Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Należało by porównywać 1 rok Kuzmy vs 1 rok Larrego. Wtedy było by to miarodajne.

 

To tak jak porównać np najlepszy rok Noaha do pierwszego roku Turnera i pisać że Noah>Turner.

Nance w rookie year wyglądał w tych cyferkach gorzej niż teraz ale nadal dużo lepiej niż Kuzma

99/100 bierzę Kuzmę po 1 roku expa niż Nance po 5 latach expa.

Larry ma 3 lata expa a nie 5

no i zawsze miło być w tej 1/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zrobiłeś to czy tylko teraz taki mądry jesteś? strzelam, że ni ch**a i tylko chłopaka zdyskredytowałeś

Siedze właśnie n BR. Jak porównam i się okaże że Nance>Kuzma to dam znać.

 

I nie zdyskredytowałem tylko napisałem co by mogło być miarodajne.

Larry ma 3 lata expa a nie 5

 

Fakt. True. Na telefonie to się jednak ciulowo sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPM 166 Lance w pierwszym roku. Fakt Kuzma tutaj kiepsko ale na bbref to nie ma aż takiej przepaści.

od kiedy fani Lakers to 99/100?

Nie tylko Lakers. Ja bym Kuz wolał. Ty w beGM pewnie też :D.

 

Ja prdl co ja robię. LBS w co Ty mnie wciągasz że ja bronię gracza Lakers.

 

Oba to kasztany. Jeden większy drugi mniejszy.

 

A no i szkoda że do porównań z bbref dapunk użył tylko adv a nie całości z per game. Jednak najważniejszy stat ppg działa na korzyść Kuz.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiajmy więc o jedynym słusznym, najbardziej perspektywicznym prospekcie młodego pokolenia. Co Ty na to?

 

o Ingramie?

 

sorry, mam robotę

 

a na serio to obaj mogą się jeszcze w tej lidze rozwinąć, więc ja bym nie rostrzygał kto jest bardziej perspektywiczny

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, ani nie jest to gimnazjalne prowo, ani to nie jest prawda, ot co metodologiczny błąd i porównanie rolesa z graczem, który często robił za istotną/główną opcję jeżeli chodzi o scoring Laakers. Równie dobrze można by napisać Covington > Beal i podeprzeć to tymi samymi statsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ingramie?

 

sorry, mam robotę

 

a na serio to obaj mogą się jeszcze w tej lidze rozwinąć, więc ja bym nie rostrzygał kto jest bardziej perspektywiczny

Miałem na myśli Jokica a Ingram to mi śmierdzi takim rolesem dobrym ale nie all-starem.

 

Żeby się nie okazało że za te trzy lata duo Lakers młodych to będzie Hart i Kuzma a nie Ball i Ingram. W sumie to bym się nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, ani nie jest to gimnazjalne prowo, ani to nie jest prawda, ot co metodologiczny błąd i porównanie rolesa z graczem, który często robił za istotną/główną opcję jeżeli chodzi o scoring Laakers. Równie dobrze można by napisać Covington > Beal i podeprzeć to tymi samymi statsami.

 

no, ale przecież mocno prawdopodobne jest to, że Kuzma straci na znaczeniu, a Nance w Cavs może zyskać, więc te role, a zwłaszcza minuty na parkiecie mogą zaraz wyglądać odwrotnie i co wtedy? Kuzma miał dobry sezon w młodym zespole bez aspiracji, zobaczymy jak się spisze gdy stawka będzie znacznie wyższa

 

Żeby się nie okazało że za te trzy lata duo Lakers młodych to będzie Hart i Kuzma a nie Ball i Ingram. W sumie to bym się nie zdziwił.

 

no ja bym się akurat zdziwił i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, ani nie jest to gimnazjalne prowo, ani to nie jest prawda, ot co metodologiczny błąd i porównanie rolesa z graczem, który często robił za istotną/główną opcję jeżeli chodzi o scoring Laakers. Równie dobrze można by napisać Covington > Beal i podeprzeć to tymi samymi statsami.

Nie no, ja nie twierdze że to wszystko takie proste i jeśli powiedzmy jeden jest w rpm 15 a drugi 30 to ten pierwszy jest zdecydowanie lepszym koszykarzem bo tak nie jest . Po prostu trudno mi przyjąć coś takiego jak to, że Kuzma jest poziom nad kimś innym kto też nie jest Jamalem Crawfordem a naprawdę przydatnym rolesem. Dodając do tego że to rookie ktory jednak bądź co bądź jest starszy od takiego Townsa który ma w tej lidze zagrane 250 gierek to nie robi jego magiczne '16 ppg na 55 ts'' takiego wrażenia dodajac do tego te fatalne ''zaawansowane cyferki'' i tragiczną defensywe którą nawet zwykły eye-test dostrzega.

 

Takie jest moje zdanie tym bardziej że cenie dobrego rolesa ponad wannabe star/gwiazde highlistów/swag hoopow z kwestionowanym impactem nawet jeśli nie jest to gracz Lakers

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svi na osłabionej ale zawsze Hiszpanii robi wrazenie!

https://twitter.com/Mike_Schmitz/status/1040764501740548096?s=19

 

Ciekawy jestem jak Kuźma zagra pod presją, lato solidnie przepracował - zrobił w sumie wszystko co powinien.

https://twitter.com/Mike_Bresnahan/status/1040625188147097600?s=19

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.