Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nic sie nie pisze o OKC u nas? u mnie wstepnie wyszlo, ze OKCsa o 2W przed Jazz np. a zdaje sie nikt nie dal ich w PO u nas?

 

kucio nie porusza tematu swojej ekipy, sam w opisie napisał: "coś między 3-5 W" ;P a tak serio, to jeśli Jaylen Brown i Harrison Barnes mają grać po 40 min na mecz, a w ekipie nie ma legitnej 1.opcji (Barnes w Mavs rok/2 lata wcześniej pokazał, jak to wygląda, a kto jest tam lepszy?), to nie wydaje mi się, żeby była to ekipa play-offowa, ale pod przyszłość wygląda to fajnie z wieloma młodymi talentami (SGA, Sabonis, Bagley).

 

Jestem ciekawy, jaki bilans dasz Jazz ;) oczywiście każdy może inaczej patrzeć na grę i będą odchylenia (np. Rockets 23-5 u Boguta) - na ten moment Jazz dostali od każdego głosującego bilans powyżej .500 ;)

 

E: Qcin popraw niektóre bilanse, bo nie zgadza się 28 W i L łącznie u drużyn ;)

 

@cm, @ignazz - nie wiem, jak w normalnych głosowaniu, ale w arkuszu wygląda na to, że rozdaliście za mało W (odpowiednio o 1 i 2) ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście mam prawo się nie zgodzić co do osądu innych.

 

Moim zdaniem ta dziura w rotacji podkoszowej powinna być surowiej karana.

 

Dlatego jeśli ktoś miałby się sugerować tym co ja proponuję to dałbym Bulls coś między 7-8 W.

Rozumiem, choć ja się nie zgadzam, bo bilanse 7-8 wygranych to bilanse na poziomie tankerów, a Ty na poziomie tankerów masz tylko podkoszowych ( oczywiście dopiero po uwzględnieniu kontuzji, a nie przed nimi). Obwód masz całkiem w porządku, choć mi osobiście Twój fit bardzo się nie podoba ( podobnie jak CM-owi). 

 

Czekamy zatem z niecierpliwością na Twoje głosowanie, gdzie będziesz mógł również zaproponować bilans swojej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście mam prawo się nie zgodzić co do osądu innych.

 

Moim zdaniem ta dziura w rotacji podkoszowej powinna być surowiej karana.

 

Dlatego jeśli ktoś miałby się sugerować tym co ja proponuję to dałbym Bulls coś między 7-8 W.

Szkoda, że nie wstawiłeś opisu z proponowanym bilansem bo wtedy mógłbyś dostać te 9-10 a tak to dopowiadanie dużo nie zmieni co mógłby zrobić opis

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisu nie wrzuciłem z pełną świadomością. Miałem dość dyskusji w sposób które były/są prowadzone.

 

Demar czyli moja 1 opcja ma ujemne on/off

 

Lonzo dalej cegli

 

Wiggins to Wiggins

 

Od Hassana lepszy jest pierwszy z rzędu Olynyk.

 

Dalej nie wiem skąd te 12 W ale to może terminarz pomógł.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisu nie wrzuciłem z pełną świadomością. Miałem dość dyskusji w sposób które były/są prowadzone.

 

Demar czyli moja 1 opcja ma ujemne on/off

 

Lonzo dalej cegli

 

Wiggins to Wiggins

 

Od Hassana lepszy jest pierwszy z rzędu Olynyk.

 

Dalej nie wiem skąd te 12 W ale to może terminarz pomógł.

No cóż, nie jest to najlepiej dopasowany zestaw starterów na świecie, co chyba każdy przyzna.

 

Terminarz trochę pomógł, ale nie tak dużo, był trochę łatwiejszy od przeciętnego, ale nie jakoś mocno.

 

Może skoro do tej pory wszyscy gracze dają Twojej ekipie 11-13 wygranych, to może jednak to my mamy rację, a Ty się mylisz i Twoja drużyna jest lepsza niż te 7-8 wygranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument że ludzie coś robią więc to słuszne, nie trafia do mnie.

 

Zresztą w ocenie jeśli ktoś nie używa super zaawansowanych algorytmów :) zawsze będą występować skróty myślowe.

