Skocz do zawartości

Czyżby Shaq do Suns?


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

wlasciwie nie bardzo jest inne miejsce w ktore marion moglby pojsc i dostac taka kase.

zalezy jeszcze to od tego czy miami chca mu zaplacic taka kase. jezeli go nie podpisza beda mogli tez uderzyc po eltona branda. tak czy siak miami byli w dupie a teraz sie okazuje ze nei wszystko stracone i maja wszystko by sie szybko odbudowac.

 

obstawiam jednak ze miami bedzie chcialo zatrzymac mariona. w gre wchodzi jeszcze transfer z s'n't mariona ale gdzie? do bulls? gdzies na zachod? nie bardzo widze takie ekipy. a w miami z wade'm moze stworzyc naprawde fajne duo mogace za rok-2 przy dobrym obudowaniu walczyc o najwyzsze cele. o ile oczywiscie d-wade jako lider wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO tam PO, all star weeksend sie zbliza i tym sie nalezy emocjonowac. Do po kupa czasu i wszytko sie jeszcze moze zmienic. Przyjdzie nam sie jeszcze emocjonowac, tym kto z kim i kto rzutem na tasme a kto na szczesliwym 9 zakonczy.... Fajnie ze te transfery ja sie naprawde ciesze, choc po cichu liczylem, ze Kobe odejdzie. A tak to przed Duncanem, potem Ilgauskas i chyba Nowik z Piercem (po 9) jako ci weterani jednej druzyny. On (Kobe) musi kiedys odejsc nie moze tam skonczyc. Tak jak w ostatnim czasie Iverson czy Garnett wczesniej Carter... Duncan to inna historia, jemu akurat zycze zakonczenia z jedna tak jak wczesniej Robinson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On (Kobe) musi kiedys odejsc nie moze tam skonczyc. Tak jak w ostatnim czasie Iverson czy Garnett wczesniej Carter... Duncan to inna historia, jemu akurat zycze zakonczenia z jedna tak jak wczesniej Robinson.

A to niby dlaczego :?: :roll:

 

Spokojnie Jmy obecnie to jest chyba niemozliwe :twisted:

 

Ja bym sie tak nie ekscytowal pojedynkiem Shaq - Bynum gdyz Bynum jak bedzie gral tak jak wczesniej to moze go zmiazdzyc ;) To co teraz robi + na pewno pokazanie ze jest lepszy od Shaqa powinno wystarczyc aby Zrobic na nim 20/10, a moze i lepiej ;) I tak jak ktos wspomnial Suns dalej nie maja odpowiedzi na nasze trio Bynum-Gasol-Odom. Do tego niech doloza jeszcze Bryant'a oraz Fisha na wolnej pozycji. IMO Suns stracili tutaj ale to sie jeszcze okaze. Na pewno Heat zyskali duzo. A suns jak narazie ryzyko.

 

P.S Te buczenie na pewno bedzie ogromne ;) wogole dla calych suns...

jestem tez ciekaw czy Shaq rowniez zgodzilby sie przejsc do (jak ich sam nazywal) Queens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jmy ja juz wyrosłem z ASW, nic ciekawego tam od wielu lat nie widziałem, wiec akurat ta impreza mało mnie interesuje, obejrzeć obejrzę, ale bez podpalania się

 

Aha- jakieś 3 lata temu gadaliśmy na forum o graczach, którzy maja najlepszy wpływ na innych w ekipie, na graczy, którzy swoją grą lub zachowaniem potrafią mobilizowac. Wyszło wtedy ze to własnie Shaq swoją postawą i Nash grą czynia innych lepszymi...

 

A tego własnie brakowało Suns- jaj, kogoś kto walnie ręką w stół i te dziewczynki po kontach porozstawia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On (Kobe) musi kiedys odejsc nie moze tam skonczyc.

niby czemu :?: Kobe jest już legendą i jednym z najlepszych w historii graczy drużyny tak utytułowanej jak Lakers tacy gracze powinni kończyć kariery tam gdzie je zaczynali

 

Aha- jakieś 3 lata temu gadaliśmy na forum o graczach, którzy maja najlepszy wpływ na innych w ekipie, na graczy, którzy swoją grą lub zachowaniem potrafią mobilizowac. Wyszło wtedy ze to własnie Shaq swoją postawą i Nash grą czynia innych lepszymi...

