Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

Dziwna pewność siebie jak na to ile masz kontuzji. Nie grał Barrett i smart, Cam Johnson grał piach w tym trymestrze. Dodatkowo sam pozbyłeś się fajnych uzupełnień rotacji typu Fonteccio za darmo, nie widzę tutaj szans na lepszy wynik niż pacers w tym trymestrze. 
 

Akurat kontuzja Smarta jest mocno podejrzana i bardziej to wygląda na pretekst aby go usadzić na IL i aby Mem kogo na spokojnie przegrywać mecze.

Cam jak do tej pory gra na podobnym poziomie co poprzedni trymestr, co masz na myśli że grał piach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał(a):

..ale wiesz, że Heat muszą mieć 5 graczy na boisku? 

No, chyba że liczysz Lukę jako dwóch graczy równocześnie grających i Duranta tak samo to spoko.

Przy takiej normalnej matematyce i liczeniu do 5 nie ma takiej opcji żeby mnie Heat wyprzedzili. 

Robię równocześnie możliwe rotacje moich Magic i Heat w 3T i widzę na bieżąco jak to wygląda. 

Sprawa Raptors na I seedzie jest raczej przesądzona, ale mając przewagę 3,5 meczu nad Heat (nawiasem mówiąc zaniżoną - bo oni wcześniej też nie mieli rotacji) Heat nawet nie powinni się do mnie zbliżyć. Kruszyć o to kopi u nas nie będę, ale zwracam tylko uwagę na podstawy matematyki jak mamy głosować w miarę fair. 

To cos kiepsko z tym liczeniem u sasiada za miedza :P

Pomijajac Duranta, Luke, Beala I Lopeza

mamy 17 meczow Garrego Harrisa

13 meczow Marvin Bagleya

15 meczow Lamara Stevensa

17 Cediego Osmana

15 Xaviera Tillmana

21 Alexa Lena

10 osobowa rotacja chyba spoko? Biorac pod uwage, ze zostalo jeszcze troche meczow I wszyscy powinni zakrecic sie kolo 20 meczow na 27. No, moze oproc Bagleya ktorego Wizards posadzili.

Czy starczy zeby nadrobic strate, tego nie wiem, ale ludzie potrafia liczyć do 5, to Orlando Magic chyba nie potrafi do 10 :)

Ale Heat sie nie obraza za 3 seed I chetnie puszcza Magic przodem, jesli to ma oznaczac unikniecie na start Sixers. Chetnie obejrzymy 1 runde Magic vs Sixers :)

Ale Heat sie nie obraza za 3 seed I chetnie puszcza Magic przodem, jesli to ma oznaczac unikniecie na start Sixers. Chetnie obejrzymy 1 runde Magic vs Sixers :)

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Reikai napisał(a):

To cos kiepsko z tym liczeniem u sasiada za miedza :P

Pomijajac Duranta, Luke, Beala I Lopeza

mamy 17 meczow Garrego Harrisa

13 meczow Marvin Bagleya

15 meczow Lamara Stevensa

17 Cediego Osmana

15 Xaviera Tillmana

21 Alexa Lena

10 osobowa rotacja chyba spoko? Biorac pod uwage, ze zostalo jeszcze troche meczow I wszyscy powinni zakrecic sie kolo 20 meczow na 27.

Czy starczy zeby nadrobic strate, tego nie wiem, ale ludzie potrafia liczyć do 5, to Orlando Magic chyba nie potrafi do 10 :)

Ale Heat sie nie obraza za 3 seed I chetnie puszcza Magic przodem, jesli to ma oznaczac unikniecie na start Sixers. Chetnie obejrzymy 1 runde Magic vs Sixers :)

Ale Heat sie nie obraza za 3 seed I chetnie puszcza Magic przodem, jesli to ma oznaczac unikniecie na start Sixers. Chetnie obejrzymy 1 runde Magic vs Sixers :)

Mam policzone wszystko Reikai ;) 

To tak tylko fajnie wygląda jak się nazwiskami rzuca, a jak przełożysz to na konkretne minuty, to już nie jest tak różowo :P 

Pominąłeś w rotacji najważniejszego guarda z ławki - grającego na 2way Jacoba Gilyarda, który został zwolniony przez rl Grizzlies i podpisał później z Nets dla których zagrał w tym trymestrze w 2 meczach, a w pozostałych jest inactive. Mi wychodzi, że on musi grać śr. po jakieś 12min. cały trymestr w Heat z ławki. 

