Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Z perspektywy fana Popovicha ten sezon rozczarowujący na pewno [nie żebym ja nim był]

 

Mówili że ze wszystkiego potrafi ulepić dobrą defensywe a DeRozan przy nim będzie prawdziwą gwiazdą

 

w rzeczywistości Derozan to jest to samo co w Raptors a defensywa jest fatalna

 

do tego fakt ze jako jedyni w lidze rzucają wiecej midrange niż trójek to też grubsza żenada

myślę, że tu przede wszystkim winne są te zawirowania ostatnich miesięcy, śmierć małżonki i odejścia weteranów + cała drama z Kawhim, jak na moje to Pop ma już chyba dosyć, bo do takiego kryzysu trzeba podchodzić ze zdwojonym zapałem, a skąd on go ma niby teraz czerpać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo prawdy na nieszczęście jest w poście powyżej.

Tam może być tak ze Pop taki zamyślony chodzi.

Może nawet ta wypowiedz po meczu z rox niby taka w jego stylu na styku żartu a dobrego brania winy ba siebie ( powiedział w skrócie ze sytuacja spowodowana jest tym ze więcej pracy musi dać od siebie) to szczera prawda bo zawala np czas dla zespołu jak jax swego czasu.

Nie wiem. Może chodzi już tak ponad chmurami w smutku. ?

 

Wracając do powodów słabej gry.

 

Tu nie ma ani jednego obrońcy długiego skrzydłowego i taki Otto porter by chyba dużo załatał.

 

Personel jest taki ze tu każdy gra na swojej nienaturalnej pozycji.

 

Rozan z musu na PG

Forbes w ciele cienkiego PG robi za SG

Gay po kontuzji z masa C robi za SF

A LMA pod koszem gra C a zawsze powtarzał ze chce PF

 

Z ławki jest jeszcze gorzej bo Mills PG nie jest poza wzrostem

Poza Whitem nikt tam nie broni

A kontuzja Gasola zmusza Popa do szukania innych ustawień.

 

Są pary w sas które musza grać a nie powinny razem być w danej chwili.

 

A z LMA jest dziwna sprawa bo z hou to kolejny raz wszystko 3-4 razy zrobił poprawnie i ustawił sobie dobrze przeciwnika oraz oddał dobry fade a dziwnie ( przysięgam ze bardzo dziwnie mimo dobrej pracy nóg i paraboli lotu) nie wpada do kosza.

 

W tym meczu było takich rzutów 4-5.

Plus pierwszy rzut w meczu który do nich może nie należał ale był papierkiem lakmusowym. Nie wpadło i widziałem ze będzie słabo.

 

I jeszcze jedno.

 

Jest tu tragiczna narracja gry LMA ale on nie gra bardzo złe tylko poniżej pewnego swojego poziomu.

I to o te właśnie 3/4 dziwne rzuty chodzi.

 

To ze przestrzeli coś z bliska to ok. Bywa.

 

Te 4 pudła to w jego przypadku są te brakujące skuteczności 10-15% z pola.

 

Reszta drużyny mu nie pomaga. Ale Rozan go nie widzi bo w wielu akcjach jak się gdzieś w obronie nadzieje to pierwsza opcja to pisanie do Gaya.

 

Współpracy Ddr LMA nie ma na razie.

I tu do Popa mam pretensje.

Dużo czytam ostatnio ze LMA to taki gracz ze mu poza dobrym rozgrywającym inna gwiazda szkodzi.

Ze totalnie nie radzi sobie z dzieleniem przywództwa.

 

Ostatni najlepszy sezon przy kontuzji Leo to może i potwierdza?

W spurs rozgrywajacego nie mamy.

W sumie zeszły sezon tak mogli zrobić?

 

Kawhi - Robinsons, a z draftu Doncic - Duncan (nawet 1 literka się zgadza).

No ale teraz w drafcie jest koleżka, przy którym cała powyższa czwórka to pety jako prospecty przeddraftowe ;)

 

no ale Doncic - DGree - KLeo - Gey - LMA ( może w takim otoczeniu grałby na swoim poziomie) to by była spoko ekipa.

 

Na spurstalk największy żal jest Dannego Greena (wspomina się o CY, ale imo dla mnie bardziej mit niż rzeczywista motywacja, zwłaszcza dla gracze tego kalibru).

 

Sporo się pisało o nim jako wyrównaniu salary, ale nie wiadomo, jak wyglądały negocjacje.

