Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrze i chyba jednak Heat maja szanse na ten 2 seed, nawet jesli nie za bardzo tego pragna. Nie wiem skad Alonzo pragnie te 17W zrobic i tak wysmiewal problemy Heat, ale to Magic maja wiecej problemow:

-Maja 3 mecze przewagi nad Raptors i 4 nad Heat
-Towns zagral 1 mecz
-Mitchell zagral 11 meczow i byl najbardziej minusowym graczem Cavs w T3 oprocz Batesa. Ostatni mecz sugeruje, ze moze juz zrzucil rdze, ale w samym T3 byl kiepski, jesli juz gral.
-Quickley zagral 18 meczow

Mam bardzo powazne watpliwosci, czy Quickley Mann Williams Gordon Gafford + Mitchell w 11 meczach to lineup na cos wiecej, niz 14-15W.

Dla samych Magic tez pewnie lepiej spasc na 3 miejsce i ominac Sixers :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

Tak patrze i chyba jednak Heat maja szanse na ten 2 seed, nawet jesli nie za bardzo tego pragna. Nie wiem skad Alonzo pragnie te 17W zrobic i tak wysmiewal problemy Heat, ale to Magic maja wiecej problemow:

-Maja 3 mecze przewagi nad Raptors i 4 nad Heat
-Towns zagral 1 mecz
-Mitchell zagral 11 meczow i byl najbardziej minusowym graczem Cavs w T3 oprocz Batesa. Ostatni mecz sugeruje, ze moze juz zrzucil rdze, ale w samym T3 byl kiepski, jesli juz gral.
-Quickley zagral 18 meczow

Mam bardzo powazne watpliwosci, czy Quickley Mann Williams Gordon Gafford + Mitchell w 11 meczach to lineup na cos wiecej, niz 14-15W.

Dla samych Magic tez pewnie lepiej spasc na 3 miejsce i ominac Sixers :P

.. ale bzdury piszesz.

Powiem więcej - Heat nie tylko nie powinni na 100% dogonić Magic, a wręcz nie powinni mieć lepszego bilansu od Magic w 3T.

17W robię na spokojnie z moim terminarzem - pisaliśmy o tym wszystkim ze 2 tyg. temu.

Te statsy, co wrzuciłeś w opisie to klasyczne zakłamywanie rzeczywistości - że o pseudorotacji nie wspomnę.

Heat mają 4 poważnych graczy (3,5 w uśrednieniu z absencjami) i spoko rotacyjnego Harrisa - reszta to skład papy i węgla, a Stevens w s5 ze statsami nabijanymi w tankujących Grizzliies to żart - zreszta piszesz o moich, a nie wspominasz jakie zdziesiątkowanie panuje w Heat - Stevens zagrał mecz mniej niż Quickley w rl - czyli 17. Tam w Memphis nawet Trey Jamison zdobywał 8,4pkt.

Quickley grał u mnie w 24 meczach (1 to uraz, a 2 z Hornets i Warriors dałem mu wolne).

Pisanie o nieobecności Quickleya przy zdziesiątkowanych Heat to tez bezczelność Reikai.

Prawda jest taka, że mam urazy KATa i Mitchella, a w ich minutach grają fantastyczny Quickley i Gafford - reszta u mnie jest zdrowa i mam bardzo głęboki skład - bo to wszystko ważni gracze silnych teamów, a nie nabijacze stats w tankerach jak w Heat.

Highsmith 8/9 gracz rotacji u mnie przykrywa czapką Stevensa - gracza nr 5 jak się okazuje w Heat.

Heat nie mają zbiórki, nie mają graczy poza 4 uznanymi nazwiskami - ta rotacja z opisu Heat to bajki dla 6-latków (powodzenia w b2b i 3w4). Nawet Pablo, czy Tecu i Ernie mają głębsze składy niż nasi Heat - a są przeorani kontuzjami..

 

 

Heat nie mają rotacji na obwodzie z ławki!!!! - tam jest zwyczajnie tragedia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli Magic robia lepszy bilans niz Heat za T3 bez Townsa i z fatalnym Mitchellem to chyba faktycznie nie ma o czym dyskutowac.

