Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, karpik napisał(a):

Ja myślę, że nie taki mały. Ba, będę bardzo zdziwiony jak nie przeskoczę Denver. Nie mam Trae, czyli trzeciego najlepszego gracza, tak jak Denver nie mają Jeramiego, ale poza nim nie ma też Brogdona, a z graczy rotacyjnych fatalnie ceglą Anderson, Watson i Lonnie Walker. Także w Nuggets poza zabójczym duetem i dobrą formą Caruso, nie za bardzo jest kim grać w T3, bo rolesi mają problemy z trafianiem do kosza i Brunsona z Jokiem można bezkarnie podwajać.

no ta bo brunson sobie cokolwiek robi z tych podwojen xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał(a):

a z graczy rotacyjnych fatalnie ceglą Anderson, Watson i Lonnie Walker.

no bez przesady z tym Andersonem i Watsonem, ceglą za trzy, ale to też nie jest ich gra, poza tym te współczynniki nie wyglądają źle

Lonnie to oczywiście zawód, Nets nie zdołali go odbudować i jest jak jest

 

 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

no ta bo brunson sobie cokolwiek robi z tych podwojen xd

Knicks są w ogóle na dnie ligi w rzutach asystowanych, przy Joku to będzie niebo a ziemia, w Knix gra Brunsona zwykle wyglada jak ja-vs-reszta-świata

15 minut temu, karpik napisał(a):

i wciąż nie mam problemu ze skleceniem 9-osobowej rotacji w przeciwieństwie do Smoka. 

jeśli nie będzie żadnej informacji o poważnym urazie czy operacji nieobecnej dwójki, to zagrają zapewne ostatnią trzecią część trymestru, chyba nie zakładałeś, że będą siedzieć do startu PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no bez przesady z tym Andersonem i Watsonem, ceglą za trzy, ale to też nie jest ich gra, poza tym te współczynniki nie wyglądają źle

Lonnie to oczywiście zawód, Nets nie zdołali go odbudować i jest jak jest

 

 

Potrzebujesz kogoś kto jednak rozciągnie trochę grę dla Jokicia z Brunsonem, a tutaj jest cieniutko, zwłaszcza, że ten duet to w zasadzie jedyna Twoja ofensywa, bo nie masz prawie cały trymestr opcji trzy i cztery. Każda obrona podwaja tutaj ballhandlera i żyje z tym co sobie ten Anderson czy Watson wyczaruje. Moim zdaniem brak Ci w T3 kogoś, kto jednak raz na jakiś czas dorzuci te 20 pkt. Caruso miał 2 takie mecze, Royce 2, Jerami 2. I to tyle - za mało na bilans w okolicy 18-19W, bo tyle byś chyba musiał ugrać, żeby utrzymać jedynkę. 

Dla porównania u mnie mecze rolesów z co najmniej 20 pkt: Vassell - 11, Ayo 8, NAW 1, Vince 1, także wyraźnie więcej.

2 minuty temu, january napisał(a):

Nie wstyd Ci?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, karpik napisał(a):

to tyle - za mało na bilans w okolicy 18-19W, bo tyle byś chyba musiał ugrać, żeby utrzymać jedynkę. 

tyle, że szczerze od początku gdy wypadli Blazerowscy wiedziałem, że raczej nie utrzymam jedynki (za mała różnica), odnoszę się tylko do tezy, że Watson z Andersonem ceglą na potęgę, bo to prawdą nie jest, oni w zasadzie nie rzucają za 3, ale procenty mają znośne

42 minuty temu, karpik napisał(a):

Każda obrona podwaja tutaj ballhandlera i żyje z tym co sobie ten Anderson czy Watson wyczaruje.

no to jest ryzykowna tez akurat gdy na boisku masz albo Brunsona albo Joka, zwłaszcza po tym jak JB rozwinął swój passing i jak świetnie współpracuje chociażby z Hartensteinem, Caruso czy Royce wciąż są solidni zza łuku, Watson z Andersonem poza trójkami też potrafią punkty zdobywać

wszystko rozbije się i tak o to czy uznacie mi powroty Granta z Brogdonem, ale o tym szerzej w opisie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

odnoszę się tylko do tezy, że Watson z Andersonem ceglą na potęgę, bo to prawdą nie jest, oni w zasadzie nie rzucają za 3, ale procenty mają znośne

Nie no, bez jaj. Kyle jest w T3 4-15 (27%) i robi 8 pkt na 53% TS. Watson jest 7-39 (18%) i robi 6 pkt na 50% TS. To nie są znośne procenty, choć oczywiście ci gracze mają inne zalety, więc nie chcę tu zabrzmieć, że niby robię z nich scrubów. Po prostu źle się to dla Ciebie ułożyło, że w tym momencie, gdy brak Ci kogoś, kto podciągnie trochę atak i coś wykreuje, to jeszcze rolesi rzucają bardzo słabo (albo w ogóle, co też jest oczywiście szkodliwe dla ataku).

