Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym to jest tylko jeden 2nd i to dopiero w 2023 jeśli się nie mylę. Wiadomo Porter jest przepłacony, ale tak jak inni piszą, kto chciałby w FA przyjść do Chicago - no nikt konkretny, a tak masz fajnego SFa i zarząd ma mniej gotówki na głupie kontrakty, zdrowy Otto może wiele dać tej ekipie i już w przyszłym sezonie mogą teoretycznie bić się o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi które bo tak jak patrzę to oprócz tego 2nd picku 2023 i 2nd picku 2019 to do 2023 mają wszystkie i przy niektórych mają swap best no i wybory od Grizzlies. Te które poszły w wymianach do Rockets i Thunder są top 55 protected więc na 100% do nich wrócą

Na ten moment najgorszą wymianą z pickami w roli głównej jest ta z lipca 2016, kiedy za prawa do Atera Majoka oddali Jose Calderona, Denver 2018 second round pick(Svi Mykhailiuk) i ich własny 2019 second round pick. Tylko po to żeby móc podpisać Wade'a w lato

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ale tak jak inni piszą, kto chciałby w FA przyjść do Chicago - no nikt konkretny, a tak masz fajnego SFa i zarząd ma mniej gotówki na głupie kontrakty, zdrowy Otto może wiele dać tej ekipie i już w przyszłym sezonie mogą teoretycznie bić się o PO

Dokładnie, nawet LaVine by nie został u nich, gdyby nie RFA - niestety tylko poziom Jabari Parkerow by tu chciał za kupę kasy grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Gar czaił się na Tobiasa (teraz? lato?), ale wyszło jak wyszło, więc jak widać zrealizował plan B, czyli Otto. Wiadomo, że Byki nie są żadnym graczem na polu FA, dlatego naiwnym było myśleć, że ktoś topowy przyjdzie tutaj grać. Nie ma też potrzeby spoglądać na kapustę, nie w tym momencie. Co do Portera to od jakiegoś czasu było wiadomo, że jest to idealny gracz dla Chicago. Gościu z miejsca zostaje naszym najlepszym obrońcą i strzelcem za 3. Co prawda w tym sezonie ma swoje problemy, ale można przyjąć, że powinien wrócić do normalnego poziomu. Jeśli chodzi o samą wymianę to trzeba przypomnieć, że Portis nie był w planach na przyszłość ze względu na Fina, kapustę i fakt bycia czarną dziurą w obronie. Można powiedzieć, że Byki wyrwały w miarę młodego solidnego grajka za praktycznie frytki. 27-28 mln za sezon za startera czy powiedzmy 35 mln za 2 zmienników nie potrafiących bronić? Odpowiedź chyba jest prosta. Jedyny minus to szkoda tego picku, bo jednak może się wydawać, że za spory oddech finansowy to Wizards powinni coś dorzucić. Generalnie wymiana na plus z malutkim ale. Chyba można oczekiwać jeszcze jakiegoś ruchu, ponieważ nie mamy zmiennika dla Lauriego ( życzeniowo Vanderbilt), no i liczę, że jednak spuszczą Dunna.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls idą w Cartera Jr, Markkanena i teraz Portera Jr. czyli pozycje 3-5 mają obstawione.

Wydaje mi się, że będą chcieli teraz wyciągnąć jakiegoś konkretnego rozgrywającego do nich i poświęcą na to swój tegoroczny wysoki numer w drafcie.

Kogo mogą na to złapać? Holiday, Conley?

Edytowane przez Wendell34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls idą w Cartera Jr, Markkanena i teraz Portera Jr. czyli pozycje 3-5 mają obstawione.

Wydaje mi się, że będą chcieli teraz wyciągnąć jakiegoś konkretnego rozgrywającego do nich i poświęcą na to swój tegoroczny wysoki numer w drafcie.

Kogo mogą na to złapać? Holiday, Conley?

Zależy też z którym numerem skończą, bo jeśli wystarczy to na Moranta to myślę, że właśnie w niego pójdą i nie będą szukać wymiany. Szkoda trochę Dunna bo naprawdę myślałem, że w tym roku ustabilizuje swoją formę, ale też z kim oprócz Markkanena i Lavine'a miał grać, jak połowa składu to poziom G-League a druga połamana leczy kontuzje. Co prawda nie zrobił żadnego progresu jeśli chodzi o rzut z dystansu i momentami podejmuje dziwne decyzję. Chociaż CY może go w przyszłym roku zmotywować do poprawy bo jest to tak naprawdę ostatni dzwonek, żeby się pokazać. Wydaję mi się, że jeszcze przyszły sezon powinni spróbować jeśli to możliwe złapać jakiś dobry wybór, żeby mieć naprawdę ciekawą i mocną ekipę na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem na fa, kto czyta ten wątek wie, że nie mam żadnych obiekcji- obecni Bulls są porażką organizacyjną

Liczyłem na spokojny rebuilding, zbieranie assetow, pickow, czyszczenie salary i odbudowę przez draft. Dopiero w dłuższej perspektywie na włączenie się do elki o top nazwiska. A mamy lavina i portera na 20+ umowach, masę nonameów, sprzedawane co chwilę picki i brak normalności

Jedyny plus to wiek portera. I nawet mi go trochę szkoda bo gdyby miał ciut niższy kontrakt być może zgłosiłby się po niego jakiś poważny zespół... Finansowo spoko dla niego ale pod względem sportowym stracił na tamtym szalonym lecie

 

 

Btw

Wizards ladnie czyszczą roster pod przebudowę

Gdyby tylko nie było tego walla

Ale to chyba karma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na spokojny rebuilding, zbieranie assetow, pickow, czyszczenie salary i odbudowę przez draft.

Masz już Cartera i Lauri, mało? Ile chcesz się odbudowywać? 10 lat? Ten deal z Otto jest świetny, bo wymusza kolejne ruchy. Nie idziemy w zbieranie numerków i czyszczenie salary.

Edytowane przez Wendell34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany, że Lavine jest takim wielkim problemem. Wystarczy "tylko" normalny rozgrywający i sprowadzenie ZL do roli JJ. :D Tyle i aż tyle. Morant z draftu, jeden z Morrisów z FA, Payton lub Rondo na rezerwę. NARESZCIE zdrowy Denzel i kto wie.


- first-round picks 2019
- first-round picks 2020
- Zach LaVine
- Robin Lopez

za

Mike Conley

 

;)

Co? :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo chciałem kilka lat temu i się doczekałem

Conleya też chciałem kilka lat temu...

 

Prawda jest taka że ani conleyowi to nic nie daje ani bykom

On powinien mieć szansę powalczyć o coś poważnego, więc całym sercem jestem za tym tradem do jazz

- first-round picks 2019

- first-round picks 2020

- Zach LaVine

- Robin Lopez

 

za

 

Mike Conley

 

;)

gdybyś tak dobrze nie pisał po polsku uznałbym że masz Forman na nazwisko ;) Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.