Skocz do zawartości

Kidd odchodzi z Nets


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z ostatnimi wywiadami jasona kidda jest w 95 procentach pewne że kolejny wielki gracz zmienia zespol w bardzo niewdziecznym okresie bo w srodku sezonu. Oczywiscie wielokrotnie plotki o zmianie klubu nie maly pokrycia w rzeczywistosci ale w tym przypadku raczej bedzie inaczej. Problemem oczywiscie jest wysokosc kontraktu lidera z nets ale sa zespoly majace szanse na wypelnienie trejdu.

 

Oczywiscie pierszym zespolem ktory się nasuwa jest dallas mavs w ktorym dekade temu kidd rozpoczal kariere z 2 innymi panami J.

 

Nadal nie wiadomo czy jest dla Jasona lepsze miejsce niż Dallas.

Lakers w aspekcie pozyskania Gasola raczej opada.

Suns pistons i spurs kolejne ekipy z aspiracjami maja na pg swoich liderow wiec wzmocnienie akurat tej pozycji jest nieuzasadnione.

 

Otwarte jednak jest pytanie czy warto zaryzykowac i powalczyc z na razie przegranymi RS czyli NY Bulls lub HEAT. Zespoly te przezywaja kryzys ale przy odpowiednim finiszu z kiddem byly by ciekawa opcja.

 

No i nr1 obecnie celtics ale oczywiscie problemem jest waski sklad i niemozliwosc wypelnienia zasad trejdu bez strat ktore raczej znow oslabia zespol.

 

Pragnienie kidda aby odszedl jest nie do przeveniania ale opcji gdzie moze skutecznie powalczyc jest niewiele.

 

Z ekip liczacych się jedynie orlando dallas i rakiety i denver wydaja się odpowiednim miejscem ale salary cup jest spora przeszkoda w realizacji zamierzenia.

Zespoly powyzsze czekaja raczej na obnizenie wartosci i zaatakowanie w ostatniej chwili

 

Osobiscie koniec lutego kidd poza nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm malo jest zespolow w tej lidze, ktore Kidda by nie chcialy tyle, ze nie kazdy moze sobie na niego pozwolic (jak piszesz) Osobiscie nie jestem az tak bardzo przekonany co do tego czy odejdzie, powiem, ze dla mnei jest to wciaz 55 % zeby nie powiedziec 50. Heh a ciekawe jakby np do Bulls przeszedl. Choc malo to realne i prawdopodobne. Ale jesli to akurat wydaje mi sie, ze ten zespol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Jmy'm, że to jego odejście wcale nie jest takie przesądzone. (patrz przykład Bryanta) Może to Nets pozyskają takiego JO i Kidd zostanie. :)

 

Jeżeli natomiast miałby odejść, to w Mavs by się wpasował bardzo dobrze i myślę, że dałby im bardzo wiele. Natomiast do Denver to on mi wogóle nie pasuje, bo jakoś nie widzę AI i Carmela bez piłki przez większość meczu, ponieważ to zawodnicy, którzy strasznie chcą mieć piłkę przy sobie. Możliwe, że po jego przyjściu poszliby na kompromis :wink: nikt nie wspomina o Cavs, a przecież nie od dziś wiadomo, że ich trener nie potrafi ustawić drużyny i akcje polegają na tym co wymyśli James, a taki Kidd spowodowałby, że reszte ekipy miałaby dużo więcej łatwych pozycji i graliby o wiele lepiej w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nothing has changed after Sunday’s victory over the Mavs. In fact, it may have gotten worse. Mitch Lawrence of the Daily News reports that Jeff Schwartz, Jason Kidd’s agent, has given the Nets an ultimatum: if the team trades Kidd to anything but a contender, ”Schwartz will steer other clients away from New Jersey in the future”. The message was clear: No lottery teams need apply for the Nets’ captain. Schwartz represents 15 players, including four All-Stars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie, nie ma to jak jakis nedzny agencina szantazujacy kluby, ze bedzie odciagal swoich klientow (czyt grajkow) od podpisywania umow z nimi.