 

A tego własnie brakowało Suns- jaj, kogoś kto walnie ręką w stół i te dziewczynki po kontach porozstawia!!!

Joseph kluczowy w tym co napisałeś jest fragment: "jakieś 3 lata temu"

 

Shaq to już nie jest ten gość, nie rozumiem jak można uważać, ze ta wymiana wyjdzie Suns na dobre. Zgadzam się z tym, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale tego po prostu nie potrafię pojąć gdybym kibicował Suns to byłbym wściekły i przeklinał Kerra. Jeszcze jak przeczytałem gdzieś, że Suns nie liczą na to, że Shaq będzie z nimi ganiał i był zaangażowany w atak tylko w to, że będzie zajmował się defensywą to już w ogóle :lol:

 

To już nawet nie jest zabawne Joseph pisanie, że Shaq potrafi postawą mobilizować, walnie ręką czy coś takiego to przepraszam gdzie on ku... trzymał te ręce w tym sezonie, że nie mógł walnąć kiedy Heat się kompromitowali :?: Shaq jest spełniony i skończony, dlaczego w Heat nie potrafił tego zespoły zmobilizować kiedy była jeszcze szansa by coś zdziałali zanim się całkiem stoczyli :? motywacją dla niego miał być podobno sweep w zeszłorocznych PO, ale jakoś nic z tego nie wyszło. Ja pamiętam Shaqa z czasów kiedy porażki doprowadzały go do szału, kiedy faktycznie był wściekły i wrzucał komu się dało jeszcze zanim zdobył pierwszy tytuł a tu mimo, że nigdy nie był w tak beznadziejnie grającej drużynie to jakoś wyjątkowo spokojnie to przyjmował. Jak dla mnie trzeba być strasznie naiwnym by wierzyć, że teraz kiedy trafił do drużyny, do której w ogóle nie pasuje nie tylko motywacji, ale i sił mu nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak można uważać, ze ta wymiana wyjdzie Suns na dobre. Zgadzam się z tym, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale tego po prostu nie potrafię pojąć gdybym kibicował Suns to byłbym wściekły i przeklinał Kerra.

Z tym że Kerr wie co sie dzieje w Suns, wie ze bez zmian w składzie nie miał czego szukać w 2 rundzie PO, ma doświadczenie z lat poprzednich. A jak wyjda Suns na tej wymianie to zobaczymy. Czas na oceny przyjdzie po zakończeniu sezonu. Kerr miał dużo odwagi i mam wrażenie że wyjdzie na tym trejdzie na plus.

 

BTW. Suns przegrali, Nash 10 strat, Slonca 1 przechwyt i az 20 strat Chyba widac jak powazny jest brak Mariona a Shaq na pewno go nei zastapi

Rozumując w ten sposób mozna by zaryzykować stwierdzenie że Kwame był niezastąpionym ogniwem LA bo oni tez dzisiaj przegrali z Hawks :wink: . Po jednym meczu to mozna zobaczyc co najwyzej dyspozycje dnia gracza. Ale Nasha z 10 stratami to dawno nie widziałem :shock: . Poza tym NOH to jakby nie patrzeć jedna z najsilniejszych drużyn zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że Kerr wie co sie dzieje w Suns, wie ze bez zmian w składzie nie miał czego szukać w 2 rundzie PO, ma doświadczenie z lat poprzednich.