Po prostu swiat znowu nie docenia wielkich Magic. Zdazylem sie przyzwyczaic tez, ze gracze w Magic to kolesie robiacy roznice, gracze systemowi, a tacy sami gracze w innych druzynach to nabijacze statystyk.

Glosujacy ocenia I ktos sie tu zdziwi, ale wydaje mi sie, ze nie bede to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

No jesli Magic robia lepszy bilans niz Heat za T3 bez Townsa i z fatalnym Mitchellem to chyba faktycznie nie ma o czym dyskutowac.

Po prostu swiat znowu nie docenia wielkich Magic. Zdazylem sie przyzwyczaic tez, ze gracze w Magic to kolesie robiacy roznice, gracze systemowi, a tacy sami gracze w innych druzynach to nabijacze statystyk.

Glosujacy ocenia I ktos sie tu zdziwi, ale wydaje mi sie, ze nie bede to ja.

A widziałeś terminarz Magic?

12 drużyn spoza play in

8 z play in

7 z top6 obu Konf

Jak ja tam mam nie zrobić 17W?

A Heat grając w 4 21W?

Napisz coś co nie jest bzdurą, żebym się mógł odnieść do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał(a):

A widziałeś terminarz Magic?

12 drużyn spoza play in

8 z play in

7 z top6 obu Konf

Jak ja tam mam nie zrobić 17W?

A Heat grając w 4 21W?

Napisz coś co nie jest bzdurą, żebym się mógł odnieść do tego.

Chyba nie chce, zebys sie odnosil skoro piszesz bzdury o 3.5 zawodnikach w Heat, czy ze Sixers albo Cavs maja lepsza rotacje niz "zdzieskiatkowani" Heat.

Po prostu poczekajmy na glosy i na to prowadzenie Quickleya(w 18 meczach) i Gafforda do 17W :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):



Rotacja docelowa

PG: Luka Doncic 36/Bradley Beal 12
SG: Bradley Beal 23/ Gary Harris 25
SF: Kevin Durant 35/ Cedi Osman 13
PF: Lamar Stevens 24/Marvin Bagley 12/ Xavier Tillman 12
C Brook Lopez 28/ Marvin Bagley 12/ Alex Len 8

Na co warto zwrocic uwage?

-Minuty beGM Heat sa zblizone lub nizsze do tych, jakie gracze graja w RL.



- Mamy kilka absencji w slabych zespolach. Lamar Stevens, Osman Bagley opuscili troche meczow, jednak byly to na tyle male kontuzje, ze zakladam ze w PO wystapia. W meczach, w ktorych ich brakuje - next man up. Troy Brown JR za Stevensa i Osmana, bez Bagleya rosna minuty podkoszowym, a bez tych 4 meczow bez Doncicia)chociaz ostatni to byl rest) czy Beala rosna minuty obwodowym. Np te 4 mecze co nie gra Beal, Doncic gra wtedy 40 minut sladem z RL, a 8 minut na PG wypelnia Derrick Rose/Gary Harris w zaleznosci od matchupow. Gdy nie gra Doncic, to full time PG jest Beal. Natomiast na obwodzie tych nieobecnosci jest na tyle malo, ze nie ma sie co rozwodzic.


- Heat traca 4 mecze do Magic oraz 3 do Raptors. Sami Heat nie maja jakiegos mocnego cisnienia na 1 i 2 seed i przepychanie sie z Sixers przez playiny, a i strata wydaje sie byc zbyt duza, zeby nadrobic to. Chociaz nie wiem jak zostana ocenieni nasi Magic bez Townsa i z kiepskim Mitchellem. Jak dostana 16W, a Heat 21 to juz moga ich wyprzedzic, a taki scenariusz istnieje.Nasi Heat graja minimanie mniejsze minuty Donciciem czy Durantem np niz graja w RL - przygotowujemy forme na playoffy bez napinki. Jezeli da to wyzszy seed niz 3, to da. Jezeli nie, to nie. Nie ma co obrazac koszykarskich bogow i kombinowac z jakims odpuszczaniem.
 

Ta rotacja, która napisałeś to żart. Czemu nie wspominasz, że niejaki Gilyard gra po śr. 12min.?

