Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Pop tez nie wie.

 

Ostatnie wymiany w lutym to były robione w 2005 z Nazrem i korekta potem Jefferson Jax.

 

Tak nie spodziewam się dużego ruchu choć tym razem gra wyglada koszmarnie.

 

Na razie Pop oddaje zwycięstwa swoim asystentom.

76 ers na horyzoncie

Z tych 4 ekip 3 w czapę.

Wyjątkowo słaby sezon ze słabeuszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun with numbers: Over the Spurs' just-completed six-game homestand, they had the league's top offense (119 points/100) and the league's second-best defense (100 points/100), resulting in the leaGue

 

Śmieszne to jest.

Stanley Johnson

Clarkson

Diallo

Carroll

Josh Jackson

 

Takie nazwiska latają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis edycja z beGM

 

Dotyczy mojej rezygnacji z pisania na Forum jako reakcje zawieszenia przez Matka za wpisy jednozdaniowe

 

Zawieszenie regulaminowe ale Mód wykazał się totalnym niezrozumieniem sytuacji.

 

 

 

 

 

 

Witam.

 

Przepraszam wszystkich za zamieszanie ;)

 

Zostałem zgodnie z prosba odblokowany.

 

Korzystając z prawa głosu napisze od siebie pare slow.

 

Blokada nastąpiła kilka minut po moim wpisie „ Boziu” który zrobiłem 30 sekund po tym jak przeczytałem info Alonzo o kontuzji Dragica w temacie Miami Heat. I o wyroku dwa miesiące minimum. ( choć czytam ze może 6 tygodni)

Wpadło to dosyć szybko po wpisie. Nie wiem dokładnie kiedy ale przy moim wieczornym kolejnym logowaniu.

 

Dla niewtajemniczonych. To mój gracz w zabawie beGM.

Świetna zabawa!!!!

Nieważne.

 

Historia:

 

Tak dwa tygodnie temu dostałem info od ely3 na priva ze ludzie się skarżą na moje jednozdaniowce i abym uważał na tego typu aktywność na forum która będzie zaliczona jako „ nabijanie postów”

 

Wyjaśniłem temat w pm i obiecałem poprawę.

 

Po czym w tym samum temacie napisał matek ( nie ma problemu ze w tym przypadku modzi nie pogadali o tym ze sprawa załatwiona) tego samego dnia.

Dałem info ze już wyjaśniłem temat

 

Jak jest na prawdę?

 

Pisząc dużo z pracy, samochodu czy przy jedzeniu często gęsto tracą wpisy na jakości i ciężko to zapewne czytać a moja interpunkcja z tym związana przyczyniła się do nagrody Złotej Maliny Przecinka.

Wpisów krótkich Ala dialogi mam zapewni mnóstwo.

 

Złota Malina Przecinek ;)

 

Biorę to jako krytykę jakości ale w żartobliwym tonie.

Zero urazy bo nie ma tematu

Nigdy się nie skarżyłem.

 

Meritum

 

Wpisami, mimo ze bez interpunkcji czasem,nigdy nikogo na Forum nie wyzywałem, ani obraziłem, o konflikcie mimo wymiany czasem strzałów, nie było mowy.

 

Mój ulubiony rw30 sam lubi czasami mi pocisnąć ale chętnie go zapytam czy czuje się urażony moim jakimkolwiek wpisem ( nie mylmy z urażonym poczuciem dobrego smaku gdy napisałem coś mało inteligentnego np. O nabijanych asystach Hardena - z czego się nawet wycofałem )

 

Fani Lakers mogli czuć się przez lata ciut gorzej bo czepiłem się jak rzep tych zawyżonych ocen Dara Clarksona Randla czy Ingrama ale to były moje wpisy „wiatrakowe” bez urażania innych. Tu byłem czujny ale wrażliwy tez na niemądre wpisy.

 

Ostatnie ataki na Matka w dziele KRYTERIA raczej odpieralem niż dokładałem do pieca ( można poczytać)

Nawet brałem jego stronę bo to ciężki kawałek chleba.

 

Widocznie się myliłem.

 

Jest tu nas garstka. Parenascie osób to dinozaury.

Znani wszyscy raczej moderatorowi

Jeżeli Matkowi nie przeszkadzają masowe wpisy w dziale jazz nie na temat lub reklamy bukmacherskie które czasem wiszą długo rozumiem brak czasu. Dużo czytania więcej sprzątania.

 

W moim przypadku wykazał się jednak Mod M nadgorliwością. Niegodna pochwały i tu dopisek „ pisałem ostrzegałem tłumaczyłem” nic nie zmieni gdy brak tego wyczucia. A reakcja przyszła szybko.

 

Powtórzę ze nie wymagam aby Mód znał nasze GM gry ale od tego jest pm aby zapytać o co chodzi.

Zamiast tego z automatu 24 ha czapa. Akurat w bardzo złym dla naszej gry okresie kiedy wchodzą wpisy .