ja się z tym całkowicie zgadzam, ale tu nie o to chodzi. Oczywiście, że jak chcieli myśleć o tytule powinni byli coś zmienić problem w tym kogo sprowadzili. Tam brakowało centra raczej pokroju Dalemberta czy Haywooda, który pomógłby im w defensywie a i w ataku nie przeszkadzał bo byłby w stanie ruszyć się szybciej. Shaq gdyby trafił do takich Mavs to byłby faktycznie dobry ruch ze strony drużyny i załatwienie jakiejś potrzeby, oni i tak grają wolniej i z normalnym centrem jak Dampier czy Diop, ale brakuje im kogoś komu można by rzucić piłke do grania 1na1 pod kosz z obrońcą na plecach i tym kimś mógłby być Shaq i to należałoby rozpatrywać w kategoriach poważnego wzmocnienia się drużyny, ale do Suns Shaq nie pasuje nawet zakładając dla dobra dyskusji, że byłby faktycznie zdrowy i zmobilizowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air: A to niby dlaczego

 

Spokojnie Jmy obecnie to jest chyba niemozliwe

Chocby dlatego, ze Iverson opuscil Sixers. Zawsze chcialem zeby skonczyl, a Kobe nie moze byc lepszy pod tym wzgledem. Heh, glupie tlumaczenie, ale jakos nie mnoge tego puscic plazem.

 

josephnba: Jmy ja juz wyrosłem z ASW, nic ciekawego tam od wielu lat nie widziałem, wiec akurat ta impreza mało mnie interesuje, obejrzeć obejrzę, ale bez podpalania się

Ja nie wiem czy z tego mozna wyrosnac, kiedykolwiek. Ja nie mowie o samym mecz, ale o konkursach i wszytkim co temu towarzyszy. Dlatego mowie asw, nie asg. Choc i ja widzialem sporo i kazdego roku odkad tylko pamietam i byl dostep, czy archiwalne sciagniete, zawsze czekam z niecierpliwoscia i bede. Nawet za trzy piec i wiecej lat.

 

Van: niby czemu Kobe jest już legendą i jednym z najlepszych w historii graczy drużyny tak utytułowanej jak Lakers tacy gracze powinni kończyć kariery tam gdzie je zaczynali

Z powodow osobistych.

 

PS. I tak sobie mysle, znowu bedzie Shaq przechodzi do druzyny, a ona zdobywa tytul wraz z nim... Nie mozna powiedziec, ze jest to opcja nie do przyjecia. Wszytko sie moze zdarzyc, a w koncu Shaq w playoffs zaczyna dopiero grac. Wydaje mi sie (takie przemyslenia) ze Sas moga sie w finale konferencji z Phx spotkac i moze byc naprawde ciekawie. A Pistons juz beda czekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie sie dzieje w lidze. Już z dawno nie było chyba takiego okienka transferowego. Przed kilkoma dniami Gasol do Lakers :D, teraz Shaq do Suns. Ja jestem sceptycznie do tego nastawiony i teraz sobie nie wyobrażam go w ich stylu, ale z drugiej strony czy może grac gorzej niż w tym sezonie w Heat :?: raczej nie, tym bardziej, że pod koszem jest absorbujący uwagę obrońców Amare, na dystansie ludzie grożący trójka, a do tego Nash, który jest jak by nie było czołowym rozgrywajkiem ligi.

 

Lakers mają na pieńku z Suns juz od ponad dwóch lat, a moze nawet dłużej, a teraz jeszcze Shaq będzie tam grał. Seria w PO byłaby piękna. :D

 

Szkoda ze do Po, jeśłi dojdzie do takiego pojedynku nie bedzie nam dane obejzec Shaqa w trykocie Suns w Staples...

A dlaczego mielibyśmy go nie zobaczyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie Jmy dość dziwne chociaż w sumie wiedziałem, że z powodu Iversona to właśnie napisałeś :)

 

ja bym się raczej nie przejmował tym, że Iverson po latach zmienił klub a Kobe jednak nie raczej tym, że Iverson nie ma tytułu a Kobe ma trzy i to Kobe ma większe szanse na zdobycie kolejnych niż Iverson pierwszego, ale może co innego uważamy za istotne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle ten Szaq jest niesamowity.. w tym roku znów prowadzi drużyne do PO :twisted: .

Sunsi są szybcy już wczoraj można było zakupić koszulke Szaqa 8) .

