zaproponuj coś - to mówię "no jak za taki picki to Brunson +1st :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie no, Ty byłeś tak napalony gadałeś o tym, że ten pick to ezy top5, ja w szoku i mówisz - zaproponuj coś - to mówię "no jak za taki picki to Brunson +1st :D

mogło tak być, ale pamiętam że generalnie bardziej nie chciałeś oddawać picku Rybakowi, niż wziąć Brunsona xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

mogło tak być, ale pamiętam że generalnie bardziej nie chciałeś oddawać picku Rybakowi, niż wziąć Brunsona xd

roli Rybaka w ogóle nie pamiętam w tym dealu

jakby ta historia dziś nie wyglądała, to ja brałem Brunsona jako spoko element ławki, nic więcej, dopiero pod koniec rs i w po zaczęło do mnie dochodzić, że może być kimś więcej, choć nawet przed tym sezonem - cm może potwierdzić - obawiałem się dawać mu maksa, zbyt abstrakcyjne były wciąż tamte playoffy, a że wskoczy na półkę SS, to nie wiem czy ktokolwiek się spodziewał

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a no tak, przecież to Malika chciałem XD

ale deal upadł, bo cm nie chciał dorzucić 2nda

hahaha

joooo, Brunson legenda! Wypychany z każdego klubu w którym był! Wyzej cenione od niego były choćby swap picku Sota/apel, Marcus Moriss, Malik a także jakieś 2nd picki, Hayes i godność Czlowieka_Morza (to ostatnie akurat słaby przykład, ale warto zauważyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.