Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

W dobie niskich składów jestem sobie wyobrazic s5 w postaci Rubio-Mitchell- Butler- Ingles-Gobert

 

Poza tym Jazz ma sukcesy w przerabianiu graczy typu Joe Johnson czy Thabo na czwórki więc ja widzę Butlera jako PFa

 

Skoro Jae gra jako PF , Thabo grał to niby czemu Butler w systemie Snydera by miał nie dać rady ?


@ Andy

 

A co Jazz może dać Butlerowi? Młody skład. Donovan - Gobert są na najblizsze 3 lata w zespole i już mają dwie drugie rundy w dwa ostatnie lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie niskich składów jestem sobie wyobrazic s5 w postaci Rubio-Mitchell- Butler- Ingles-Gober

 

@ Andy

 

A co Jazz może dać Butlerowi? Młody skład. Donovan - Gobert są na najblizsze 3 lata w zespole i już mają dwie drugie rundy w dwa ostatnie lata

 

Wszystko spoko ale donovan w rok zrobił dwie drugie rundy ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Owner Glen Taylor has significant concern with the broader franchise culture under Thibodeau and general manager Scott Layden -- so much so that Taylor considered changes in the offseason, league sources said. Taylor has privately second-guessed his decision to give Thibodeau full control of basketball operations as a part of hiring him as coach, league sources said."

 

Jakoś wcześniej Taylor bronił decyzji dot. Wigginsa, a jak tyłek zaczął się palić bo może stracić kogoś z 2 KAT/Butler to się zreflektował dopiero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Owner Glen Taylor has significant concern with the broader franchise culture under Thibodeau and general manager Scott Layden -- so much so that Taylor considered changes in the offseason, league sources said. Taylor has privately second-guessed his decision to give Thibodeau full control of basketball operations as a part of hiring him as coach, league sources said."

 

Jakoś wcześniej Taylor bronił decyzji dot. Wigginsa, a jak tyłek zaczął się palić bo może stracić kogoś z 2 KAT/Butler to się zreflektował dopiero?

Myślę, że to nie tylko kwestia Wiggins i jego umowy(choć też), a raczej mega złych ruchów kadrowych ogólnie, a i Thibs - trener nie zrobił w sumie nic. Typowe dla niego "dam piłke Butlerowi(ew. Townsowi) i jakoś to bedzie".

 

Liga pozna się na nim dosyć szybko mam nadzieje. Wąskomyślący gość.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej gość który nie pasuje do dzisiejszego NBA

Jego styl był skuteczny parę lat temu, miał do tego warunki i otoczenie. Teraz gra mocno ewoluowała w kierunku który zabija taktykę Toma.

No i niestety facet nie potrafi odpowiednio reagować na to co się dzieje w czasie meczu/serii. Miałem nadzieję że to poprawi po nieudanej próbie w Bulls

Do dziś pamiętam jak zjadł go ówczesny trener jebanych wizards w po...

 

 

Kolejny z grupy

Świetny asystent, marny HC

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Towns nie podposze extension, dopoki nie zostana zalatwione wszelkie spory :D zrodlo https://twitter.com/TheHoopCentral

Townsowi się chyba nie podobało w playoffs:) podobno nie podpisze extension dopoki butler nie odejdzie:) pierwszy przypadek w historii w ktorym gracz uzaleznia maksymalne extension od oslabienia zespolu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

townsowi nie pasuje ze ktoś za duzo od niego wymaga?

za taką kase powinno sie od niego wymagać!!!

 

Butler jest prostolinijny i zawsze taki był

bardzo to u niego ceniłem zawsze

 

nie pasuje do tycch gwiazdeczek które to wszystkich i wszystko kochają

nie pierdoli sie w tancu tylko mówi czego oczekujje, skoro sam daje z siebie 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dodatek na punktowanie z ławki i wyrównanie umów. Najważniejszy w wymianie byłby człowiek Thibsa. 

Poza tym nie spodziewałem się, że odpowiedź na tamte dopisane po chwili zdanie pojawi się już po kilkunastu minutach. 

 

a nie przyszło Ci do głowy, że Thibs wziąłby Denga tylko na niskiej umowie, a nie z tym co dali mu Lakers, podobnie pewnie czeka na zwolnienie Noaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.