Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

nikt nie wymaga od Monte aby oddawał ostatnie rzuty, a i tak ma na końcie buzzer sezonu, który dał Nuggets komfort psychiczny przed all-star brake, natomiast tamta dwójka to wszystko co masz w tej Twojej epickiej głębi

 

W rl NBA nie ale tutaj? Morris robi 1,37 punktu na rzut w clutch w rl NBA tak jak graham. Westbrook robi 1,19. A wiesz ile robi najlepszy strzelec begm Knicks w rl NBA i ich gtg Jordan poole? 0,79.

Dla porównania mój najlepszy strzelec - Kuzma robi 1,38. I oddaje najwięcej rzutów w clutch w swoim teamie i to na nim skupia się obrona w końcówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W rl NBA nie ale tutaj? Morris robi 1,37 punktu na rzut w clutch w rl NBA tak jak graham. Westbrook robi 1,19. A wiesz ile robi najlepszy strzelec begm Knicks w rl NBA i ich gtg Jordan poole? 0,79.

Dla porównania mój najlepszy strzelec - Kuzma robi 1,38. I oddaje najwięcej rzutów w clutch w swoim teamie i to na nim skupia się obrona w końcówkach

chyba nie rozumiesz

ja nie piszę tego po to by Knicks byli przed Tobą, bo mam to w pompie generalnie i zawsze jest zabawniej jak CMowi coś nie wychodzi, lubimy się pośmiać sami z siebie, ale na końcu zawsze gdzieś tam jest szacunek, znasz to słowo? Panie Wykładowco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zadziwiasz smoku dzisiejsza aktywnością w imię Knicks. Albo wczoraj ostro piliśmy razem czego obaj nie pamiętamy albo masz ukryty interes o którym szybciutko nam tu opowiesz. Takiej twojej aktywności nigdy w tej grze nie widziałem a i tak ani słowa o wielkich Denver ;) 

Tymczasem Jok jedna ręka kładzie na dziś larrego Birda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Mnie to zadziwiasz smoku dzisiejsza aktywnością w imię Knicks. Albo wczoraj ostro piliśmy razem czego obaj nie pamiętamy albo masz ukryty interes o którym szybciutko nam tu opowiesz. Takiej twojej aktywności nigdy w tej grze nie widziałem a i tak ani słowa o wielkich Denver ;) 

Tymczasem Jok jedna ręka kładzie na dziś larrego Birda 

nie, ostatecznie na końcu zawsze będę bronił swoich ziomków, choć jak pisałem nie ma nic lepszego jak CMowi coś nie pójdzie, zresztą czy to będzie mac, Qcin czy Jasiek zawsze stanę ostatecznie po ich stronie, bo dużo im zawdzięczam i sporo razem prześliśmy

nie mam żadnego interesu w tym, no może lekko odwdzięczam się Fluberowi za wcześniejsze dyskusje, ale to niuans, jeśli chodzi o samą grę nie ma tu drugiego dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nie rozumiesz

ja nie piszę tego po to by Knicks byli przed Tobą, bo mam to w pompie generalnie i zawsze jest zabawniej jak CMowi coś nie wychodzi, lubimy się pośmiać sami z siebie, ale na końcu zawsze gdzieś tam jest szacunek, znasz to słowo? Panie Wykładowco?

Yyy, ale o co Ci chodzi z tym szacunkiem? :) nazwalem gdzieś cm-a debilem i mnie za to zbanowali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja Ci tego nie wytłumaczę, sam nie jestem w żaden sposób święty, ale trzeba dostrzec moment kiedy poza w internecie zaczyna być problemem

Rozumiem, że nie masz na myśli pozy obrońcy ziomków? :)

43 minuty temu, january napisał:

 

Ogólnie walka o 10 seed będzie ciekawa, bo Celtics mają pod kątem poziomu obecnie zarówno nad Knicks jak i Hornets ogromną przewagę, a glosujacy zakończą raczej benefit od The doubt i z Brickiem i  z Simmonsem, a bez tego to są na chwilę obecną dość dramatyczne 2 teamy.