 

Ja z swojej perspektywy proponuję jak najniższy bilans. Opieram się w głównej mierze na argumentacji której ty uzywales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się odniosę do kilku rzeczy względem moich Nets:

 

Walka o PO vs rzeczywistość. Wspominacie że kilka tygodni temu pisałem że o nie walczę. Dokładnie to 11 tygodni temu. Tak, chciałem powalczyć o PO a przy pierwszej mojej próbie budowania narracji Nets walczą o PO zostałem wyśmiany przez kilka osób. Sprowadzony do pionu, pokazano mi miejsce w szeregu. Nazwijcie sobie tak jak to chcecie ale dosłownie po kilku meczach zostałem zgaszony.

 

Niedowartościowanie własnej drużyny w opisie Nets. W mojej ocenie dobrze przedstawiłem sytuację mojej drużyny. Widziałem głosy, że jednak są lepsi. Dlaczego? Bo Ibaka i Bjelica grają lepszy basket niż można było się spodziewać? Bo rl Nets dobrze sobie radzą mimo kontuzji LeVerta? Tylko że w rl Nets są Dinwiddie i DLO. Ja mam Jacksona, który w zgodnej opinii jest gorszym zawodnikiem od ww dwójki. Tak, Ibaka i Bjelica grają dobrze w RL gdzie są dalszymi opcjami w swoich drużynach (Kawhi, Lowry oraz Fox, Hield). Co z tego że u mnie nie ma rotacji po 14 meczach, średnio 8 grajków na mecz a 4 z nich to wysocy. Przecież mam Ibake i Bjelice to muszę odnosić zwycięstwa. Taki zajebisty paradoks. A jeszcze większy paradoks (znów do tego wrócę) jest taki, że gdy miałem zdrowszy o LeVerta skład to miałem bardzo ciężki terminarz: NYK x2 (w tym 1 b2b), GSW x2 (też 1 b2b), NOP, CLE (tak fluber, też wyśmiałeś mnie gdy śmiałem twierdzić że wygrałem z tobą), HOU, PHI, DEN. Zostaje 5 meczy, 2 z drużynami na podobnym poziomie (z IND b2b), a reszta (3) to 2 mecze b2b. Ja wiem że łyknęliście narrację januarego że da sie grać w rl rotacją 8 osobową ale część z was wie że tak se ne da. 

 

Jak macie typować bilanse to Ibaka i Bjelica tacy zajebiści są a spływają propozycje to oferujecie kasztanów bo oni nie są tacy dobrzy jak sobie myślisz. Caris mi się połamał, ciągnął moją grę przez 13 i pół mecza, grał bardzo dobry basket a przy propozycjach jakie się za niego pojawiały to goście, których musiałbym przedłużać już w najbliższym okienku (z draftu 2014), którzy grają słabe sezony i nawet nie myśl by dorzucić jakiś pick. 

 

Serio nie ogarniam rozumowania części gmów tutaj i szczerze nie chcę wiedzieć. Nawet gdybym miał 3 guardów i 12 wysokich a wśród tych 12 wysokich Bjelice i Ibakę to i tak typowalibyście sporo zwycięstw bo przecież ta dwójka fajnie punktuje. Oj ja głupi. Trzeba było zebrać 15 wysokich. 

 

Coraz częściej dostrzegam że jestem zbyt głupi na tą zabawę. Bo nie rozumiem pewnych rzeczy. Bo nie chcę należeć do grupki wzajemnej adoracji. Bo nie należę do frakcji, której jedynym celem jest zdetronizowanie GSW. Bo nie chcę ślepo podążać za stadem tylko mam własne rozumowanie (jeżeli kogoś obrażam to przepraszam).

 

Ciao.

 

PS Przepraszam, że w czasie świąt musicie czytać moje żale.

 

PS2 Miałem dokończyć czytanie waszych opisów ale szczerze to przez najbliższych kilka dni mam wyjebane. Może zmienię zdanie ale na razie wolę odpocząć od tego wszystkiego.  

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisu nie wrzuciłem z pełną świadomością. Miałem dość dyskusji w sposób które były/są prowadzone.

 

 

ale dlaczego?

 

Jasiu jak tylko wytrzeźwieje i zobaczy, że zamiast 24 łinuff dałem Lakers 17 (a to i tak tylko dlatego, że Dnc mu zawyżył), to zaraz wrzuci tu całą mase cyferek, tktóre udowadniaja wyzszość Olynyka nad KATem i Huertera nad Mtchellem, a może nawet Baldwina nad Lowrym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam się na strzały wcześnie wrzucając swoje głosy, ale nie będę czekającą do końca PIZDECZKĄ jak mam czas i wszystko już wiem ;P

 

 

więc january out z dyskusji w beGM na dłużej, piszcie se co chcecie i głosujcie jak chcecie, 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo głupot tu zostało napisanych i męczy mnie prostowanie idiotyzmów, ale dwóch userów trza trochę usadzić.

