Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Alonzo napisał(a):

Już w pierwszym zdaniu przekręcasz moją myśl - brak KATa na plus w defensywie, ale.. na minus w ofensywie..

A texty o ujemnym bilansie przy głębi ważnych graczy rotacyjnych w silnych teamach jaką mam oraz przy tym terminarzu to klasyczne bezsensowne złośliwości pozbawione merytoryki - i dlatego później dyskusje są tylko w okresie opisów i głosowań ( i to też tylko przez część grających), bo wielu GMom nie chce się kopać z końmi..

Jaquez obniżył loty, bo to rookie i nie wytrzymał tej intensywności sezonu (Spo też pewnie oszczędza go na playoffs dając mu mniejsze minuty), ale cały czas jest dobry i pod koszem w post robi z bardzo dobrych graczy swoje kurtyzany. Jednak pewnie patrzysz na jego suche statsy, a nie faktyczną grę :) 

To jego aktualne statsy z 3T

First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-23 2024-04-05 21 4 26.3 3.8 7.9 .482 0.7 2.4 .294 1.6 2.1 .773 0.9 2.8 3.6 2.4 1.0 0.3 1.1 1.9 10.0 8.3 2.3

Jak Mitchell bedzie wygladal tak, jak wyglada teraz gdy wrocil po kontuzji, to te 17W raczej nie ma z czego uzbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Jak Mitchell bedzie wygladal tak, jak wyglada teraz gdy wrocil po kontuzji, to te 17W raczej nie ma z czego uzbierac.

Co to znaczy”jak bedzie wyglądał tak jak wyglada”. Przecież już wyglada tak jak wyglada a zostały mu 4 mecze na odwrócenie narracji. 😛

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Jak Mitchell bedzie wygladal tak, jak wyglada teraz gdy wrocil po kontuzji, to te 17W raczej nie ma z czego uzbierac.

Nie mam z tym najmniejszego problemu, jak głosujący za niższym bilansem mi pokaże że przegrałbym więcej.

Mitchell dziś był +10 w tej porażce z Lakers w 38min. (zasnąłem po I połowie, więc nie wiem jak to wyglądało na boisku w drugiej), gdzie Garland był -16, a Mobley -11 (Allen -5, a Struś +2) z graczy s5. 

To 17 wydaje mi się fair, ale zawsze są te same osoby, które na siłę szukają u nas dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Nie mam z tym najmniejszego problemu, jak głosujący za niższym bilansem mi pokaże że przegrałbym więcej.

Mitchell dziś był +10 w tej porażce z Lakers w 38min. (zasnąłem po I połowie, więc nie wiem jak to wyglądało na boisku w drugiej), gdzie Garland był -16, a Mobley -11 (Allen -5, a Struś +2) z graczy s5. 

To 17 wydaje mi się fair, ale zawsze są te same osoby, które na siłę szukają u nas dziury w całym.

Mitchell wygladal jak zwloki wczoraj, a Garland byl najlepszym graczem Cavs. Plusominusy z pojedynczego meczu, to bardzo zly argument.

Na reddicie fani Cavs tez pisza, ze Mitchell nie wyglada na zdrowego I wyglada fatalnie.

Mobley byl jeszcze gorszy swoja droga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Mitchell wygladal jak zwloki wczoraj, a Garland byl najlepszym graczem Cavs. Plusominusy z pojedynczego meczu, to bardzo zly argument.

Na reddicie fani Cavs tez pisza, ze Mitchell nie wyglada na zdrowego I wyglada fatalnie.

Mobley byl jeszcze gorszy swoja droga :P

Dziś nadrobię pewnie II połowę :) natomiast monitoruję ten jego uraz z kolanem.. - ale patrząc na to jak ocenialiście Embiida w poprzednich i jeszcze poprzednich playoffs - wygląda mi to spokojnie na Finał moich Magic :P 

Tematu moich nie rozwijam teraz, bo to bez sensu, ale warto pamiętać, że jak krytykuje się moich to należałoby spojrzeć, kto gra po drugiej stronie. A jak interpretuje się różne rzeczy na korzyść innych teamów, to uczciwie by było tak samo traktować Magic. 

A ja poza problemami KATa i Mitchella, mam w 3T:

1. top3 defensywę

2. Jedną z największych głębi składu (na skrzydle chyba najlepszą w BeGM )

3. Bardzo łatwy terminarz, gdzie wg mnie 10-2 z drużynami poza play in, 4-4 z drużynami z play in i 3-4 z drużynami z top6) - co daje właśnie 17W. 