 

Co bedzie wyjdzie w praniu. Nie wiem gdzie to napisać, ale napisze to tu nie w temacie transfery. Bo podobno Miami szykuje kolejny trade.. i wcale nie mowie o Arteście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jest konferencja shaqa na nba.com. Nigdy nie bylem jego jakims wielkim fanem, ale jedno musze jemu przyznac zawsze dobrze zartuje, wszyscy tam zadaja mu pytania i sie smieja non stop. Gada tez o tym jak mistrzostwo sprowadzi do Phoenix, w sumie coraz bardziej wierze ze moze byc ciekawie w Phx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro Shaq Feature http://broadband.nba.com/cc/playa.php?c ... basite=nba

 

Shaq-Marion Trade Analysis http://broadband.nba.com/cc/playa.php?c ... basite=nba

 

Press Conference http://broadband.nba.com/cc/playa.php?c ... basite=nba

 

The Diesel Heads West http://www.nba.com/news/oneal_suns_20080206.html

 

 

Van: tłumaczenie Jmy dość dziwne chociaż w sumie wiedziałem, że z powodu Iversona to właśnie napisałeś

A no...

 

ja bym się raczej nie przejmował tym, że Iverson po latach zmienił klub a Kobe jednak nie raczej tym, że Iverson nie ma tytułu a Kobe ma trzy i to Kobe ma większe szanse na zdobycie kolejnych niż Iverson pierwszego, ale może co innego uważamy za istotne

Wiedzialem, ze to napsizesz. Chociaz mi bardziej teraz zalezy na tym, zeby Philadelphia kiedys zagrala w finale konferencji niz na tym, zeby on zdobyl to mistrzostwo. Iverson bedzie drugim Barkleyem. Za pare lat w studiu TNT bedzie debaty prowadzil. Bez pierscienia. Ja osobiscie nie widze Nuggets w finale konferencji a juz napewno nie w finale NBA, przez najblizsze lata.

 

PS. W sobote Sonics - Suns na LP, watpie, zeby ktorykolwiek z nas ten mecz przeoczyl i spal podczas jego trwania.

 

PS2 Ludzie ilez tych ludzi musi ogladac, ze mi akurat przerywa te konferencje. Slysze, ale co jakis czas obraz zastyga. Wam tez?

 

PS3 Heh Shaq zawsze tego jednego wybiera nad ktorym "popracuje" zeby przeskoczyl o poziom wyzej. Zobaczymy jak bedzie z AS

 

PS4 Ale mi sie to wydaje oczywiste, ze bez Mariana statsy Amare w gore pojda i ogolnie produktywnosc, wiec Shaq jest skazany na sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze bedzie ciekawie, bylo wiadomo od pierwszego momentu. Tu chodzi o to, czy wyniki beda dobre, bo ciekawie bedzie baaaaaaardzo...

 

Seria Phx-Lal to bedzie najbardziej kontrowersyjna seria jaka moglaby tylko zaistniec...

 

PS. Kibice Lakers i Spurs maja powody, by sie jednoczyc. I jedni i drudzy nie lubia/nienawidza Shaqa i Suns, a teraz Shaq i Suns to jednosc :shock: To juz bedzie u niektorych zdaje sie skrajny hateryzm, nie myle sie? Zreszta skrajny hateryzm juz byl i bez tego, nie kore? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 rzeczy ode mnie:

 

po pierwsze* - nie kapuje czemu wszyscy fani lakers tak sie fanatycznie ciesza z oslabienia suns skoro zachod jest tak niewyobrazalnie silny w tym roku, ze mozna dostac w dupsko z kazdym (nie mowie, ze dostana ale przy takim wyrownaniu sil nie jest to niemozliwe) wlasciwie. a Wy wg mnie zachowujecie sie tak jakby tylko lakers i suns byli w PO :)

 

po drugie - nie kapuje czemu suns nie staneli do wyscigu o gasola bo chyba bardziej pasowalby do nich niz podstarzaly shaq.

 

* - aby uniknac publicznego linczu prosze o potraktowanie tego z dystansen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze bedzie ciekawie, bylo wiadomo od pierwszego momentu. Tu chodzi o to, czy wyniki beda dobre, bo ciekawie bedzie baaaaaaardzo...

