Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

WCJ względem wyników i impaktu może być tak (w przyszłości) rozpatrywany. LaVine i Markkanen to nie są orły w obronie, a WCJ to już w rookie dobry obrońca.

 

no, ale to, że ma być podporą defensywy chyba nie ulega wątpliwości, chodzi o to jak taka rola ma być przeszkodą dla LaVina jako współlidera ofensywy, a co za tym idzie całych Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba trochę inaczej zrozumiałem wypowiedź Zdzicha. Nie jako #3 w ataku, a czy ego pozwoli być tym #3 w organizacji, bo WCJ przy swojej wszechstronności może być ważniejszy. 

 

No i nie wiadomo kto tam z draftu wleci.

 

przecież my mówimy o totalnych szczawiach, liderem powinien być tam jakiś weteran pokroju Milsapa w Nuggets, klasyfikowanie jakiś top3 z graczy tak młodych nie ma żadnego sensu imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to było o mój Boże level Knicks (nie próbuje prowokować, mam styl na myśli)

 

Lauri miewał już w tym sezonie gorsze ofensywnie przestoje ale to jak (nie)zagrał dziś to był zdecydowanie najgorszy występ w tym sezonie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktokolwiek zwrócił może uwagę na to co robi niejaki JaKarr Sampson...? Under przeciętny roles, który wyróżniał się defensywą i atletyzmem, w trzech meczach dla Bulls zdobywa średnio 23 PTS. FGG 65,8% 3P% 44%. 

 

Dlaczego to takie niezwykłe? Ano dlatego że przed tymi trzema meczami, w 169 wcześniejszych meczach tylko 22 razy zdobył więcej niż 10 punktów, z czego tylko raz więcej niż 20 (22 w ostatnim meczu debiutanckiego sezonu w PHI). 1,5 sezonu w PHI, końcówka sezonu w DEN, sezon w G-League, resztkówki sezonu w SAC.

 

Ciekawe czy to wypadek przy pracy, czy chłopak nagle się odnalazł...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dużo pracował nad rzutem (choć 30% w G-L tego nie potwierdza), co nie zmienia faktu, że jak zawsze w końcówce sezonu wiele takich nazwisk zdobywa swoje rekordy. Główny powód to gra w tankerach (poza sporadycznymi wyjątkami) i odpuszczanie ich w obronie przez inne ekipy.

 

Zasadniczo 100% racji, ale dla porównania Michael Carter-Williams, który jest/był podobnej klasy strzelcem co JaKarr notuje w ORL 31,6%, a Michael Jordan chińskiej koszykówki - Jimmer Fredette, po powrocie do NBA notuje w Suns 30,8% (w tym 0/11 za 3).

 

Gdyby nie to, że oglądałem go w Sixers, to bym się tak nie dziwił...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo 100% racji, ale dla porównania Michael Carter-Williams, który jest/był podobnej klasy strzelcem co JaKarr notuje w ORL 31,6%, a Michael Jordan chińskiej koszykówki - Jimmer Fredette, po powrocie do NBA notuje w Suns 30,8% (w tym 0/11 za 3).

 

 

 

MCW gra piętnaście minut z ławki w zespole grającym o PO i oddaje z pięć rzutów na mecz. JaKarr gra ponad 30 minut w Bulls, którym zależy na jak największej liczbie porażek, więc ma wolną rękę.

 

I akurat MCW gra ostatnio dobrze. Wiadomo, on ze swoim rzutem może najwyżej wybić okno, ale on w Orlando ma robić dwie rzeczy - bronić i rozgrywać. To wychodzi mu ostatnio naprawdę nieźle. Chociaż na tle Granta każdy wyglądałby przyzwoicie, to inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chociaż do draftu daleka droga to mój faworyt do #7 to Coby White, którego wybrałbym nawet z utraconą 4. 

https://ca.nba.com/news/nba-draft-2019-coby-white-scouting-report-strengths-weaknesses-player-comparison/1go40q6udojuk1rc8j9f1a1jej
 

Cytat

Coby White is a proven shooter.

.....

Perhaps the most interesting statistic about his shooting is the fact that he took 73 three-point shots from NBA range and hit 42.5% of those attempts. With that number in mind teams should know he is a legitimate three-point threat at the NBA level.



Trzema mieć nadzieję, że nikt z zarządu nie wpadnie na pomysł by pomagać Lakersom jak liga przy loterii, bo oddanie picku za Lonzo to będzie idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mając LaVine, Portera i Markannena to akurat potrzebny Wam kolejny typowy shooter... Potrzebujecie real PG z defensywą, w sumie to nawet najlepiej taki doświadczony bo z dobrym PG to jest ekipa spokojnie na walkę w PO. Myślę po losowaniu tacy Memphis chętnie by Conleya oddali.... bo Morant tam idealnie by pasował do przebudowy i JJJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.