Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

C's i tak nie mają się czego wstydzić, wystarczyłoby żeby jeden z 2 Hay Irving byli w składzie a Cavs byliby za burtą, a tak wypada im pogratulować i przyglądać się z zaciekawieniem jak Lebron śrubuje rekord udziału w finałach, chciałem napisać udupionych finałów ale nie ma co być chamskim :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Smart i Rozier 0/14 a takie staty mieli mieć Korver i JR. Niektórzy sprawiali wrażenie jak by nie trafione trójki były tylko i wyłącznie domeną Cavs, a Celtic się nie miały prawa przydarzyć. LoL.

Tak sugerowały statystyki z tej serii :)

Zabawne wydaje mi sie to ze gdyby jednak celci trafiali trójki i to wygrali to pojawiły by sie głosy ze LBJ zjeb..ł bo miał aż 8 strat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze tak sie to skonczylo. Moglismy byc swiadkami kolejnej cinderella story w wykonaniu Stevensa.
Mam nadzieje ze Gordon i Kyrie usystematyzuja gre Zielonych w 2018/2019 i nie bedzie wiecej takiego palowania rzutow w crunch time najwazniejszego meczu w sezonie ;)

Future is bright, future is really bright.

Gratki dla Cavs, gratki dla GOATa.
Sorry Jordan.

35397-cover-1466598696-618-640x480.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika przypomina mi akcję z meczu, gdzie LeBronowi w kontrze zawodnik C's powiesił się na plecach, ten z gościem na plecach robi dwutakt, kończy layupem i nawet blok Browna nie pomógł i piłka wpadła do kosza. 

 

Wtedy pomyślałem sobie - CO DO ch**a? NIE POMYLIŁEM TAŚMY I CZY ZNOWU NIE OGLĄDAM SPACE JAM?

Wiesz może jak się nazywa to video na YT bo z chęcią sobie przypomnę  :peaceful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pod ręką linijkę z tej serii LeBrona ? :D
 

Propsy dla Celtics i przede wszystkim Tatuma - gość jest świetny, po prostu świetny.

LeBron potwornie męczył się w tych PO... to musi być ostatni sezon, w którym tak wiele jest na jego barkach bo gość po prostu się zajedzie i dupa z jego Legacy, które w jakimś sensownym teamie moglby pewnie jeszcze kilka lat pośrubować. 

 

GDYBY wygrał misia w tym seoznie - niezależnie czy z Rox, czy z GSW to było by najbardziej epickie mistrzostwo ever, ale...z całym szacunkiem dla Bostonu, oni po prostu w tym składzie byli relatywnie najmniej słabi ze wschodu - z finalistą z zachodu po prostu nie widzę jak James moglby to wygrać... ale ja już w serii z Indianą obstawiałem, że może mu zabraknąć paliwa.

 

Propsy dla Tatuma za dunk na LeBronie, probpsy dla LeBrona za blok na Rozierze. 

 

Ale i tak najbardziej niesamowite w tej serii było to, że Jeff Green zjawił się na G7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj go do Celtics, gdzie będzie mógł grać po 20 minut w RS, to nie dosc że powalczy o tytuł to z jego zdrowiem pogra do 40.

Nie lubię go ale jest z innej bajki niż reszta ligi. A to, że skomplementował graczy z Bostonu świadczy o tym, że mimo że jest najlepszy to potrafi się zachować. A mógłby się napiąć, zrobić " rooaaar" i powiedzieć "jestem królem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było słabe że go nie było

biorąc pod uwage rozwój młdoych na miejscu DA bym go wysłał dalej za innych rolsów których mu Stevens wskaże

Rozier nie daje rady w takich meczach. Ale liczę, że Dany coś wyczaruje. Tyle, że kibice brak finałów potraktują za rok jako porażkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać jutuba!

Drugie śniadanko w robocie, odpalam yt żeby czegoś posłuchać a tu na pierwszej pozycji uśmiechnięta morda korvera w czapeczce 2018 NBA finals

No k****!

A w domku czeka meczyk, który chciałem obejrzeć z emocjami w pakiecie

 

Lebron jest świrem

toż to wiadomo że się na neta nie wchodzi, zwłaszcza po game 7 bo wszedzie moga być spoilery :P

 

słabo spotkanie, full nie trafonych rzutow widac ze presja game 7 robi swoje

 

LBJ zagrał po prostu caly mecz, another day in the office ;)

Green zastąpił udanie Love, prawie tyle samo dał co Kevin :P

 

a w Bostonie najwiecej grał Tatum mimo 5 fauli, 

nie mogą mu tych minut odebrac kosztem Haya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było słabe że go nie było

biorąc pod uwage rozwój młdoych na miejscu DA bym go wysłał dalej za innych rolsów których mu Stevens wskaże

Lol 

We're talking about sitting on the bench. Not the game that I go out there and dier for and play every game like it's my last, not a game. We're talking about sitting on the bench. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i? 

 

Lol 

We're talking about sitting on the bench. Not the game that I go out there and dier for and play every game like it's my last, not a game. We're talking about sitting on the bench. 

 

no i co z tego?

Swoją obecnością mógł dodać otuchy ekipie.

Jesli chce być liderem tych chłopaków to powinienen tam być.

Chyba że już spakowany jest to wtedy luz :P

Hay był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.