Skocz do zawartości

Czyżby Shaq do Suns?


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem zyskują i jedni i drudzy. Miami mają szanse sie szybko odbudować Suns wzmacniają się pod koszem, niby na krótką metę ale chyba nikt nie wierzy ze w obecnym składzie mają jakiekolwiek szanse na mistrzostwo. PO jest już praktycznie pewne, ale Suns nie celują w PO ani tez finał zachodu, im przeciez chodzi o mistrzostwo a jak pokazały poprzednie lata to w obecnym składzie mają na to nikłe szanse ,szczególnie patrząc przez pryzmat ostatniego wzmocnienia LA. Możecie mówić co chcecie ale Szak to w dalszym ciągu jeden z bardziej dominujących graczy w pomalowanym a do spółki z Amare tworzyliby zapore niemal nie do przejscia.

 

A Heat wyłapują Matrixa ktoremu niedlugo konczy sie kontrakt i który juz w poprzednim sezonie narzekał na gre w Suns. Jakby nie patrzeć to też dużo zyskują. Poczekamy zobaczymy ale zapowiada sie emocjonująca końcówka szaleństwa transferowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przejście jednego z lepszych zawodników jaki grał w LAL do ich znienawidzonego rywala :P

 

A tak poważnie, to mogłoby się wydawać, że Suns zrobili bardzo głupi ruch, a jednak w końcu będą mieć dosyć trochę centymetrów pod koszem, co przy starciu z Lakers nawet bez Gasola dawało o sobie bardzo znać. Shaq może dostanie jeszcze jakiś zastrzyk energii i zacznie grać coś ciekawego, ale mam nadzieję podobnie jak Kore, że tak nie będzie i transfer pogrąży Suns :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to wg mnie transfer Live-or-Die gdzie po latach albo wszyscy bluzgaja Gm'a albo wyslawiaja pod niebiosa. Jak dla mnie na dzien dzisiejszy trade troche dziwny poniewaz wysylaja mlodego bardzo dobrze grajacego i w obronie i ataku zawodnika, ktory do tego wszystkiego ma jeszcze range za starszego, lamliwego centra ktory z roku na rok (jesli pogra dluzej niz sezon) bedzie tylko coraz wiekszym cieniem swoich dawnych sukcesow. To z jednej strony, jednak z drugiej Shaq moze byc tutaj taki ostatecznym elementem, ktory zadecyduje o triumfie w playoffs. Nie dosc ze doswiadczony, ile to on ma tytulow ? 4 ? To w dodatku wypelni dziure na C bo podobno z tego co slyszalem Amare teraz wiecej gra jako PF. Tak jak mowilem na poczatku, napewno nie da sie z gory okreslic czy to transfer porazka czy zwyciestwo, wszystko zalezy wg mnie od lamliwosci Shaq'a. Jesli bedzie mogl grac wiecej meczy niz przesiadywac na lawce w garniturze to mozliwe, ze sprowadzili wlasnie ostatni kawalek mistrzowskiej ukladanki.

 

Jesli chodzi o Heat to wg mnie super transfer dla nich, sezon i tak jest juz praktycznie stracony (chociaz nigdy nie wiadomo) a Shaq swoj wielki kontrakt jednak mial mimo wszystko. Teraz z Wade'm i Marion'em moga sie nastawic bardziej na przyszlosc niz mialo to miejsce przy Shaqu. Choc szkoda, ze taki zawodnik odchodzi to jednak w dlugoterminowym rozrachunku mozliwe ze sciagneli wlasnie drugiego franchise playera na floryde, jestem ciekaw jak to bedzie sie ukladalo z przebudowa albo inaczej odmlodzeniem Miami Heat. Transfer napewno nalezy do ciekawych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed lekcewazeniem Shaqa... Akurat ja od zawsze jestem anty-shaqowsko nastawiony (co starsi forumowicze raczej pamietają ;-) ), ale to jest gośc, który w kazdej chwili może Ci zrobić "kuku" pod koszem, nawet bez formy. Amare wróci do swgo pierwotnego PF, a Suns zyskują podkoszowca jakiego potrzebowali. Mariona zastąpi Diawa. Wszystko jak dla mnie na papierze pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale jak moze funkcjonowac atak Sux z Nashem ktory lata jak walniety i Shaqiem ktory jest nielotem ;-)

 

Inside-outside? LOL, nie uwierze poki nie zobacze. D'Antoni cos wymysli? Co? Jedyne co potrafi ten glupek to "let's go let's go let's go" :lol:

 

Do tego przeciez zrobi sie mala bo mala, ale luka po tych 16 pkt i 10 zb Mariona. Poza tym to jedyny gosc ktory cos tam bronil u nich.

