Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, ja tam do Dumna mam mniejsze pretensje niż do Lavinea

Choć wg mnie Chris powinien częściej współpracować z laurim! A ten drugi powinien przepracować najbliższe lato z kimś kto nauczy go dostrzegać partnerów na lepszych pozycjach bo jak na standardy dzisiejszej NBA Fin nie potrafi asystować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine to taki typ zawodnika, który całą karierę powinien grać 6th mana. Wejdzie pod kosz i jako slasher i technicznie layupem czy floaterkiem, minie na zasłonie, zbierze, poda, rzuci za 3 czy w HCO, ale nie jest w stanie (głównie przez źle podejmowanie decyzji) utrzymać wysokiej efektywności i dawać obrony. Ot może będzie z niego lepszy Lou czy Jamal, co nie znaczy, że jest złym graczem - pewnie większość teamów chciałoby mieć takiego all round energizera z ławki. Po prostu S5, szczególnie vs dobrym teamom nie jest dla niego, a wysokość kontraktu nie służy grze z ławki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine to taki typ zawodnika, który całą karierę powinien grać 6th mana. Wejdzie pod kosz i jako slasher i technicznie layupem czy floaterkiem, minie na zasłonie, zbierze, poda, rzuci za 3 czy w HCO, ale nie jest w stanie (głównie przez źle podejmowanie decyzji) utrzymać wysokiej efektywności i dawać obrony. Ot może będzie z niego lepszy Lou czy Jamal, co nie znaczy, że jest złym graczem - pewnie większość teamów chciałoby mieć takiego all round energizera z ławki. Po prostu S5, szczególnie vs dobrym teamom nie jest dla niego, a wysokość kontraktu nie służy grze z ławki...

Nie wiem czy to nie jest pierwszy niehejterski opis Zacha na tym forum ever. Zgadzam się w 100%

 

Nadal może być uważany za ważny punkt ekipy, szczegolnie, że jest lubiany przez kolegow ponoć, nie ma co go na siłę teraz oddawać, bo też Bulls mają większe problemy niż on (brak PG, starting level SF, brak trenera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach nie generuje problemów w Bulls, on je uwydatnia

 

Nie da się go nie lubić, ma skilla ma serce do gry i to się miło ogląda

Gorzej wypada stosunek ceny do jakości

Nie byłem i nie będę raczej fanem kontraktu i tego że wyrównali Kinga

Ale za to do Lavinea pretensji nie mam bo i za co, wiadomo kto tam podejmuje decyzje

 

A co się tyczy wysokości kontraktu i gry z ławki

Ten problem z Bulls nie istnieje

Parker jest tego przykładem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.