Skocz do zawartości

Washington Wizards 18/19 - Mayday, Mayday, Mayday


Hoolifan

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam pierwszy mecz poprzedniego sezonu Wizards-Sixers, gdzie ktoś tam przytaczał słowa Walla, że pierwszy raz w karierze był w pełni zdrowy w offfseason. Od tego momentu: pół sezonu out -> pół sezonu out + roczna przerwa, lol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że przerwa potrwa najprawdopodobniej również cały przyszły sezon, to comeback w wieku 30 lat po takiej kontuzji będzie sukcesem samym w sobie. Myślę, że tą część kariery, gdy był liderem drużyny i 1-2 opcją w ataku ma już za sobą. Wypełni kontrakt z gównośrednimi na poziomie 10,6 PTS przy 36-39% skuteczności z gry i przez kolejne 2 sezony pogra ogony w jakimś pseudocontenderze jako 10-ty gracz rotacji.

 

A potem dobranoc i kilkuletnia dyskusja, czy zasługuje na to, żeby Wizards zastrzegli mu numer?

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to ma w domu bankomat?

 

Wall czy Wade bo nie pamietam

 

Mogło się zdarzyć.

 

Przy odpowiedniej klauzuli kontrakt powinien być rozwiązany.

 

Wystarczy załącznik nr 666

Chodzi mi o to ze ta święta zasada niezrywalności kontraktu powinna dotyczyć kwestii tylko boiskowych

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze ta święta zasada niezrywalności kontraktu powinna dotyczyć kwestii tylko boiskowych

Zgadzam się. Przecież Wizards są udupieni na lata z takim kontraktem. Współczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc bazujacy na swojej szybkosci po achillesie to jest do widzenia.

Ale masakra.

Nie ma kozaka, ktory sie po takiej kontuzji pozbieral.

 

Też tego nie widzę, zwłaszcza u guarda. To już jest wrak.

 

Przez 4 kolejne lata uwalone 170 mln $ w salary. Nikt tego nie przejmie. Już przed kontuzją był niemal nietrejdowalny. A z takim obciążeniem budżetu jakie maja nie da się nic rozsądnego zbudować. Na miejscu GM Wizards myślałbym już o roku 2024.

 

Praktycznie 5 lat w dupę.

Dzwonić do Hinkiego.

 

Nie widzę tutaj innej drogi. Nie ma sensu miotać się na granicy walki o PO (na wyrost). Trzeba tankować, trejdować po picki i płacić Wallowi.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze Wall nie wróci i kontrakt zejdzie z sałary a płacenie przejmie ubezpieczenie

 

Wydaje mi się to mało prawdopodobny scenariusz, będzie grał na jednej nodze jak Kobe, w ostatnim roku ma player option na 50 baniek, które chyba musiałby odpuścić ? Zresztą, to nie jest kontuzja/schorzenie, które wyłączałoby totalnie jego sprawność do gry, czy zagrażała życiu.

 

Whether a player suffered a career ending injury or illness is determined by a physician jointly selected by the NBA and the NBPA. The injury or illness must prevent the player from playing skilled basketball at an NBA level for the duration of his career or substantially impair his ability to play and subject the player to “medically unacceptable risk of suffering a life-threatening or permanently disabling injury or illness.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dwa tygodnie temu (czy jakoś tam) byli tacy co się kłócili że kontrakt Walla > kontrakt Wigginsa.

 

Trochę śmieszno, trochę straszno. Nie wiem co GM w takiej sytuacji może w ogóle zrobić. Jedyne co wymyśliłem to wrócić do nazwy Bullets i strzelić se w łeb lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dwa tygodnie temu (czy jakoś tam) byli tacy co się kłócili że kontrakt Walla > kontrakt Wigginsa.

 

Trochę śmieszno, trochę straszno. Nie wiem co GM w takiej sytuacji może w ogóle zrobić. Jedyne co wymyśliłem to wrócić do nazwy Bullets i strzelić se w łeb lol.

W sumie Wizards mogą spokojnie iść w przebudowę

 

Beal do Lakers za jakiegoś Ingrama/Lonzo plus pick/Jeśli sytuacji z Ad nie wypali.

Porter do Sacramento za jakiś pick/młodziez

Satoransky też ma jakoś wartość

 

Generalnie dobry Gm mogby spokojnie trochę wyciągnąć pickow czy młodzieży za to co Wizards mają w składzie.

 

Przynajmniej byłby jakiś kierunek w którym zmierza ten klub bo ten sezon stracony, a następny nie zapowiada się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle za frytki poleciał Porter.

Ciekawe, czy nie mieli nic sensownego na stole za Beala (wątpliwe, ale możliwe).

 

Wizards są w dupie właściwie niezależnie od kontuzji Walla, powinni jak najszybciej wywalić co wartościowe i zacząć tank pełną gębą. Kontrakt Walla blokuje wzmocnienia, Beal i tak ucieknie jak tylko skończy mu się niewolniczy kontrakt... bo kto by chciał tam siedzieć?

 

Transfer Marcinka do Clippers musiał być dla niego jak kupa po 3 dniowym zatwardzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwię się jeśli przy tej wyprzedaży Beal zostanie w Waszyngtonie dłużej niż do lata. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że nie będą marnowali mu najlepszych lat kariery na siedzenie w tym bagnie i życzę mu, żeby trafił do bardziej poukładanej organizacji niż Wizards.

 

Co do samych Czarodziei, to tutaj nic nie zmieni się tak długo, jak do klubu nie wejdzie osoba ze świeżą głową i pomysłem na zbudowanie tutaj poważnego zespołu. Grunfeld jest tragiczny i nie uczy się na swoich błędach, a jako osobie sympatyzującej z Wizards nie widzi mi się powtarzanie tego samego scenariusza co w przypadku maxa dla Arenasa i Walla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.