Skocz do zawartości

Czyżby Shaq do Suns?


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie wlasnie zastanawialem co by odpowiedziec na te sux kore... Lamers pasuje w sam raz :twisted: :twisted:

A ja nie wierze, ze to sie suns uda, chociaz kto wie.

 

Tak czy siak jak dla mnie Suns potrafią grać (niemal) tylko r'n'g więc jakoś sobie nie wyobrazam Phoenix z poukładanym atakiem. No chyba ,że Stevie juz nie poszpanuje tymi swoimi passami.

Tak czy siak maja najlepszy atak w lidze ;] Chyba ich mylisz z GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz jakies potwierdzenie?

 

Jak tak to tydzien pelen niespodzianek;] Nie wierze aby to sie udalo, z calym szacunkiem dla szaka ale nie widze bo w taktyce suns.Taktyta bedzie raz wolna raz szybka. Do tego rezygnowac z mariona i banks dla tych parenastu minut na mecz (ktore i tak nie sa pewne).

Chociaz z drugiej strony szak pasuje do in-out i przy pick-and-rollach tez jest przydatny.Do tego trudno bylo by go podwajac z uwagi na skutecznosci 3 suns.

Ciekawy jestem tylko jak odnajda sie gracze suns przy znacznie wolniejszej grze?

Ponad to traca obronce dla Kobiego i watpie aby szak byl zbawieniem wobec mocnych wysokich LAL moze miec problemy z faulami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamers? ci twoi nawet na nazwe queens nie zasluguja:)

po twoich wypowiedziach widac jak rany sie zabliznily:D

kocham takie wypowiedzi:)

pozdrawiam!

A na jaką zasługują?

 

Więcej dystansu. Ja się nie spinam o Queens. Tak samo Sux. To że purpurowych kibiców jest tu największych to nie znaczy że nie mozna sobie po przekręcac nazwy pewnego klubu z LA. Suns dostali Shaq'a i odarazu Sux, Sux. Więc pomyslałem że na to wzmocnienie Lakers tez nie mozna zostać obojętnym, a że tak sie składa że ich nienawidzę to moge rzec: Los Angeles Lamers :)

 

Także pozdrawiam i mam nadzieję że nie będziesz drążyć tego tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq w PHX? Kurde ale to będzxiue sie dziwnie ogladało jak do tego dojdzie. Widac jeśli Suns mysla o tym powaznie to znaczy ze ucza się na błedach przeszłosci czyli na ostatnich 3 Po kiedy dostawali po dupach od zespołów potrafiących ich wypunktowac pod koszem. O spowolnieniu taktyki mozna mówic jesli SO przejdzie do arizony, ale zapomnijcie panowie o koncu ery r'n'g w wykonaniu Suns. Oni beda tak wciąż grali, ale teraz zyskają niezwykle groxną broń pod koszem ktora jest nieprawdopodobnie dobra w rozbijaniu strefy przeciwnika. W Po jego determinacjha doswiadczenie i siła moga napsuć krwi takim LAL czy SAS. oj ciekawie się zapowiada Po na Zachodzie w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwna decyzja phx (bo podobno mogli wyciagnac z bulls big bena i thomasa albo noah) ale miami sporo zyskuje (jezeli matrix zostanie to dobrego grajka, jezeli odejdzie to kupe kasy). z wczesniejszych artykulow wynikalo, ze to mia sie zastanawia ale teraz wszystko zalezy od snaqa. jako fanka lakers mam nadzieje, ze bedzie potrafil zakaslac na komende i przejsc te testy :lol: bo moim zdaniem phx teraz jest na tej samej pozycji co przed tradem a na przyszlosc sa w d..ie do 2010 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie... 8) . Lepszy Shaq niż AK 47 wsumie. Już wcześniej mówiono o tym ,że lady Marion poleci , więc mogł tam zaistnieć jakiś konflikt . Zaskoczyło mnie to , że robią taki duży ruch w połowie sezonu. Shaq jest zawodnikiem , które z pewnością będzie potrzebować czasu , aby się dostosować do nowego środowiska i stylu gry partnerów . W Suns w tym sezonie mierzą tylko wysoko i to widać. Stawiają na doświadczenie. Wiele osób mówiło , że Grant Hill też nie nadaje się do taktyki Suns , podobno za wolny , za stary , no ale dopasował się naprawdę przyzwoicie i stał się ważnym ogniwem ekipy . Oczywiście nie można porównywać Hilla i Shaqa :lol: . Shaq w tym sezonie cieniuje , ale całe Miami w tym sezonie cieniuje , więc możliwa jest zwyżka formy w Suns . Nie ma do rozegrania całego wyczerpującego sezonu , tylko 30 meczów przed playoffami , w których zapewne będzie bardzo zdeterminowany powracając na Zachód . Pewnie będzie grać po 25min w meczu , bo przecież na ławce jest świetny zmiennik na pozycje 3-4 Boris Diaw . Nie widziałem w tym sezonie żadnego meczu Miami i nie jestem stanie stwierdzić czy rzeczywiście jest już stary , powoli czy leniwy . Ale to nadal jest Shaq :wink: . Nadal jest bardzo groźny dla przeciwników . Wreszcie Amare będzie mógł grać swobodnie na 4 i nie będzie sam w trumnie . Jak już zwrócił uwagę Links , Shaq nigdy w drużynie nie miał gwiazdę - rozgrywajka . Szkoda że dopiero w tym wieku będzie mu dane z takowym zagrać , no ale lepiej późno niż wcale . No ale jak będzie , czas pokaże . Na mój gust Amare-Shaq powinni dobrze współpracować i nie zabierać piłek sobie nawzajem . Szkoda w Suns człowieka od czarnej roboty mariona , zobaczymy czy będzie go brakować.. . Trade oceniam negatywnie dla Suns jednak , ponieważ nie powinni robić takiej dametrialnej roszady w składzie w połowie sezonu , natomiast co do Miami - świetny ruch , nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns dostali Shaq'a i odarazu Sux, Sux. Więc pomyslałem że na to wzmocnienie Lakers tez nie mozna zostać obojętnym, a że tak sie składa że ich nienawidzę to moge rzec: Los Angeles Lamers :)