Przypuszczam, że Osman w s5 jako ten piąty, a jak nie ma  na początku Beala, czy później tez Osmana to Harris w s5 i trzeba liczyć wtedy na Stevensa z ławki. Heat mają króciutką kołderkę wśród graczy pg/sg/sf i muszą przerzucać Duranta sporo na sf i ratować się Tillmanem (jak gra) jako pf, a on mimo świetnej defensywy nic nie daje w ofensywie. Brook ma juz jednak 36 lat  - a to na nim się opiera defensywa Heat. Z ławki jako center jest Bagley lub Len -i to w sumie jest jedyna pozycja, gdzie nie ma problemu z regularnym backupem. Heat też są słabi na zbiórce. Bagley nie bez powodu gra w rl tylko jako center (Len jest pewnie poza rotacją, a Bagley/Tillman też na mniejszych minutach). No i warto pamiętać, że lwia część rotacji naszych Heat z ławki to są gracze, którzy nabijają statsy i ciężko to przeliczać 1:1. Problemem jest tylko śr. max 2,5 dostępnych graczy (licząc już z Gilyardem grającym cały trymestr) - Gilyard/Stevens/G. Harris jako jedyne opcje z ławki na pg/sg/sf cały trymestr. I nasi Heat tak łatają cały sezon - więc tu się takim rwanym systemem zażynając do tego liderów nie da ugrać 2 seedu.. :) 

U mnie w sumie obu Mitchell/KAT nie było w 3T do tej pory w 10 meczach (gdzie nie grali obaj równocześnie) - z czego meczy z Hornets i Warriors zwyczajnie nie mam jak przegrać. Poza tym rotacja bez zmian. Gafford wchodzi w buty KATa (Grant na ławkę a w s5 Mann lub czasami Jaquez), a Quickley gra jako pg. Od razu pewnie pogarsza mi się ofensywa, ale defensywę mam top3 w BeGM !!!! Mam też banalny grafik - ale to wszystko będzie w opisie, więc nie rozwijam teraz tego wątku - tylko tak nadmieniam.

Odnośnie Quickleya - jak już wyżej jest temat shut downów, to opuścił tak naprawdę jeden mecz. Te pozostałe 6 to shut downy. Raptors mu dali wolne na pogrzeb wujka Shawna Hamiltona, który zmarł na raka. ja w tym samym czasie, kiedy opuścił pierwszy z meczy mogę mu dać dodatkowo wolne 3 dni (gram wtedy z Charlotte, gdzie sobie bez problemu poradzę) i dodatkowo jak by potrzebował to 5 dni mam pod rząd wolne, gdzie IQ opuszcza mecz z Warriors (tu tez sobie bez problemu poradzę.). I nie jestem złym GMem, ja na pogrzeb chrzestnego 2 lata temu dostałem wolne ostatnie 3h w pracy jakby ktoś pytał. 

Siłą rzeczy śledziłem też sytuację Barretta, któremu zmarł brat, ale raczej też w sytuacji naszych Cavs nie dostałby tyle wolnego. Przy Cavs mam też wątpliwości, czy Smart nie mógłby jednak wrócić w którymś momencie, ale to już pewnie Ernie bardziej wnikliwie rozpatrywał tą sytuację. 

 

18 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

podrzuć szablon do głosowania, tego nie może zabraknąć w tym roku!

Zawiodę Was, ale w tym sezonie zgodnie z tym co pisałem robię tylko opis + ewentualnie jeden post jak będą jakieś konkretne pytania których nie ujmę w opisie. :) Po tym co przyniosło demokratyczne głosowanie w serii z niedobitkami z 76ers z Embiidem, który - jak raportowała Ramona Shelbourn miał w playoffs taką samą kontuzję jak teraz, powiem - nie, dziękuję :) 

Trey Lyles pozdrawia! 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos bym odpisal, ze wiadomo ze gracze innych zespolow to nabijacze statow, a gracze Magic to perelki wynalezione przez kulture organizacji, albo o staggerowanych minutach Beala I Doncicia, czy jak Beal zmienil swoja gre post ASB w RL Suns, ale wolne na pogrzeb chrzestnego zbyt mocno mnie pozamiatalo.

Faktycznie, poczekajmy na opisy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

no co jak co, ale Alonzo wynalazł wielu grajkow.

imo topka w begm

Nie neguje

Po prostu wysmiewam podwojne standardy w ocenie, gdzie tu tez jest topka w beGM.

Durant grajacy na SF/PF to problem. W Magic bylby wielozadaniowym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barrett nie mial zadnej kontuzji, tylko smierc i pogrzeb brata. Mozna dyskutowac, czy wrocilby wczesniej, gdyby byla taka potrzeba. Mysle, ze mozna takiej tezy bronic. Toronto od dluzszego czasu nie zalezy juz na wynikach. Od dawna mysla juz o drafcie, podobnie jak Grizzlies nie wpuszczajac Smarta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie neguje

Po prostu wysmiewam podwojne standardy w ocenie, gdzie tu tez jest topka w beGM.

