Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tak mi przyszło do głowy, że po tym co się odwaliło u Was to LBJ może się jeszcze wycofać. Wszak oficjalne podpisy składa się dopiero 6 Lipca. Choy że odwalił by drugiego DAJ i nigdy by tego nawet jego prawnukom nie zapomniano, no ale bitch please. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak mi przyszło do głowy, że po tym co się odwaliło u Was to LBJ może się jeszcze wycofać. Wszak oficjalne podpisy składa się dopiero 6 Lipca. Choy że odwalił by drugiego DAJ i nigdy by tego nawet jego prawnukom nie zapomniano, no ale bitch please.

Bulls nadal mają cap space :D

 

On chce swoje imperium medialne rozwijać, a w Chicago już jedne imperium zaczynało xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może celem LBJ nie są już pierścienie, bo GSW skutecznie uniemożliwiło mu to ( Jordan się najbardziej cieszy, że Curry i spółka uratowali jego legacy ), a liczba koszulek pod kopułą? Poza statami, chyba jeszcze tak może prześcignąć MJ. W Cavaliers już Gilbert zapowiedział, że zawieszą pod sufitem. Miami pewnie też ( pewnie jakaś wspólna ceremonia z Wadem i Boshem ). No to teraz chore cyfry dla Lakers i też poleci pod sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może fani Lakers mnie tu oskalpują ale dziwne te ruchy transferowe Lakers. Sprowadzili sobie Rondo mając na jedynce Balla czyli kto właściwie będzie rzucał na PG? Są dwie jedynki które rzucać powinny jak najmniej, zwłaszcza za 3 i zanosi się że to ta dwójka będzie najwięcej grała na tej pozycji. Lebron będzie rzucał za siebie i za nich? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: czy wy myślicie, że jednego dnia przyszedł LeBron, a drugiego Lakers ot tak, samowolka, bez porozumienia z nim wywracają skład do góry nogami? A przecież inteligentni goście z Was...

 

Po 2: rynek pięknie zweryfikował "Julius Randle w oczach fanów Lakers vs Julius Randle w rzeczywistości". 9 mln/sezon. Poziom Freda Van Fleeta (czy jak mu tam).  Czy zacznie do Was docierać, że mieliśmy MIZERNĄ drużynę i jakiekolwiek zmiany są na ten moment lepsze niż rozwijanie się z taką "młodzieżą"??

 

Dla mnie najlepsze jest to, że to wszystko roczne umowy. Eksperyment, więc salary cap bezpieczne. Nie zmienia to faktu, że ani Rondo ani Lance'a nie ogarniam ni cholery. Tak samo jak tego, że Noel był do wzięcia za minimum. Ale nic to; jak mówiłem ja się z jakichkolwiek zmian i prób cieszę, bo nie wierzyłem nawet w 1% że tak chwalona, utalentowana młodzież może tu cokolwiek ugrać. Rynek już zwryfikował Clarksona, Randle'a czy Nance'a. Czas na Lonzo?

 

Ja myślę, że on leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek już zwryfikował Clarksona, Randle'a czy Nance'a. Czas na Lonzo?

 

W jaki sposób? Przecież Clarkson ma nadal kontrakt. Nance również.

 

Dawanie umowy Randlowi trochę mijało się z celem z perspektywy Lakers (jak dla mnie to ich celem jest kolejny sezon) Dengowi zostanie tylko jeden rok i spadający kontrakt będzie więcej wart niż 2 letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo to jest high IQ locker room guy. Ten kto sądzi inaczej i stawia go w jednym rzędzie z McGee, czy Cousinsem jest niepoważny. Jeden epizod w Mavs tego nie zmieni. Już kiedyś wklejałem opinię na jego temat kolegów z różnych drużyn.

 

 

btw. Rondo dostał zapewnienie, że rola pierwszego pg jest do wzięcia, bo Lakers sąw win now mode.

 

Regarding Rondo and the Lakers, source says they told him that with LeBron here they’re trying to win now. Best man wins the job.

 

Rondo is coming to training camp with plans to compete for a starting job, source told @YahooSportsNBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo Wagner zmienił numer na koszulce na 2!

 

Lonzo leci do Spurs?

 

Źródło?

 

 

W jaki sposób? Przecież Clarkson ma nadal kontrakt. Nance również.

 

Naprawdę chcesz go bronić w ten sposób ? :) Przecież jego obecna wartość to transfer z gatunku "bierz, a dopłacę!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.