 

Także pozdrawiam i mam nadzieję że nie będziesz drążyć tego tematu :wink:

zachowania kibicow la tez nie popieram. nie zauwazylem tego sux ale generalnie to przeinaczanie nazw zespolow jest jak dla mnie dziecinne i wqrwiajace. proponowalbym wprowadzic do zasad forum zakaz takiego przeinaczania bo podjezdza dziecinada a my tu przeciez tylko podyskutowac chcemy. ale to juz sprawa moderatorow.

 

 

poki co pozostaje czekac na potwierdzenie. testy byly o 4 czyli 20 naszego czasu? i cos dluugo nie ma informacji co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zwrócił uwagę Links , Shaq nigdy w drużynie nie miał gwiazdę - rozgrywajka .

Wydaje mi się, że Penny wtedy gdy grał z Shaqiem był i gwiazdą i rozgrywajkiem ;)

 

Jak dla mnie ciekawy ruch dla obu stron. Na pewno pewniejszy dla Miami bo jakkolwiek by się nie ułożyło wychodzą na plus. PHX sporo ryzykują no ale bez tego raczej nic więcej nie ugrają. Nie wiem co tu wszystkim tak przeszkadza ten Shaq w rng. Wiadome jest, że będą musieli Suns zwolnić trochę ale przecież Shaq nie będzie łańcuchem przypięty do reszty graczy i jak będzie okazja to nie będzie ich powstrzymywał od szybkiego ataku. Czterech poleci, piąty doczłapie ;) . A dzięki O'nealowi Suns zyskują przynajmniej teoretycznie naprawdę sporo jeśli chodzi o urozmaicenie ataku. Nie zapominajmy, że to cały czas jest Shaq a nie Oliver Miller i cały czas obrona musi na niego bardzo uważać. Nie wiem przyznam się, że Miami nie widziałem ani razu, ale nie może być z Shaquilem aż tak kiepsko jak co poniektórzy piszą ;) . No chyba, że rzeczywiście SO to już tylko gura mięśni i tłuszczu (z przewagą tego drugiego) i nadaje się tylko do robienia wrażenia...

 

Chociaż cały czas jakoś tak mam wrażenie, że Suns naprawdę JEŚLI ta wymiana dojdzie do skutku mogą wyjść na niej naprawdę dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym wprowadzic do zasad forum zakaz takiego przeinaczania bo podjezdza dziecinada a my tu przeciez tylko podyskutowac chcemy. ale to juz sprawa moderatorow.

Jestem za lecz to trochę bez sensu bo wtedy ktoś będzie chciał żeby np zeby na Shaq'a nikt nie mówił Gruby, potem to pociągnie następne protesty itd itp

 

Wydaje mi się, że Penny wtedy gdy grał z Shaqiem był i gwiazdą i rozgrywajkiem ;)

 

Mi bardziej chodziło o prawdziwego rozrywającego który znakomicie potrafi kreowac partnerów. Penny (mój idol w tamtych czasach) miał cos koło 7 asyst na mecz ale był trochę inaczej grającym PG. Nie rozdzielał tyle co Nash. Nie kierował tak zespołem. No i nie był dwukrotnym MVP :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym wprowadzic do zasad forum zakaz takiego przeinaczania bo podjezdza dziecinada a my tu przeciez tylko podyskutowac chcemy. ale to juz sprawa moderatorow.