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wszystko rozbije się i tak o to czy uznacie mi powroty Granta z Brogdonem, ale o tym szerzej w opisie

Brogdon jest od dawna out co mecz i biorąc pod uwagę jego historię kontuzji, ciężko Ci będzie go sprzedać zdrowego. Jerami np dzisiaj jest doubtful, więc może by na PO był gotowy, a może nie. Staraj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał(a):

No, cały czas piszę o kimś poza mocarnym duetem. 

Powodzenia w plejinach!

nie wiem byczq oboj nich moglby grac grzegorz radwan i byoby git

taki duet sam tworzy zawodnikow.

tak mowi doswiadczenie zyciowe gdzie kendricki perkisy robily za git zawodnikow

notabene anderson i caruso cos pokreuja. imo wystraczajace wsparcie w tej kwestii przy takim duecie

a colin gilliepsie rzuca 40 % za 3 przy 8 probach w g-leauge. smiem postawic teze, ze wskoczylby w buty majac co chwila czysta pozycje przy twojej strategii podwojen xd

tak jak sam hauser

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

taki duet sam tworzy zawodnikow

To już zależy, której wersji karpika spytasz.

Czy tej z 2021, kiedy rywal miał 2 najlepszych graczy w serii i wtedy GM Mavs perorował jak ważna jest cała s5, a podwajany/potrajany lider nic nie zdziała.
Czy tej z 2023, kiedy nagle wokół duetu liderów może sobie grać tercet graczy z 5ppg, na niespełna 50ts i 30% za 3, ale pykną we dwójkę tytuł.
Czy tej obecnej z 2024, kiedy przecież (nie dało się na to wpaść wcześniej) Brunsona i Jokicia można bezkarnie podwajać i nie mają kim grać, więc Nuggets przegrają 1st seed z Mavs bez wieloletniego lidera.

Tam wedle swych dawnych własnych narracji którychś po wylocie Younga Mavs robia minusowy bilans, więc nie widzę ich z 1 seedem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

a colin gilliepsie rzuca 40 % za 3 przy 8 probach w g-leauge. smiem postawic teze, ze wskoczylby w buty majac co chwila czysta pozycje przy twojej strategii podwojen xd

ej, nie zabieraj mi asa z rękawa ;]

Karpik dobrze wie jak wygląda ławka Nuggets, zwłaszcza bez Murraya w T3, Watson często ma mecze bez żadnych posiadań chyba, że sobie sam coś wyszarpie zębami, tu ma Brunsona czy Joka cały czas obok siebie

a tak wygląda tylko z Jokiem

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612743&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203999,1631212

14 minut temu, january napisał(a):

Czy tej z 2023, kiedy nagle wokół duetu liderów może sobie grać tercet graczy z 5ppg, na niespełna 50ts i 30% za 3, ale pykną we dwójkę tytuł.

Grant grał w tej serii grube minuty, tak tylko przypominam ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachod Playiny

Oklahoma City Thunder

Shai Gilgeous - Alexander 18 meczow 27.8 PPG 5.6 REB 5.6 AST 51.8 FG% 1.5 3PM na 35.1% on/off +7.6
Clint Capela 23 mecze 11.4 PPG 11.0 REB 1.0 BLK 55.8 FG% on/off +3.3
Anfernee Simmons 15 meczow 21.9 PPG 3.8 REB 6.1 AST 42.4 FG% 3.3 3PM na 37.9% on/off -4.9
Draymond Green 24 mecze 7.5 PPG 7.8 REB 5.6 AST 47.1 FG% 0.6 3PM na 30.4% on/off +3.9
Spencer Dinnwidie 15 meczow 6.7 PPG 1.7 REB 2.4 AST 37.6 FG% 1.2 3PM na 38.4% on/off +3.8
Max Strus 14 meczow 12.8 PPG 3.9 REB 4.7 AST 46.2 FG% 2.4 3PM na 39.1% on/off -3.1
Nicolas Batum 23 mecze 5.2 PPG 4.6 REB 1.9 AST 39.8 FG% 1.2 3PM na 35% on/off +0.3
Kenrich Williams 22 mecze 5.5 PPG 3.5 REB 50.5 FG% on/off +1.9
Franz Wagner 23 mecze 16.6 PPG 4.6 REB 3.1 AST 49.3 FG% 0.7 3PM na 18.1% on/off +3.7