 

Początkowo złość sprawiła ze nie chciałem tu się już udzielać ale ze nasza gra idzie dalej i nie zamknięte wymiany mocno by zepsuły rozrywkę innym obiecałem ze w beGM zostanę i będę grał dalej.

 

Z forum znikam.

Do zabawy beGM i obecności w Korsarzu zapraszam u zachęcam.

 

Nie ma kompatybilności Ignazz matek.

Tyle.

 

Matek. Poproszę o przywrócenie blokady.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaś nie rób jaj. SAS dzisiaj Ci humor poprawili na pewno i nie pisz nam tutaj, że Cię w temacie, rzecz można własnym już nie będzie. 

 

Mówisz "temat Spurs", myślisz "Ignazz". Zdechnie bez Ciebie. 

 

 

 

Doszło moim zdaniem do trochę nie fajnego zbiegu okoliczności, ale jestem pewien, że gdyby Matek choć raz kliknął to co Tomek9248 ma w stopce ( https://docs.google.com/spreadsheets/d/145pyLXenAY0Etu8_jZ0-plRQmIoxdsDE0MI5HxzCxpY/edit?usp=sharing ) i choć tak po prostu przeklikał sobie to by od razu wyłapał, że to "Boziu" Ignazza ma drugie dno. Jakie napisał Ignaś. On ma go w swojej drużynie.

 

No i pojawia się pytanie czy Matek jako chyba numero uno mod na forum, jako Moderator ma obowiązek to znać? Oczywiście, że nie. Matek zareagował prawidłowo a Ignasiowi to się kompletnie nie dziwię właśnie takiej reakcji. 

 

Kwestia, co bym zrobił ja gdybym dostał jakieś ostrzeżenie od moderatora. No cóż, nie chcąc bana pewnie bym się pilnował. Ignacy się nie przypilnował, mimo że obiecał ale dlaczego? 

 

Emocje.

 

Każdy z naszej 30 w beGM jak by usłyszał, że jego podstawowy gracz wypada na dwa miesiące, to reakcje mogły być od skrajne. 

 

Kochać się nie musicie ale z okazji świąt najpierw dajcie sobie po razie, bo to na prawdę jakiś zyebany nieszczęśliwy zbieg okoliczności + emocje, a później Matek Ty tam dalej pilnuj tych nabijaczy postów, a Ignacy wracaj tu.

 

O to Cię Ignazz proszę ja i pewnie wielu się podpiszę tutaj pod moją postem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz "temat Spurs", myślisz "Ignazz". Zdechnie bez Ciebie.

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Dzięki Eld, że się wyłamałeś i jako pierwszy napisałeś posta na ten temat.

 

Szczerze mówiąc to nie mam zamiaru się wtrącać w ten spór, bo to sprawa między tymi dwoma Panami. Jednakże "moją sprawą" jest aby na tym forum pozostawało jak najwięcej osób, które potrafią się wypowiedzieć w ciekawy i merytoryczny sposób, bo dzięki głównie tym osobom te forum żyje i funkcjonuje jak należy.

 

Jeżeli chciałem się dowiedzieć czegokolwiek na temat Spurs wchodziłem tutaj i miałem świeżutkie info od Ignazza. Dodatkowo wiele razy pomagał mi w wielu kwestiach nie związanych z San Antonio więc myślę, że jego brak byłby dość mocnym ciosem dla całego forum i wszystkich (lub większości) użytkowników.

 

Dlatego Ignazz proszę przemyśl sobie to jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale mam pytanie. Czy Davis Bertans gra na kodach? Jego procenty to 50/49/92 i ts na poziomie 70. Co prawda gra tylko 18minut, ale i tak robi to duże wrażenie. Damn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to trochę takie sk****syństwo traktować tak zasłużonych i merytorycznych gości udzielających się na forum jak Ignazz. Z kibiców Spurs zostanie już tylko tutaj niejaki marceli73 . Żenada...

Marceli się tez nie zamierza już udzielać na tym forum. Także raduj się. To prawda lubię sobie pokpić z niejakiego Paula lub Duranta czy Leonarda oraz Aldridga ale nie robiłem przytyków tak podłych jakie wobec mnie tu robiono. 

Nikogo nie nazwałem trolem a jedynie od czasu do czasu odpisałem na zaczepki.  

Do tego masę moich postów zostało tutaj usuniętych przez elego czy jakiegoś tam. 

 

Za dużo siedziałem w koszu żeby jakiś pośledni osioł nazywał mnie trolem. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SAS ostatnimi czasy dobra seria, fanów SAS na pewno cieszy powrót Aldridga do formy. Zaczął grać tak jak oczekiwano i pogłoski o przejściu na drugą stronę są chyba przedwczesne :tongue:

 

Jak dla mnie SAS mimo wszystko zrobi playoffy. 