 

Jestem za lecz to trochę bez sensu bo wtedy ktoś będzie chciał żeby np zeby na Shaq'a nikt nie mówił Gruby, potem to pociągnie następne protesty itd itp
[/quote:2gdqk4yu]

 

viewtopic.php?f=5&t=3125 Ja uwazam to za normalke. Moze nie gruby, sam nie wiem chyba pierwszy raz uzylem w stosunku do niego ale inne przezwiska jak najbardziej (jak Shaqzilla chocby)

 

PS. Szak oficjalnie kibicem Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o prawdziwego rozrywającego który znakomicie potrafi kreowac partnerów. Penny (mój idol w tamtych czasach) miał cos koło 7 asyst na mecz ale był trochę inaczej grającym PG. Nie rozdzielał tyle co Nash. Nie kierował aż tak zespołem.

No na pewno nie można go porównywać do Nasha jeśli chodzi o styl gry ale jednak przynajmniej dla mnie kreator z Penny'ego był świetny. Ale wiem o co Ci chodzi i zgadzam się w całej rozciągłości że jeśli chodzi o samo czyste rozgrywanie to Shaq z takim graczem jak Steve nigdy nie grał.

 

No i nie był dwukrotnym MVP

W tamtym okresie miał chyba jednak "troszkę" większa konkurencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne rzeczy sie teraz dzieja w NBA, od razu dodaje to kolorytu i emocji tej troche zasiedzialej lidze. Pare trejdzikow i wymian i od razu i forum zyje i kazdy ekscytuje sie nowymi nabytkami (nawet w nielubianych czy obojetnych nam druzynach). Ja wczoraj na pierwszy mecz Gasola w LAL czekalem bardziej niz na kolejne spotkanie Bulls-NYK (no ale moze dlatego ze "moi" daja dupy na calej linii od paru ladnych lat :)).

W kazdym badz razie gdy pierwszy raz uslyszalem o tej wymianie to bylem w szoku, kto, gruby w Suns, a co beda grali w poprzek? Ale tak jak czytam argumenty niektorych to faktycznie wcale nie musi byc tak zle, no i Shaq nie musi ciagnac tej druzyny za uszy, on w zasadzie spokojnie moze byc 3 opcja. Co nie zmienia faktu ze nie widze ich zeby pykneli LAL, ale np przeciwko GSW chcialbym zobaczyc ich serie, dwoch powolnych ociezalych graczy przeciwko sobie na srodku, swietnych rozgrywajkow przeciwko sobie, i pare innych match-upow.

Czemu do PO jeszcze tyle czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow shaq wraca na Zachód i to akurat w chwili kiedy jego LAL znowu winduja sie nma sam szczyt NBA!!! I to do kogo- do najbardziej znienawidzonej ekipy przez kibiców Lakers!!! Ciekaw jestem jakie natęzenie buczenia bedzie towarzyszyło każdemu dotknieciu piłki przez Daddy'ego!!! Szkoda ze do Po, jeśłi dojdzie do takiego pojedynku nie bedzie nam dane obejzec Shaqa w trykocie Suns w Staples...

 

 

Musze przyznac ze teraz z dwóch powodów chciałbym Suns w Finale NBa. Pierwszy powód to Hill, który dla mnie powinien mieć szanse na zdobycie misia, a drugi to osoba Shaqa, który powinien pokazac ze jeszcze mu zalezy na sukcesach. Co jak co, ale chcę zobaczyć jak najszybciej mecz Suns z So w rosterze

 

 

A Miami- swietnie na tym wyszli, pozbyli sie zdawałoby się nietradowalnego kontraktu w zamian za wciąż młodego wszechstronnego matrixa i w tej chwili mają dobre rokowania na przyszłość. Wade o ile będzie zdrowy do spółki z Marionem i oby jakimś dobrym nabytkiem z draftu może już w niedalekiej przyszłości sporo namieszać na tym zasranym słabym Wschodzie...

 

Kiedy to PO :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo jeszcze tylko pare miesiecy :)

A co do Mariona w Miami to jestem bardzo ciekaw czy bedzie chcial przetestowac rynek FA czy tez podpisze extension, nie sadze zeby dostal tyle samo kaski jako FA niz za przedluzenie kontraktu z Miami, ale podobno pieniadze nie sa w zyciu najwazniejsze...

W koncu od tego tez zalezy dalszy los Miami, jak nie przedluzy, spadnie kontrakt Williamsa (jesli nie zostanie wytrejdowany) to pewnie Miami zmiesci sie pod czapka, ale nie znam szczegolow salary tej ekipy wiec moze mnie ktos oswieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.