Komentarz eksperta: Smutny trymestr ekipy @bogans2. Sporo kontuzji, Wagner w dolku. Po T2 mieli tylko jeden mecz przewagi nad playinami. Imo nie ma takiej mozliwosci, zeby przy tylu problemach utrzymali ten 6 seed i Thunder laduja w playinach.

New Orleans Pelicans

James Harden 23 mecze 15.2 PPG 5.4 REB 9.0 AST 38.7 FG% 2.2 3PM na 30.7% on/off -3.0
Domantas Sabonis 24 mecze 18.2 PPG 15.0 REB 8.2 AST 53.7 FG% on/off +2.5
Gordon Hayward 23 mecze 4.5 PPG 2.3 REB 1.7 AST 39.8 FG% 0.6 3PM na 52% on/off -2.8
Jae'Sean Tate 14 meczow 2.9 PPG 2.0 REB 50 FG% on/off +0.4
Malik Monk 19 meczow 16.2 PPG 3.5 REB 4.7 AST 43.1 FG% 1.5 3PM na 27.4% on/off +0.7
Isaac Okoro 22 mecze 10.3 PPG 2.8 REB 2.0 AST 48.6 FG% 1.5 3PM na 38.2% on/off -3.2
Moses Moody 23 mecze 8.1 PPG 3.1 REB 45.1 FG% 1.2 3PM na 37.8% on/off +2.2
Mike Muscala 12 meczow 4.5 PPG 0.9 REB 43.8 FG% 0.1 3PM na 11.1% on/off +0.2
Evan Fournier 23 mecze 6.1 PPG 1.6 REB 1.6 AST 35 FG% 1.0 3PM na 27.1% on/off -3.3
Josh Green 12 meczow 6.5 PPG 3.0 REB 1.5 AST 50 FG% 0.8 3PM na 34.5% on/off -2.4
Derrick Jones JR 23 mecze 6.7 PPG 2.7 REB 47.8 FG% 0.8 3PM na 38% on/off +3.3
Aaron Holiday 24 mecze 4.6 PPG 0.9 REB 1.6 AST 38.6 FG%  0.7 3PM na 34% on/off -0.7

Komentarz eksperta: Oj smutny trymestr Pelikanow. Plusem jest Sabonis, ktory trzyma poziom, a nawet poprawil sie wzgledem poprzedniego sezonu, nie fauluje juz tak duzo i ewidentnie lepiej broni. Harden wyglada bardzo zle obecnie, na Haywarda w OKC spuscmy zasone milczenia, a na dodatek rotacyjni gracze jak Tate czy Green polamali sie, a Monk ktory tez byl bardzo fajny w T3 - nie zagra juz raczej w tym sezonie. Nie maja argumentow, zeby powalczyc o 6 seed z Jazz na pewno, natomiast ciekawi mnie kto zagra u siebie w meczu 7 z 8 seedem pomiedzy OKC a Pelicans. Po T2 Thunder maja 1W przewagi - nie wiem, czy Pelikany samym zdrowiem Hardena i Sabonisa maja argumenty, zeby przegonic OKC nawet przy ich problemach. Potrzebne sa tu jakies statement games Hardena na koniec, ktore zmienia troche narracje jego kiepskiego trymestru.

Los Angeles Clippers

Jimmy Butler 19 meczow 20.4 PPG 5.1 REB 5.5 AST 48.3 FG% 0.9 3PM na 34% on/off +7.3
Darius Garland 26 meczow 18.0 PPG 3.0 REB 7.2 AST 42 FG% 3.0 3PM na 39.6% on/off 0.0
Cade Cunningham 18 meczow 24.4 PPG 4.9 REB 7.6 AST 45.5 FG% 2.4 3PM na 39.6% on/off -0.4
Kevon Looney 18 meczow 3.0 PPG 3.8 REB 53.7 FG% on/off +4.1
PJ Washington 23 mecze 12.7 PPG 6.4 REB 43 FG% 2.1 3PM na 33.8% on/off +4.0
Isaiah Hartenstein 22 mecze 8.9 PPG 7.4 REB 1.3 BLK 69.3 FG% on/off +6.3
Grayson Allen 22 mecze 15.1 PPG 3.8 REB 2.9 AST 48.5 FG% 3.3 3PM na 44% on/off +2.8
Trayce Jackson Davis 24 mecze 10.3 PPG 6.5 REB 1.5 BLK 71.8 FG% on/off -0.7