Jezeli to prawda to liga powinna wkroczyc i zawiesic gracza ktorego agent pozwala sobie na takie akcje. Wiem wiem klub na tym poczatkowo traci, ale zyskuje na przyszlosc. Bo nie sadze by liga miala podstawy prawne zawiesic agenta, a moze jakis spec cos wie o takich przypadkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent to tylko reprezentant zawodnika. Człowiek od załatwiania formalności i negocjowania szczegółów. Ale ostatnie słowo ma zawsze zawodnik. Mają własny rozum i sami mogą wybrać, czy zależy im na znalezieniu klubu, jaki by im pasował, czy na znalezieniu maksymalnej kasy, gdziekolwiek by ona nie była. Choć nie zmienia to faktu, że o takich bezczelnych zagrywkach, jak ta przytoczona, nie powinno się słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie dośc, że od początku sezonu zachód był o wiele silniejszy od wchodu, to teraz jeszcze Gasol, Shaq( chociaż nie wiadomo czy to będzie wzmocnienie) i Kidd wędruje w tą część USA. :) No ciekawie się robi ciekawie ;]. Teraz Dallas może nieźle zamieszać, bo Jason, Nowitzki i Howard w jednym zespole to naprawdę coś i mogą się prezentować o wiele lepiej z Kiddem w składzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jesteśmy świadkami zajebistych ruchów w NJN. Kontrakt Cartera+oddanie Kidda za bezcen. No lepiej nie można było tego rozegrać. Thorn został się z dwoma guardo-smallforwardami, Magloirem i latającym Williamsem. Jeszcze wykupienie Stacka, żeby za 30 dni mógł do Dallas dołączyć :lol: :roll: :lol: Masakra, muszę zacząć oglądać Netsów bo myślę, że po ostatnich wzmocnieniach to nawet Miami będą lepsi od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera - może jakiś parytet trzeba by było ustawić, nie wiem, po 50% gwiazd w Konferencjach i nie ma bata :lol: A poważnie - to już przesada, a przy okazji jeszcze do Mavs, tfuj, ohyda... :evil:

Mam lepszy pomysł :D Proponuję żeby do PO z Zachodu wchodziło 10 drużyn, a ze Wschodu 6 :D Wtedy będzie równiej ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja xD Kidd in Dallas, in Nets Devin Harris, Jerry Stackhouse, Devean George, DeSagana Diop, Maurice Ager, two first-round picks.

 

Czy to znaczy, ze Jason nie zagra w All-Star w trykocie Wschodu?

 

Jesli Kidd jest juz w DM to swoje 100 triple-double zaliczy jako Mavs.

 

A Cavaliers dalej spia :evil: i na nic sie nie zanosi, tylko Zachod szaleje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo czyli do Phoenix dołączyli Dallas, czyli drużyny, które już w tym roku chcą za wszelką cenę zdobyć mistrzostwo. Nawet już nie chodzi za rok, tylko już teraz, natychmiast. Ciekawe, której lepiej to pójdzie.. Zachód jest nieprawdopodobnie mocny w tej chwili. Pierwsza runda, może być ciekawsza niż całe PO (trochę przesadziłem, ale trzeba podkreślić ;) Widać, że kluby czują niesamowitą presję i transfery się sypią po kolei. W tej chwili to już tylko czekać do PO. Heh, będzie bardzo ciekawie, jeśli któraś z tych drużyn (LAL, PHO, DAL) zostanie wyeliminowana przez kopciuszka NOH czy JAZZ, które są jakoś zapominane w tym całym "zamieszaniu". Z drugiej strony bardzo chętnie widziałbym w SLC Wallace'a a wtedy to już w ogóle... :roll: :wink:

A jeszcze co do transferu to nie wiem co mam o tym myśleć.. Odszedł Kidd, więc jakiekolwiek mówienie o przyszłej grze NJN jest jakby trochę nie na miejscu..

Ten rok zostanie zapamiętany na dłużej..

 

 

PS. Heh, teraz dopiero będziemy mogli zobaczyć porządny wpływ regular season (rozstawienie na pozycjach) na PO. Nie wierzę w jakieś pobąkiwanie którejś z drużyn do końca sezonu. Zaczął się ostry wyścig, a ostatnie 30 meczów będzie ze strony drużyn prawdziwym pokazaniem swoich najmocniejszych broni i przestraszeniem rywali przed postseason. Na Zachodzie nie ma już rzeczy nieważnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :?

Najlepiej niech wybiorą sobie 2-3 druzyny i nafaszerują je gwiazdami - na pewno liga będzie ciekawsza :|

 

Czemu gorsze drużyny nic nie transferują? Kolejny mocny klub sie wzmacnia. Niedługo nie bedzie co oglądać a finał u buka Mavs/Lakers - Celtics będzie mozna obstawiać w ciemno. Najpierw Gasol do KB i Odoma teraz Kidd do Nowitzkiego i Howarda...

 

Lipa straszna że oddają tak tych graczy za bezcenn. Haris ok. Chłopak sie rozwija będzie wzmocnieniem dla NJN ale oddac za niego Kidda i picki (bo Diopa i Stacka który juz ucieka nie licze).

 

Bez kitu, pierwsza runda na zachodzie będzie bardziej emocjonująca i na wyższym poziomie niz finał wschodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Cuban said via email on Wednesday that the blockbuster trade the would send Jason Kidd to the Nets is still not a done deal, and "could still fall through."

To teraz pewnie agent Kidda jeszcze cos powie i Mavsi zostawią sobie Harrisa, bo NJN zrezygnuja z niego byle by opchnąć Kidda :lol:

 

VeGi wiem ze to w innym temacie ale o RJ'u odpisze jutro, teraz padam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.