Skocz do zawartości

Washington Wizards 18/19 - Mayday, Mayday, Mayday


Hoolifan

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero teraz czytam, że Wizards zupełnie olali powrót Januszka do DC i nie wykonali nawet symbolicznego gestu za 5 lat gry z niemałymi sukcesami jak na taką historyczną spierdolinę

 

życzę im więc ja, aby na następną drugą rundę czekali kolejne 50 lat, totalna żenada

 

 

ja rozumiem, że Clippersi  robiąc "we miss you" event dla Austina Riversa ustanowili nowe standardy w tej dziedzinie (btw ponoć filmik przygotowywał & dekorował halę Doc Rivers i w dodatku nikt mu nie chciał pomagać), ale nie wymagajmy żeby teraz każda drużyna w NBA  robiłą podobnie.

Jeszcze jakby tam były jakieś znaczne sukcesy.... a jeśli dobrze kojarzę to 1x byli w 2nd round (co rozumiem, że dla organizacji Wizards jest jakimś tam sukcesem patrząc na ich historię, but still). I Gortat był tam tylko solidnym rolesem, niczym więcej. To z kolei jak na polską koszykówkę jest epicki sukces, ale znowu, "but still" : )

 

edit: 3x w 2nd rnd

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że Clippersi  robiąc "we miss you" event dla Austina Riversa ustanowili nowe standardy w tej dziedzinie (btw ponoć filmik przygotowywał & dekorował halę Doc Rivers i w dodatku nikt mu nie chciał pomagać), ale nie wymagajmy żeby teraz każda drużyna w NBA  robiłą podobnie.

Jeszcze jakby tam były jakieś znaczne sukcesy.... a jeśli dobrze kojarzę to 1x byli w 2nd round (co rozumiem, że dla organizacji Wizards jest jakimś tam sukcesem patrząc na ich historię, but still). I Gortat był tam tylko solidnym rolesem, niczym więcej. To z kolei jak na polską koszykówkę jest epicki sukces, ale znowu, "but still" : )

 

edit: 3x w 2nd rnd

 

 

no to zajebiście kojarzyłeś ;]

 

Janusz to była jebana maszyna,10 spotkań opuszczonych w 5 lat, w okolicach 2013-2015 spokojnie łapał się do pogranicza top10 centrów, świetny two way center nie pożerający piłki, kapitalny screener, dzięki tym zasłonom i początkowym pick$rollom z Gortim, Wall ewoluował z peta bez rzutu do ścisłego topu pg, potem zaczął te zasłony wykorzystywać już wbrew dobru drużyny, ale Gortat cały czas robił swoje choć z każdym rokiem było już ciężej, a on musiał robić za veta w haremie dla cymbałów

 

skromny tribute dla MG nie powinien podlegać najmniejszej dyskusji, zwłaszcza tu na forum gdzie nam wszystkim dał tyle radości w seriach z Pacers czy Raptors

 

brawo rwik, bronisz cymbała Kantera, a naplułeś na dobro narodowe

 

szacunken!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zajebiście kojarzyłeś ;]

 

Janusz to była jebana maszyna,10 spotkań opuszczonych w 5 lat, w okolicach 2013-2015 spokojnie łapał się do pogranicza top10 centrów, świetny two way center nie pożerający piłki, kapitalny screener, dzięki tym zasłonom i początkowym pick$rollom z Gortim, Wall ewoluował z peta bez rzutu do ścisłego topu pg, potem zaczął te zasłony wykorzystywać już wbrew dobru drużyny, ale Gortat cały czas robił swoje choć z każdym rokiem było już ciężej, a on musiał robić za veta w haremie dla cymbałów

 

skromny tribute dla MG nie powinien podlegać najmniejszej dyskusji, zwłaszcza tu na forum gdzie nam wszystkim dał tyle radości w seriach z Pacers czy Raptors

 

brawo rwik, bronisz cymbała Kantera, a naplułeś na dobro narodowe

 

szacunken!

 

 

troszkę overreaktujesz :)

Gortat jako zawodnik  naprawdę sporo zdziałał, zresztą sam napisałem że jak na polską koszykówkę to pewnie kolejne 20-30 lat się taki nie powtórzy, pracowity i w ogóle zaszedł dużo dużo dalej niż większość ( w tym ja ) myślała. Szacun absolutny za to.

 

Co nie zmienia faktu że był rolesem, końcówkę (ostatni sezon na pewno, przedostatni nie wiem bo mało Wizards oglądałem) miał kiepską, i nie wydaje mi się żeby było normą robienie tributów i wielkich eventów dla tego formatu graczy. Poza Austinem Riversem (o czym wiem z FB airBalla :) ) czy słyszałeś o podobnym tribucie dla jakichś rolesów? (pytam szczerze, nie że twierdzę że nie było).  Jeśli się okaże że każdy kto pogra solidnie 4-5 lat dostaje tribut na jumbotronie, czekoladki i wjazd do szatni cheerleaderek po meczu, to faktycznie, myliłem się i przyznaję rację. Ale wątpię żeby tak było, oglądam trochę tych meczy i choć sporo zawsze prze-ffwduję, to rzuciło by mi się w oczy pewnie czasem gdyby coś takiego było na początku dziennym

 

tak btw to w  ogóle się dziwię że ktoś myśli o takich rzeczach oglądając mecze, ale już mniejsza o to 

