Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2018/2019 - "Nie płakałem po Cousinsie"


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1st round w takiej wymianie? Umierałbym ;d

Jakoś heavy protected jak coś.

 

Wolałbym J.Lina + Cartera/Dedmona z Hawks szczerze mówiąc, pomyślałbym o Baze.

 

No ale to troche wszystko bieda jest i tak mam wrażenie, że Pels zbyt długo zwlekali z korektą (INJ Paytona, fatalna ławka) na tym chorym zachodzie.

 

Zresztą jak fan Pels tu rozważa Carmelo Anthony'ego, a drugi Clarksona to źle się dzieje w Luizjanie x)

Top 25 protected i można brać.

 

Co do Bazemore to tutaj tak jak i przy Bartonie problemem jest kontuzja i niepewna forma po powrocie.

Na pewno powinni o tym pomyśleć dużo wcześniej bo o Paytonie wiadome było już dawno że wypada na długo i wiedzieli co mają na ławce. Może myśleli, że Jrue da radę to pociągnąć, ale niestety to nie wypaliło.

Najbardziej by chyba pasował Beal, ale nie wiem czy mają co za niego dać ( Randle lub Mirotić plus Moore i picki?) Raczej za mało, a i tak pozostanie problem fatalnej ławki.

 

Melo to opcja desperacka i to bardziej przez fakt, że wiele lat grał w Denver. Zresztą obecnie są w sytuacji gdzie Melo raczej niewiele już pogorszy.

 

Chyba, żeby poczekać na to co będzie po powrocie Paytona  i jak wrócą Mirotić z Moorem zobaczyć co wyjdzie na tym road tripie. Bo jakby nie patrzeć to w pełnym składzie są 5-0, a z Paytonem 8-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydzie?

 

 

Historia zatacza koło. Pels desperacko potrzebują ball handlingu, kogoś kto potrafi kreować samego siebie i partnerów. Marzyłby mi się Jordan "game changer" Clarkson :smile:

 

Za Solo Hilla, który chyba po tej kontuzji jest już trupem + asset wymiana miałaby szansę przejść z korzyścią dla obu stron.

taka wymiana nie ma zadnego sensu dla Cavs. nie dosc, ze biedujemy z taki iso heavy rosterem, mamy problemy ze scoringiem w kazdej 3 kwarcie, to wez wyjmij jeszcze tego Clarksona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wymiana nie ma zadnego sensu dla Cavs. nie dosc, ze biedujemy z taki iso heavy rosterem, mamy problemy ze scoringiem w kazdej 3 kwarcie, to wez wyjmij jeszcze tego Clarksona. 

Tankujące ekipy raczej robią wymiany żeby pozyskać jakieś picki za swoich zawodników, a nie żeby się wzmacniać. Zresztą Cavs wzięło już Payna więc zastępstwo jest. :rugby:

 

No chyba, że myślą o nim w kontekście przyszłego sezonu.

 

Może Thomas po wyleczeniu za 2nd? ;)

 

Brałbym gorszy od Fraziera raczej nie będzie :rugby:. Tylko kiedy ma wrócić bo dla Pelicans grajek jest potrzebny jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankujące ekipy raczej robią wymiany żeby pozyskać jakieś picki za swoich zawodników, a nie żeby się wzmacniać. Zresztą Cavs wzięło już Payna więc zastępstwo jest. :rugby:

 

No chyba, że myślą o nim w kontekście przyszłego sezonu.

 

 

Brałbym gorszy od Fraziera raczej nie będzie :rugby:. Tylko kiedy ma wrócić bo dla Pelicans grajek jest potrzebny jak najszybciej.

Teraz w cavs to chodzi nie zeby byc lepszym ale nie byc kompletnym embarassment ze wszystkimi kntuzjami etc. smieciowy pick za gracza co tam cos rzuca i jeszcze jakies kasztanowe kontrakty nie ma snsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości ile daje w różnych aspektach według Ciebie Lakersom Ingram, skoro z nim, a bez LJ, wykręcają +5.2 ;> ?