Mam rozpisane możliwe składy moich i przeciwników i jak będzie taka potrzeba, to służę wybranymi rotacjami - ale dopiero podczas opisów/głosowań, bo teraz nie ma to sensu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

Mitchell od powrotu wyglada fatalnie

a oglądam wszystkie mecze cavs

Rzut ma fatalny, marne 10pkt. z Lakers ale jednak 5zb. 7as. 3prz. 2bl i +10 w 38min., gdzie bez niego Mobley -11, Garland -16, Niang -18, Merrill -20 daje chyba nieco do myślenia. To tylko statsy, obejrzę mecz, to będę obiektywniej mógł się wypowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał(a):

Rzut ma fatalny, marne 10pkt. z Lakers ale jednak 5zb. 7as. 3prz. 2bl i +10 w 38min., gdzie bez niego Mobley -11, Garland -16, Niang -18, Merrill -20 daje chyba nieco do myślenia. To tylko statsy, obejrzę mecz, to będę obiektywniej mógł się wypowiedzieć. 

statsy są lepsze niż eyetest xd

wyglada to tak jakby jego powrotem próbowali ratować sezon pomimo kontuzji

@Braveheart22

bedzie grał? od Garlanda tez trudno nie jest w tym sezonie lepiej wygadać, wiec może jest to jakiś pomysł.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

statsy są lepsze niż eyetest xd

wyglada to tak jakby jego powrotem próbowali ratować sezon pomimo kontuzji

Playoffy pokażą. On sporo stracił i może musi wejść w rytm, do tego gra jeszcze w tej durnej masce.

Dobra, odpalam mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

 

@Braveheart22

bedzie grał? od Garlanda tez trudno nie jest w tym sezonie lepiej wygadać, wiec może jest to jakiś pomysł.

 

Jak wróci w następnym sezonie do NBA to będzie grał i na pewno się przyda, jak nie to trudno. 

Ogólnie chyba zły timing tego pytania, bo ja za bardzo nie mam co narzekać na swój zespół w 3T, po tym co było wcześniej. Nawet jeśli Garland wygląda kiepsko jak na siebie to i tak da przecież niezłą produkcję, a reszta jest w bdb formie. Ba, nawet moi two-way zawodnicy (Umude, Bitim) mieli swoje drobne momenty w tym trymestrze. 

Już nie będę się jakoś mocno teraz rozwijał o całym teamie, przyjdzie na to czas, ale zapowiada się bardzo fajny trymestr i dobry prognostyk przed play-in. 

Btw, KPJ bardziej Tobie, by się przydał w tym momencie, jak już mielibyśmy analizować potrzeby zespołów ;)

9 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Rzut ma fatalny, marne 10pkt. z Lakers ale jednak 5zb. 7as. 3prz. 2bl i +10 w 38min., gdzie bez niego Mobley -11, Garland -16, Niang -18, Merrill -20 daje chyba nieco do myślenia. 

A za 3T ma najgorszy wskaźnik w Cavs, -66. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai pytałeś jak moi dokończą sezon. Od twojego postu

 

ayton 34/13 i 22/14 na super efektywności 

Bridges 23/6/4 i 15/9/3

nesmith 17/4/1 i 4 trójki oraz 16/5/3/2blk w ~najważniejszym dla Real pacers meczu w tym sezonie 

Caleb martin 9/4/2 oraz 20/3/2 na 8/10fg w ~najważniejszym dla Real Heat meczu w tym sezonie. 

 

bojan 15pkt w 16 min na 6/9fg 

Tre Jones 17/8/9

vanvleet 13/6/8 i 24/1/12 (popsuty ważny free throw w końcówce, a potem jabari popsuł kolejne dwa i wygrany mecz przeciw dallas w gazie im pechowo uciekł) 

 

Na koniec Brandin się ogarnął : 14/4/5 na 6/11 fg oraz 16/7/6 na 6/10 fg. 
 

w miedzyczasie w bulls znowu nie dokończył meczu middleton 😛 

Tu muszę przyznać jeszcze ze mega super nocka dla maxeya i Kyrie oraz Klaya ale znów nie zagrał Embiid. 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Ayton drugie najgorsze +/- w meczu, White i Porzi 3 i 4 najlepsze :)

Drummond 14/10 +4 w 24min.

Ciężka decyzja, ale na ławkę chyba jednak wolałbym Drumma niż Aytona.

