Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Qcin_69 napisał:

jak gra na tego pazia Butlera to dziwne jakby było inaczej xd 

spoko, zobaczymy jak sobie poradzi w nastepnej rundzie z Nets.

Będzie dobry punkt odniesienia do Tatuma.

2 meczu nie liczymy bo był kontuzjowany.

Ale weźmiemy pozostałe i pomnożymy przez różnicę Holodaja z Nets w stosunku do HEAT.

 

Swoją drogą jakie to nie fair :( nasi grają przeciw Lebronowi, Durantowi, Donciciowi ( najlepszy ofensywny gracz obecnie ), a inni przeciw Butlerom czy Raulom Netom.

Ale ofc porównanie ala roto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

spoko, zobaczymy jak sobie poradzi w nastepnej rundzie z Nets.

Będzie dobry punkt odniesienia do Tatuma.

2 meczu nie liczymy bo był kontuzjowany.

Ale weźmiemy pozostałe i pomnożymy przez różnicę Holodaja z Nets w stosunku do HEAT.

 

Swoją drogą jakie to nie fair :( nasi grają przeciw Lebronowi, Durantowi, Donciciowi ( najlepszy ofensywny gracz obecnie ), a inni przeciw Butlerom czy Raulom Netom.

Ale ofc porównanie ala roto.

 

 

są pewne rzeczy których tutaj nie przeskoczysz Mac niestety :) są tez tacy którzy otwarcie potrafia napisać ze Booker przy CP3 wyglądał świetnie ale jak nie było Cp3 to grał znacznie gorzej (prawda) ale nie przekładają tego na to, ze u nas Conley jak grał tak gea, a i reszta składu jest o niebo lepsza :) to niestety minus posiadania najlepszych graczy danych drużyn, zwłaszcza gdy obok jest przeciętniactwo :) 

+ jest taki, ze coraz więcej osób myśli tutaj samodzielnie i potrafi odróżnić niechęć do mnie od siły Minnesoty, co widać zwłaszcza po tym ze pi****lenie Januarego cieszy się coraz mniejsza popularnością :) 

Zobaczymy jak będzie ;) ważne ze stworzyliśmy najlepszy skład w historii beGM i to z annałów historii o tak o nie wyparuje, reszta to tylko dym i lustra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ważne ze stworzyliśmy najlepszy skład w historii beGM

z tym się nie zgadzam i to trochę brak szacunku do pozostałych uczestników zabawy.

Wiele nam się poszczęściło, że tak ładnie zatrybiło i uniknęliśmy kontuzji, ekipa jest bdb, ale nie zasługuje na takie określenie ( jak żadna inna ).

Nawet w real NBA takie coś ciężko określić, czy są to 72W Bulls, czy 15-1 w PO Shaq&Kobe, czy 16-1 w PO Curry&Durant.

 

W ogóle, miłoby było, jakby w beGM właśnie skupiono się bardziej na chwaleniu swoich ekip i gameplanach.

Mam wrażanie, że przeważa dowalanie się do innych zespołów. Co skutkuje tym, że czytając można odnieść wrażenie że grają tu sami nieznający się na nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

z tym się nie zgadzam i to trochę brak szacunku do pozostałych uczestników zabawy.

Wiele nam się poszczęściło, że tak ładnie zatrybiło i uniknęliśmy kontuzji, ekipa jest bdb, ale nie zasługuje na takie określenie ( jak żadna inna ).

Nawet w real NBA takie coś ciężko określić, czy są to 72W Bulls, czy 15-1 w PO Shaq&Kobe, czy 16-1 w PO Curry&Durant.

 

W ogóle, miłoby było, jakby w beGM właśnie skupiono się bardziej na chwaleniu swoich ekip i gameplanach.

Mam wrażanie, że przeważa dowalanie się do innych zespołów. Co skutkuje tym, że czytając można odnieść wrażenie że grają tu sami nieznający się na nba.

nie musimy we wszystkim się zgadzać by być najlepszymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dzisiaj na lajwie też byś darł tego ryja, że Sota idzie po wszystko :)

będzie ciekawie jak w drugiej rundzie ostanie Ci się tylko Conley, a wtedy się skończy lizanie po jajkach

nie zapomnij wtedy przypomnieć wszystkim jaki to jesteś niesoceniany

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ciekawe czy dzisiaj na lajwie też byś tego darł ryja, że Sota idzie po wszystko :)

będzie ciekawie jak w drugiej rundzie ostanie Ci się tylko Conley, a wtedy się skończy lizanie po jajkach

nie zapomnij wtedy przypomnieć wszystkim jaki to jesteś niesoceniany

 

oczywiście ze tak, nie widzę żadnej różnicy między wczoraj a dzisiaj w postrzeganiu Minnesoty, a jeśli dla Ciebie jest różnica to cóż, masz takie prawo :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

oczywiście ze tak, nie widzę żadnej różnicy między wczoraj a dzisiaj w postrzeganiu Minnesoty, a jeśli dla Ciebie jest różnica to cóż, masz takie prawo :) 