 

Co do meczu z Toronto to cała pierwsza piątka zagrała dobry mecz. Aldridge bardzo dobra skuteczność, Demar triple double, kolega wyżej już Whita pochwalił, Forbes karabin w rękach 6/7 za trzy i najlepszy +/- 29 

 

Z kolejnych dobrych informacji Walker już zaczyna łapać jakieś minuty po kontuzji. 

 

Co do Demara to nie wiem czy najlepszy ale stał się bardziej wszechstronny. Najwięcej asyst, najwięcej zbiórek w karierze. Do tego mniejszy USG niż w dwóch poprzednich sezonach, bo tylko 29,2. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w trakcie preseason napisał, że nie zdziwi się jeżeli White będzie miał dobry sezon. Dwa dobre mecze z rzędu to mała próbka, ale cholera podoba mi się to co widzę: IQ, wizja gry, defensywa, niezły rzut z dystansu, lay-up . Floor general in the making... :pride:.

Mocno wkurfia mnie natomiast Poeltl i naprawdę żal, że nie udało się wyciągnąć z Toronto np. Anunoby'ego.

Straszne "bezjajeczne" ciele, marny refleks i koordynacja. Sporo kiepskich fauli, po których rywale robią 2+1. Co zbierze w ofensywie to odda pod własną tablicą gdzie mózg raz za razem nie nadąża za tym co się dzieje na parkiecie. :playful:

Nie wiem ile zarabia Chip Engelland, ale gość od lat robi robotę w San Antonio. Nie mam wątpliwości, że Forbes rozwinął się właśnie dzięki niemu.

 

Teraz dwa dość "podchwytliwe" mecze z Memphis I Detroit i zobaczymy czy uda się utrzymać ten poziom zaangażowania, adrenaliny co z Bostonem i Toronto.

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS ostatnimi czasy dobra seria, fanów SAS na pewno cieszy powrót Aldridga do formy. Zaczął grać tak jak oczekiwano i pogłoski o przejściu na drugą stronę są chyba przedwczesne :tongue:

 

Jak dla mnie SAS mimo wszystko zrobi playoffy. 

 

Co do meczu z Toronto to cała pierwsza piątka zagrała dobry mecz. Aldridge bardzo dobra skuteczność, Demar triple double, kolega wyżej już Whita pochwalił, Forbes karabin w rękach 6/7 za trzy i najlepszy +/- 29 

 

Z kolejnych dobrych informacji Walker już zaczyna łapać jakieś minuty po kontuzji. 

 

Co do Demara to nie wiem czy najlepszy ale stał się bardziej wszechstronny. Najwięcej asyst, najwięcej zbiórek w karierze. Do tego mniejszy USG niż w dwóch poprzednich sezonach, bo tylko 29,2. 

 

daje też świetny spacing rzucając najwięcej z tej samej strefy co Aldridge, dokladając do tego zjazd w oddawanych trójkach w przeciągu sezonu o 2,6 na mecz i oczywiście pogarszając skuteczność o 15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje też świetny spacing rzucając najwięcej z tej samej strefy co Aldridge, dokladając do tego zjazd w oddawanych trójkach w przeciągu sezonu o 2,6 na mecz i oczywiście pogarszając skuteczność o 15%

Tutaj pytaniem jest czy to faktycznie jego słaba dyspozycja czy jakieś nakazanie trenera by on ograniczył te trójki.

 

W ubiegłym sezonie rzuca 3,6 trójki na mecz, miał momenty że naprawdę wyglądał legitnie w tym elemencie.

 

Zeszły sezon oczywiście może być aberracja, ale z naszej perspektywy ciężko ocenić co jest przyczyną tego stanu rzeczy.

 

Jakby nie patrzeć to jednak Sas mają bilans lepszy niż wiele osób zakladalo i taki Demar razem z LMA ciągnął ten wózek :)

 

Przecież bilans SAS nie wynika z dobrej formy Forbesa czy Gaya, których mimo że bardzo lubię to w tej drużynie są zadaniowacami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pytaniem jest czy to faktycznie jego słaba dyspozycja czy jakieś nakazanie trenera by on ograniczył te trójki.

 

W ubiegłym sezonie rzuca 3,6 trójki na mecz, miał momenty że naprawdę wyglądał legitnie w tym elemencie.

 

Zeszły sezon oczywiście może być aberracja, ale z naszej perspektywy ciężko ocenić co jest przyczyną tego stanu rzeczy.

 

Jakby nie patrzeć to jednak Sas mają bilans lepszy niż wiele osób zakladalo i taki Demar razem z LMA ciągnął ten wózek :smile:

 

Przecież bilans SAS nie wynika z dobrej formy Forbesa czy Gaya, których mimo że bardzo lubię to w tej drużynie są zadaniowacami.

 

zeszły sezon to był element ewolucji, bo on sukcesywnie ją dokładał, w tym sezonie pokazuje jak bardzo niereformowalny jest i zaboli to mocno w PO, bilans wynika też w sporej części z cudownej gry ławki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.