Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj. 21:30.

Ciekawe na ile te ostatnie wyniki to kwestia dojście Portera i odejscia tego jełopa Parkera? 

czy twarda łapka  Boylena pomogła?

Odrodzenia Zacha po kapitalnym początku sezonu. Lopez wraca do żywych i w ataku kręci sie na tej jednej nóżce jakby był 10 lat młodszy. 

Tylko Dunn wygląda nijako. 

W minionym sezonie też po powrocie Miroticia zespoł zaczął wygrywac. Potem lipa i na koniec jakieś Kilpatricki wygrywały mecze co ostatecznie gówno dało. Przyszedł nastepny sezon i dalej była nędza.

Oby teraz to było właściwe światełko w tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w nawiązaniu do ostatniego meczu takich kilka lużnych numerków, co mi się napatoczyły... :onthego:

 

108 - 90 - taki mamy wynik jakby tylko zsumować dorobek trzech najlepiej punktujących zawodników każdego teamu.

 

182 - tyle rzuciło w tym meczu 5 ludków - grubo ponad połowę zdobytych punktów.

 

Dzisiaj jedziemy z 5 dogrywkami, co stanie się zaczątkiem najbardziej kultowej rywalizacji w dziejach NBA - Bulls vs Hawks - Celtics vs Lakers to będzie przy tym szkółka niedzielna dla nastoletnich dziewic...  :panda:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS polecił ten mecz w temacie "must see", ale tam był strasznie niski poziom. liczba dogrywek robi wrażenie, popisy Younga też, ale za dużo błędów z obydwu stron.

 

dziwne też trochę było, że gdy Robin z Markkanenem znajdowali się razem na boisku, to piłka szła przez tego pierwszego, a drugi był jakby ignorowany przez drużynę.  za to fin zaskoczył mnie obroną 1 vs 1, bo kilka akcji świetnie ustał vs Trae.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS polecił ten mecz w temacie "must see", ale tam był strasznie niski poziom. liczba dogrywek robi wrażenie, popisy Younga też, ale za dużo błędów z obydwu stron.

 

dziwne też trochę było, że gdy Robin z Markkanenem znajdowali się razem na boisku, to piłka szła przez tego pierwszego, a drugi był jakby ignorowany przez drużynę. za to fin zaskoczył mnie obroną 1 vs 1, bo kilka akcji świetnie ustał vs Trae.

właczyłem w crunch 4q, a polecałem po drugiej dogrywce, poziom poziomem, ale 4 dogrywki i dwa występy 40+ chyba można polecić?

 

trudno wymagać też od takich drużyn jakiegoś wybitnego poziomu, bądźmy realistami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6rifeQ.png

Wszystko spoko, ale czy on jest w stanie pociągnąć średniej jakości zawodników do PO, czy jednak ważniejszym graczami będą Markkanen i Carter? I czy jego ego dopuści do tego, by być numerem #3? Bo póki o nic nie grają, poza pickiem to wszystko wygląda niegroźnie, ale przy dalszych etapach rozwojów prospectów to albo LaVine wejdzie na poziom ścisłej czołówki albo zacznie przeszkadzać. A ma jeszcze 3 lata kontraktu. Już za dwa Fin będzie walczył o maksa, a już może za rok o ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale czy on jest w stanie pociągnąć średniej jakości zawodników do PO, czy jednak ważniejszym graczami będą Markkanen i Carter? I czy jego ego dopuści do tego, by być numerem #3? Bo póki o nic nie grają, poza pickiem to wszystko wygląda niegroźnie, ale przy dalszych etapach rozwojów prospectów to albo LaVine wejdzie na poziom ścisłej czołówki albo zacznie przeszkadzać. A ma jeszcze 3 lata kontraktu. Już za dwa Fin będzie walczył o maksa, a już może za rok o ASG.

 

Zach zaczął być produktywny dopiero gdy dołączyli Porter z Finem, wiadomo, że jego ego to jest jakiś red flag, ale na razie nie ma co wyrokować, wszystko się wyjaśni prawdopodobnie dopiero w następnym sezonie.

 

No i nie mam pojęcia jak Tobie wyszło, że gość robiący w rookie season per 36 15ppg na średnich procentach musi być rozpatrywany jako opcja przed LaVinem, mowa oczywiście o WCJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.