 

no napisałem dlaczego, uważasz, że brak 3 z 3 liderów w drugiej rundzie to nie będzie problem?

Nuggets mają zawodników którzy przyszli do PO i są w nich najlepszymi graczami, Sota się ślizga, a jej GM sieje propagandę sukcesu, pitoląc coś o najlepszym składzie ever

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ciekawe czy dzisiaj na lajwie też byś darł tego ryja, że Sota idzie po wszystko :)

będzie ciekawie jak w drugiej rundzie ostanie Ci się tylko Conley, a wtedy się skończy lizanie po jajkach

nie zapomnij wtedy przypomnieć wszystkim jaki to jesteś niesoceniany

wiesz, to tez może dotyczyć Ciebie ..

Możesz się zdziwić w następnej rundzie, jak Jokiciowi przyjdzie się mierzyć z LeBronem i ADavisem ( tu tez mamy ewentualny obraz z zeszłego roku ). Bardzo bym chciał, by mu się to udało, ale raczej pewniejsze jest, że Den temu nie podoła ( jeśli przejdą też PTB, którzy mają świetne s5 i zbilansowaną ekipę ).

Podobnie z Holidayem, gdzie po drugiej stronie będą Irving, Harden, Durant, Harris i może być trudniej o takie super +/-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no napisałem dlaczego, uważasz, że brak 3 z 3 liderów w drugiej rundzie to nie będzie problem?

Nuggets mają zawodników którzy przyszli do PO i są w nich najlepszymi graczami, Sota się ślizga, a jej GM sieje propagandę sukcesu, pitoląc coś o najlepszym składzie ever

 

 

a co ma jedno do drugiego? czy Curry jest gorszy od Lillarda skoro Lillard gra w PO a Curry do nich nie awansował? 
 

Tyle lat prosiłeś o nie przekładanie wyników Holidaya z rl Pelicans na jego impact w beGM, teraz Jrue gra w łatwiejszym do sukcesów w środowisku i nagle stał się lepszym graczem? 

Nic tak bardzo nie psuje tej gry jak przekładanie wyników drużyn z rl NBA na wyniki w beGM, ale widzę ze zapomniał wół jak cielęciem był :) 

Kogo jak kogo ale Ciebie nie posądzałbym o brak zrozumienia różnicy między byciem jedynym playable graczem druzyny (Tatum,Booker) na dwóch głównych faworytów do tytułu (Lakers,Nets) w rl NBA, od bycia częścią kolektywu jak to ma miejsce w beGM Minnesocie ;) 

Skoro przysłowiowy Holiday zmieniając Pels (z Ingramem jako 1 opcja) na Bux (z Giannisem jako pierwsza opcja) zmienił swoją wartość o jakieś 80% w rozumieniu przeciętnego użytkownika forum, to o ile by zwiększył wartość Booker,Tatum,George,Conley,Ayton... itd. zmieniając Saricia,Granta Williamsa, Ivice Zubaca, Jordana Clarksona na kogoś z tej piątki.  O tym, jak to wyglądałoby w połączeniu nie wspominając.

Rok temu byłem wyśmiewany za brak podwojeń na Jokiciu, w tym roku Stotts zrobił to w 1 meczu i Denver nie potrafiło kreować ofensywy, do teraz jak Nurkic gra na Jokiciu to wszystkie statsy Lucasa można o kant pupy potłuc ;) nabija je głównie - chyba nie zaprzeczysz?- na Kanterze jak Jusuf zejdzie z placu gry za kłopoty z faulami- na to tez byłem przygotowany, stad poza Aytonem (może przypomnisz forum jak Jokic sobie radził z Aytonem, a w zasadzie jak nie radził podczas RS) są jeszcze R.Williams i D.Howard- zdaje się nieco lepsi obrońcy od pary Nurkic/Kanter? 

Rok temu rzuciłem na Jokicia Looneya i Olynyka, co było farsa, w tym roku się przygotowałem, mając Cię od początku za 2 sile Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

wiesz, to tez może dotyczyć Ciebie ..