Durant grajacy na SF/PF to problem. W Magic bylby wielozadaniowym graczem.

Reikai,

ja przecież nie neguję Duranta jako sf/pf - sam to piszę, że to logiczne, że będzie przerzucany na te pozycje dowolnie wg potrzeb. Pamiętam jak po 1 trymestrze rozpisywałem rotację Heat dyskutując z fluberem, gdzie Duranta w opisie ustawił chyba na sf, a on był potrzebny na pf (albo odwrotnie - łatwe do sprawdzenia jbc).

I gdzie widzisz podwójne standardy? W Heat przez cały 3T Gilyard był inactive, a ja nie wnikam, czy był zdrowy, czy nie - po prostu musi grać bo inaczej się nie da. Dodatkowo w Heat ci wszyscy gracze z ławki ( i Osman w s5) muszą dostawać większe minuty niż grają w rl.

Quickley i Barrett chyba ze 2 mecze jeszcze nie grali gdy byli już z drużyną  - że niby musieli wrócić do regularnych treningów, czy cóż takowego czytałem.. rl Raptors chyba jednak walczą o swój pick. ja Quickleya potrzebowałem pod nieobecność Mitchella i KATa i to chyba nie jest jakoś kontrowersyjne, że grałby, prawda? 

U mnie naciągane mogą być rl statsy Branhama i Champagnie z tankujących Spurs, ale pozostali gracze rotacji grają w silnych playoffowych teamach. Nawet ten McDermott może mi się czasami do rozciągania gry przydać ze swoim 3P  - w sumie moja jedyna zmiana.. A Heat non stop mieszają składem i tu problemów jakoś nie dostrzegasz..

Szczerze, to naprawdę nie widzę kontrowersji przy 1 seedzie Raptors, 2 seedzie Magic, trzecim Heat i czwartym Celtics. Zwyczajnie Brave spojrzał na fantastyczną grę Doncicia i Duranta, problemy z kontuzjami KATa i Mitchella i zbagatelizował całą resztę. Byłbym Tobie wdzięczny, gdybyś nie rzucał słów na wiatr o podwójnych standardach - jeżeli jakieś są, to proszę napisz jakie  - może czegoś nie dostrzegam.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

Reikai,

ja przecież nie neguję Duranta jako sf/pf - sam to piszę, że to logiczne, że będzie przerzucany na te pozycje dowolnie wg potrzeb. Pamiętam jak po 1 trymestrze rozpisywałem rotację Heat dyskutując z fluberem, gdzie Duranta w opisie ustawił chyba na sf, a on był potrzebny na pf (albo odwrotnie - łatwe do sprawdzenia jbc).

I gdzie widzisz podwójne standardy? W Heat przez cały 3T Gilyard był inactive, a ja nie wnikam, czy był zdrowy, czy nie - po prostu musi grać bo inaczej się nie da. Dodatkowo w Heat ci wszyscy gracze z ławki ( i Osman w s5) muszą dostawać większe minuty niż grają w rl.

Quickley i Barrett chyba ze 2 mecze jeszcze nie grali gdy byli już z drużyną  - że niby musieli wrócić do regularnych treningów, czy cóż takowego czytałem.. rl Raptors chyba jednak walczą o swój pick. ja Quickleya potrzebowałem pod nieobecność Mitchella i KATa i to chyba nie jest jakoś kontrowersyjne, że grałby, prawda? 

U mnie naciągane mogą być rl statsy Branhama i Champagnie z tankujących Spurs, ale pozostali gracze rotacji grają w silnych playoffowych teamach. Nawet ten McDermott może mi się czasami do rozciągania gry przydać ze swoim 3P  - w sumie moja jedyna zmiana.. A Heat non stop mieszają składem i tu problemów jakoś nie dostrzegasz..

Szczerze, to naprawdę nie widzę kontrowersji przy 1 seedzie Raptors, 2 seedzie Magic, trzecim Heat i czwartym Celtics. Zwyczajnie Brave spojrzał na fantastyczną grę Doncicia i Duranta, problemy z kontuzjami KATa i Mitchella i zbagatelizował całą resztę. Byłbym Tobie wdzięczny, gdybyś nie rzucał słów na wiatr o podwójnych standardach - jeżeli jakieś są, to proszę napisz jakie  - może czegoś nie dostrzegam.. 

Przez podwojne standardy mam ma mysli jaranie sie Highsmithami,  podczas gdy taki Lamar Stevens to lepszy grajek od niego - takich przykladow jest wiele. W sensie, polecam przyjrzec sie chlopu, bo jest bardzo dobry. No I prosilbym o nie pisaniu o trudnosci w znalezieniu 5 grajkow do gry w Heat, kiedy jest to nieprawda :)

Ale ja zgodze sie, ze pewnie skonczy sie

1. Raptors

2. Magic

3. Heat

Strata byla za duza. Szkoda tez, ze deal po Payna okazal sie nielegalny, a nie bylo juz czasu na laczenie tego w dealu po Beala, bo to byloby fajne wzmocnienie. Tu poszla kombinacja negocjacji do ostatniej minuty z Regisem, bycia jednoczesnie w pracy robiac to.