Jak Stevens gra na pf w s5 (w tych 17 meczach co grał), to ja juz nie wiem kto wchodzi w Heat z ławki? Pewnie elfy i krasnoludki..

I czemu moi gracze rotacyjni mieliby być gorsi od tych kasztanów przeciwko którym gram sporo meczy w tym trymestrze?

Jak Ty chcesz w 3,5 poważnego gracza zrobić 21W?

 

11 minut temu, Reikai napisał(a):

No jesli Magic robia lepszy bilans niz Heat za T3 bez Townsa i z fatalnym Mitchellem to chyba faktycznie nie ma o czym dyskutowac.

Po prostu swiat znowu nie docenia wielkich Magic. Zdazylem sie przyzwyczaic tez, ze gracze w Magic to kolesie robiacy roznice, gracze systemowi, a tacy sami gracze w innych druzynach to nabijacze statystyk.

Glosujacy ocenia I ktos sie tu zdziwi, ale wydaje mi sie, ze nie bede to ja.

Matematyka w społeczeństwie leży, więc wszystko możliwe.

Pomnóż 27 meczy przez 48min. na każdej pozycji i zobacz sobie jakie masz g.. w składzie w Heat..

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Chyba nie chce, zebys sie odnosil skoro piszesz bzdury o 3.5 zawodnikach w Heat, czy ze Sixers albo Cavs maja lepsza rotacje niz "zdzieskiatkowani" Heat.

Po prostu poczekajmy na glosy i na to prowadzenie Quickleya(w 18 meczach) i Gafforda do 17W :)

Dostał 2 tyg. w tankujących rl Raptors na pogrzeb wujka który zmarł na raka.. jasssne..

W moim opisie będzie rotacja Heat w 3T bo robisz z czytających idiotów.

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Ta rotacja, która napisałeś to żart. Czemu nie wspominasz, że niejaki Gilyard gra po śr. 12min.?

Jak Stevens gra na pf w s5 (w tych 17 meczach co grał), to ja juz nie wiem kto wchodzi w Heat z ławki? Pewnie elfy i krasnoludki..

I czemu moi gracze rotacyjni mieliby być gorsi od tych kasztanów przeciwko którym gram sporo meczy w tym trymestrze?

Jak Ty chcesz w 3,5 poważnego gracza zrobić 21W?

 

Moze dlatego, ze na PG gra Doncic i Beal i zaden Gilyard nie musi grac po 12 min? Ktorys juz raz wspominasz o tym gosciu, kiedy absolutnie nie ma takiej potrzeby po tym, jak bardzo zmienila sie gra Beala od jakiegos czasu. Nie ukladaj rotacji Heat pod siebie.

Napisalem przeciez o Stevensie(swoja droga, Twoj Quickley gral w 18, ciekawe kto w tych 9 pozostalych tam gra na PG xD Ale smieszne jest wypominanie 17 meczow Stevensa i pokladanie calej nadziei w bilansie w Quickleyu, ktory zagra jeden mecz wiecej). Wiecej minut dostaje wtedy Durant, Osman oraz Troy Brown JR. Stevens/Durant na SF/PF to umowne pozycje przeciez, tak jak w RL NBA skrzydlo to skrzydlo. Durant gra ze dwie minuty wiecej, Osman z 5, to samo wiecej moze grac Bagley czy Tillman. Teksty o 3.5 zawodnikach sa niepowazne i tylko swiadcza o Tobie. Taki Stevens ma bronic, dawac hustle, zbierac i biegac do kontr - w tej roli w Heat bedzie swietny. Kogo obchodza jego statystyki z RL Memphis, czy byly nabijane czy nie? On tu bedzie ze 2 rzuty na mecz oddawal przy tym rosterze Heat.