 

Kolejna sprawa to faule. O ile w ataku cos tam Shaq da to w obronie w zyciu nie nadazy za takim Gasolem czy Bynumem. Marion chociaz na Gasola by sie przydal, na Duncana. A tak to kogo maja? Amare? :lol: A jeszcze oprocz wspomnianych sa tacy ludzie jak chocby David West czy Carlos Boozer.

 

Poza tym hack-a-Shaq nabierze no wego wymiaru ;-) Jest rowny mecz, faulujemy Shaqa, tracimy 1 pkt, zamiast 3 ktore zwykli Suxi rzucac w nerwowych koncowkach ;-)

 

Mysle ze rywale szybko dostosuja sie do "nowej rzeczywistosci" i w jakis sposob zaczna wykorzystywac nowy styl Sux.

 

Generalnie to mi sie tylko wydaje ze ten trade jest robiony na szybko? Jacy oni sa tacy sa, ale bez sensu jest jednym posunieciem odmieniac styl druzyny. Grali to swoje glupie bieganie w ta i z powrotem ale bez dwoch zdan byli w tym najlepsi w NBA, teraz przez grubaska beda musieli zwolnic, co niejeden zespol wykrozysta (przede wszystkim Spurs).

 

I na koniec - jest mnostwo znakow zapytania. Z jednej strony dziwny trade, z drugiej a noz trafiony, tego poki co nikt nie przewidzi. Nie dziwie sie im ze kombinuja bo przy zmianach ktore ostatnio zaszly na zachodzie, muszą. I nie mam tu na mysli tylko Lakers ale tez np. Hornets, ktorzy przeciez juz ich dwa razy rozwalali w tym roku, a zatem maja na nich sposob.

 

PS. Padlo zdaje sie tu nazwisko Hilla a pro po przystosowania sie do Sux. Ale Hillowi akurat taka bezmyslna bieganina pasuje widac :) Jest wciaz sprawny i szybki w koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz bedzie zabawnie. Szak będzie kibicem Suns.. ładnie :]

Kurcze, powoli dociera to do mnie... Fuck, znów ava zmieniać :wink:

 

Nie ma to jak przejście jednego z lepszych zawodników jaki grał w LAL do ich znienawidzonego rywala

Albo inaczej. Drużyna, do której przechodzi Shaq z miejsca takim znienawidzonym rywalem (dla fanów LAL) się staje :wink: To żart, bo chyba rany się już zabliźniły, choć akurat w tym przypadku nienawiść może odżyć. Miami było wrogiem, bo Shaq wrzucał w wywiadach na Kobasa. A jak przestał wrzucać to trafi do drużyny, w której wszyscy inni wrzucają :lol:

 

ale mam nadzieję podobnie jak Kore, że tak nie będzie i transfer pogrąży Suns

Spokojnie, rywali na Zachodzie wam nie braknie :)

 

Dobra ale jak moze funkcjonowac atak Sux z Nashem ktory lata jak walniety i Shaqiem ktory jest nielotem

A to cała piątka lata do ataku? Daj spokój. Ludzi do biegania nie braknie. Jak jeden zostanie w tyle, to cała idea się jeszcze nie zawali. Choć na pewno powinni trochę zwolnić, bo całkiem tego problemu nie ominą. Poza tym Shaq zajebiście podaje. Mniej niż kiedyś, ale wykreuje trochę wolnego na obwodzie, ale przede wszystkim obsłuży ścinających pod kosz kolegów. Do tego po zbiórce w obronie sam potrafi uruchomić kontrę z pominięciem podania do rozgrywającego. Ma wyczucie do dalekich podań lobem.

