Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Luźna refleksja Te playoffy pokazuja mi ze slusznie rok temu zaglosowalem na nuggets jako mistrza nba. Brunson I Jokic drugi rok z rzędu grają top3 performance. 

Rok temu Brunson nie byl tak dobry jak w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Luźna refleksja Te playoffy pokazuja mi ze slusznie rok temu zaglosowalem na nuggets jako mistrza nba. Brunson I Jokic drugi rok z rzędu grają top3 performance. 

właśnie top3, ostatnio się zagalopowałem i napisałem o top2, bezczelnie, choć niechcący pomijając Anta, chciałbym przeprosić z tego miejsca @evitacre

jeśli miałbym na dziś ich pogrupować to:

Brunson 

Ant

Jokić (bez względu na G6, Jok nie miał jakiejś wielkiej pierwszej rundy)

 

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Rok temu Brunson nie byl tak dobry jak w tym.

a to nie przypadkiem wszyscy obok niego byli beznadziejni, na czele z Hartem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

To pewnie tez, ale sam Brunson tez w tym sezonie wskoczyl na inny level.

trzeba pamiętać, ze w tych rundach miał dwie topowe defensywy przeciwko sobie, nawet jeśli Cavs komletnie zawiedli, to wciąż nie była to dla niego łatwa seria, zresztą, ciężko oczekiwać by rok temu miał serię na 39ppg jak teraz z Pacers, to nie jest jakiś zwykły rozwój, to jest być może coś czego jeszcze nie widzieliśmy, podobnie jest z Antem, ale on niejako ma gorzej z narrają z racji bycia top pickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

trzeba pamiętać, ze w tych rundach miał dwie topowe defensywy przeciwko sobie, nawet jeśli Cavs komletnie zawiedli, to wciąż nie była to dla niego łatwa seria, zresztą, ciężko oczekiwać by rok temu miał serię na 39ppg jak teraz z Pacers, to nie jest jakiś zwykły rozwój, to jest być może coś czego jeszcze nie widzieliśmy, podobnie jest z Antem, ale on niejako ma gorzej z narrają z racji bycia top pickiem

Te 39 ppg to chyba lekka przesada XD

W ogóle wyjdę na hejtera Brunsona, ale w sumie co mi szkodzi. Chłop mimo wszystko nie ma żadnego podjazdu w tych PO do Jokicia i Anta. Akurat się tak trafiło, że Knicks są połamani, więc jest jedyną realną opcją w ataku, oddaje mnóstwo rzutów, więc zdobywa też mnóstwo punktów. Odbywa się to jednak kosztem efektywności. Rok temu przeciwko Heat był moim zdaniem lepszy, bo rzucanie 32 ppg na 55% TS przeciwko bottom 10 obronie to jest oczywiście biorąc pod uwagę okoliczności bardzo dobry wynik, ale nie ma co przesadzać - na zachodzie tych Knicks dawno by już nie było w grze i byśmy tego Brunsona inaczej odbierali po jakimś 1-4 z Mavs. Na jego plus na pewno przemawia to, że Brunson ma wystrzały, momenty kiedy przejmuje mecze, przez co uważam, że jego impakt jest nieco większy niż pokazują suche zbiorcze statsy. Ale wciąż daleko mu do tego co odpierdala Jok z Antem.

Brunson raczej na półce Mitchella w tym roku, który niestety się połamał, więc trudno go dać nad Brunsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Luźna refleksja Te playoffy pokazuja mi ze slusznie rok temu zaglosowalem na nuggets jako mistrza nba. Brunson I Jokic drugi rok z rzędu grają top3 performance. 

To ja raczej liczyłem na refleksję pod tytułem 'faktycznie Anderson nawet dwuoki i Royce to są na poziomie PO przekasztany, a Nuggets nie byli w stanie stworzyc zadnego legit lineupu przeciw najlepszej s5 w historii, sorry january, że wykazałem się totalnym niezrozumieniem koszykówki i Cię okradlem' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał(a):

To ja raczej liczyłem na refleksję pod tytułem 'faktycznie Anderson nawet dwuoki i Royce to są na poziomie PO przekasztany, a Nuggets nie byli w stanie stworzyc zadnego legit lineupu przeciw najlepszej s5 w historii, sorry january, że wykazałem się totalnym niezrozumieniem koszykówki i Cię okradlem' :)

Wiem ze liczyłeś ale z mojej strony takiej serio nie bedzie, Brunson ciągnie za uszy gorsze teamy do finalow konferencji rok w rok. O wpływie Jokica na kolegow chyba nie trzeba wspominać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wiem ze liczyłeś ale z mojej strony takiej serio nie bedzie, Brunson ciągnie za uszy gorsze teamy do finalow konferencji rok w rok. O wpływie Jokica na kolegow chyba nie trzeba wspominać 

Jednak konkurencja Brunsona a zeszloroczni Lakers to inna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Jednak konkurencja Brunsona a zeszloroczni Lakers to inna liga.

tak jak pisal Karpik, za Zachodzie byłoby 1:4 z Mavs i bye bye :) 

 

45 minut temu, january napisał(a):