Komentarz eksperta: Na wiosne topi sie marzanne, pojawiaja sie przebisniegi i Jimmy Butler zaczyna grac w basket. Do tego swietna forma reszty zespolu, co prawda taki Looney w tym roku jest fatalny, ale to zaden problem przy TJD i Hartenstainie. Przewiduje bardzo dobry bilans i awans z 9 miejsca do playinow, gdzie maja potencjal z Butlerem isc na noze obojetnie, czy z Derozanem, czy z Sabonisem i Hardenem, czy tez SGA. Moj cichy faworyt do pojedynku z Mavs w 1 rundzie, imo stac ich na dwie wygrane w playinach.

Sacramento Kings

Rudy Gobert 18 meczow 13.4 PPG 13.8 REB 2.2 BLK 67.1 FG% on/off +2.9
Norman Powell 21 meczow 15.8 PPG 2.6 REB 1.4 AST 47.9 FG% 2.6 3PM na 40.9% on/off +0.1
DeMar Derozan 23 mecze 25.7 PPG 4.8 REB 5.4 AST 48.6 FG% 0.8 3PM na 29.2% on/off +0.4
Harrison Barnes 24 mecze 11.6 PPG 2.8 REB 1.1 AST 46.1 FG% 1.7 3PM na 38.1% on/off -1.5
Dennis Schroder 25 meczow 15.0 PPG 3.4 REB 6.0 AST 43.3 FG% 2.2 3PM na 42.5% on/off -3.5
Russell Westbrook 13 meczow 10.0 PPG 3.3 REB 3.5 AST 42 FG% 0.3 3PM na 18.2% on/off +2.6
Torrey Craig 16 meczow 5.2 PPG 2.3 REB 43.5 FG% 1.2 3PM na 39.6% on/off -4.6
Larry Nance JR 22 mecze 6.0 PPG 4.8 REB 2.2 AST 58.5% on/off +0.8
Jock Landale 23 mecze 7.2 PPG 4.2 REB 0.7 BLK 58.2 FG% on/off +4.5

Komentarz eksperta: Majac tylko 1W przewagi nad Clippers wydaja sie naturalnym 10 seedem.Szacun dla Derozana, ze dalej utrzymuje swoja produkcje, ciekawi mnie bardzo jego kontrakt latem. Aha, Westbrook to jakis robocop ze tak szybko wrocil po zlamaniu. Natomiast nie wroze sukcesu w playinach, imo w pojedynku z Clippers sa bez szans.

Suns nie maja argumentow na 10 seed, chociaz wart odnotowac fajny trymestr Murraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, january napisał(a):

Czy tej z 2021, kiedy rywal miał 2 najlepszych graczy w serii i wtedy GM Mavs perorował jak ważna jest cała s5, a podwajany/potrajany lider nic nie zdziała.
Czy tej z 2023, kiedy nagle wokół duetu liderów może sobie grać tercet graczy z 5ppg, na niespełna 50ts i 30% za 3, ale pykną we dwójkę tytuł.
Czy tej obecnej z 2024, kiedy przecież (nie dało się na to wpaść wcześniej) Brunsona i Jokicia można bezkarnie podwajać i nie mają kim grać, więc Nuggets przegrają 1st seed z Mavs bez wieloletniego lidera

Koledze umknęły takie szczegóły jak obecność w 2021 w rotacji Mosesa Browna, Enesa Kantera czy Raula Neto albo Lu Dorta jeszcze bez rzutu. Tak jak rok temu widać, że zapomniałeś, że Nuggets jednak mieli u nas w PO Granta czy Conleya, a teraz, przynajmniej w RS nie mają. Choć pewnie nie zapomniałeś, po prostu lepiej tworzyć mity o tym, że okradli i oszukali. 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

nie wiem byczq oboj nich moglby grac grzegorz radwan i byoby git

taki duet sam tworzy zawodnikow.

tak mowi doswiadczenie zyciowe gdzie kendricki perkisy robily za git zawodnikow

No, byczq ja nie mówię, że Nuggets się ujemny bilans należy, ale skoro duet Jokic-Murray nie potrafi zrobić z Watsona na tę chwilę plusowego gracza (bo ogólnie to wierzę, że za rok może dwa będzie zajebisty), to zamiana Jamala na Jalena nie sprawi, że nagle Watson zacznie trafiać do kosza, bo na ten moment trafia 17% za 3 w T3 grając w drużynie z Jokiciem. 

