Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

wez, bo bedziemy musieli uznac, ze Kobe Bryant byl GOATem kreowania.

 

W kreowaniu partnerow, na ten moment, mam Joe>Donovan, ale tez Mitchell z miesiaca na miesiac sie w tym poprawial, wiec jesli nie w najblizszym sezonie, to najdalej za 2 Donovan powinien byc juz w tym lepszym graczem

nie to iq i nie ta mentalność żeby się miał poprawić albo być lepszym od Jingelsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to iq i nie ta mentalność żeby się miał poprawić albo być lepszym od Jingelsa

whaaaaaaat?

 

a czego brakuje Mitchellowi pod wzgledem mentalnosci, czy iq skoro gosc jako rookie rozszarpuje OKC, do tego broni Westbrooka, rozwinal sie tak bardzo w ciagu sezonu, a po zakonczeniu od razu przystapil do analizy bledow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whaaaaaaat?

 

a czego brakuje Mitchellowi pod wzgledem mentalnosci, czy iq skoro gosc jako rookie rozszarpuje OKC, do tego broni Westbrooka, rozwinal sie tak bardzo w ciagu sezonu, a po zakonczeniu od razu przystapil do analizy bledow?

 

Właśnie Wariat, też nie wiem co masz do iq i mentalności Spidera- jedno i drugie jest wzorowe imo ;)

 

Westbrooka to akurat bronił Rubio ;) i akurat w serii z OKC to Mitchell był- imo- 3 najlepszym graczem Jazz, po Gobercie i Rickym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zaczynajcie kolejnej dyskusji w tym stylu, bo zaraz z niej wyjdzie, że Mitchell jest lepszym kreatorem/rozgrywajacym (a tego dotyczyła rozmowa) od Rubio, który jest top 3(5) ligi.

 

Zbyt często na tym forum jakakolwiek uwaga (nawet lekko krytyczna) dot. ulubionych graczy wywołuje zbędną "burzę w szklance wody". Nie ma, nie było i nie będzie graczy idealnych, którzy wszystko robią na poziomie top ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie była uwaga krytyczna a kompletnie niecelny zarzut do gracza, który z miesiąca na miesiąc był co raz lepszy i to w swoim pierwszym sezonie. Więc mentalność, czy tam etyka pracy w przypadku Donovana to raczej jest wzorowa, a nie problematyczna.

 

Zakładam, że El miał na myśli charakter graczy, gdzie Jingles zawsze będzie grał pod zespół, a Mitchel ma papiery na bycie liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę bekę z Mitchella i jego ROTY-napinką, ale trzeba mu oddać, że Mitchell w prime (w sumie niedługo) to może być poziom Wade'a pod względem playmakingu, na luzie idzie sobie go wyobrazić jako primary ballhandlera w contenderze. Ale ciężko powiedzieć na ile dobrym będzie scorerem, a to w sumie powiązane.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę bekę z Mitchella i jego ROTY-napinką ...

Nie chce mi sie za bardzo wchodzić w tę dyskusje bo to kwestia gustu, ale czasem to nie adidasa był pomysł z tymi koszulkami? Mitchell sie zgodził bo jaki pierwszoroczniak by tego nie zrobił? Zreszta pomysł dobry, ale tylko do pierwszej koszulki. Jako, ze Simmons był zdecydowanym faworytem do roty, to takie zagranie nadało fajnego smaczku tej rywalizacji, no i przede wszystkim $$$ sie zgodził.

A simmons? Troche taki kij w dupie jego reklamodawców, bo można byłoby to fajnie jakoś odbić i zrobic jeszcze więcej szału (czyli więcej $$$).

Ale tak jak pisałem na początku - co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to iq i nie ta mentalność żeby się miał poprawić albo być lepszym od Jingelsa

Polecam ci ten artykuł

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23218340/how-did-rookie-donovan-mitchell-turn-utah-jazz-go-scorer-check-tape-nba

 

Jeśli po nim masz wątpliwości co do iq Mitchella to nie przekona Ciebie nic.. Oraz do tego ,że Mitchell się nie rozwinie jako rozgrywający

 

 

 Ale ciężko powiedzieć na ile dobrym będzie scorerem, a to w sumie powiązane.

Ale w sumie czemu ciężko?

Wg Second Spectrum Mitchell miał 1,27 pkt per possesion w posiadaniach spot up

Ba wg kamer miał najwyższa efektywnosć ze wszystkich w NBa którzy mieli ponad 200 posiadań spot up

 

Miał ponad 40% za 3 zarówno w catch and shoot jak no-dribble 3

 

Ba we wszystkich typach akcji był powyżej przeciętnej ligowej .. JEdynie rzut po koźle miał mocno niestabilny i całościowo obniżało mu to efektywność

 

Tyle, że on przy swoich wjazdach , skutecznośc po zasłonach, w catch and shoot to jeśli dołoży rzut po koźle to będzie nie do zatrzymania

 

On już teraz miewał momenty że trafiał rzuty po koźle i wtedy po prostu trafiał 15-20 pkt z rzędu dla Jazz i nie było na niego obrony

 

Mecz w Nowym Orleania( nr 4 w sezonie z NOP) czy pierwszy mecz z NOP w Salt Lake. Końcowka meczu ze Spurs . 3 kwarty meczu nr 6 z Thunder czy nr 5 z Houston gdzie rzucał po 22 pkt w kwarcie

 

Filmiki z tego lata pokazują ,że poprawił sylwetkę rzutowa. Wychodzi znacznie prościej w górę. I lepiej układa ręce ... On w sezonie miał tendencje do pochylania się i trzymania za długo dłoni na piłce... A na początku sezonu to już w ogóle rzucał prawie zgięty z rękoma do przodu

 

Nie wiem na ile będzie potrafił to powtórzyć w RS ale jak na razie to on wygląda jak Wade z dobrą trójką.. I jeśli zaliczy progres DW z drugiego sezonu to wskoczy do TOP 15 ligi...

 

Ten jego rzut po koźle trochę martwi ale z drugiej strony on poprawił tyle rzeczy w trakcie sezonu ( atakowanie prawą stroną czego nie umiał, floater którego nie miał., eurostep. catch and shoot itp) że daje mu spore szanse na ustabilizowanie rzutu po koźle

 

Nie do końca wiem z czego bierze się Twój aż tak duży znak zapytania co do scoringu Mitchella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.