Celtics mają dwóch graczy w 3T na poziomie kuzmy więc bilans będą mieć lepszy ode mnie bez wątpienia jak się nic dziwnego nie wydarzy. Chociaż tam na centrze chyba nie ma teraz kto grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał:

Rozumiem, że nie masz na myśli pozy obrońcy ziomków? :)

to nie poza, kazdy kto mnie zna wie, ze jestem lojalny i dzięki temu mogę w chwilach trudnych sie do tych osób zwrócić, możesz to wyśmiewać, ale tego nie zmienisz

a tu nie bronię CMa tylko bardziej dbam o to by dyskusja nie schodziła na poziom gwiazd basketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

a tu nie bronię CMa tylko bardziej dbam o to by dyskusja nie schodziła na poziom gwiazd basketu

No moim zdaniem wyśmiewanie moich rolesoów to poziom gwiazd basketu, a tutaj liczyłem na lepsza znajomość tematu. 

Ale mogę zmienić narrację na bardziej pozytywną jeśli trzeba:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka jest tak wartościowy, że wszyscy w Milwaukee czekają na powrót Lopeza

nie krytykuje Twoich rolsów tylko fakt, że są oni c***owi/przeciętni poza wyjątkami, które nie zmieniają obrazu całości

przypierdol się teraz do Jaśka, który nazwał Twój team dramatycznym, ja już wszystko napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ibaka jest tak wartościowy, że wszyscy w Milwaukee czekają na powrót Lopeza

nie krytykuje Twoich rolsów tylko fakt, że są oni c***owi/przeciętni poza wyjątkami, które nie zmieniają obrazu całości

Nie są c***owi. Bucks mają streak 5 wygranych, wygrali z Miami, Chicago i Phoenix. ibaka robi w tych 5 meczach 57 procent z gry i 43 procent za 3. Potrzebował kilku meczów żeby się ogarnąć po wymianie ale od kilku meczów gra bardzo dobrze. Jevon Carter od wymiany do Bucks rzuca 53 procent za 3 i zajebiscie broni. Grayson allen od początku trymestru 47 procent z gry i 40 procent za 3. To jest 3 świetnych rolesow w najlepszej drużynie NBA ostatnich dwóch tygodni i mistrza NBA, grających regularnie i na bardzo wysokim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nie są c***owi. Bucks mają streak 5 wygranych, wygrali z Miami, Chicago i Phoenix. ibaka robi w tych 5 meczach 57 procent z gry i 43 procent za 3. Potrzebował kilku meczów żeby się ogarnąć po wymianie ale od kilku meczów gra bardzo dobrze. Jevon Carter od wymiany do Bucks rzuca 53 procent za 3 i zajebiscie broni. Grayson allen od początku trymestru 47 procent z gry i 40 procent za 3. To jest 3 świetnych rolesow w najlepszej drużynie NBA ostatnich dwóch tygodni i mistrza NBA, grających regularnie i na bardzo wysokim poziomie. 

kto jest Twoim Giannisem a kto Jrue?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze @fluber jak pisałem, to czy będziesz w play-in wisi mi kalafiorem, napisałem co napisałem, to tylko moje zdanie a ja wyrocznią nie jestem, bo wielu podstaw wciąż nie ogarniam tu pomimo gry od początku

jeśli chcesz umierać za taki roster - proszę uprzejmie, ja miałem tylko potrzebe się do tego odnieść i za swoje słowa ręcze, reszta, natomiast nie musi tego w ogołe respektować

miłego dnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

czyli nie oczekujesz odbierania tych grajków 1:1. względem reala gdzie maja nieco inne towarzystwo do robienia takich liczb?