A Gillespie z jakiegoś powodu jednak w realu za dużo nie gra i tym powodem nie jest atak, tylko jego obrona. Z całym szacunkiem, ale gość jest totalnie nie zweryfikowany na jakimś lepszym poziomie. Zupełnie jakbym dickswingował tutaj, że mam Craiga Portera, który i tak dużo więcej pokazał. W NBA, a nie G League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Reikai napisał(a):

Zachod Playiny

Sacramento Kings

Rudy Gobert 18 meczow 13.4 PPG 13.8 REB 2.2 BLK 67.1 FG% on/off +2.9
Norman Powell 21 meczow 15.8 PPG 2.6 REB 1.4 AST 47.9 FG% 2.6 3PM na 40.9% on/off +0.1
DeMar Derozan 23 mecze 25.7 PPG 4.8 REB 5.4 AST 48.6 FG% 0.8 3PM na 29.2% on/off +0.4
Harrison Barnes 24 mecze 11.6 PPG 2.8 REB 1.1 AST 46.1 FG% 1.7 3PM na 38.1% on/off -1.5
Dennis Schroder 25 meczow 15.0 PPG 3.4 REB 6.0 AST 43.3 FG% 2.2 3PM na 42.5% on/off -3.5
Russell Westbrook 13 meczow 10.0 PPG 3.3 REB 3.5 AST 42 FG% 0.3 3PM na 18.2% on/off +2.6
Torrey Craig 16 meczow 5.2 PPG 2.3 REB 43.5 FG% 1.2 3PM na 39.6% on/off -4.6
Larry Nance JR 22 mecze 6.0 PPG 4.8 REB 2.2 AST 58.5% on/off +0.8
Jock Landale 23 mecze 7.2 PPG 4.2 REB 0.7 BLK 58.2 FG% on/off +4.5

Komentarz eksperta: Majac tylko 1W przewagi nad Clippers wydaja sie naturalnym 10 seedem.Szacun dla Derozana, ze dalej utrzymuje swoja produkcje, ciekawi mnie bardzo jego kontrakt latem. Aha, Westbrook to jakis robocop ze tak szybko wrocil po zlamaniu. Natomiast nie wroze sukcesu w playinach, imo w pojedynku z Clippers sa bez szans.

 

A ja nie widzę powodu, żeby Kings nie powalczyli o 8 seed i walkę z Jazz lub bardziej prawdopodobne że Thunder o awans z 7 seedu. W 3T to jest drużyna na 50/50 z DPOTY Gobertem i DeRozanem jako liderem oraz solidnym s5, weteranami i głębią składu mimo kilku kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał(a):

A ja nie widzę powodu, żeby Kings nie powalczyli o 8 seed i walkę z Jazz lub bardziej prawdopodobne że Thunder o awans z 7 seedu. W 3T to jest drużyna na 50/50 z DPOTY Gobertem i DeRozanem jako liderem oraz solidnym s5, weteranami i głębią składu mimo kilku kontuzji.

Nie sa lepsi od Clippers na pewno, a do reszty maja za duza strate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Nie sa lepsi od Clippers na pewno, a do reszty maja za duza strate.

A niby czemu?

Bo mają fajniejsze nazwiska?

Akurat Jimmie gra słaby regular i trzeba by przyjąć inną interpretację niż rzeczywistość (że wreszcie gra u nas w Clippers jako lider a nie 3 opcja itp itd. ) żeby u nas grał lepiej.

Myślę, że Kings mogą powalczyć zarówno z Clippers jak i Pels. Zabijał sie o nich nie będę, bo to mój chwilowo prowadzony team, ale naprawdę nie dostrzegam jakichś przewag obu przeciwników - czyli powinna być tu dość zacięta rywalizacja. Kings maja przewagę 1,3 meczu nad Clippers i stratę 2,3 meczu do Pels, którzy mają problem z rotacją w ostatnich meczach sezonu - tu może być jeszcze różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alonzo napisał(a):

A niby czemu?

Bo mają fajniejsze nazwiska?

 

No z grubsza tak. Bo maja lepszych zawodnikow, lepsza rotacje.