 

1) Alonzo

- podajesz regularnie sezony 14/15 i 10/11, zamiast 18/19.

1.1) w kontekście "gry z młodymi" - LJ w 18/19 gra z w rotacji z 3 sopho, 21y Ingramem, teraz jeszcze Zubacem. Tbh - chu* mnie obchodzi co się działo w Heat czy Cavs X lat temu.

1.2) w kontekście gry LJa 4 i 8 lat temu, a nie teraz - czyli rozumiem, że dowolnie mogę sobie przytaczać LeBrona z kariery, a nie z obecnej gry? Np w każdej serii PO, niezależnie jak gra mogę sobie powiedzieć "LJ z finałów z Warriors '16" ? Dla mnie spoko.

 

January,

Narracja jest istotna. Przywołane przeze mnie dwa sezony Heat i Cavs  - to były drużyny, które z marszu walczyły o mistrzostwo. Reall Lakers z tego sezonu na ten moment nie walczą o misia, tylko "ogrywają " młodych, a Twoi Lakers - jak twierdzisz walczą od razu o majstra, a to podnosi poprzeczkę. Sytuacja tam musi być nerwowa, bo każdy mecz ich przybliża do playoffs, w których jak twierdzisz są faworytem.  Nie ma takiej opcji, zeby rookie Huerter, czy Brown i jakiś McDermott od razu z marszu weszli w buty doświadczonych wyjadaczy ligowych. Huerter w grających o nic real Hawks, a Huerter w walczących jak dzikie lwy o wyrwanie każdego łina Lakers to dwóch innych graczy. Sorki, ale to sie nie dodaje. 

 

Przykład jak Ingram reaguje w sytuacjach stresowych miałeś podczas wymiany uprzejmości pomiędzy Paulem i Rondo. 

 

Zastanawiałem się, czy Ty pisząc to wszystko o Lakers naprawdę tak uważasz, czy robisz sobie z innych GMów jaja - ale obrażasz się, czyli Ty w to wierzysz. Ogólnie życze Tobie mistrzostwa, ale nie widze tego w tym składzie i w tym sezonie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie życzył aby przy ocenach brać pod uwagę większy udział ławki, szczególnie że jesteśmy w pierwszym trymestrze RS. Każdy kto używa stwierdzenia "gram 8 osobową rotacją" to albo niech przytoczy jakiś przykład z RL NBA albo niech weźmie pod uwagę że grając 40 min per game s5 by swoją s5 zajechał.

 

To ja się bałem o swoich ledwo 11 aktywnych graczy a tu widzę, że wsytarczyło iść w 8 i było by to samo. Wpuszczam np na rezerwy Bucks Bogdanovica, Rondo i Nance a i tak w oczach niektórych przegrywam z Hezonja, Makerem i Caspim. Trochę to krzywdzące że GM się starał zapewnić wsparcie na każdej pozycji a jak to wsparcie załatwił to okazuje się że dalej ma ławkę na poziomie Greena i Jamala czyli "mało istotną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie życzył aby przy ocenach brać pod uwagę większy udział ławki, szczególnie że jesteśmy w pierwszym trymestrze RS.

No właśnie, jak na moje, to szeroka rotacja działa bardziej ba plus w kolejnych trymestrach, w pierwszym akurat najmniej, bo gracze jeszcze nie są specjalnie zmęczeni sezonem. Jak Bucks, Nuggets, czy Lakers będą chcieć grać dalej wąską rotacją, to na bilansie w 2 i 3 trymestrze to się im na pewno odbije, przynajmniej w moich głosowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak na moje, to szeroka rotacja działa bardziej ba plus w kolejnych trymestrach, w pierwszym akurat najmniej, bo gracze jeszcze nie są specjalnie zmęczeni sezonem. Jak Bucks, Nuggets, czy Lakers będą chcieć grać dalej wąską rotacją, to na bilansie w 2 i 3 trymestrze to się im na pewno odbije, przynajmniej w moich głosowaniach

a co Flubi, dopracujesz algorytm? Czy bedziesz mial ich nizej w Power Rankingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.