Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobra. Dziecki doświadczenia nalapały, przeżyły fajną przygodę, teraz trzeba wrócić do domu i pomyśleć kogo da się jeszcze nauczyć rzucać, a kogo przehandlować na innego gracza, który umie rzucać. Bo jednak te mecze wyjazdowe i niektóre mecze u siebie to był dramat jeśli chodzi o shooting %. Gratulacje dla Cavs, cieszcie się póki LBJ jeszcze nie odszedł. Stevens GOAT, bez niego byśmy odpadli znacznie wcześniej. LBJ GOAT? Nie wiem, nie pamiętam tak dobrze ery MJ23. Na pewno GOAT XXI w. ;)

Jak dla mnie LBJ GOAT. Może to niechęć do MJ, ale uważam że LeBron daje zespołowi więcej.

Nie wiem kto pisał, że Smart nie utnie głowy smoka, jak widać nie uciął. Wrócił stary, ceglący Smart. No i chyba ostatecznie rozwiązano dylemat czy Rozier może zastąpić Irvinga. Nie może.

Wyżej wymieniona dwójka, Morris, Ojeleye, picki które są w posiadaniu i Dany może zacząć kombinować jakieś wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron idealnie się wstrzelił na wschodzie w czas spalonej ziemi po upadku Detroit Pistons oraz Boston Celtics. przejrzałem ostatnie lata na wschodzie to dla niego raj.

na wschodzie bez zmian . nuda

 

ale gość jest najlepszy

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać jutuba!

Drugie śniadanko w robocie, odpalam yt żeby czegoś posłuchać a tu na pierwszej pozycji uśmiechnięta morda korvera w czapeczce 2018 NBA finals

No k****!

A w domku czeka meczyk, który chciałem obejrzeć z emocjami w pakiecie

 

Lebron jest świrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Cavs, brawa dla Bostonu za postawę w tych play-offach. Horford z Tatumem to za mało, by zagrać w finale, a Boston nie dał nic od siebie więcej w dzisiejszym spotkaniu. Szkoda.

Z perspektywy Cavs, lepiej, żeby Rockets wygrali siódme spotkanie, choć najpewniej czeka nas powtórka finalu sprzed roku.

 

No i jak tam Twoje buki? Podejrzewam, że kupon nie wszedł. A miało być tak pięknie bo w końcu Cavs nawet nie mieli 50% szans :D.

 

I po co było to kruszenie kopi?

Przecież pisałem.

LeBron i jego Kaszalots Team w Finale.

 

ale Tatum ma przyszłość w tej lidze :smile:

 

Nom, po co? Durne dogadywanie, bo ktoś ma inne zdanie ( nie Ty Alonzo ). Niektórzy naprawdę powinni się nauczyć szanowania opinii innych.

 

Nie mnie gratulacje dla Stevensa. Tatum to przyszły HoF. Doświadczenie jakie zebrali na pewno zaprocentuje w przyszłości.

 

Stało się jak sądziłem - wygrało doświadczenie. Już pomijam, że sprawdziło się iż wystarczy aby się jego dwóch ziomali stawiło na mecz i Celtics będą mieć problem. Darknoza zajebiście powyżej napisał że Smart i Rozier 0/14 a takie staty mieli mieć Korver i JR. Niektórzy sprawiali wrażenie jak by nie trafione trójki były tylko i wyłącznie domeną Cavs, a Celtic się nie miały prawa przydarzyć. LoL.

 

Prze wuj z tego LeBrona. Miałem przyjemność oglądać na żywo mecze Jordana ale bez jaj, u niego teammates grali regularnie i dużo dodawali od siebie a nie tak jak w tym roku koledzy LeBrona wpadają zobaczyć co jest grane co trzeci mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yebany!

48 minut. dookola banda scrubow. na meczu stawil sie jeff green, kyle korver na 2 cyz 3 rzuty i TT na pare minut

 

gosc w pojedynke wyciagnal g7.

zadecydowaly rzuty za 3. celtics pudlowali na potege.

 

nie rozumiem narracji, ze celtics i tak wiele osiagneli. mieli g7 u siebie, prowdzili w serii 2-0, 3-2.  gdyby przerabali 4-1 czy 4-2 ok, wiwle osiagneli, cavs byli poza zasiegiem. ale cavs nie byli poza zasiegiem. a bez love'a celtics powinni to wygrac i zameldowac sie w finalach. za rok kontuzjowany moze byc ktos inny, inaczej ulozy sie drabinka etc

 

celtics fajnie zaczeli mecz, odskoczyli na kilkanascie(?) punktow jesli dobrze kojarze i powinni to pociagnac dalej. nie zrobili tego i tak czulem, ze jak bedzie na styku, lebron to wyciagnie.

 

brawa dla lebrona!

zrobil niesamowita rzecz! oddali kyriego, pozniej deale w trakcie sezonu

cholernie szkoda, ze bron spedzil 11 z 15 lat w cavs, bo w kazdej innej organizacji pewnie mialby z 8 tytulow. a tu udupiony albo z tyrone'm lue albo potato... masakra.

 

w czwartek juz tak latwo nie bedzie. niktnie zrobi 7/38 za 3

ale i tak graty za to co lebron zrobil.

mega sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epicka seria lebrona,w g7 nawet inni z cavs zaczęli grać.Po 2-0 dla celtics byłem za tym aby to celtics weszli do finals,tak kiepsko wyglądali cavs.Teraz nie pozostaje mi nic innego jak kibicować cavs w finale.Jednak skuteczność celtics była dość kiepska tej nocy ,niżej ustawili poprzeczkę dla lebrona.

Edytowane przez burner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z normalną skutecznością Celtics by wygrali. Wyszło jak wyszło, żal Tatuma, że nie pobił Jabaara.

 

Ile mu tam brakło? 2 punktów? To tylko pokazuje co za gość z niego i jaki Ainge to geniusz. Choć to walnięcie z klaty LBJ po udany dunku mógł sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow. to chyba jest mój najulubieńszy mecz z perspektywy psychofana LJ. no, na pewno w top 3: za g7 z finałów 2016 oraz przed G6 CF 2012.

 

PS

a w nocy na żywo obejrzałem tylko pierwszą kwartę i poszedłem spać, bo myślałem, że już tego nie wyciągnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.