Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECSF Boston Celtics vs Philadelphia 76ers


Julius

Sixers-Celtics  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak będzie?

    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      4
    • Sixers w 6
      17
    • Sixers w 7
      8
    • Celtics w 4
      0
    • Celtics w 5
      1
    • Celtics w 6
      8
    • Celtics w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Simmons na piątkę? Wystarczy zablokować go na 5 metrze i nie trafi do kosza. Na Embiida nie ma odpowiedzi (gorsi zawodnicy Celtics rotacyjnie go męczą) ale Simmons nie daje 76 tyle ile mniemano, że da. Ale jak już pisałem, niespecjalnie mi to przeszkadza.

p.s ely3 tłumaczył mi, że ROTY jest za RS, ale sądzę że PO pogrzebało szansę Simmonsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons na piątkę? Wystarczy zablokować go na 5 metrze i nie trafi do kosza. Na Embiida nie ma odpowiedzi (gorsi zawodnicy Celtics rotacyjnie go męczą) ale Simmons nie daje 76 tyle ile mniemano, że da. Ale jak już pisałem, niespecjalnie mi to przeszkadza.

p.s ely3 tłumaczył mi, że ROTY jest za RS, ale sądzę że PO pogrzebało szansę Simmonsa

To jeszcze raz ci napiszę,że głosy już dawno oddano i wiadomo kto jest ale wolą ogłosic to pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons na piątkę? Wystarczy zablokować go na 5 metrze i nie trafi do kosza. Na Embiida nie ma odpowiedzi (gorsi zawodnicy Celtics rotacyjnie go męczą) ale Simmons nie daje 76 tyle ile mniemano, że da. Ale jak już pisałem, niespecjalnie mi to przeszkadza.

p.s ely3 tłumaczył mi, że ROTY jest za RS, ale sądzę że PO pogrzebało szansę Simmonsa

Perspektywy i umiejętności ma na piątkę. Wiem, że w tej serii nie udowodnił, że zasługuje na tak wysoką ocenę, tym niemniej wielka przyszłość przed nim. Jeśli tylko nauczy się rzucać :playful: 

Najlepiej aby zaczął ćwiczyć na wakacjach, które są dla niego już o krok :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U

Are u jokin bro?

Raczej wszyscy wiedzieli, że Brown to bardzo dobry, a Tatum (mniej więcej po SL) to zajebisty prospekt (a i Rozier miał kilka świetnych występów w playoffach rok temu), cała ta trójka grała świetnie w RS, więc nie wiem o co chodzi z ''hehe, ciekawe ilu fanów Sixers wolałoby swoich rolesów od dwóch najlepszych prospektów Bostonu''. Guess what, no k**** żaden. :]

 

A to wszystko w odniesieniu do serii, gdzie cała rotacja Sixers poza Redickiem jest dramatyczna. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie było ilu miało wyżej a nie kogo by woleli mieć.

 
Ja np. miałem Browna wyżej niż Saricia i kompletnie nie wiedziałem czego spodziewać się po Covingtonie. Nie przez przypadek praktycznie każdy fan Sixers zakładał walkę o playoffy na Wschodzie.
 
Zresztą, zmierzam do tego, że zwrotu ''kto by pomyślał, że...'' raczej nie używa się w stosunku do dwóch topowych prospektów w swoich draftach, którzy okazali się lepsi w jednej serii od kilku starterów. Brown rok temu miał w tych ograniczonych minutach świetne momenty w Celtics, a Tatum miał kilka znaków zapytania, ale po SL miałem ''cholera, jest dużo lepszym atletą niż myślałem'', i chyba nie tylko ja.
 
To trochę jak z Pippenem i Jordanem - ludzie zapominają, że Pippen był wybrany w ścisłej czołówce draftu (tak co do narracji o Jordanie uczącym gry w kosza Scottiego), i zaraz zapomną, że Tatum i Brown poszli w top3 draftu.
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid przede wszystkim rzadko dostaje piłkę tak głęboko jak powinien. A to nie jest Shaq, Barkley, czy Ben Wallace z nisko osadznym srodkiem cięzkosci - on jest długi, ale nie jest taranem - potrafi złapać separację żeby rzucić, ale trudno mu przepchnąć się pod dziurę z 6go metra. 