Z Pels mooze powalcza, ale Clippers mieli kozacki trymestr, pod koszem taki Hartenstein jest niesamowity jesli chodzi o trzymanie D , a jest jeszcze TJD - taki Looney siedzi sobie na lawce Bo jest niepotrzebny.

Grayson Allen bylby z 3 najlepszym grajkiem Kings, a w Clippers jest tylko zajebistym rolesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

No z grubsza tak. Bo maja lepszych zawodnikow, lepsza rotacje.

Z Pels mooze powalcza, ale Clippers mieli kozacki trymestr, pod koszem taki Hartenstein jest niesamowity jesli chodzi o trzymanie D , a jest jeszcze TJD - taki Looney siedzi sobie na lawce Bo jest niepotrzebny.

Grayson Allen bylby z 3 najlepszym grajkiem Kings, a w Clippers jest tylko zajebistym rolesem.

No właśnie..

Czy Hartenstein (gra śr. 24min.) jest lepszy od Goberta? A dodajmy świetny trymestr Landalea.

Jak liczyć impact Cadea i Garlanda? - nawiasem mówiąc oni się gryzą razem. I jak tu przy nich dwóch wykorzystać formę Graysona Allena?

Looney grał fatalnie  - a nie, że jest niepotrzebny, inaczej świetny skądinąd rookie TJD by bo nie wygryzł.

Clippers też wychodzi wg mnie bilans wstępnie na 50/50 - terminarz nie rozpieszcza mimo przewagi meczy u siebie(15) grają 6 b2b.

Nie, żeby Kings mieli jakąś sielankę - ale wychodzi porównywalnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, karpik napisał(a):

No, byczq ja nie mówię, że Nuggets się ujemny bilans należy, ale skoro duet Jokic-Murray nie potrafi zrobić z Watsona na tę chwilę plusowego gracza

Nie wiem karpik co Ty tutaj próbujesz powiedzieć, że Jokić ma zrobić z Watsona plusowego gracza gdy siedzi na ławce? Bo jeszcze raz pokaże na próbce 608 minut Jok z Watsonem wygląda tak

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612743&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203999,1631212

wiadomo, że atak trochę cierpi, choć też nie jest wcale najgorszy, ale obrona jest już bardzo bliska te topowej, przeciwncy rzucają za 3 na 30%

Natomiast w lineupach z Murrayem jest lekko plusowy

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612743&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627750,1631212

tylko trzeba pamiętać, że rezerwowi Nuggets, to nie są dobrzy kreatorzy, gra z Jacksonem opiera się często na tym czy trafi long trójkę przez ręce lub dobrze wjedzie, bo na niskim zegarze on nie wykreuje nikomu dobrej pozycji

u mnie cały czas na parkiecie są Jokić, Brunson, Caruso, Royce, Anderson - to są wszyscy dobrzy, ponadprzeciętni lub topowi kreatorzy

tutaj próbka posiadania rezerwowego lineupu Nuggets:

nie wiem też dlaczego Brunson nie może sprawić, że Watson będzie wyglądać legitnie skoro taki McBride najlepsze momenty w tym sezonie miał startując obok Brunsona gdy nie było OG

nie przekłamuj też impactu Gillespiego, bo on nawet bez Joka kręci te same 111drtg i ogólnie pomimo małej próbki na tle reszty rezerwowych wygląda bardzo korzystnie

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612743&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203999,1631221

gra mało bo jest liderem g-leagowej drużyny i w momencie gdy Murray jest zdrowy, to nie ma najmniejszego sensu wpuszczać go na parkiet, bo Jacksona i tak póki co nie wygryzie, u mnie z racji kontuzji Brogdona trochę tych minut dostanie i choć rzeczywiście przez warunki nigdy może nie być plusowym obrońcą, to w moim otoczeniu nie będzie to tak odczuwalne

 

 

19 godzin temu, karpik napisał(a):

Potrzebujesz kogoś kto jednak rozciągnie trochę grę dla Jokicia z Brunsonem

to Jokić jest grą, wszystko co musisz zrobić to zagrać mu piłkę na post, Brunson w T3 kręci 31/7 szmat czasu grając bez OG i Randla, a jednym z kluczowych graczy byli słabi Burks i Bogdnovic, moi Nuggets mają pewne problemy, ale wciąż lwia część grających to są bdb zawodnicy, to co zawsze było moją siła nie zacznie być nagle bolączką, zwłaszcza, że mam być moze graczy 1st i 2nd all-nba teams

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.