Czemu Twoi gracze rotacyjni maja byc gorsi, niz ''kasztany'' z ktorymi grasz? Nie wiem, moze dlatego ze brak Ci pokory, a Twoja ocena graczy rotacyjnych moze sie lekko roznic od oceny innych uczestnikow tej zabawy i to, ze ktos ma koszulke Magic nie koniecznie oznacza, ze jest kozakiem, a gdy ktos jej nie ma, niekoniecznie jest kasztanem? Zwlaszcza, ze gracze playinowi graja o playoffy, a Ty grasz bez Townsa, z fatanym Mitchellem i opierasz sie na tym ze zrobisz podobny bilans do naszych Lakers, bo Quickley z Gaffordem Cie tam zaprowadza. Zycze powodzenia :)

Po prostu mialbys troche wstydu i nie pisal o 3.5 zawodnikach Heat, kiedy sam jeden zawodnik z tych Heat czyli Doncic jest lepszy, niz cale beGM Magic w T3, a rolesi typu Stevens, czy Harris byliby u Ciebie pierwsyzmi graczami z lawki :) . Gary Harris gra w Magic ponad 20 minut na mecz i robi 40% za trzy - widocznie nie zasluguje w Twoich oczach na szacunek i bycie zawodnikiem NBA. Ale za chwile wyskoczysz w rotacji z jakimis McGowensami czy Highsmithami, ktorzy maja swietna role u Ciebie i na pewno sa zajebisci :) Piszesz o slabosci Heat na lawce, a zobaczmy co maja Magic:

Douga McDermotta 15 meczow 4.1 PPG i 1 trojka na mecz na 35.7%
Chuma Okeke 14 meczow 0.4 PPG
Malaki Branham 25 meczow 11.5 PPG 1.8 3PM na 39.8%
Bryce McGowens 16 meczow i 3.9 PPG
Haywood Highsmith 26 meczow 6.5 PPG 1.2 3PM na 44.4%
Jaime Jaquez 26 meczow 10 ppg 0.8 3PM na 32.3%
Champaigne 8.6 PPG

Pozwol, ze zapytam. Jak Ci nie wstyd? Zdziesiatkowani Heat, brak jakosci na lawce, nie to co Magic? 3.5 zawodnika Heat, ale k**** Branham(ten pewnie nie nabija statystyk) czy Highsmith to swietni gracze systemowi? Magic bez Townsa, Mitchella i 9 meczow bez Quickleya robiacy lepszy bilans niz Doncic, Beal, Durant, Stevens, Lopez + albo dobrzy obroncy z lawki albo shooterzy?
 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Alonzo czy w Magic Quickley nie dostałby wolnego by w spokoju i z honorami przejść żałobę po ukochanym wujku, tylko musiałby grać w koszykówkę? 

 

Dobrze, ze nie gra kilka meczow. Dlatego tylko 17W, a nie 23W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Alonzo czy w Magic Quickley nie dostałby wolnego by w spokoju i z honorami przejść żałobę po ukochanym wujku, tylko musiałby grać w koszykówkę? 

 

Dostałby 3-4 dni jak gram z Charlotte (chyba wtedy był pogrzeb, ale NBA nie dało klepsydry) i chyba 5 jak Warriors na załatwienie rodzinnych spraw. Nie róbmy sobie jaj, że przy kontuzjach KATa i Mitchella zniknąłby mi 3 najlepszy gracz na 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantastyczny Quickley w Raptors:

16/4/3 na 43% FG

imo tu jest luźno potencjał na 29winów za ten trymestr

 

 

 

w takim razie proszę o uznanie solidnego Jevina Freemana-Libertyego.

Wolność i Swoboda robi 7/3/2 w 18 minut w tym samym zespole na 44% FG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Alonzo czy w Magic Quickley nie dostałby wolnego by w spokoju i z honorami przejść żałobę po ukochanym wujku, tylko musiałby grać w koszykówkę? 

 

świeć Panie nad jego duszą.

Zarząd Knicks łączy się w bólu, a jeżeli którykolwiek z naszych zawodników czuje się przez śmierć wujka Quickleya źle, 2-tygodniowy urlop MINIMALNIE ma jak w banku.

proponuje organizacji Minnesota Timberwolves dołączenie do tego wyrazu wsparcia.

niech quickley wie, że nie jest sam, a wynik nie jest najważniejszy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

świeć Panie nad jego duszą.