 

embiid dostaje pilki tam gdzie chce czyli na 6m, - to jest jego wybor . jest bardzo proporcjonalnie zbudowany ,nie jest to zaden gobert . nie odbiega proporcjami od drwala  daja czy capeli  ktorzy w ofensywie graja zdecydowanie blizej obreczy .co laczy cala trojke - brak rangeu. 

zeby byc efektywni musza pchac sie pod dziure . natomiast joel posiadajacy b.podobne warunki jak ww . ma range i miekki nadgarstek i imo stroni od takiej gry. bo po co ?: jak mozna eleganckiego jumpera sobie rzucic.drwal w przeszlosci regularnie gwalcil horforda pod koszem  przewaga fizyczną.  

 

 

 

Horford nie ma dużo fauli bo 3/4 czasu broni go Baynes. Jak dobrze Biid by nie grał - Stevens każe go kryc 1on1 - pisałem o tym wcześniej - Biid to jeszcze nie jest poziom 10/10 z gry choćby bedac wide open i Stevens z tego korzysta. 

 

 

3/4 a moze 2/3 :) skad masz dane? ja sie opieram na eye test tylko ale nawet jesli go broni tylko niecala kwarte to i tak embiid wypada bardzo blado wg1 horford    mial 0 fauli w g2 tylko 1 , baynes tez mial malo fauli na joelu w g1- 2faule w g2-2faule.
a po co go podwajac jak on by tylko jumpery i trojki rzucal? zaden z niego nowitzki , obrona bostonu z jumperujacym joelem jest w stanie egzystowac. Zaczeliby by go podwajac gdyby wreszcie zaczal wykorzystywac swoja przewage fizyczna . boston ma duze braki wsrod podkoszowych obaj sensowni graja juz w s5 , gdyby byli w faul trouble stevens musialby reaktywowac tego zLoma monroe. ale jak oni maja byc faul trouble jak embiid tylko  jumpery daje. to sa po embiid powinien wepchnac horforda pod sama dzuira zrobic postera i grozna mine ale on woli pojumperowac.  baynes z horfordem powinni byc dla niego idealnymi matchupami. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich rzeczy na świecie, nie myślałem, że Stevens da się zaskoczyć  TJem McConnellem. I to nawet nie jakimś skillem koszykarskim tegoż, co po prostu zaangażowaniem i walecznościa, Chociaż 2 ballhandlerów w S5 staje się chyba koniecznością w obecnej NBA (chyba że jesteś Lebronem, ale tu też Irving się sprawdzał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaskoczony nie jestem

Sixers mają pazur i ta jedna wygrana w tej serii mi osobiście wystarczy żeby po nich nie jeździć. Pisałem przed serią że oni już nic nie muszą. Zrobili plan, weszli do po, zamieszkali w pierwszej rundzie i super

 

Nie myślałem że Celtowie są aż tak zdeterminowani i silni żeby przejść bez dwóch czołowych graczy

Pewnie to zrobią co tylko sprawia że seria z cavs będzie ciekawa

 

Sixers natomiast przyda się taki zimny prysznic

Embiid i tak już ma zbyt wybujałe ego, taka porażka może nauczyć go trochę pokory i sprawi że za rok wyjdzie bardziej zdeterminowany i głodny wygranej

 

Go Sixers go celtics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, w pizdu szkoda. Czlowiek siedzi do 3, zarywa nocke, nie spi.

I co? I kuwa gosciu przy 1st PO start robi 19/7/5 a geniusz Brad nie ma na to zadnej odpowiedzi ;) 

 

Dzien konia w wykonaniu Sarica i TJa (+ ewidentnie adjustment Browna) i mamy 3-1. Zimny prysznic sie przyda. 

 

 

No i sa juz ploty ze Larkin out. Who's next?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja o pierwszej poszedłem spać. Mnie zniesmaczyło sędziowanie. Embiid sam uderzył się piłką a Smart dostał faul. Takich kwiatków było więcej.

Larkin out po tym jak zszedł trzymając się za bark? Jak to ktoś napisał Boston Hospital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.