 

co do obrony Kantera to zupełnie inna sytuacja i nie wiem czemu to łączysz? ja broniłem wywiadu z media day, i ogólnie osobowości, zostałem pojechany już wtedy że "jak mogę go bronić skoro on nie gra w obronie i mało zbiera" - a ja się do jego  gry zupełnie nie odnosiłem, nie jestem fanem Knicks więc mi to wisi, ktoś mu dał ten gigantyczny kontrakt i tyle, pewnie dogra. Czy może powinien honorowo zakończyć karierę bo swoją grą nie zasługuje na tyle kasy?  Albo przed udzieleniem wywiadu pytać się osobistości z naszego forum co ma mówić w wywiadach a co nie żeby tych forumowiczów nie wkurwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie roles

Dla Wizards symbol i wielki autorytet w szatni.

Z całym szacunkiem, ale ch.. wiesz o Wizards.

fajny tekst, taki z jajem

 

szkoda tylko, że tribute podobno był gotowy, ale ktoś z zespołu dał na niego bana, ciekawe kto..

 

@rwik

 

no generalnie jak clue tej rozmowy ma być to, że Januszek jako 4-5 opcja zespołu nie ma prawa do okazania minmum szacunku od byłego pracodawcy, to mogliśmy sobie ją w sumie darować, right?

 

i przestań już z tym Kanterem, takie rzeczy pisze się romantycznym atramentem w ciemnej piwnicy, nie strasz ludzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale to Wizards jest tragiczne... Zero obrony. Taki Alec mógł sobie zgubić piłkę pod koszem Waszyngtonyu, zebrać ją z parkietu, rozejrzeć się w lewo i prawo i rzucić.

 

Sexton praktycznie każdy wjazd robił na czysto. Rywale spóźnieni. Nikt nie pomaga sobie w obronie. Wall to już w ogóle tragiczny.

Pewnie nadal znajdzie się kilku jego obrońców niemniej ten zespół w tym formacie się wypalił.

 

Widać brak Gortata. Nikt tam nie zbiera , nikt nie wypycha spod kosza.. Może jak wróci Howard to będzie lepiej ale w tej chwili to jest jeden z najgorszych zespołów w lidze. I to mając całkiem sporo talentu.. Tylko ,że tam praktycznie nic nie pasuje

 

No i Satoransky powinien mieć więcej piłki w dłoniach.. Jesli znajdą frajera na Walla to powinni brać nawet jeśli w zamian pójdą kontrakty typu Batum czy inne Biżombo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam moje wpisy z beGM bo nie każdy musi chcieć tam zaglądać choć warto.

 

Nie wiem jak potraktować grę Walla przeciwko słabym Cavs gdzie do s5 poza rookie wprowadzono Blossingame’a z Austin Torros i Alec Burksa

 

To był strajk włoski te 27 minut 0/5 0/3 za trzy i 1 punkt.

Dodatkowo w obronie Dał pograć Sextonowi na bardzo efektywnym procencie.

 

On jest obrażony?

 

Oddaje w sezonie rekordowe 5 trójek w karierze i nadal rzuca poniżej 31,5 procent

 

Ale najgorsze jest to co on robi na linii.

 

67,6 FT% z 6 rzutów ta mecz

 

Rozumiem ze on się chce wyrwać może i z Wizz w realu ale taka gra to on nie pomaga klubowi go pchnąć gdzie chce.

 

Dawno nie widziałem czegoś tak niesmacznego.

 

Co on planuje? Pogorszyć na sile zespół w którym poprzez kontrakt NA PEWNO zostanie?

Niezależnie czy to bunt czy słaba forma czy kryzys psychiczny czy słabsza gra bo jakiś uraz to takie występy przeszkadzają zrealizować jakikolwiek pozytywny scenariusz.

 

Słaba gra nie pomaga ani go oddać ani wypromować odpowiednia wartość dla zespolu w zamian za innych.

 

Cavs eksperymentuje i daje 3 nowych do rotacji wprowadzając ich do s5 z marszu nawet i mimo to wizz nie są w stanie nic ugrać to nie wiem co myśleć.

 

On wrócił z tego taciezynskiego czy o co chodzi?

 

Taki zrezygnowany. Język ciała załamany.

Zobaczcie jak ta trójkę przestrzelił o pół metra to co z ramionami zrobił.

 

Był taki moment w 2014 chyba gdzie John grał tribute dla zmarłego na raka dzieciaka którego odwiedzał często ( jako obowiązek obywatela nba ) wcześniej.

Były łzy wzruszenia ale i dobra gra.

Potem już coraz gorzej.

Ultraszybki PG plus kontuzje to jedno.

Ale te narzekania nadwaga na kadrze i wygląd menela walka z trenerem ( poprzedni tez był ciśnięty) i chęć zmiany klubu to nie jest jasny obraz.

Masz dodatkowo poniżej kariery staty w tym najgorsze procenty oraz ogólna sytuacje w wizz.

Trzeba czekać ale taki mecz jak w nocy mimo tłumaczeń osobistych i jakiejś choroby nie pomaga.

 

Za dużo tego na raz.

 

 

Ps. Ely. Dołączysz do nas w lutym?

Tłumaczenia o tym ze Wallowi się urodziło dziecko i ze jest chory takie nieprofesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.