To ja raczej liczyłem na refleksję pod tytułem 'faktycznie Anderson nawet dwuoki i Royce to są na poziomie PO przekasztany, a Nuggets nie byli w stanie stworzyc zadnego legit lineupu przeciw najlepszej s5 w historii, sorry january, że wykazałem się totalnym niezrozumieniem koszykówki i Cię okradlem' :)

pełna zgoda, haniebne było to głosowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunsona dałem na pierwszym, właśnie dlatego, że jego drugą opcją jest DiVincenzo kręcący 16ppg na 53TS, już mu tak nie umniejszajcie, bo naprawdę trochę nieładnie, gościowi należy się kredyt, bo tylko dzięki niemu Knicką są gdzie są, trochę trudno od niego wymagać aby przeszedł sobie na luzie zdrowych Pacers grając 5 spotkań bez OG, Robinson tak samo zresztą wypadł

2 godziny temu, karpik napisał(a):

W ogóle wyjdę na hejtera Brunsona, ale w sumie co mi szkodzi

nie no nic nie szkodzi :D

te 1-4 z Mavs to jest dość zabawne pamiętając jakich spisywaliście na straty po tradedeadline, a teraz patrzcie jaka siła nieposkromiona, z kontuzjowanym Luką by cały wschód podbili...  jak trzeba to i tu się narrację podepnie 

poczekajmy na te G7s może, choć teraz bez Harta to ciężko już może będzie, bo chyba by musiał 60 rzucić 

 

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Jednak konkurencja Brunsona a zeszloroczni Lakers to inna liga.

z takim Lebronem jak w tym roku, nawet na bazie tylko jednej rundy, Lakers by to wygrali na luzie, kto do tej pory tego nie zrozumiał, to już raczej jest po frytach, całe moje założenia na tamtą serię opierały się na bardzo słabej formie Curry i LBJa, ja sobie tego nie wygenerowałem w AI, oni po prostu byli tak c***owi

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Brunsona dałem na pierwszym, właśnie dlatego, że jego drugą opcją jest DiVincenzo kręcący 16ppg na 53TS, już mu tak nie umniejszajcie, bo naprawdę trochę nieładnie

A czemu nie Mitchella, gdzie drugą opcją był Garland kręcący 16 ppg na 56 TS?

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

te 1-4 z Mavs to jest dość zabawne pamiętając jakich spisywaliście na straty po tradedeadline, a teraz patrzcie jaka siła nieposkromiona

Skoro ich nie doceniałem po TD, to znaczy, że nie mam prawa ich doceniać 3 miechy później? Tylko osioł nie zmienia zdania.

I ja znowu nie piszę, że nie należy mu się kredyt i Brunson nie jest dobry, bo tylko dzięki niemu Knicks są gdzie są i mają szansę wejść do ECF. Zauważam tylko, że co innego grać z Sixers i Pacers, a co innego z Lakers i Wolves albo Suns i Nuggets. Ta drabinka wschodu to taka druga liga NBA, ziew straszny, bo i tak wiadomo, że jedyną drużyną na poziomie są Celtics, którzy jak dotąd ledwo się spocili. A w równoległym świecie zachód się właśnie wykrwawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 1-4 przeciwko Nuggets moim zdaniem mocno krzywdzące, nawet przy braku opisu. Seria bardziej z zadatkami na 2-4, a moim zdaniem nawet 3-4. Nuggets mają sporo problemów, a sam Harden do G5 przeciwko Mavs w G1 był nazywany najlepszym graczem serii przez ekspertów i rzucał na sporym volume 50% za trzy, plus na prawdę dobra gra z obu stron parkietu. Sam vintage Harden wziąłby tu dwa mecze przy wsparciu Sabonisa. 

Do tego dodajmy na prawdę bardzo fajne Playoffs od Derricka Jonesa i problemy kadrowe Nuggets, gdzie umówmy się znaków zapytania jest sporo i samo "Jokic + Brunson" nie powinno zrobić takiego wyniku. 

Jeśli się zbiorę na opis jeszcze dzisiaj to będę oznaczał wszystkich, ale nawet bez tego sądzę że warto pomyśleć. 1-4 nie oddaje skali różnic między zespołami w obecnych formach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, karpik napisał(a):

Zauważam tylko, że co innego grać z Sixers i Pacers, a co innego z Lakers i Wolves albo Suns i Nuggets

no właśnie dlatego nie pojmuję po co tak cała gadka, wiadomo, że Brunson musi rzucać, bo nie ma kto tego robić za niego, prócz McBride'a może jeszcze

Knicks z OG składzie najpewniej pykneli by Pacers w jakiś 5 grach, skoro go nie ma to spadek efektywności nie jest niczym zaskakującym, tylko u mnie w Nuggets ma zgoła inne warunki

13 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Seria bardziej z zadatkami na 2-4, a moim zdaniem nawet 3-4.

i to 4-2 lub 4-3 chciałbym dostać w ramach formy Hardena w G5 czy w G6?

to może zrób najpierw ten opis, bo wiesz, nie wystarczy, że sobie napiszesz Vintage Harden wrócił i wszyscy zaniemówio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

i to 4-2 lub 4-3 chciałbym dostać w ramach formy Hardena w G5 czy w G6?

Po czterech pierwszych meczach widzę uczciwe 2:2 :)

4-1 to skandaliczny wynik ;)

Sorry, ale 4:1 to przegrywają Grizzlies bez Giannisa, a nie Harden z Sabonisem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.