XDDD

ayton grał przeciwko zdecydowanie najlepszej druzynie sezonu mając obok siebie scoota hendersona, rayana ruperta, jabari walkera i krisa murraya, bronił go chyba twój starter Porzingis i rzucił mu 11/23 fg, w druga stronę Porzi zrobił sobie 3/7fg, naprawdę, dawaj więcej takich argumentów, bo nic w tej chwili tak nie pomaga begm pacers jak takie durnoty, które wypunktowały przedszkolak xD 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plusy minusy ekipy z topu i bottom nie jest argument moim zdaniem. To można porównywać w danym Tierze ekip a nie przy skrajnych różnicach. Wemby robi różnice ale nic nie zrobi w plusach gdy cały zespół zawodzi. Z drugiej strony jakiś gracz wygrywającego zespołu 40 może przezimować sezon i wykręcić rekordowe plusy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

XDDD

ayton grał przeciwko zdecydowanie najlepszej druzynie sezonu mając obok siebie scoota hendersona, rayana ruperta, jabari walkera i krisa murraya, bronił go chyba twój starter Porzingis i rzucił mu 11/23 fg, w druga stronę Porzi zrobił sobie 3/7fg, naprawdę, dawaj więcej takich argumentów, bo nic w tej chwili tak nie pomaga begm pacers jak takie durnoty, które wypunktowały przedszkolak xD 

 

O proszę, na plusominusy nie patrzmy, bo słabi partnerzy, a na boxy już patrzmy bez tego kontekstu, bo wcale nie wpływa to na to, ile rzucił i ile zebrał :)

lol :)

Człowieku, to tak jakbym ja wrzucał codziennie boxy Drummonda. k**** już nikt z topu nie ma Centra bez rzutu z dystansu i podania. Nikt szanujący się takim nie gra. Tylko, że jest taka różnica, iż mój Drumm gra za min a twój Ayton za maxa. A ty wrzucasz dzień w dzień jakieś puste boxy obok ziutkow z pogranicza ligi. Przecież on te staty robi, bo ktoś musi i poza tym tylko jeden gracz od niego był bardziej ujemny. 

Pisałeś bzdury, że Drummond robi boxy vs lawka, to ci wrzuciłem , ile robi vs starterzy. Błaznisz się i tyle.

Szkoda, że nie wrzucałem Jareda Butlera z Wizards jak robił w tym tygodniu po 17 i 14 pkt. Dla mnie eot.

A i piszesz, że grali z najlepszą drużyną ligi, tylko pewnie nie sprawdziłeś, że nie grał ich najlepszy gracz. 

Udowodniłem ci , że jako starter Drummond robi lepsze staty, Bulls mają z nim lepszy bilans. Drummond > Ayton, jak się bawimy w dziecinne roto.

Jeszcze napisz, że Ayton jest lepszy od Porzingisa, bo więcej zbiera. Bym się nie zdziwił, skoro uważasz, że Ayton rozgrywa najlepszy trymestr w karierze :)

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

O proszę, na plusominusy nie patrzmy, bo słabi partnerzy, a na boxy już patrzmy bez tego kontekstu, bo wcale nie wpływa to na to, ile rzucił i ile zebrał :)

lol :)

Człowieku, to tak jakbym ja wrzucał codziennie boxy Drummonda. k**** już nikt z topu nie ma Centra bez rzutu z dystansu i podania. Nikt szanujący się takim nie gra. Tylko, że jest taka różnica, iż mój Drumm gra za min a twój Ayton za maxa. A ty wrzucasz dzień w dzień jakieś puste boxy obok ziutkow z pogranicza ligi. Przecież on te staty robi, bo ktoś musi i poza tym tylko jeden gracz od niego był bardziej ujemny. 

Pisałeś bzdury, że Drummond robi boxy vs lawka, to ci wrzuciłem , ile robi vs starterzy. Błaznisz się i tyle.

Szkoda, że nie wrzucałem Jareda Butlera z Wizards jak robił w tym tygodniu po 17 i 14 pkt. Dla mnie eot.

A i piszesz, że grali z najlepszą drużyną ligi, tylko pewnie nie sprawdziłeś, że nie grał ich najlepszy gracz. 

Udowodniłem ci , że jako starter Drummond robi lepsze staty, Bulls mają z nim lepszy bilans. Drummond > Ayton, jak się bawimy w dziecinne roto.

Jeszcze napisz, że Ayton jest lepszy od Porzingisa, bo więcej zbiera. Bym się nie zdziwił, skoro uważasz, że Ayton rozgrywa najlepszy trymestr w karierze :)

 

Ayton grał ostatnie 4-5 lat w powaznej druzynie i kręcił podobne staty co w tym sezonie, wiec dla mnie się po prostu ośmieszasz. twoje posty Miałyby sens gdyby Ayton wcześniej w całej karierze robił 8ppg w suns, ale jednak był starterem w poważnym zespole przez pare lat i wszedł nawet całkiem niedawno do finału NBA, jako starter, bez większego podawania i bez rzucania za trzy - wiec jednak się da. 

