Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

O, widzę, że fani Denver szybko zaczęli używać argumentu "aleniełapiesiędoplayoffów". ;]

 

Gdyby nie Kemba, to Hornets mieliby bilans w stylu 16-48, oni są tak słabi. 

 

dlaczego piszesz fani?

 

nie moja wina, że typ zaczął tak mocno, a w najważniejszej części sezonu nie daje już rady, i ja go nie wywalam poza top ligi tylko neguję stawianie go przed DARem, moje prawo

 

argument 16-48 o tyle nietrafiony, że nigdy się tego nie dowiemy, zawsze mnie zastanawiało jak ktoś takie coś liczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden fan Denver powie tak drugi fan Denver powie inaczej. Slabe uogolnienie biorac pod uwage to, ze chyba nawet bezposrednio Tobie pisywalem, ze Kemba to tier Lillardow i Irvingow z zyciem zepsutym przez MJa :smile:

 

Bo to samo piszesz o Townsie. :] 

 

argument 16-48 o tyle nietrafiony, że nigdy się tego nie dowiemy, zawsze mnie zastanawiało jak ktoś takie coś liczy ;]

OK, byliby po prostu beznadziejni. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak Nets bez Russella, no może ciut mniej

NAwet w tym 2019 Nets z Rusellem ale bez Spencera są 6-8 a Dinwidlle są 9-3 więc ja tam nie wiem

 

Ba DLO ma wciąz ujemny RAPM za cały sezon. W 2019 ma total +9 raptem więc szału nie ma by pisać, że byliby beznadziejnu

Jakieś masz dowody na swoją tezę poza gdybaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 20 meczach nie był. W pierwszej połowie łącznie już na pewno był^.

Zresztą powtórzę : za cały sezon mam Kembę wyżej, tylko DLO po prostu wszedł w 2019 na inny level i ciężko porównywać całorocznego DLO z tym co gra od ponad już 2 miesięcy. 

 

,Nie wyznaczałem granicy od kiedy Russell błysnął. Z niejasnych nikomu powodów dzielę sezon na 28-27-27 ;)

 

Ale tak czy siak cały sezon overrall Kemba > DLO bezsprzecznie, a ostatnie dwa miesiące są debatable. Tak czy siak, więc LBS albo łyknął twoją propagandę i przecenił Russella albo po prostu ma niskie mniemanie o rozgrywającym Hornets, bo teza jakoby Walker w tym sezonie nie stał obok DLO i może był nawet gorszy od Lavine wydaje się przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

 

od kiedy Jok miał zerowe on/off przez pierwsze dwa miesiące to nie za bardzo ufam już temu statowi

 

 

 

a jak to wygląda od kiedy DAR zaczął grać dobrze?

 

https://www.basketball-reference.com/teams/CHO/2016.html

 

oto roster gdy Hornets zrobili 48W, naprawdę przestańmy tworzyć bajki o jakimś beznadziejnym supporcie Kemby

 

sorry ely, niechcący Cię zacytowałem, ale oczywiście, że RAPM będzie miał słabszy jak patrzymy przez prymat całego sezonu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc LBS albo łyknął twoją propagandę i przecenił Russella albo po prostu ma niskie mniemanie o rozgrywającym Hornets, bo teza jakoby Walker w tym sezonie nie stał obok DLO i może był nawet gorszy od Lavine wydaje się przesadzona.

mniemanie mam niższe wzgledem oczekiwań, bo już pies kochał bilans i PO, ale pierwsze dwa miesiące Kemba spokojnie mieścił sie w okolicach top10, a teraz na pewno nie stawiałbym go wyżej, bo zwyczajnie nie sprostał oczekiwaniom, a czy z niemocy czy z powodu tego mitycznego słabego supportu to już mało istotne, bo roster przez cały sezon nielicząc kotuzji Zellera miał +/- taki sam

 

w rezultacie jestem skłonny postawić obu na podobnej półce, ale nic ponadto

Ja nie będę ani trochę zaskoczony, gdyby Russell po dostaniu maxa wrócił do dłuższego grania tego, co grał w pierwszej ćwiartce sezonu.

o! to wtedy z chęcią wróce do tego co było w tym wszystkim najfajniejsze ;) Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, ten roster, który wrzuciłeś to były CY Batumow i innych Williamsow. Później Hornets wpakowali się przez to w złe umowy, a ci gracze teraz nie grają na miarę tych pieniędzy i to jest problem.

ale wiesz, że Batum gra sezon na prawie 60TS? :) nie wiem wprawdzie jak broni, ale jak na niego to git sezonik raczej

 

wiem co to było, ale jednak to praktycznie ten sam roster, choć taki Lin był naprawdę dobry wtedy, niestety imo to nie jest aż takie łatwe do usprawiedliwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę mało, jak na ten kontrakt, a przez ten kontrakt nie mają nikogo lepszego i kółko się zamyka :tongue:

 

to też jest jakieś 5 punktów różnicy, a przecież biorąc pod uwagę efektywność to chyba wychodzi mniej więcej lekko na plus (choć tu improwizuje), jak by nie było myślałem, że to dalej typowy minusowy Batum, a tu proszę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.