Skocz do zawartości

Kidd odchodzi z Nets


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

No to w takim razie nieporozumienie... :)

:)

 

I tak, Kidd w tej ekipie jako lider w tym sezonie zawodzi. To, ze ma statsy bliskie TD jeszcze o niczym nie swiadcza.

zgoda, ze TD nie świadczą o liderowaniu to oczywiste, ale bardizej chodiz o samą postać. Kidd to jest lider Nets, ale też trzeba wiedzieć że to nie on gra trudne piłki i to nie on w kluczowych momentach oddaje rzutywięc obarczenie go za niektóre porażki to zwyczajne nieporozumienie czy wielu spraw typu często nieporadność kolegów czy brak podkoszowców na niego w porządku nie jest. W Nets była zdecydowanie głębsza i bardziej skomplikowana sytuacja i na ich niepowodzenia skłąda się wiele czynników(mówienie ze wszystko przez nieporadność Cartera czy Jeffa w końcówkach to też niedorzeczność, sorry nie mam dzisiaj ochoty tego omawiać ) w tym oczywiście egoizm Kidda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Mavs się trochę pośpieszyli z dawaniem Kidd'owi tylu minut - facet był z tym składem na dwóch treningach a jako rozgrywający powinien nieco lepiej poznać teammatesów ... Bo tak chwilami to dzisiaj wyglądało szarpanie (przynajmniej w pierwszej połowie, bo tylko tą oglądałem) ... Ma Kidd teraz czas żeby się lepiej pozapoznawać ze stylem gry Mavsów i myślę, że w następnym meczu zarówno on i jak i Josh będą wyglądali znacznie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widocznie uwierzyli mocno w Kidda... Przegrali ale tam po jednym meczu nie ma co osądzać :D. Kidd w NJ miał od groma TD... Wydaje mi się, że w Dallas już nie będzie tak łatwo o TD, dlatego iż NJN nie miało nikogo na desce i Kidd był chyba najlepszym zbierającym teamu :roll: No a tu jest i Dirk, I Dampier i Bass. Ciekaw też jestem jak ten trade wpłynie na grę Marcusa Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.