 

Seria Phx-Lal to bedzie najbardziej kontrowersyjna seria jaka moglaby tylko zaistniec...

Tak seria Lakers-Suns jest gorąca :) - ale dla mnie rownie ostra jest pomiedzy Cavaliers a Pistons.

 

Edit:

 

Shaq to Shaq. - nigdy nie bylem jego wielkim fanem, ale szanowalem i szanuje go nadal, bo naprawde wprowadzil cos nowego... i kto wie, te 10pkt i 8/7zb spokojnie powinien zapisywac na swoim koncie, a w kazdym razie będzie dobrym nauczycielem dla Amare.

 

Tak tylko jako fan CC, dodam co o tym powiedzieli Lebron James i Damon Jones.

 

Lebron James: "To niewiarygodne. Chyba każdy był zaskoczony. Shaq zawsze jest niebezpieczny, niezależnie od faktu, że nie gra tak jak dawniej."

 

"Kiedy on jest na parkiecie i ma na sobie uniform, musisz pamiętać o jego obecności, niezależnie od tego w jakim jest stanie, albo od tego jak wyglądają jego noty w statystykach. On zawsze będzie ściągał podwojenia, a to dobra wiadomość dla Phoenix."

 

Damon Jones: "Dobrze znam jego sytuację i kolejna zmiana barw jest zrozumiałym szokiem publiki"

 

"Ludzie myślą, że jest już skończony. Ale ja widziałem tego człowieka w wielu niekorzystnych, trudnych sytuacjach, a on wciąż potrafił robić rzeczy, jakiej normalni ludzie nie są w stanie. Więc, jeśli będzie chciał, ogień i dobra forma może do niego powrócić."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaku w Suns to po prostu paranoja. Nash i jego ekipa będą musli zwolnić bo Shaq padłby śmiercią naturalną w tej bieganinie. Nie wiem czy on im tak pomoże w wygraniu mistrzostwa, ale w końcu mają centra co działa dużo w obronie choć nie jest to co było kiedyś. Jednak oni potrzebowali kogoś bardziej atletycznego, a strata Shawna "nigdy się nie męczę" Matrixa im się odbije. Mimo tego lubię Suns i życzę im dobrze i czekam na 1 mecz z Shaqiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shawn "nigdy się nie męczę" chciał się wynieść z klubu. W obliczu czegoś takiego każdy normalny GM by go oddał - a że udało się za niego wyciągnąć akurat Shaqa - Centra rasowego to chwała Bogu :) Ja także uważam, że to prawodpobnie wyjdzie Suns na dobre. Cholera to jest O'Neal ... Może sobie nie grać jak choćby 5 lat temu, ale żaden zespół nie pozwoli mu grać 1on1 pod koszem, to mimo starości mógłby trzaskać po 25 ppg. Z Shaqiem i Amare pod koszem mimum jeden gracz na obwodzie zostaje niekryty ... A przy takich shooterach to może być naprawdę groźne ... Dlaczego nie Gasol? Hmm... Być może to Grizzlies odrzucili ofertę? Cholera wie ... Choć jak dla mnie to Shaq lepiej uzupełni luki jakie mieli Suns niż Gasol - Pau to nie jest rasowy center, raczej bliżej mu do PF'a ... Shaq ma masę, ma siłę, będzie straszył po obydwu stronach parkietu ... Mam przeczucie, że to wyjdzie ;) Może i biegać nie może całe 48 minut, stać w miejscu też jednak nie będzie ... Poza tym do grania szybkiej bieganiny choćby w kontrach cała 5 jest niepotrzebna ... Niektóre akcje napewno będa wolniejsze ... Ale to będzie się pewnie równało tym o czym pisałem na początku - wide openem dla kogoś na obwodzie ;) No ale nie ma co gdybać - zobaczymy za parę meczy (bo po pierwszych 2 czy 3 nie ma co oceniać) i wtedy będziemy powoli mogli mówić czy to dobry ruch był czy też nie ;) Fani LAL - wybaczcie ale wasze proroctwa na temat Suns i Shaqa trzeba chyba traktować z przymrużeniem oka, wiadomo z jakiej przyczyny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.