 

Generalnie to mi sie tylko wydaje ze ten trade jest robiony na szybko? Jacy oni sa tacy sa, ale bez sensu jest jednym posunieciem odmieniac styl druzyny. Grali to swoje glupie bieganie w ta i z powrotem ale bez dwoch zdan byli w tym najlepsi w NBA, teraz przez grubaska beda musieli zwolnic, co niejeden zespol wykrozysta (przede wszystkim Spurs).

Racja, że ruch wygląda na dramatyczny. Jak napisał Fart - albo strzał w dziesiątkę, albo mogiła. Ale z tego, co zwykłeś wypisywać o Suns, to odnoszę wrażenie, że po prostu tak ich nie znosisz, że cokolwiek by zrobili, to dla ciebie zawsze z góry są skazani na porażkę. Jak grali szybko to źle, jak mieliby zwolnić, to też źle. Było gadane i wyśmiewane, że Suns są słabiutcy w środku. Mniejsza o ocenę atak-obrona, ale ogólnie o obecność. Amare to nie center, Diaw tam pogrywał, śmiech na sali. Shaq to diametralnie zmieni. Łatwo wam było mówić, że żeby pokonać Suns starczy nie rzucać za 3, ale grać na wysokich. Teraz przy tych wysokich będzie Diesel. Stary i wolny, ale ciągle wielki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Szaku ale wez mi powiedz co zrobia gdy im ten stary, wielki, gruby diesel zlapie 2 faule po 5 minutach :?: Srodek bedzie wygladal jeszcze bardziej dramatycznie niz teraz. Przeciez nie powiesz mi ze Skinner da rade...

 

Poza tym OK, spowalniamy atak, oczywiscie bez przesady. I ile w i tak szybkiej koszykowce Shaq wytrzyma minut? Choc to tylko problem poboczny, tak tytulem wtracenia.

 

Łatwo wam było mówić, że żeby pokonać Suns starczy nie rzucać za 3, ale grać na wysokich. Teraz przy tych wysokich będzie Diesel. Stary i wolny, ale ciągle wielki.

Ostatnio lubie sie posilkowac przykladem Lakers wiec i tym razem wezmy ich ;-) Masz JEDNEGO JEDYNEGO O'Neala. Czy sadzisz ze taki "stary i wolny" O'Neal da rade zatrzymac naraz Odoma, Gasola i Bynuma :?: Nawet niech juz da rade jednemu z nich w co i tak patrzac na niego nie wierze, to kto powalczy z pozostalymi :?: Oczywiscie nie mowie ze Marion byl tu zbawcą itp., owszem na pewno Sux zyskuja w trumnie sporo centymetrow i kg ale chodzi o to ze nie mozesz mowic ze problem marnego srodka jest zlaatwiony takim tradem.

 

Kurcze, powoli dociera to do mnie... Fuck, znów ava zmieniać

Jak naprawde staniesz sie "fanem" Suns to... nie mam pytan :roll:

 

Swoja droga to ciekawe czy grubasek sobie tym razem tez przebieral sam w ofertach.

 

Ale z tego, co zwykłeś wypisywać o Suns, to odnoszę wrażenie, że po prostu tak ich nie znosisz, że cokolwiek by zrobili, to dla ciebie zawsze z góry są skazani na porażkę.

Nie bede Cie klamal, cos w tym jest :twisted: I ja nawet ich nie to ze nie znosze, a po prostu nienawidze. Powazną, szczerą nienawiścią i nie boje sie do tego przyznac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem kibicem Lakers i haterem Suns a jak właśnie wróciłem z roboty i przeczytałem o tym transferze to nie wiem czy bardziej ucieszyłem się kiedy Lakers pozyskali Gasola czy teraz :)

 