Możesz się zdziwić w następnej rundzie, jak Jokiciowi przyjdzie się mierzyć z LeBronem i ADavisem ( tu tez mamy ewentualny obraz z zeszłego roku ). Bardzo bym chciał, by mu się to udało, ale raczej pewniejsze jest, że Den temu nie podoła ( jeśli przejdą też PTB, którzy mają świetne s5 i zbilansowaną ekipę ).

Podobnie z Holidayem, gdzie po drugiej stronie będą Irving, Harden, Durant, Harris i może być trudniej o takie super +/-.

no oczywiście, ja zawsze jestem sceptyczny w ogóle pomimo tego, że Jok dziś został pierwszym graczem od MJa 92' z 30+ na +50%fg w piereszych trzech meczach PO ;)

boję się wciąż o serię z Blazers, bo to nie są ogórki, przynajmniej ciężko mi sobie wyobrazić łatwy win w g4

gracze Soty natomiast dostają w czapke od każdego, PG jest 0-2 z +130 drtg, w Suns już mało kto wierzy przez uraz CP3, a Tatum zaraz dobije do -40 netrtg

więc tego, ja się nie stawiam w roli faworyta, faworytem od początmu jest dla mnie Jasiek i nic się nie zmieniło, Lebron robiący majstra, to wciąż Lebron, a JB musiał będzie być potraktowany jako pozytywny impact pomimo tego co odstawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jokic z Nurkiciem też sobie radzi, a że na Kanterze ma jeszcze lepsze % też nie jest niczym zaskakującym, a Qcin przestawiłes to tak jakby Nurkic dominował defensywnie Jokicia, przynajmniej ja tak to odebrałem.

Z tym że pomijając ten fragment to masz całkowitą rację, bo Curry odpadający w Play-In nie jest graczem gorszym nagle, bo jego zespół (!) przegrał z Memphis.

Generalnie to w BeGM od lat lepiej było mieć zawodników którzy nie grają w play-offs niż grają, bo LBS sobie wyciągnie średnie Jeramiego Granta z tankera z Detroit (jak już o waszych dwóch zespołach rozmawiamy), a Minnesota będzie miała pewnie gorsze % Bookera po serii z elitarna obrona Lakers. No jakby karac za to tego jebanego :P Bookera to trochę nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja się tu śmiałem z Brokuła i jego fatalnej serii, ale no raczej będę liczył @januarytakiego Brokuła z RS bardziej niż z serii Bucks, bo nie ma co karać GMa za to, że ma zawodników grających w Play-offs. 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ten jaką anal-izę jebnął 😜

gameplan niczym Thibs

ale bez sensu dziś wyskakiwać z Aytonem skoro z góry widać, że Joka w tej chwili i T-1000 nie zatrzyma, Nurek 2 mecze pod rząd z fouled out a gruby chudy robi 36ppg na 57/50/94

Ty mi się lepiej wytłumacz ze skandalicznego bilansu 5-19 (!), gdzie drugi najgorszy jak pamiętam miałem 8-16, a najlepszy 14-10 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Generalnie to w BeGM od lat lepiej było mieć zawodników którzy nie grają w play-offs niż grają, bo LBS sobie wyciągnie średnie Jeramiego Granta z tankera z Detroit

nigdy tak nie było, a osobiście sam nie wiem jak potraktować impact Granta 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Bo ja się tu śmiałem z Brokuła i jego fatalnej serii, ale no raczej będę liczył @januarytakiego Brokuła z RS bardziej niż z serii Bucks, bo nie ma co karać GMa za to, że ma zawodników grających w Play-offs. 

Ty mi się lepiej wytłumacz ze skandalicznego bilansu 5-19 (!), gdzie drugi najgorszy jak pamiętam miałem 8-16, a najlepszy 14-10 xd

to pomyłek, niezamierzony, dałbym ja Tobie z 9-10W po ponownej weryfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

 

Generalnie to w BeGM od lat lepiej było mieć zawodników którzy nie grają w play-offs niż grają, bo LBS sobie wyciągnie średnie Jeramiego Granta z tankera z Detroit (jak już o waszych dwóch zespołach rozmawiamy), a Minnesota będzie miała pewnie gorsze % Bookera po serii z elitarna obrona Lakers. No jakby karac za to tego jebanego :P Bookera to trochę nie fair.

Horford to tegoroczny tyreke Evans:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.