W realu najgorętsze zespoły tego okresu to wolves i Mavs. Uważam obie drużyny za conajmniej semi-contenderów. O ile więcej asyst robią i trójek rzucają Gobert, czy Gafford ? Przecież ty sam się wystawiasz na strzał takimi tezami. Mam wymieniać dalej? Clippers, Cavs, czy też Pelicans. Wszystko to playoffowe zespoły i ich centrzy ani nie kreują, ani nie rzucają za trzy. Ty myślisz, ze grasz tu z  kretynami, ze jak powiesz absolutną bzdurę to wszyscy ci uwierzą ? 

Oczywiste jest tez dla mnie, ze zdecydowanie trudniej jest kręcić dobre boxscore, a juz zwłaszcza robić to na bardzo dobrej efektywności rzutowej w słabym zespole, bo przeciw sobie masz mocniejsze zespoły, a grasz w słabym teamie i łatwiej cie ograniczyć. Ale jak takie oczywistości muszę tłumaczyć, to znowu świadczy tylko i wyłącznie o tobie. 
 

mysle też ze nie ma w naszym gronie absolutnie jednej osoby która woli mieć drummonda od aytona, wiec ośmieszaj się dalej, mi to szczerze robi dzień, fajnie jest sie z kogoś pośmiać w poniedziałek od rana. 
pi****lenia o moim wklejaniu suchego boxscore i traktowaniu gry jak ROTO nawet nie skomentuje. Akurat ja mam wyobraźnie i wyobrażam sobie ze Ayton przy takim kreatorze jak VanVleet, czy Tre Jones bedzie grał jeszcze lepiej i efektywniej, niż przy pieprzonym scoot Henderson i rayan rupert, czy innych odpadach typu Dalano Banton. 
 

jak chcesz sobie porównywać gościa, który  gra startera od wielu lat i robi to dobrze rowniez w dobrych zespołach do jakiegoś jareda butlera, ktory się buja po klubach NBA jak po przytułkach dla bezdomnych to brnij sobie dalej w tą narracje śmiało, ale nikogo raczej tym nie przekonasz i sam się wystawiasz na strzał. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ayton grał ostatnie 4-5 lat w powaznej druzynie i kręcił podobne staty co w tym sezonie, wiec dla mnie się po prostu ośmieszasz. twoje posty Miałyby sens gdyby Ayton wcześniej w całej karierze robił 8ppg w suns, ale jednak był starterem w poważnym zespole przez pare lat i wszedł nawet całkiem niedawno do finału NBA, jako starter, bez większego podawania i bez rzucania za trzy - wiec jednak się da. 

W realu najgorętsze zespoły tego okresu to wolves i Mavs. Uważam obie drużyny za conajmniej semi-contenderów. O ile więcej asyst robią i trójek rzucają Gobert, czy Gafford ? Przecież ty sam się wystawiasz na strzał takimi tezami. Mam wymieniać dalej? Clippers, Cavs, czy też Pelicans. Wszystko to playoffowe zespoły i ich centrzy ani nie kreują, ani nie rzucają za trzy. Ty myślisz, ze grasz tu z  kretynami, ze jak powiesz absolutną bzdurę to wszyscy ci uwierzą ? 

Oczywiste jest tez dla mnie, ze zdecydowanie trudniej jest kręcić dobre boxscore, a juz zwłaszcza robić to na bardzo dobrej efektywności rzutowej w słabym zespole, bo przeciw sobie masz mocniejsze zespoły, a grasz w słabym teamie i łatwiej cie ograniczyć. Ale jak takie oczywistości muszę tłumaczyć, to znowu świadczy tylko i wyłącznie o tobie. 
 

mysle ze nie ma w naszym gronie absolutnie jednej osoby która woli mieć drummonda od aytona, wiec ośmieszaj się dalej, mi to szczerze robi dzień, fajnie jest sie z kogoś pośmiać w poniedziałek od rana. 

Na pewno każdy woli Aytona na maksie niż Drummonda na min :)

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Nasza gra i tak generuje zbyt dużo plusów dla graczy grających w top ekipach wiec nie powinnismy przesadzać z tymi bez kontekstu plus minus gdzie liczy się impakt bardziej dyskretny niż suche cyfry 

Jakiż to dyskretny impakt ma Ayton? :)

Spacing, obronę, poprawę rotacji piłki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.