 

Natomiast w PO rotacja Heat powinna juz byc bardzo niewygodna dla kazdego. Beal w nowej roli w Suns blyszczy i robi roznice.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Ale potrafi kozlowac lewa reka.

no a pa ten niepotraiacy jest najlepszym zawodnikiem najlepszej druzyny w realu. przynajmniej tak twierdza spolecznosci. bezstronni obserwatorzy!

 

Cytat

DEFINITELY emoji_u203c.png️ JB can do it all on the court and shows up in the clutch situations. Tatum takes the most shots and misses most of them while taking the most dribbles per possession almost every time it’s ridiculous, surprise nobody talks about that. Celtics has to realize JB is the more poised and efficient player offensively and defensively.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, obiecalem sledzic wyscig playinowy na wschodzie, wiec przyjrzyjmy sie.

Ayton 34/13/3/2/2

Nesmith 17/4 4/7 3PM

TJ McConnell 16/5/10

Haliburton 8/2/11

Porzingis 20/11

Barrett 26/7

Middleton 21/5/6

Flet 13/6/8 4/13 FG

Bojan 9/1/1 3/9 FG

DiVincenzo 10/4/3 4/12 FG

Podziemski 14/4/5

Klay 16/3/2/3

Jaden McDaniels 6/2/1/1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Wlasnie, obiecalem sledzic wyscig playinowy na wschodzie, wiec przyjrzyjmy sie.

Ayton 34/13/3/2/2

Nesmith 17/4 4/7 3PM

TJ McConnell 16/5/10

Haliburton 8/2/11

Porzingis 20/11

Barrett 26/7

Middleton 21/5/6

Flet 13/6/8 4/13 FG

Bojan 9/1/1 3/9 FG

DiVincenzo 10/4/3 4/12 FG

Podziemski 14/4/5

Klay 16/3/2/3

Jaden McDaniels 6/2/1/1

 

A jak z zachodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Reikai napisał(a):

Przez podwojne standardy mam ma mysli jaranie sie Highsmithami,  podczas gdy taki Lamar Stevens to lepszy grajek od niego - takich przykladow jest wiele. W sensie, polecam przyjrzec sie chlopu, bo jest bardzo dobry. No I prosilbym o nie pisaniu o trudnosci w znalezieniu 5 grajkow do gry w Heat, kiedy jest to nieprawda :)

Ale ja zgodze sie, ze pewnie skonczy sie

1. Raptors

2. Magic

3. Heat

Z tymi 5 graczami chodziło mi właśnie o rotację na obwodzie Heat, gdzie musi grać Gilyard ;) 

Lamara Stevensa bardzo lubię i śledziłem co nieco jego dotychczasową grę jak był jeszcze na 2way u Koladera.

A Highsmitha nie doceniasz :) On jest bardzo dobrym defensorem i jak siedzi mu 3P to niczego więcej od niego nie trzeba. Rok temu miałem o Highsmithie rozmowę z @ely3. Highsmitha w Heat porównują do lightowej wersji PJ Tuckera. Ostatnio ma fajny okres gry w rl Heat. I właśnie z powodu jego gry do rotacji nie miał szans przebić się Jamal Cain. Obaczymy po sezonie czy Caleb Martin zostanie w Heat, czy ktoś mu da - tak jak u nas Ronnie - syty kontrakt i zmieni klub. Możliwe, że wtedy dopiero pojawi się szansa dla Caina na regularne minuty - choć mówi się tez o jakichś większych zmianach w Heat po sezonie, zatem poczekamy - obaczymy jak to będzie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Reikai napisał(a):

Wlasnie, obiecalem sledzic wyscig playinowy na wschodzie, wiec przyjrzyjmy sie.

Ayton 34/13/3/2/2

Nesmith 17/4 4/7 3PM

TJ McConnell 16/5/10

Haliburton 8/2/11

Porzingis 20/11

Barrett 26/7

Middleton 21/5/6

Flet 13/6/8 4/13 FG

Bojan 9/1/1 3/9 FG

DiVincenzo 10/4/3 4/12 FG

Podziemski 14/4/5

Klay 16/3/2/3

Jaden McDaniels 6/2/1/1

 

Tak się zastanawiam, jaką wartość dla głosujących będą miały boxy graczy w meczu na szczycie PTB-Wizards?

To tak, jakby głosujący przyznawali Złota Piłkę za mecze towarzyskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.