 

To nie jest tak że jak wstawisz do Bucks dowolnego rolesa to będzie tak grał, dlatego tak się chwali Cartera i ibake po transferze bo poprawili grę Bucks ale oczywiście nie chce dodawania statow w stylu Alonzo tylko wskazuje na profil graczy ( wszyscy dobrze trafiają z dystansu wolnych pozycji, Carter i ibaka dobrze bronia, allen umie sobie wykreować rzut sam) i bardzo dobry fit do tego co mam. I przede wszystkim walczę z opinia o c***owych rolesach bo są bardzo dobrymi rolesami i dlatego grają regularnie w tak dobrych zespołach. 

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 @fluber 

jeśli chcesz umierać za taki roster - proszę uprzejmie, ja miałem tylko potrzebe się do tego odnieść i za swoje słowa ręcze, reszta, natomiast nie musi tego w ogołe respektować

miłego dnia

 

Jestem w stanie umierać za każdy roster który aktualnie posiadam:) 

Paradoksalnie brak play in gwarantuje mi utrzymanie picku w drafcie więc w sumie nie muszę do nich awansować i łatwiej byłoby zatankować sezon ale po prostu inaczej patrzę na te grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

To nie jest tak że jak wstawisz do Bucks dowolnego rolesa to będzie tak grał, dlatego tak się chwali Cartera i ibake po transferze bo poprawili grę Bucks ale oczywiście nie chce dodawania statow w stylu Alonzo tylko wskazuje na profil graczy ( wszyscy dobrze trafiają z dystansu wolnych pozycji, Carter i ibaka dobrze bronia, allen umie sobie wykreować rzut sam) i bardzo dobry fit do tego co mam. I przede wszystkim walczę z opinia o c***owych rolesach bo są bardzo dobrymi rolesami i dlatego grają regularnie w tak dobrych zespołach. 

Jestem w stanie umierać za każdy roster który aktualnie posiadam:) 

Paradoksalnie brak play in gwarantuje mi utrzymanie picku w drafcie więc w sumie nie muszę do nich awansować i łatwiej byłoby zatankować sezon ale po prostu inaczej patrzę na te grę. 

imo, masz kilku - przedpłaconych zwykle- przyzwoitych rolsow, ale nie masz nikogo przy kim oni ci rolsami mieliby szanse się stać, statystyki rzutow takiego Allena (bardzo lubiłem jeszcze nim trafił w ogóle do NBA) są niemiarodajne dla mnie gdy obok niego najlepszy koszykarz jaki biega to Kuzma, stad on jedyne co on ma wolnego przed sobą to korytarz pod prysznic przy -20.

Zeby nie było, Knicks tez składają się w większości z rolsow, z tymże ich rolsow łatwiej mi sobie wyobrazić jako graczy którzy mogą zmienić się w 2-3 opcje w dobrym zespole, z Twoimi rolsami mam znacznie większy problem.

Tak czy siak, liczę ze Boston was pogodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

imo, masz kilku - przedpłaconych zwykle- przyzwoitych rolsow, ale nie masz nikogo przy kim oni ci rolsami mieliby szanse się stać, statystyki rzutow takiego Allena (bardzo lubiłem jeszcze nim trafił w ogóle do NBA) są niemiarodajne dla mnie gdy obok niego najlepszy koszykarz jaki biega to Kuzma, stad on jedyne co on ma wolnego przed sobą to korytarz pod prysznic przy -20.

Allen rzuca trzeci sezon z rzędu 40 procent z dystansu. 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Zeby nie było, Knicks tez składają się w większości z rolsow, z tymże ich rolsow łatwiej mi sobie wyobrazić jako graczy którzy mogą zmienić się w 2-3 opcje w dobrym zespole, z Twoimi rolsami mam znacznie większy problem.

Tak czy siak, liczę ze Boston was pogodzi 

Moi rolesi, w przeciwieństwie do rolesow Knicks nie muszą się zmieniać w 2-3 opcje więc nie musisz sobie niczego wyobrażać:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.