 

Masai może nie godził się na jakiekolwiek inne wyrównanie (bo jakie były możliwości? Mills, PGasol)?

 

Teraz to się może wydawać śmieszne, ale w lato ludzie uważali, żę ball + ingram + hart to oferta z kosmou, lub też że Fultza nie wolno oddawać za Kawhiego.

Po szkodzie każdy adrzejszy.

 

Nikt w styczniu nie wiedział co z Nin i trudno było o dobry plan.

 

Równie dobrze mogłoby być narracja ze shot down Leonarda mógłby być kością niezgody bo szukał on nowego kontraktu. Tu nie mogło być dobrego planu bo nie było komunikacji. Żadnej. Ani dobrej ani złej. Zerowa.

 

Green gra rewelacyjny sezon i co mecz Toronto mam smutek i radość.

Dodatkowo każdy win to słabszy Pick.

Na Doncica nie liczyłem ze wyjdzie poza top2 wiec do nie mógł być plan A

Nie przewidziałem 5 głupków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge ma najgorszy fg% pod obręczą i na midrange w karierze - albo to slump, albo jest po drugiej stronie rzeki.

Gdyby nie poprzedni niespodziewanie dobry sezon to nie byloby watpliwosci ze jest po drugiej stronie rzeki a tendencja spadkowa bylaby wyrazna.

 

Spurs maja do konca grudnia mnostwo ciezkich rywali. Lakers x2, nuggets x2, clippers x2, jazz x2, blazers, rockets, sixers, wolves, celtics. Przy formie z ostatnich meczow ( 4-10 w ostTnich 14 meczach) w 2 polowie sezonu moze juz nie byc czego gonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka spod noża dla dobra fanów spurs ale nie wiem czy dla dobra organizacji.

 

Para liderów doskonale spotkanie.

 

Razem 65/16/9.

LMA 29/8/3 i tak potrzebne 11/15 z gry.

Rozan przejął mecz w 3q robiąc 15 punktów spurs z rzędu.

 

Podobał się rzutowo Gay 18 4/4 za trzy i pierwszopuatkowy Bertans 10 4/7 2/3 za trzy.

 

Mills plus dobra obrona white a i jest zwycięstwo z Portland.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest o tyle ciekawe, że taki Malone, któremu Julek by pewnie podstawił nogę w Lidlu na mrożonkach, potrafił zrobić póki co top5 obronę z takich gamoni jak Jok czy Murray

 

A może widać tu (w końcu) impakt Millsapa, którego żeś tak opluwał? :P

Może nawet co nieco podpowiada Mike'owi na treningach? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może widać tu (w końcu) impakt Millsapa, którego żeś tak opluwał? :P

Może nawet co nieco podpowiada Mike'owi na treningach? :P

osz Ty w mordę!

 

weź sobie przypomnij pierwszy mecz z Lakers i spróbuj łzy nie uronić, ja nigdy nie jadę Baryłowców bez powodu

 

tylko z Malonem tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh,

 

Tim Reynolds

The Spurs lost by more than 30 points five times in Gregg Popovich’s first 1,758 regular-season games as coach.

 

It’s now happened three times in the last four games.

No to jest DDR effect :)

A na poważnie to pisałem przed sezonem, że to nie Kawhi ich zaboli najbardziej, ale utratą graczy myślących (i grających) defensywnie jak Green, Anderson czy potem kontuzja Murraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko zdjęto S5 i grano rezerwami.

Są jakieś plusy bo każdy młody coś pokazał ale powodów do radości zero.

 

W ligach fantazy i beGM lepiej tego nie tykać

A tak myślałem aby do LMA Ddr dodać ;)))))

Efektywność LMA ok

Minuty nie ;))

 

21 m 16/3/2/1/1 7/10 2/2 to jest efektywność!

 

No i będzie Metu bił rekordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus po 2 meczu z Lal 

 

- Demar pokazał się z fajnej strony, dużo gwizdków dostał 14-18 FT trafione. 9 asyst i tylko 1 TO. Szkoda tylko że Pop go nie nauczył rzucać za 3, to w SAS byłby Harden tylko bez brody :P 

 

- Bertans miał swój dzień za łuku 

 

- Austraik pokazał się z bardzo dobrej strony po obu stronach parkietu

 

Na minus

- Aldridge okropna skuteczność 6-16. Na ten moment jest kulą u nogi w ataku

 

- Forbes sobie elegancko przyceglił 

 

Bilans na ten moment to 12-14 dość słabo. Jeśli się uda pokonać tankerów i kogoś z dwójki Utah/LAC w najlepszym przypadku SAS będą mieli bilans 15-15 co jak na taki mocny zachód nie napawa optymizmem. 

