Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nikt dostępu do takich cyferek

To nie stawiaj tez z kapelusza dla obrony słabszej gry Bena i braku rozwoju, bo ani eye test meczowy, ani analiza lineupów nie potwierdzają Tego co piszesz...

 

 

^ Ty nie pisales o wadach tylko to, ze on ofensywie ma repertuar na poziomie DeAndre Jordana wiec trudno było pomyśleć co innego :P

Przeczytaj raz jeszcze... i nie rób kolejny raz skrótów myślowych/insynuacji niezgodnych z prawdą na poziomie gimnazjum, bo nie chce mi się korygować Cię co chwilę. Pisałem o repertuarze rzutowym w ofensywie Bena (a raczej jego braku), a nie ofensywie overall (abstrahując od innych aspektów) jak sugerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolden w dzisiejszym meczu z MIN rzucił 19 punktów, w tym trafił 5 trójek (na 7 oddanych). Do tego 8 REB i 3 BLK. Wiem że jedna taka jaskółka wiosny nie czyni, ale nie wiem czemu w ogóle jest poza rotacją? Dziś zagrał tylko ze względu na DNP Embiida.

 

Nie wiem też, po co aktywowali w tym sezonie Zhaire Smitha skoro zagrał tylko 1 mecz (6 min)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym już kilkakrotnie - nie licząc Jerami Granta, Landry Shameta i Covingtona (który za to jest kontuzjowany), każdy gracz Sixers z czasów processu gra gorzej po zmianie klubu. 

Wymieniłeś jedynych 3 sensownych . No może jeszcze Sarić . Cała reszta którą 76ers oddali z czasów procesu to był szrot. Oni fatalnie w większości draftowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś jedynych 3 sensownych . No może jeszcze Sarić . Cała reszta którą 76ers oddali z czasów procesu to był szrot. Oni fatalnie w większości draftowali

 

Noel? Holmes? TLC? Każdy z nich miał potencjał na startera lub przynajmniej dobrego rolesa. Stauskas i Anderson też mieli przebłyski, których po wymianach już nie pokazali. Nawet Belinelli i Ilyasova grają gorzej... Jedyny ewidentny fuckup to Okafor. Z kolei z takiego MCW Brown wycisnął 500% normy.

 

Szrotem okazywali się po odejściu z Sixers - gdy tam grali wyglądali dobrze (lub przynajmniej zachęcająco...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 z tym WS/48 troszke pod teze dałeś, bo w rubryce obok masz np BPM w którym miał -1.4 w 76ers a w LAC  ma plus 0.2

 

to ze takie pluso/minusy ma swietne to tez kwestia lineupow, ale mimo wszystko on od momentu trejdu ma najlepszy net rtg z całego rosteru, więc jednak coś od siebie musi dokładać

 

TS "tylko o 1.1 wyzszy" ale robi to na większym volume. No i at rim robi 33% a za 3 46% na 6.2 att, dziwna sprawa 

 

w Obronie też z tego co patrzyłem LAC ogarnia dużo lepiej niż w 76ers

 

Doca za jakiegos świetnego coacha nie uważam [pamietając marnowanie prime CP3 roznymi durnymi pomysłami w PO czy oranie jakimiś Bradleyami w przekonaniu że mają niesamowity impact dzięki dpoy defensywie] ale asystentów czy innych ludzi od zagrywek  to wygląda na to że dobrał świetnych

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Doca za jakiegos świetnego coacha nie uważam [pamietając marnowanie prime CP3 roznymi durnymi pomysłami w PO czy oranie jakimiś Bradleyami w przekonaniu że mają niesamowity impact dzięki dpoy defensywie] ale asystentów czy innych ludzi od zagrywek to wygląda na to że dobrał świetnych

jakimi pomyslami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np granie Crawfordem grubszych minut [koło 30] mimo że ten w serii potrafił mieć więcej rzutów niż punktów a z jego cudowną obroną to LAC grali wręcz 4v5.

Ok, wiadomo ze Doc ma swoich ulubieńców typu Bradley, pytanie tylko czy on mial wtedy kim innym grac?Clippers z ery CP3 i Griffina charakteryzowali sie fatalnym obwodem i skrzydlem, pozdrawiają wszelkie Johnsony, Jeffy Greeny i Barnesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.