 

ja tam akurat coraz bardziej wsiąkam w lakersowe myślenie o prospectach i tak jak najpierw zmieniłem zdanie o Ballu, tak coraz mocniej zaczynam doceniać Ingrama. tylko jego problem jest taki, że nie pasuje do LeBrona (albo jeszcze się nie nauczył jak przy nim funckjonować, może to też mentalne nieco - i dlatego tak kiepsko wygląda we flow ofensywy - ze względu na presję wyniku). bez niego jednak gra dobrze (ogółem, wiadomo że były słabe mecze, ale też te uciszające krytyków), więc mnie to +5,2 nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości ile daje w różnych aspektach według Ciebie Lakersom Ingram, skoro z nim, a bez LJ, wykręcają +5.2 ;> ?

Już ci to kiedyś pisałem ,że to jest manipuilacja

Bo mu te plusy bez LBJ nakręca gra z Chandlerem

 

w 130 minut Tyson z Ingramem robią +17net rtg... w 260 pozostałych minut jest na minusie -1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście dzisiejsze stroje? modzi widzę już przenieśli do odpowiedniego wątku, ale jednak nieprzypadkowo tu pisaliśmy o Jokiciu i denver ; )

Przecież oni już zaczęli grać w zeszłym roku jeszcze w tych strojach. To żadna nowość dla kogoś kto ogląda mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni już zaczęli grać w zeszłym roku jeszcze w tych strojach. To żadna nowość dla kogoś kto ogląda mecze.

 

oho, widzę, że tyłek ciągle cię boli po laniu, jakie twój eyetest dostał od cyferek w dyskusji o Cousinsie.

 

PS

w poprzednim sezonie zagrali jeden mecz w tych strojach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, widzę, że tyłek ciągle cię boli po laniu, jakie twój eyetest dostał od cyferek w dyskusji o Cousinsie.

 

PS

w poprzednim sezonie zagrali jeden mecz w tych strojach...

O jakiej niby dyskusji piszesz?

 

Wchodzisz do tematu o Pelicans pisząc o "dzisiejszych strojach" jakby to była jakaś wielka nowość. To był co najmniej 4 raz w tym sezonie jak mają te koszulki. Minnesota na zakończenie roku i Cleveland i Memphis ostatnio. No rzeczywiście nowość jak nic.

 

A co do tamtego sezonu to też nie wiem o co ci chodzi. Bo ja nic o zeszłym sezonie nie pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej niby dyskusji piszesz?

z poprzedniego sezonu gdy broniłeś Cousinsa i krytykowałeś staty.

 

Wchodzisz do tematu o Pelicans pisząc o "dzisiejszych strojach" jakby to była jakaś wielka nowość.

"dzisiejsze" nie oznacza nowości, lecz że grano w nich dzisiaj. a że przed chwilą była tu też dyskusja o denver, więc...

 

 

A co do tamtego sezonu to też nie wiem o co ci chodzi. Bo ja nic o zeszłym sezonie nie pisałem.

napisałeś: "Przecież oni już zaczęli grać w zeszłym roku jeszcze w tych strojach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, to faktycznie, źle zrozumiałem, że zeszły sezon. ale tak czy inaczej Ficko bez powodu się przypierdala pisząc w tonie "jeśli się oglądało mecze".

No brawo, brawo zeszły rok to nie zeszły sezon. Dokładnie 31 grudnia 2018 roku :rugby:.

 

 

No przynajmniej 4 raz na 5 ostatnich meczów grają w tych strojach. Więc nie wiem po co ta wstawka o strojach. Zrozumiałbym po 1-2 meczu, a nie po 4. Zresztą dyskusja o Denver pojawiła się później niż stroje.

 

 

 

A o przypierdalaniu pisze ktoś kto wypomina dyskusję z przed roku. Kolejne brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyszło mi sztos nazwisko na wzmocnienie.

 

Evan Turner!

 

Bardzo niski trade value, Blazers w trudnej sytuacji kontaktowej, a gracz dający i bardzo dobry ball handling i dobry obrońca.

W  sumie całkiem ciekawa propozycja. Tutaj powiedzmy pick top14 protected i szrot w postaci Hilla i Johnsona mógłby wystarczyć. Blazers zawsze te 5mln by zaoszczędzili w przyszłym roku. Ale z drugiej strony raczej nie widzę sensu dla Portland w osłabianiu się na teraz. Więc raczej w wymianie musiałby brać udział Moore , ale wtedy już bez picku żadnego.

 

Ogólnie propozycja dobra, ale nie wiem czy uda się skonstruować trade, żeby obie strony były zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.