Zarząd Knicks łączy się w bólu, a jeżeli którykolwiek z zawodników czuje się przez śmierć wujka Quickleya źle, 2-tygodniowy urlop MINIMALNIE mają jak w banku.

Zarząd Minnesoty również wysyła z wieńcem żałobnym Paula Georga na tydzień by uczcić śmierć wujka Immanuela, skoro sam Quickley nie może to Minnesota wyżej stawia honor od bilansu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

fantastyczny Quickley w Raptors:

16/4/3 na 43% FG

imo tu jest luźno potencjał na 29winów za ten trymestr

 

 

 

W T3 byl troche lepszy, jakies 19/8 z tego co sprawdzalem, ale robienie z niego lidera ktory zaprowadzi Magic do top 2 seedu bez Townsa i Mitchella to jest lapu capu w czystej postaci.

Przyzwyczailismy sie juz, ze rolesi Magic to swietni gracze systemowi znajacy swoja role, a ich odpowiedniki w innych klubach nie zasluguja na nazwanie ich graczami NBA.

Ale napisanie, ze Heat maja wieksze klopoty z rotacja niz tacy Sixers ktorzy graja Lylesem na centrze, gdzie jedynym problemem Heat jest to, ze gdy nie gra jeden roles, to gra inny, przy zdrowym trymestrze trojki liderow + Lopeza to jest all time lapu capu nawet jak na sympatycznego GM Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

Zarząd Minnesoty również wysyła z wieńcem żałobnym Paula Georga na tydzień by uczcić śmierć wujka Immanuela, skoro sam Quickley nie może to Minnesota wyżej stawia honor od bilansu 

z orszakiem rusza również lamelo ball

6 minut temu, Alonzo napisał(a):

Dostałby 3-4 dni jak gram z Charlotte (chyba wtedy był pogrzeb, ale NBA nie dało klepsydry)

klub nie wie nawet kiedy był pogrzeb

ergo jak rozumiem wieniec nie został wysłany?

quickley musi czuć się zajebiscie w tym obozie pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

W T3 byl troche lepszy, jakies 19/8 z tego co sprawdzalem, ale robienie z niego lidera ktory zaprowadzi Magic do top 2 seedu bez Townsa i Mitchella to jest lapu capu w czystej postaci.

Przyzwyczailismy sie juz, ze rolesi Magic to swietni gracze systemowi znajacy swoja role, a ich odpowiedniki w innych klubach nie zasluguja na nazwanie ich graczami NBA.

Ale napisanie, ze Heat maja wieksze klopoty z rotacja niz tacy Sixers ktorzy graja Lylesem na centrze, gdzie jedynym problemem Heat jest to, ze gdy nie gra jeden roles, to gra inny, przy zdrowym trymestrze trojki liderow + Lopeza to jest all time lapu capu nawet jak na sympatycznego GM Magic.

mi tam wychodziło, ze od 56 meczu do dzisiaj robił właśnie te 16/4/3, ale może coś źle kliknąłem (chociaż wątpię)

 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

z orszakiem rusza również lamelo ball

klub nie wie nawet kiedy był pogrzeb

ergo jak rozumiem wieniec nie został wysłany?

quickley musi czuć się zajebiscie w tym obozie pracy

No dość kiepsko z tą empatią w kulturanych Magic, no ale cóż, widocznie na Florydzie w tym roku motto brzmi- po trupach do celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skasowało mi post.

Widzę, że dominują już bzdury powyżej.

Rotacje Heat przedstawię w swoim opisie, bo Reikai za bardzo odpłynął.

25 minut temu, Reikai napisał(a):

W T3 byl troche lepszy, jakies 19/8 z tego co sprawdzalem, ale robienie z niego lidera ktory zaprowadzi Magic do top 2 seedu bez Townsa i Mitchella to jest lapu capu w czystej postaci.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie musi zaprowadzać, bo zwyczajnie Heat nie mają mnie jak wyprzedzić mając połowe mojej rotacji, ale 4 fajne nazwiska.

Teraz, Reikai napisał(a):

Czekamy jak zawsze.

Go Quickley po 17W!

Jakby głosowanie było naprawdę fair, to wyszłoby bez problemu 18, ale 17W będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.