Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Za Engelmanem:

5-man-unit RAPM for 2017/18. Includes playoffs https://t.co/PvWUfflsOP

 

5 ( Crowderem na PF) Utah najlepsza, tuż za nią S5 Sixers, świetnie wygląda 5 Wolves z Jonesem w miejsce Teague, o czym pisałem nie tylko ja w sezonie, mimo Wigginsa w składzie.

 

Nie zaskakuje że ławka TOR jest lepsza od S5, ale miejsce DAL to już spora niespodzianka.

 

Ustawienie z Melo trzecim najlepszym w lidze

 

giphy.gif

 

No i policzek dla Rondo fanów ( w tym Ciebie, danny ;) ), którzy robili z Niego trzeciego muszkietera. Nawet Ian Clark był bardziej wartościowy, co w pełni zgadza się z moją obserwacją.

 

Edit: Chociaż w sumie nie wiadomo jak z minutami tutaj i o jakiej próbce mówimy.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszak jesteśmy w idealnym momencie by posłać gdzieś Burksa z pickiem czy Favorsa z drugą rundą

 

Ale po co ich odsyłać i jeszcze dopłacać do tego, jak kontrakt Burksa się kończy po sezonie, Favors ma TO i do tego Rubio i Sefolosha spadają.

 

Spokojnie można przeczekać do końca RS, grać tym co jest, bo lekko styknie przy zdrowiu na II rundę, rozwijać Mitchella a za rok będzie to:

 

Cap Max Space $-28,813,690

Practical Cap Space $24,280,097

 

https://www.spotrac.com/nba/utah-jazz/cap/2019/

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ich odsyłać i jeszcze dopłacać do tego, jak kontrakt Burksa się kończy po sezonie, Favors ma TO i do tego Rubio i Sefolosha spadają.

 

Spokojnie można przeczekać do końca RS, grać tym co jest, bo lekko styknie przy zdrowiu na II rundę, rozwijać Mitchella a za rok będzie to:

 

Cap Max Space $-28,813,690

Practical Cap Space $24,280,097

 

https://www.spotrac.com/nba/utah-jazz/cap/2019/

 

Nie mogę się zgodzić.

 

W mojej opinii "przeczekanie" tego sezonu to byłby straszny błąd Jazz. Teraz jest idealny moment na atak, a w przyszłym offseason kasa będzie miała o wiele mniejszą wartość niż obecnie (ze względu na to, że wiele drużyn będzie miało masę wolnego miejsca w salary, co będzie skutkowało przepłaceniem przeciętnych graczy).

 

Do tego mając core- Rubio-Mitchell-Ingles-Crowder-Gobert , nie ma co czekać, tylko grać o pełną pulę. Już w tym roku Jazz grali 2 rundzie PO i kto wie czy ze zdrowym Rubio nie stawiliby większego oporu Houston.Houston, które póki co w tym offseason się nie wzmocniło.

 

Pick Jazz, wedle wszelkich prognoz, powinien być w okolicach -22-27 miejsca, a draft nie zapowiada się na głęboki, więc jak dla mnie warto atakować, choćby po Harrisa (i jego prawa Birda) który idealnie pasowałby do Jazz.

 

Koniec z oszczędnościami w SLC, pora rzucić dolarami i grać o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twój wpis niejako wpisujący się w dyskusje nabił dwa

 

Teraz można gdybać ale przy fali krytyki niebroniacego i nierzucajacego za 3 cancera w PO sprawiła ze można wrzucić co by było gdyby.

 

Gracza jak Ingles spurs z przyjemnością by mieli a Favors tez poprawiłby skład wysokich.

 

Dla mnie zaskoczeniem jest raczej bierna postawa w lato jazz którzy po cichu robią swoje.

 

Brakuje jednak kropki nad i.

 

Kiedyś hawks mająca niby 4 allstarow szła podobna droga.

System jazz z czasów haya jeszcze jest bardzo dopasowany do możliwości Leonarda.

Z perspektywy spurs wole DDR ale zestaw od jazz jeżeli spurs udałoby się zrzucić kontrakt millsa czego nie chciało zrobić Toronto to opcja warta przemyślenia. Było minęło.

 

A nie mając ani salary millsa ani DDR można złowić coś w lato za rok. Ingles jest tani a id razu lata dziurę na sf.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i policzek dla Rondo fanów ( w tym Ciebie, danny ;) ), którzy robili z Niego trzeciego muszkietera. Nawet Ian Clark był bardziej wartościowy, co w pełni zgadza się z moją obserwacją.

Edit: Chociaż w sumie nie wiadomo jak z minutami tutaj i o jakiej próbce mówimy.

Marcus od kiedy ja fanem Rondo jestem - bo nie przypominam sobie? Bo napisałem, że RR nie jest taka padaką jak 90% forum uważa? C'mon..

BTW. To, że lineup z Jrue na PG i Clarkiem na SG jest lepszy to oczywiste, bo Clark jest lepszym SG od Jrue, który jest bardziej efektywny na PG. Niemniej nie róbmy sobie jaj, to 17 lineup ligi i drugi Pels! Bardziej zwróć uwagę że ten z DMC jest dalej, a sam DMC jest tzw. najgorszym influencerem ligi https://docs.google.com/spreadsheets/d/1h3UNZlcVEsSKR5f5sDxpYJ8DwY0nkmv1siCr6zNkyb0/edit?usp=drivesdk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy gadacie, przecież Jazz nie mogą wymieniać Fava. W związku z tym gadki o oddaniu go za Leonarda nie mają sensu.

ale nikt nie pisal, ze teraz mialoby to nastapic, tylko Ignazz rzucil pomyslem. Rownie dobrze zamiast Fava moglby isc Burks i do tego jakies picki, spokojnie- pod wzgledem formalnym- bylobybto do zrobienia, choc imo pakiet od Toronto i tak bylby atrakcyjniejszy dla Spurs wiec to czysta fantastyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt nie pisal, ze teraz mialoby to nastapic, tylko Ignazz rzucil pomyslem. Rownie dobrze zamiast Fava moglby isc Burks i do tego jakies picki, spokojnie- pod wzgledem formalnym- bylobybto do zrobienia, choc imo pakiet od Toronto i tak bylby atrakcyjniejszy dla Spurs wiec to czysta fantastyka.

Jazz by musieli coś jeszcze dorzucić. Kasa by się nie zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingles nie jest kreatorem? Lool, był drugim playmakerem Jazz.

Lool, powiedziałbym że trzecim [po Mitchellu i Rubio], ale co za róznica, gdy tymczasem pisząc że Spurs za Leonarda chcieli kreatora, miałem na myśli kreatora - pierwszą opcję [wybacz, uznałem to za oczywiste że to jest jasne że chodzi mi o głównego kreatora i nie dopisałem tego], i tutaj, czy Ingles jest 3. czy 7. playmakarem w Jazz nie ma znaczenia, bo po prostu nie nadaje się zupełnie na to by być głównym kreatorem czołowego zespołu.

Właściwie po stracie Rubio [przez kontuzję w serii z rakietami ] można było zobaczyć że on na tym poziomie nawet na 2. opcję się nie nadawał bo jego cała gra poleciała na łeb na szyję, a co tu mówienie o pierwszej.

 

Także przemyśl co piszesz zanim znowu kogoś wyLOLujesz, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.