Suns spanikowali i tyle po tym jak Lakers sprowadzili Gasola, któraś drużyna musiała coś takiego zrobić i padło na nich co mnie bardzo cieszy dopiero co parę dni temu Kerr mówił jak to ich siłą jest stabilność i to, że mają niezmieniany od lat skład :lol: Oddali swojego najlepszego zbierającego i defensora, gościa, na którego granie w meczach mogli regularnie liczyć w ostatnich latach a sprowadzili Shaqa, który absolutnie nie pasuje do ich stylu gry, kurde on był przeciwny szybkiemu graniu Lakers kiedy był w stanie jeszcze szybko się przemieszczać a co dopiero teraz, do tego opuszczane mecze, konieczność wprowadzenia modyfikacji do ofensywy u nich zawsze było nawet jak zwalniali dużo ruchu bez piłki, szybkiego przemieszczania się itp

 

Rewelacyjny tydzień dla kibiców Lakers i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grom z nieba ten trejdzik spadł. Podobnie jak ten z Gasolem. I radziłbym nie lekceważyć Suns jeśli Shaq będzie w miare zdrowy. Diesel miał respekt dla Pata ale na bank nie podobał mu się jego styl prowadzenia drużyny, sporo zapieprzania, jakieś standardy co do wagi itp. W PHX napewno będzie miał więcej luzu. W PO może się sprężyć na bardzo dobrą ge. Teraz tylko pytanie odnośnie filozofii gry Suns - jak ten monolit, grający od kilku lat bieganine uwzględni Shaqa w swoim systemie? Ciężko mi jest odpowiedzieć na to pytanie. Nawet jeśli sobie nie poradzą z tym to nie jest to nasz (czyt. Miami) problem. Życzę Shaqowi jak najlepiej ale co by nie mówić - same plusy dla Miami płyną z tego trejdu. W ogóle nie wiem jak Banks mógł tak mało grać w Suns, przecież to dobry PG a Nash do młodziaków nie należy. Można powiedzieć, że pasuje w 100% do koncepcji Rilesa - jest obrona, jest trójka. A Marion... hmm umie wszystko, biega, atakuje, broni każdego. Jeśli nie wyjdzie z nim to nie ma problemu - może sobie walnąć opt out, ewnetualnie pograć jeszcze jeden sezon. Gdyby się zdarzyło, że Matrix opuściłby w lecie Miami a Ricky z J Willem zostaliby do końca sezonu to myślę, że już za rok Heat mogliby powrócić do ścisłej czołówki East. A kto wie czy Shawn nie okaże się na prawdę sporym wzmocnieniem i po dokoptowaniu 1-2 dobrych grajków w lecie będziemy oglądać sporo zwycięstw Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny tydzień dla kibiców Lakers i tyle.

Tak jakby Suns byli jedynym albo głównym waszym przeciwnikiem. I tak mieliście ich w garści (wedle waszej opinii), to w najgorszym razie teraz też ich będziecie mieć. A są jeszcze, przede wszystkim, Spurs i Dallas plus może ktoś niespodziewany. Choć fakt. Jeśli z Shaqiem nie wyjdzie, to o jednego na drodze mniej.

 

Jak naprawde staniesz sie "fanem" Suns to... nie mam pytan

Na pewno będę im kibicował.

 

Nie bede Cie klamal, cos w tym jest :twisted: I ja nawet ich nie to ze nie znosze, a po prostu nienawidze. Powazną, szczerą nienawiścią i nie boje sie do tego przyznac

Tutaj z kolei ja nie mam pytań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy znalezionych na ESPN:

 

if Suns pull this trade, this means 3 former Bulls players would be ruining 3 franchises for years (Kerr, Paxson and MJ respectively ruining Suns for trading for Shaq, ruining Bulls for not trading for Kobe or Gasol, ruining Bobcats for trading for Richardson)

Coś w tym jest...

 

A tak BTW dawno nie było trejdu, z którego cieszyliby sie zarówno kibice Heat jak i Lakers (jeśli oczywiście Shaq nie wypali w Suns).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny tydzień dla kibiców Lakers i tyle.

Tak jakby Suns byli jedynym albo głównym waszym przeciwnikiem. I tak mieliście ich w garści (wedle waszej opinii), to w najgorszym razie teraz też ich będziecie mieć. A są jeszcze, przede wszystkim, Spurs i Dallas plus może ktoś niespodziewany. Choć fakt. Jeśli z Shaqiem nie wyjdzie, to o jednego na drodze mniej.