 

Może trzeba ruszyć swój pick 2019 i ruszyć na łowy do Wizards jak pisał Ignazz? Porter do wyciągnięcia może być jeśli ruszy wyprzedaż. 

 

Wiem wiem że za 3 zawodników płaciliby sporo, ale jeśli to ostatnie rok/dwa Popa, myślę że mogę postarać się zrobić wszystko żeby podtrzymać jego serie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny mecz bo lakers cały czas prowadzili.

Przy +10 i poczatku czwartej kwarty rezerwy spurs z dodatkiem DDR złapały momentum.

 

Mills Belli Bertans i Poeltl.

 

Bohater meczu?

 

W ostatniej kwarcie Bertans rzucił 4 trójki w tym 3+1i poniosło to zespół.

 

Niewytłumaczalne jest dla mnie to minus 19 LBJ który przy bardzo dobrych cyfrach nie zdominował meczu.

On na prawdę nie ma w spurs godnego przeciwnika

 

Dziwny mecz dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka dyskusja na spurstalk gdzie pisano +40 +50 a ja wiedziałem ze będzie w czapę.

 

Spurs dostali już od Orlando Hawks Bulls i oczywiście Suns Kings.

 

Zbierają porażki jak nigdy z takimi zespołami.

15:15 a mogło lekko być 19:11.

Jedyny LMA stawił się na mecz ale to zejście z minus 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś mocno w głowę walnęło.

 

l deals

 

Spurs get: John Wall

 

Wizards get: Pau Gasol, Dejounte Murray and Lonnie Walker IV

 

Marc J. Spears: Who could revive Wall as one of the elite NBA point guards? How about Gregg Popovich, who coached Wall on Team USA?

 

The Spurs are a player away from being scary again, so imagine a lineup with Wall and fellow All-Stars DeMar DeRozan and LaMarcus Aldridge. Behind the Warriors, the West still looks wide open right now. Plus, a small-market San Antonio team would be locking in a star backcourt long term.

 

On top of moving on from Wall's contract, the Wizards would surround Bradley Beal with a point guard of the future in Murray (once he gets healthy) and another young talent in Walker, a 2018 first-round pick. Gasol would be included for financial reasons and to add some veteran leadership to Washington's locker room.

 

The Spurs embrace the tank

 

Spurs get: Dennis Smith Jr., Wesley Matthews and a 2021 second-round pick

 

Mavericks get: DeMar DeRozan

 

Andrew Han: Ever since the Spurs lost promising point guard Dejounte Murray in the preseason, they've been staving off their first lottery appearance since 1997. They're only three games apart in the loss column, but San Antonio and Dallas are trending in opposite directions. The Mavs are currently sixth in point differential (seventh in the standings), and the Spurs are 14th (10th in the standings). To jettison DeRozan and restart with Murray and dunking dynamo Dennis Smith Jr. would be the fifth stage of grief as San Antonio finally comes to terms with the end of its era of dominance.

 

Meanwhile, Dallas continues to make others look foolish for not swinging for Luka Doncic in the draft. The Slovenian product has harnessed the hype, and the Mavs are unexpectedly frisky for the playoffs. As a proven scorer, DeRozan can take some of the attention off the rookie and turn a "just happy to be here" playoff hopeful into a postseason rabble-rouser.

W ESPN sami idioci.

 

Pop by chciał Walla bo w lato byli razem na kadrze?

Przecież Wall pojawił się jak bezdomny z nadwaga.

I to ma przekonać spurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z ekipą z San Antonio. Tutaj trzeba by było podjąć konkretną decyzję - atakujemy play-offy u schyłku trenerskiej kariery Popa, czy myślimy przyszłościowo i idziemy w tank. Najgorsze co można zrobić, to pozostać w rozkroku i przespać podjęcie decyzji. Nie wiem - opcja z Wallem jako wybawcą byłaby tak samo rozsądna jak ściągnięcie przez Pistons Griffina rok temu. Blake to nie rycerz na białym rumaku i tu by było podobnie. Oddać DeRozana i Aldridge'a za picki? Ciężko byłoby w tankowaniu zdetronizować Knicks, Hawks, Cavs, Bulls, Suns...

Co tu robić panie, co tu robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.