Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - WCF (1) Rockets vs (2) Warriors


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

własnie tak sobie wyobrażałem że Rox moga wygrać jakikolwiek mecz, wygraną na styku, gdzie jedna akcja mogla zmienic wynik meczu

wyrwane to zwycięstwo, głownie obroną

 

Warriors chyba nie przegrywali serii od czasów Choke Duranta,

 

nie wiem co się stało żę nie grają swojej zespołowej koszykówki tylko coraz wiecej iso, czy to przez to żę Curry wypadł i wiekszośc akcji musiała iśc przz Duranta? tylko dlaczego nie mogą do tego wrócić?

przez że nie grają zspołowo to ławka Warriors jest totalnie niegroźna bo tak nikt nie potrafi sobie sam wykreować rzutu

w sumie nie moja spawa, 

może to tylko tymczasowy spadek formy i po g4 i g5 wygrają resztę az do odebrania pucharu ale w końcu mają kłopoty i to jest ciekawe

 

 dobrze by było by cp3 wrocił bo jak znowu nie będzie obrońcy na Curry'ego a oni to jednak wygrają to się wnerwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pocichu licze na finał Cavs-Houston i wygraną LeBrona. Po prostu mu się to należy. Już po wyjściu z 3:1 krążyły memy z nim, Kobe i MJ że 'teraz już nic Lebronie nie musisz', a zrobienie misia z tak szrotowym supportem to jest naprawdę jednogłośny goat wtedy dla mnie.

 

Dodatkowo prztryczek w nos Duranta zawsze na propsach. Zdrowia Ci życzę Durex, ale nie finałów.

 

ja taki final bym chcial z tego powodu ze kazdy zwyciezca by mi odpowiadal

 

dla LeBrona bo +1 pierscien, dodatkowe "punkty" w legacy

a dla Houston, bo CP3 z pierscieniem latwiej bedzie pozniej w rozmowach za 10 lat dawac nad niektorych gosci, ktorzy po prostu sa gorsi i byli na przestrzeni kariery, a tak to bedzie zawsze za nim podazalo to, ze jednak tego pierscienia nigdy nie zdobyl (+fajnie by bylo jakby Harden pierscien zdobyl, alez to by bylo dobre uczucie jakby po tym jak mu "ukradli" MVP rok temu w tym zdobyl i MVP i misia)

 

edit:

zapomnialem tez dodac, ze ralnie patrzac uwazam ze ani Cavs ani Boston nie maja najmniejszych szans ani z GSW ani Hou, takze imo wygrany z Zachodu zdobedzie misia i to dosyc latwo

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał finał Rockets Celtics i wygraną Bostonu. Nie dlatego że im kibicuje tylko dlatego, że nie znoszę Hardena. Nawet Cavs będę wspierał w finałach. Z GSW to Celtics mogą 4-1 dostać, ważne żeby Tatum zrobił rekord rookie w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(+fajnie by bylo jakby Harden pierscien zdobyl, alez to by bylo dobre uczucie jakby po tym jak mu "ukradli" MVP rok temu w tym zdobyl i MVP i misia)

 

 

 

I z jeszcze jednego powodu można chcieć aby Harden zdobył misia.

 

Obiecał wtedy zgolić brodę.

 

20130915100904140-768x467.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem.

 

Ogólnie w PO jest tak, że z porównywalnymi zespołami czasem się wygrywa a czasem przegrywa (przypadek vs. Portland), a z wyraźnie lepszymi się przegrywa (wszystkie pozostałe porażki Rockets w PO).

 

Więc bottom line jest taki, że raz opdadli po dobrej walce z porównywalnym zespołem i cztery razy z teamami, których nie mieli prawa pokonać. Jak ktoś twierdzi, że powinni zrobić więcej to jest nieco oderwany od rzeczywistości - może naczytał się za dużo komiksów, nie wiem.

Bottom line jest taki,i od tego zaczęła się dyskusja,że Harden w playoffs dość regularnie obniża poziom i tylko momentami przypomina MVP caliber gracza z rs. Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byłoby sprawdzić jak Harden gra w rs przeciwko lepszym zespołom. W RS jest jednak więcej meczów przeciwko średnim lub słabym zespołom i to one nabijają statsy. Przychodzi PO i gra się z najlepszymi a z nimi na pewno Harden(jak większość zawodników?) ma słabsze średnie.

 

Również nie zgadzam się ze zdaniem, że Houston mogło ugrać więcej w poprzednich PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byłoby sprawdzić jak Harden gra w rs przeciwko lepszym zespołom. W RS jest jednak więcej meczów przeciwko średnim lub słabym zespołom i to one nabijają statsy. Przychodzi PO i gra się z najlepszymi a z nimi na pewno Harden(jak większość zawodników?) ma słabsze średnie.

 

Również nie zgadzam się ze zdaniem, że Houston mogło ugrać więcej w poprzednich PO.

Podobnie mocno jak Harden obniżał swój poziom w playoff Chamberlain. W regularze średnia z kariery 30,1pkt, a w playoff 22,5 pkt

Kiedyś chyba nawet było jeszcze trudniej utrzymać poziom w playoff, bo były 4 drużyny ze wschodu i 4 z zachodu więc w

playoff grała sama czołówka. W regularze można nabijać sobie cyferki lepsze na słabszych/średnich zespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z game 7 także. Pięknie, jak co roku Warriors mają najwięcej farta w play-offach, gardzę.

 

Mówicie, że Zachód lepszy od Wschodu - bzdura. Dać Warriors na Wschód i mają bardziej pod górkę w PO niż na Zachodzie, gdzie każdy rozkłada przez nimi nogi.

Edytowane przez Rek'Sai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówniana taktyka spowodowała że zmęczony niemalże w ostatniej akcji CP łapie kontuzje. Wina makarona ze nie ma wszystkich graczy na game 6. W ogóle to żal patrzeć jak Harden na zmianę z Paulem zajeżdżają się w iso game. Ciekawe co zrobią teraz?!  Harden nie zaciągnie ich sam do finału nie ma ch...Pewnie wyciągnie D'Antoni zardzewiałego JJ. Ale jak przez cały rok tak grali jak teraz to nic nie zmienią. Tylko jeden dzień konia Hardena może im dać finał ale nie musi. 

 

Czy ku.. taki mistrz ataku jakim podobno jest dAntoni nie może po paru zasłonach rozpisać jakiejś akcji do łatwego wykończenia?!

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon jebnie 40+ i po krzyku :rugby:

Anderson to się serio nie nadaje nawet na kilka minut?

Anderson się nie nadaje wystarczy taka jedna dziura w obronie jak Harden który o dziwo po tej stronie boiska się stara i coś tan nawet pobronił. Huston powinni porządnie poślady ściągnąć bo taka szansa jak maja w tym roku może już im się nie powtórzyć. Nie wiadomo jak ich skład będzie wyglądał za rok. 

 

Chciałbym żeby finał był miedzy Houston a Boston i czekam jak ten zespól z GS się rozpadnie albo chociaż odwróci się karma i to oni będą mieli kluczowe kontuzje a nie ich przeciwnik. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.