 

jakby nie było to mimo całej mojej niechęci do nich nigdy nie napisałem, że nie są jedną z czołowych zachodnich drużyn, było tak od paru lat, że za najgroźniejszych uznaję Spurs, Suns i Mavs więc kiedy teraz jeden z tych najsilniejszych zespołów moim zdaniem się osłabił to mnie pozostaje tylko się z tego faktu cieszyć. Suns zatęsknią za Marionem wszelkie pochwały za ostatnie lata spływały na Nasha a Marion wiele dobrego tam robił. Podstawowa sprawa jest taka, że gość praktycznie meczów nie opuszczał więc mieli jego defensywę, wszechstronność, punkty, zbiórki praktycznie w każdym meczu a teraz będą sobie musieli radzić bez tego.

 

Suns zawsze byli nietypowym i niewygodnym rywalem teraz granie przeciwko nim stanie się o wiele prostsze, zabawne jest to, że brakowało im zbiórek i obrony sprowadzili prawdziwego centra a pod względem defensywy i zbiórek będą jeszcze gorsi a ich ofensywa łatwiejsza do zatrzymania. Shaq w ogóle nie pasuje do tej drużyny, nie powiem, że przez tą wymianę stracili szansę na mistrzostwo bo musiałbym uważać wcześniej, że ją w ogóle mieli, ale zrobili moim zdaniem błąd, tam potrzebna była zmiana, dodanie centymetrów, ale w postaci jakiegoś atletycznego, dobrego defensywnie wysokiego, który wzmocniłby ich na tablicach i w defensywie będąc na tyle mobilnym by nie mieć negatywnego wpływy na ich atak a sprowadzili 36-letniego Shaqa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to juz przesądzone Shaq w Phoenix... - czekam juz tylko na oficjalne potwierdzenie...

 

Szczerze, to nie wyobrazam go sobie w barwach PS, jak to teraz będzie nie Shaq tylko Sunny O'Neal? :D

 

Oj dzieje sie na rynku, dzieje a 'moi' Cavs nadal 0 trade'ów :lol: - coz pozostaje mi sie tylko smiac :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wyobrażam sobie Shaqa uniformie Suns. Jeżeli Suns tak bardzo zależało na misiu to mogli uderzać już w 2004 kiedy Shaqu był na wylocie z Lakers. Jak bardzo chcieli doświadczonego centra to ja uważam, że mogli uderzać w Big Bena. Ben jest 2 lata młodszy, lepsza kondycja i mniej podatny na kontuzje. Choć r'n'g to nie system dla Big Bena ale pewnie by się szybciej wdrożył niż Gruby. Np. Matrix i Banks za Bena i Thabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej. Drużyna, do której przechodzi Shaq z miejsca takim znienawidzonym rywalem (dla fanów LAL) się staje :wink: To żart, bo chyba rany się już zabliźniły, choć akurat w tym przypadku nienawiść może odżyć. Miami było wrogiem, bo Shaq wrzucał w wywiadach na Kobasa. A jak przestał wrzucać to trafi do drużyny, w której wszyscy inni wrzucają :lol:

I tak mógł trafić do największego rywala Lamers - Sacramento Kings. W SAC brakuje centymetrów i za Ron'a spokojnie mógłby Shaq przyjśc, ale po co skoro jest znajdujący się ostatnio w formie Miller. Dobrze że na taki desperacki ruch sie nie zdecydowli. Chodz tu rany na dobre się zabliźniły bo akurat Kings przeżywają kryzys i przy mocnej konferencji na PO nie mają nadzieji. Więc Lamers musieli skupic nienawiśc na kimś innym - Suns - pojedynki LAL-Suns w ostatnich latach skupiły wielką uwagę, mam nadzieję że zobaczymy tą rywalizacje i w tym roku. Oczywiście będe kibicował Phx, nawet z Grubszym mają szanse na Misia. W końcu mają nominalnego Centra, Amariusz będzie mógł grać na skrzydle a przy Nash'u na bark podań pod koszu nażekać nie powinni. Z tego co mnie pamięć nie myli z tak dobrym, kreatywnym i umiejącym świetnie obsłużyć podaniem rozgrywajkiem Shaq jeszcze nie występował. Niewiem tylko co z SF? Hill wiecznie kontuzjowany, Diaw jakoś nie pasuje a i Bell niebardzo. Chodź przy tak mocnym (o ile sie sprawdzi) frountcourt'cie mozna grać na obwodzie mniejszym składem.

