Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na poważnie. Sota zrobiła masę debilnych ruchów (pomyśleć, że broniłem w pewnym sensie extension dla Wigginsa, bo myślałem, że ktoś da mu maxa za rok, a on zrobił taki regres, że max dostałby 80/4 od Kings), ale fakt, że zdrowi byli rok temu zespołem na hca, a od dłuższego czasu mówiło się, że to niezadowolony Butler robi problemy w szatni - trochę potwierdza to, co na temat Butlera pisali niektórzy krytycy-fani Chicago, i powoduje, że Sota miała jednak trochę pecha tutaj. Tzn. z reguły bronię zawodników składających trade request, bo z ich perspektywy stracony sezon to już istotny wycinek kariery - tutaj z boku zupełnie nie wyglądało to na ''obrażam się na wszystkich i żądam transferu'', bo Sota nie była tak słaba. Wolves, po wolnym starcie sezonu, byli naprawdę dobrzy. Dla Soty paradoksalnie lepiej, niż gdyby Butler miał odejść po roku mydląc oczy, to inna sprawa, tak wiele (Markkanen, LaVine, Dunn) mogą nie stracić.

 

Lakers po stretchu Denga nie są w stanie nic zaproponować, Brooklyn - please, Sixers nie oddadzą nikogo z trójki Embiid-Simmons-Fultz, więc chyba zdecydowanymi faworytami Knicks.

 

ps 

Zapomniałem o Clippers.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za rok Klay zostanie w GSW a Kahwi wybierze Clippers to ciekawe kogo Lakers ściągną do pomocy dla 35-letniego LeBrona.

To już zależne od tego, jak zagrają Ingram i Ball. Sam LeBron na tym etapie kariery nie będzie IMHO dobrą zachętą dla topowych FAs, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy wolves nie beda chcieli po prostu ze dwóch graczy do rotacji zamiast młodzieży czy picków.

Łooo panie : Clippers, Nets, Knicks.

Biorac pod uwage te 2 wypowiedzi wg mnie murowanym faworytem sa Clippers.

Bo rzucaja oferte kilku niskich solidniakow za przecietne pieniadze i Thibs to bierze w ciemno.

Z kolei druzyny z NY to wlasciwie nie maja nic powaznego do zaoferowania.

 

Inna sprawa czy warto go sprzedawac akurat do tych 3 druzyn, na pewno beda takie, ktore rzuca kostka bez zapewnien o extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage te 2 wypowiedzi wg mnie murowanym faworytem sa Clippers.

Bo rzucaja oferte kilku niskich solidniakow za przecietne pieniadze i Thibs to bierze w ciemno.

Z kolei druzyny z NY to wlasciwie nie maja nic powaznego do zaoferowania.

 

Inna sprawa czy warto go sprzedawac akurat do tych 3 druzyn, na pewno beda takie, ktore rzuca kostka bez zapewnien o extension.

Pamiętaj, że Clippers poza Lou i Gallo nie mają graczy na dłuższych kontraktach, a prospektów mają gorszych od Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George na nie.

Jimmy Butler na nie.

 

Jak za rok Klay zostanie w GSW a Kahwi wybierze Clippers to ciekawe kogo Lakers ściągną do pomocy dla 35-letniego LeBrona.

ściągną?

Ale oni już mają talenty na lata!

 

Butler jest ciężki ale to tytan pracy i zawsze opierdala tych mniej przykładających się do treningów

Towns i Wiggins nie robią takich postępów jak zakładaliśmy, wina w tym też thibs

I to właśnie Toma bym na miejscu sort postawił pod ścianą za to co się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.