Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

nikogo tam nie ma... to SG w ciele PG

gdyby było odwrotnie podzieliłbym sie nawet kanapka a tak?

 

jedziesz sam

W sumie to ja jestem, cieszę się że go podpisałem w BeGm.

 

Rzuca sporo 3 na świetnym procencie, przechwyt na mecz zaliczy, dołoży 2 asysty. Dobrze pasuje do Demara, solidny z niego wyrobnik. Nawet zaryzykuje stwierdzenie że w tej chwili dla SAS to ważniejszy gracz niż Mills czy Belinelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demar w sumie nawet jak na niego gra bardzo dobry sezon ale jak Aldridge się szybko nie ogarnie to może być ciężko bo już teraz na ich PO szanse wydają się coraz mniejsze biorąc pod uwage start LAC/POR 

 

kolejne 15 spotkan to 12 z ekipami ov 0.500 z czego jedno z nich to wyjazd do Minnesoty

 

jak LMA się nie ogarnie to nawet Pop zamieniający wode w wino tu nic nie pomoże

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demar w sumie nawet jak na niego gra bardzo dobry sezon ale jak Aldridge się szybko nie ogarnie to może być ciężko bo już teraz na ich PO szanse wydają się coraz mniejsze biorąc pod uwage start LAC/POR 

 

kolejne 15 spotkan to 12 z ekipami ov 0.500 z czego jedno z nich to wyjazd do Minnesoty

 

jak LMA się nie ogarnie to nawet Pop zamieniający wode w wino tu nic nie pomoże

41minut dla Derozana tu nie przeszkadza? (w przypadku RCova i Thibsa swiadczylo o byciu popierdolonym przez tego drugiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA kolejny świetny mecz na skuteczności 3-15 FG. Wszystkie rzuty trafione w 1 kwarcie jeśli dobrze pamiętam. 

 

Długo wyczekiwany White nie trafił nic a w +/- miał wynik -28. Do tego Millis dołożył 2-8 za łuku. 

 

Gay zagrał bardzo dobre spotkanie, zdrowy jest niezbędny dla tej drużyny. 

 

No ale nawet jeśli Forbes będzie dalej świetnie rzucał za 3, Demar będzie ciągnał ten atak to bez LMA w przyzwiotej formie rzutowej ten wózek daleko nie zajdzie. Może dobrze dla LaMarcusa by było jakby dostawał mniej minut? Bo na razie oprócz zbiórek na atakowanej tablicy to za dużo nie daje. 

 

Jeśli najbliższa seria 5 meczy zakończy się 5 porażkami sytacja zrobi się nieciekawa. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można dawać LMA mniej minut?

 

Spurs przegrali mecz przez zbiórki ( kolejny raz 45:50) i ławkę bo trzykrotnie straterzy dochodzili po czym ławka clippers robiła trzy razy +10 run.

 

 

Gasol nie gra 5 mecz z rzędu ( drugi zbierający)

Poetl nieprzydatny.

Metu nie gotowy.

 

Jak chcesz zdjąć LMA który jedyny robi deskę ( 16 tym razem )

 

Drugi zbierający DDR ( 6) ma zbiórki typowe dla rozgrywajka ( pełni taka role) za darmo.

 

LMA został wrzucony na głęboka wodę jako jedyny Center i zbierając cały czas 12-16 zbiórek nie ma totalnie siły w nogach na rzuty w drugich połowach.

Ten niewygodny wymuszony trejd Leonarda rozwalił budowanie składu i obnażył luki.

 

Obecnie wszystko lata Pop.

A ma bezsensownych wyrobników.

 

Center. I kłopoty zbiórek.

 

Z przymusu pełen etat LMA bez solidnego zastępcy

Byłby Leonard zbiórka byłaby dużo lepsza.

 

Rozgrywanie.

 

Na sile dane z przymusu Rozanowi

Bo brak PG

Ani Mills Ani Forbes nimi nie są.

White po kontuzji

Murray w trakcie.

 

Przesunięcie DDR zmusza do gry na SG Forbsem który powinien mieć role z ławki.

 

Mniejszy firepower po wrzuceniu Ddr na klepacza zamiast scorera przesuwa dalej priorytety i Gay musi dokładać punkty z s5 gdzie powinien być zamiast podstawowym SF rezerwowym PF.

 

Zamiast ciągły atak powinien latać tablice.

 

Tu wszystko się poprzekręcało

A byłoby jeszcze gorzej tylko Pop ustawił zespół na szanowanie posiadam.

 

5 strat całego zespołu. Słownie: piec.

Btw.

 

LMA plus 8

W rzutach wolnych minus 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41minut dla Derozana tu nie przeszkadza? (w przypadku RCova i Thibsa swiadczylo o byciu popierdolonym przez tego drugiego).

Jeśli do mnie pijesz to DeRozen jest od początku sezonu, był na przygotowaniach SA nie ma kompletnie kim grać. Covington jest 1 dzień w Minnesocie nie zna zagrywek (chociaż tych Tibidu ma pewnie 3) i Minnesota nie ma takich braków kadrowych. Plus argumenty DaPunkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac ma jakaś misje do wypełnienia przeciw Popowi spurs i całej organizacji w imię w sumie nie wiem czemu?

 

Wielkości Leonarda?

 

Nikt nie neguje ze gdy zdrowy to rewelacyjny gracz.

Niestety jego chęć odejścia postawiła organizacje w złej sytuacji niezależnie od winnych.

Jeżeli gracze z rotacji: 3, 4,6,8 nie grali z powodu kontuzji a DDR jest obecnie najlepszym punktującym, zamykającym spotkanie, wymuszającym faule, rozgrywającym oraz 3 najlepszym zbierającym a dodatkowo poprawia się w obronie to 41 minut czasem raczej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs tez grali bez najlepszego niskiego i bez kluczowego wysokiego.

 

Nie moja wina ze porównania na tle gsw wypadają blado i w kontekście kto grał jak i kogo zabrakło.

 

Livi Igi Klay i Durant to i tak za dużo na dzisiejsze spurs które obecnie co mecz gra innym składem.

Wygrana cieszy choć pomyślałem ze ten jedyny raz moznaby na 20 lat przytankowac aby jak najwyższy pick władny z wyborem Toronto wymienić w sam raz na nowego SF.

 

ZION

REDISH

PORTER

SEKOU

BARETT

 

poza zasięgiem bo to top.

 

ALE

 

Kris Wilkes z UCLA

Jaylen Hoard z Wake Tim D Forest

Hachimura z Gonz

Nasir Little z NC

Keldon Johnson z KFC

Romeo Langford z Indy

Hunter z Virgi

 

 

Byliby w zasięgu.

 

A tak to się znowu skończy Draft braniem:

 

Paula Eboua

Czy mi się wydaje czy Nasira widza wszyscy dużo wyżej?

Oczywiście ja to bym chciał Little SEKOU lub Wilkesa i tu się mi lista kończy.

Niektórzy maja little na #2 już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Spurs are a bizarro-world version of the Rockets. Both teams run isolation-heavy offenses built around two primary scorers, which limits their turnovers and keeps the game in the half court. But there’s an underlying philosophical difference that creates dramatically different outcomes from the same basic formula. The Rockets take as many 3s as possible and avoid long 2s at all costs; the Spurs do the exact opposite. James Harden and Chris Paul average 17.3 3s per game and 4.5 long 2s (shots between 10 feet and the 3-point line); DeRozan and Aldridge average 2.2 3s and 16.3 long 2s."

Johnatan Trian z theringers

https://www.theringer.com/nba/2018/11/20/18103441/san-antonio-spurs-lost-special

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.