 

Robi się ciekawie :wink:

 

Shaq znowu nad pacyfikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrac***ac od tego czy to wypali czy nie. wg mnie nie wypali ale...

 

suns szybko zatesknia za marionem. mozna bylo o nim pisac wiele rzeczy. glownie ze znika ale prawda jest aka ze moim zdaniem wykonywal tam najwiecej czarnej roboty. znajdzcie mi innego sf/pf ktory tak biega, rzuca z taka skutecznoscia, zbiera, do tego swietnie broni i w ogole. to marion bardzo czesto byl tym czynnikiem przewazajacym szale na strone suns.

 

bedzie brakowalo im tego jego biegania do kontr.

 

suns beda musieli zmienic styl gry. i tak juz zmienili. ich akcje sa wolniejsze, mniej graja tego co za czasow quentina i jj. graja madrzej ale nie zmienia to faku ze watpie by z shaqiem bylo im lepiej.

 

ten juz swoje zrobil. brak mu motywacji, zdrowie nie to, w obronie coraz czesciej zaczyna byc problemem niz atutem. i tu sie wszystko w tym konczy i zaczyna. wiem ze w ataku nash zrobi z tego goscia porzytek da mu kilka pilek ktore sam wykonczy. czasami shaq odegra na obwod i skonczy sie to trojka ale moim zdaniem bedzie latwiej ich bronic.

 

ruch conajmniej glupi. mogli pozostawic sobie kurta thomasa. oczywiscie moze sie to zakonczyc sukcesem ale mam wrazenie ze skonczy sie wrecz odwrotnie.

 

z 2 strony gdzie shaq ma sie odrodzic ak nei w phx? jedyny klub ktory jeszcze moze zaproponowac takich grajkow wogol diesela zeby ten przynosil jeszcze jakies pozytywy na boisku.

 

 

czekamy teraz na kidda. czy dallas tez wezmie udzial w tym wyscigu zbrojen?:)

 

 

edit:

I tak mógł trafić do największego rywala Lamers - Sacramento Kings.(...)Chodz tu rany na dobre się zabliźniły bo akurat Kings przeżywają kryzys i przy mocnej konferencji na PO nie mają nadzieji. Więc Lamers musieli skupic nienawiśc na kimś innym(...)

lamers? ci twoi nawet na nazwe queens nie zasluguja:)

po twoich wypowiedziach widac jak rany sie zabliznily:D

kocham takie wypowiedzi:)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sprawa... Czy Marion tak koniecznie chce byc wytrejdowanym z Suns czy moze to Suns strzelają takie fochy ,że im Marian juz niepotrzebny ? Trochę tego nie rozumie przyczyniał się do wielu sukcesów druzyny a oni chcą go oddać za starego ( bądz co badz ) poczciwego i wypalonego Shaqa ? Osobiscie lubię Diesela i życzę mu jak najlepiej ,ale szczerze wątpię ,że się odrodzi w Phoenix.

Tak czy siak jak dla mnie Suns potrafią grać (niemal) tylko r'n'g więc jakoś sobie nie wyobrazam Phoenix z poukładanym atakiem. No chyba ,że Stevie juz nie poszpanuje tymi swoimi passami.

W sumie to wątpię ,że Shaq bedzie wzmocnieniem dla Suns ,ale kto wie może jednak jego obecność pod koszem coś im da( tak jakby Marion i Amare nie dawali im wystarczająco).

 

Tak czy siak nawet jesli Shaq bedzie w Suns a Lakers się z Phoenix spotkają to :

Drew ich zjedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.