Skocz do zawartości

Washington Wizards 18/19 - Mayday, Mayday, Mayday


Hoolifan

Rekomendowane odpowiedzi

W 2015 roku był tez najazd na Walla ze mu się nie chce ze marudzi ze nie broni ze gra pod siebie

 

Byłem jednym z nielicznych którzy go bronili ( mam chyba taka przypadłość z tymi degeneratami koszykówki bo klub Gay DDR Wall ) ale na naszym wyjeździe obejrzałem na żywo tego ultraszybkiego gracza.

 

Zrobiło to na mnie wrażenie jak się porusza wzdłuż parkietu gdzie z piłka w 5 sekund kończył akcje pod koszem ( mecze w 76 ers i z gsw ) ale także było widoczne ze nie gra dla zespołu , Marcina mimo dobrego początku nie zauważał , wtedy tez był kłopot w szatni i konflikt z trenerem którego wywalono

 

Od tego momentu coraz bardziej kwestionowano jego przydatność dla zespołu, rozwijał się Beal i Otto a Wall cofał

 

W nagrodę dano mu masywny kontrakt ale tu chyba klub był zakładnikiem takiego obrotu sprawy bo się w takich sytuacjach nie ma jak negocjować z agentem gwiazd

 

Nie dasz temu to będą gadać ...

 

I tak od czasu do czasu bez niego ekipa miała zrywy które pokazują ze nie to miejsce rzeczywiście.

 

Daleki jestem od mocniejszej krytyki gracza ale ciężko coś dobrego napisać.

 

A byłem jego fanem

Ktoś jeszcze chętny opluć John Walla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba go opluwać? Sam się zweryfikował ostatnimi sezonami...

 

Ale nie czepiałbym się nawet Walla tak bardzo. Nawet jego trenera... Ale idiota odpowiedzialny za supermaxa dla Walla od przyszłego sezonu to powinien zostać oskarżony o marnotrawienie pieniędzy klubu. Grunfeld jest fatalny od zawsze i to on znowu ich udupił. Teraz już nie da się nic naprawić w tym zespole i będzie coraz gorzej. Oddanie Beala, Portera i resztę oraz uprzykrzenie życia Wallowi to jedyna szansa na cokolwiek. Przeczekać te kilka lat kontraktu Ściany, a przy okazji rokroczny tank i zbieranie czegokolwiek, co ma jakąkolwiek wartość. Tak czy siak to ich czeka, więc mogą zacząć wcześniej w stylu Philly Hinkiego albo później w stylu Charlotte. Ich wybór. No i Grunfeld do wywalenia to obowiązek, bo on nawet spartoliłby zbieranie assetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade kicker kontraktu Walla dotyczy tylko i wyłącznie tego sezonu.

 

Co nie zmienia faktu, że jego kontrakt będzie należał to niezbyt przyjaznych w kolejnych latach.

 

10 lat temu Grunfeld zrobił to samo, czyli przepłacił PG, który zaczyna być coraz gorszym graczem, a dodatkowo "obudował" go innymi przepłaconymi grajkami. Jak się wkopał na Arenasie, tak teraz na Wallu. A to, że trade kicker dotyczy tylko tego sezonu, to niewiele zmienia, bo to co najgorsze (czyli +40 mln do płacenia) to dopiero wejdzie w życie od przyszłego sezonu i chyba nikt się nie odważy tak zaryzykować i przygarnąć Walla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelly Oubre wykonywał dwa rzuty wolne w meczu z Indianą, kiedy na trybunach podniósł się głos ludu.

Usłyszał głośne i wyraźne "John Wall hates u". Przestrzelił oba rzuty, lol

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

tyle w tym wszystkim dobrego dla Wiz, ze jak go nie bedzie rzeczywiscie caly sezon to dostana  "disabled player exception", ale marne to pocieszenie biorac pod uwage ze jeszcze ten supermax Walla nie wszedl w zycie, a juz jest jeszcze gorzej niz mysleli

 

edit:

a wlasnie sobie czytam, ze oni juz 26 stycznia dostali taki exception w tym sezonie za Walla

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma jak tego komentować, wow, brak słów. Jestem tylko ciekawy, czy Wizards mieli jakieś oferty lub chociaż ofertę za niego, ale uznali że dostają za mało albo za dużo muszą dorzucić, żeby go wyrwać. 

 

Po gościu moim zdaniem, przecież on wróci kwadratowy jak już się wyleczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.